2018-12-17   02:32:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset MIKROPOLIX - Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai 3.11-12

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mikropolix - Uinnit 3.11.2012    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  13:08   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2012         
 
 
Laji 4, 50m ru T10 T12 N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: www.mikropolix.fi 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iida Nyman  2002    313          42.40   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Jenny Kareinen  2002    258          45.25   
  Keravan Uimarit                   
Emma Jokilammi  2002    193          49.82   
  Nurmijärven Kunto                   
Tiia Strandberg  2002    175          51.49   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
Getriin Marii Lessing  2003    171          51.85   
  Tartu Ujumisklubi                   
Elisabeth Marie Salm  2002    160          53.08   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Hanni Riikonen  2002    132          56.60   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Jenina Ranta  2003    127          57.25   
  Nurmijärven Kunto                   
Meri Karttunen  2002    120          58.46   
  Nurmijärven Kunto                   
10  Laura Leiponen  2002    119          58.56   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
11  Laura Keränen  2003    117          58.92   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
12  Alina Hakkarainen  2002    107          1:00.68   
  Vesihelmen Uimaseura                   
13  Iida Savulahti  2004    61          1:13.24   
  Riihimäen Uimaseura                   
14  Susanna Kuisma  2003    56          1:15.32   
  Hyvinkään Uimaseura                   
15  Ronja Hellberg  2003    41          1:23.84   
  Riihimäen Uimaseura                   
16  Tiia Kuisma  2003    40          1:24.35   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Nikita Ravalt  2002              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä               
Sofia Levashova  2002              DSQ   
  Simmis Wanda                   
  SW 7.5 Perhosen alaspotku / vapaauinnin potku               
Sofia Nieminen  2002              DSQ   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 4, 50m ru T10 T12 N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: www.mikropolix.fi 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emmi Kölhi  2000    323          41.96   
  Octopus Lohja                   
Anna Tahvanainen  2000    272          44.43   
  Riihimäen Uimaseura                   
Ada Nyström  2001    267          44.72   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Petra Uusikumpu  2001    259          45.19   
  Simmis Wanda                   
Annika Niemi  2000    224          47.45   
  Simmis Wanda                   
Sanni Kanervo  2001    223          47.48   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Annika Tietz  2001    204          48.89   
  HTU Stadi                   
Viivi Ruhala  2001    197          49.46   
  Riihimäen Uimaseura                   
Wenla Laaksonen  2001    194          49.79   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
10  Isabella Aumo  2001    193          49.82   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
11  Mikaela Kulmala  2001    192          49.93   
  Riihimäen Uimaseura                   
12  Martta Kitinoja  2001    189          50.18   
  Riihimäen Uimaseura                   
13  Essi Metsälä  2001    185          50.53   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
14  Oona Ahinko  2001    179          51.14   
  Vesihelmen Uimaseura                   
15  Aino Pajari  2001    177          51.32   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
16  Nea Reunanen  2001    173          51.67   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
17  Oona Silander  2000    170          52.01   
  Simmis Wanda                   
18  Daniela Helanne  2000    163          52.73   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
19  Aada Pohjala  2001    162          52.88   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
20  Tiia Honkala  2000    156          53.46   
  Simmis Wanda                   
21  Raakel Koivisto  2001    155          53.61   
  Vesihelmen Uimaseura                   
22  Anna Ketola  2001    149          54.32   
  HTU Stadi                   
23  Kiira Vuorinen  2001    127          57.27   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
24  Fanny Talonpoika  2001    114          59.39   
  Simmis Wanda                   
25  Jenny Nieminen  2001    103          1:01.44   
  Hyvinkään Uimaseura                   
26  Veera Kurki  2001    60          1:13.48   
  Hyvinkään Uimaseura                   
 
Laji 4, 50m ru T10 T12 N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
Sponsori: www.mikropolix.fi 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Salonen  1996    653          33.19   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Saija Riippi  1995    501          36.27   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Selina Virkkunen  1997    433          38.06   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Eveliina Pihkamäki  1998    429          38.19   
  Riihimäen Uimaseura                   
Leona Pälvimäki  1997    425          38.32   
  Riihimäen Uimaseura                   
Fanny Nyström  1999    405          38.94   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Roosa Andelin  1998    399          39.12   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Minttu Hautasuo  1998    369          40.15   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
Essi Jokilammi  1994    335          41.46   
  Nurmijärven Kunto                   
10  Katariina Pihkamäki  1998    325          41.91   
  Riihimäen Uimaseura                   
11  Maria Primetta  1999    313          42.43   
  Vesihelmen Uimaseura                   
11  Marianne Pihkamäki  1996    313          42.43   
  Riihimäen Uimaseura                   
13  Vera Haarakangas  1998    305          42.80   
  Nurmijärven Kunto                   
14  Emma Ingberg  1999    287          43.64   
  Simmis Wanda                   
15  Ida Hyytiäinen  1998    268          44.69   
  Nurmijärven Kunto                   
16  Elisa Hilden  1999    227          47.20   
  HTU Stadi                   
17  Emmi Immonen  1999    224          47.42   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
18  Tinka Kuparinen  1999    165          52.48   
  Riihimäen Uimaseura                   
19  Emmi Tuovinen  1999    142          55.25   
  Riihimäen Uimaseura                   
20  Jenna Ranta  1998    117          58.96   
  Nurmijärven Kunto                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2012 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner