Resultater for IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | LR IKM 2012 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 24 marraskuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 12:32 | |||
Järjestäjä | Oulun uinti | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 24 marraskuu 2012 |
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti, Loppukilpailut 11 v |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Laura Härkönen | 2001 | Oulun Lohet | 43.70 | 1:33.00 | |||||
2 | Seela Peuralahti | 2001 | Oulun Uinti 1906 | 44.24 | 1:33.19 | |||||
3 | Riika Huttula | 2001 | Oulun Lohet | 47.01 | 1:37.48 | |||||
4 | Emma Pajuluoma | 2001 | Oulun Lohet | 49.39 | 1:46.24 | |||||
5 | Aino Rämäkkö | 2001 | Oulun Uinti 1906 | 56.38 | 2:00.25 | |||||
6 | Pipsa Remes | 2001 | Kemin Työväen Uimarit | 1:00.86 | 2:08.29 | |||||
7 | Pilvi Jolanki | 2001 | Oulun Uinti 1906 | 1:05.86 | 2:15.14 | |||||
8 | Melina Myllyaho | 2001 | Oulun Uinti 1906 | 1:07.52 | 2:23.70 | |||||
- | Fanni Heikkinen | 2001 | Swimming Club Vuokatti | DNS | ||||||
- | Anna-Sofia Brännkärr | 2001 | Kemin Työväen Uimarit | DSQ | ||||||
SW 7.1 Kääntyminen selälleen | ||||||||||
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti, Loppukilpailut 12 v |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | Tornion Uimaseura | 41.85 | 1:26.74 | |||||
2 | Anni Rajaniemi | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 41.77 | 1:28.02 | |||||
3 | Annika Turpeinen | 2000 | Haukiputaan Heitto | 42.48 | 1:29.01 | |||||
4 | Riikka Lahtinen | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 44.56 | 1:30.49 | |||||
5 | Katriina Korpi | 2000 | Oulun Lohet | 44.76 | 1:31.60 | |||||
6 | Jenna Jokikokko | 2000 | Kuusamon Erä-Veikot | 45.27 | 1:31.85 | |||||
7 | Noora Siltari | 2000 | Kemin Uimaseura | 43.93 | 1:32.45 | |||||
8 | Veera Leinonen | 2000 | Kemin Työväen Uimarit | 44.96 | 1:33.96 | |||||
9 | Neariina Peltoniemi | 2000 | Kempeleen Pyrintö | 45.58 | 1:35.79 | |||||
10 | Ella Takalo | 2000 | Kempeleen Pyrintö | 47.72 | 1:36.43 | |||||
11 | Milla Kortetjärvi | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 47.23 | 1:38.14 | |||||
12 | Marleena Potila | 2000 | Oulun Lohet | 48.37 | 1:40.11 | |||||
13 | Jonna Airisniemi | 2000 | Kemijärven Kaiku | 47.22 | 1:40.19 | |||||
14 | Olga Heikkinen | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 49.01 | 1:43.27 | |||||
15 | Maija Pospiech | 2000 | Oulun Lohet | 50.92 | 1:49.50 | |||||
16 | Sini-Maria Fingerroos | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 53.31 | 1:50.15 | |||||
17 | Piia Jolanki | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 1:04.48 | 2:17.68 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.20.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 marraskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 12:32 |