2018-10-15   12:41:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset MIKROPOLIX - Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai 3.11-12

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mikropolix - Uinnit 3.11.2012    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  14:57   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 marraskuu 2012         
 
 
Laji 10, 100m su T14 N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
Sponsori: www.mikropolix.fi 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Meri Parviainen  1998    475  34.54        1:10.80   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Ella Kettunen  1998    454  34.63        1:11.88   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Ronja Mehtonen  1999    454  35.17        1:11.88   
  Salon Uimarit                   
                     
Mari Miilpalu  1999    416  35.71        1:13.97   
  Wiru Swim                   
                     
Noora Tuovinen  1998    406  35.57        1:14.58   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Saara Pumpanen  1999    388  36.21        1:15.70   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Petra Steen  1999    334  38.61        1:19.57   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Eveliina Ollikainen  1998    334  38.29        1:19.64   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Henna Kainulainen  1998    332  37.25        1:19.74   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
10  Aliisa Liukkonen  1999    322  39.79        1:20.57   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
11  Roosa Paukku  2000    305  40.33        1:22.03   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
                     
12  Ella Varis  1998    292  40.59        1:23.24   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
13  Ida Hyytiäinen  1998    286  40.91        1:23.84   
  Nurmijärven Kunto                   
                     
14  Sofia Väljä  1999    281  40.66        1:24.31   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
15  Roosa Aaltonen  1998    269  41.47        1:25.51   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
16  Lotta Aho  1999    259  41.58        1:26.63   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
17  Nadine Medarhri  2000    259  41.55        1:26.69   
  HTU Stadi                   
                     
18  Sini Puukko  1999    252  43.05        1:27.43   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
19  Inka-Riina Tamski  1999    223  44.29        1:31.03   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
20  Outi Haikama  2001    213  44.68        1:32.43   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
21  Jasmin Kumpulainen  1998    201  45.90        1:34.22   
  Octopus Lohja                   
                     
22  Emmi Immonen  1999    200  46.20        1:34.51   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
23  Emilia Pohjola  1998    196  46.17        1:35.00   
  Salon Uimarit                   
                     
24  Elina Valliaro  1999    189  46.64        1:36.16   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
25  Fiia Pyykkö  2001    185  47.29        1:36.90   
  Salon Uimarit                   
                     
26  Wilma Walther  2001    182  46.95        1:37.37   
  HTU Stadi                   
                     
27  Essi Metsälä  2001    179  47.84        1:37.92   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
28  Jenni Rantanen  2001    171  47.75        1:39.47   
  HTU Stadi                   
                     
29  Maisa Mielikäinen  2002    164  47.63        1:41.00   
  Salon Uimarit                   
                     
30  Riikka Yli-Jama  2000    160  50.30        1:41.67   
  Salon Uimarit                   
                     
31  Emma Jokilammi  2002    155  49.25        1:42.78   
  Nurmijärven Kunto                   
                     
32  Ella Heino  2001    136  51.76        1:47.50   
  Salon Uimarit                   
                     
33  Meri Karttunen  2002    135  52.08        1:47.55   
  Nurmijärven Kunto                   
                     
34  Siiri Friman  2001    120  54.65        1:51.98   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
35  Lotta Aaltonen  2002    118  54.76        1:52.50   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
36  Henrika Rantanen  2002    108  54.96        1:56.07   
  Salon Uimarit                   
                     
37  Piritta Uotila  2001    103  56.18        1:57.64   
  Salon Uimarit                   
                     
38  Kaisli Korpisaari  2002    63  1:07.08        2:19.11   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Annika Heiskanen  2001              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 6.4 Ei koskettanut seinää käännöksessä               
                     
Lilli Rantanen  2000              DSQ   
  HTU Stadi                   
  SW 6.4 Ylimääräisiä vetoja käännöksessä               
                     
 
Laji 10, 100m su T14 N, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
Sponsori: www.mikropolix.fi 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Noora Saarinen  1996    470  34.23        1:11.04   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Leona Pälvimäki  1997    464  34.64        1:11.32   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Alina-Anna Josephson  1997    424  35.44        1:13.54   
  Tartu Ujumisklubi                   
                     
Katariina Linha  1997    369  37.34        1:16.98   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Jasmin Honkamäki  1995    364  35.76        1:17.33   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Johanna Peuhkuri  1997    255  41.97        1:27.06   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
Iiris Harjunpää  1997    218  43.36        1:31.71   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Annika Vieraankivi  1997    206  45.20        1:33.54   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2012 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  14:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner