2018-08-14   19:41:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset MIKROPOLIX - Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai 3.11-12

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mikropolix - Uinnit 3.11.2012    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  14:20   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2012         
 
 
Laji 11, 100m sku P13 M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Sponsori: www.mikropolix.fi 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Matti Salán  1999    328  34.78        1:13.61   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Jyri Mattila  1999    267  37.07        1:18.81   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Mikael Lähde  2000    238  38.45        1:21.92   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Joni Kilponen  1999    221  37.93        1:23.90   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Matteus Miilpalu  2002    211  38.20        1:25.25   
  Wiru Swim                   
                     
Alex Klemola  1999    203  40.62        1:26.34   
  ORCA Helsinki                   
                     
Otso Helstelä  2000    197  41.64        1:27.17   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Jaakko Reinonen  2001    183  42.62        1:29.44   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Timi Torkkel  2001    177  41.76        1:30.38   
  Swimming Team Riksu                   
                     
10  Olli Nuora  2001    148  44.98        1:35.97   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
11  Santeri Tuomi  2001    144  49.39        1:36.85   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
12  Kasper Uusitalo  2000    130  50.66        1:40.28   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
13  Jarkko Kemppainen  2000    123  48.59        1:42.01   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
14  Janne Koivunen  2001    111  49.66        1:45.58   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
15  Ville Kaipainen  2000    111  53.44        1:45.71   
  Salon Uimarit                   
                     
Sami Seppälä  2000              DNS   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Santeri Siurola  1999              DNS   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Antti Levänen  2000              DSQ   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
  SW 8.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
                     
 
Laji 11, 100m sku P13 M, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
Sponsori: www.mikropolix.fi 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jere Tolonen  1995    548  29.11        1:02.04   
  Vantaan Vesikot                   
                     
Mikael Laakso  1997    508  29.44        1:03.62   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Lasse Lindén  1995    423  30.35        1:07.60   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Niklas Reunanen  1998    400  32.08        1:08.88   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Joonas Hurskainen  1994    350  33.76        1:12.00   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Teemu Saarinen  1995    330  34.28        1:13.43   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Juha Hyvärinen  1998    319  35.45        1:14.28   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Jere Honkamäki  1998    245  39.33        1:21.14   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Eero Kainumaa  1997    241  38.90        1:21.53   
  Octopus Lohja                   
                     
10  Niko Leivo  1997    213  39.41        1:25.01   
  Octopus Lohja                   
                     
11  Riku Hoffrén  1998    200  39.60        1:26.85   
  Octopus Lohja                   
                     
12  Lasse Purmonen  1985    125  50.18        1:41.45   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
13  Mikko Lyly  1998    107  50.70        1:46.88   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2012 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  14:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner