Tulokset Tampere Invitational Swimming
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Tampere Invitational | Tulostuspäivämäärä | 03 marraskuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 09:55 | |||
Järjestäjä | Tampereen Uinnin Tuki | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 marraskuu 2012 |
Laji 3, 100m Fly W,16,14,12, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Vilma Roman | 2000 | 374 | 35.16 | 1:16.39 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Zsofia Polgar | 2000 | 355 | 35.63 | 1:17.78 | |||||
Hungary | ||||||||||
3 | Annika Karinkanta | 2000 | 349 | 36.19 | 1:18.16 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
4 | Mila Manner | 2001 | 338 | 36.23 | 1:19.00 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
5 | Isabel Hagelin | 2001 | 287 | 38.23 | 1:23.49 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
6 | Fanny Pesonen | 2000 | 283 | 38.74 | 1:23.84 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Camilla Tyven | 2001 | 273 | 38.36 | 1:24.91 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
8 | Katariina Jyrälä | 2000 | 267 | 40.11 | 1:25.47 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | 266 | 39.50 | 1:25.55 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Emmi Kilpinen | 2000 | 239 | 40.62 | 1:28.69 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
11 | Milla Kortetjärvi | 2000 | 224 | 42.15 | 1:30.71 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
12 | Greta Lenkovics | 2001 | 155 | 46.12 | 1:42.57 | |||||
Hungary | ||||||||||
13 | Aino Jussila | 2000 | 121 | 45.73 | 1:51.20 | |||||
Koovee | ||||||||||
- | Kata Korponay | 2000 | DNS | |||||||
Romania | ||||||||||
- | Paula Orzac | 2000 | DNS | |||||||
Romania | ||||||||||
Laji 3, 100m Fly W,16,14,12, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Mirva Kallström | 1999 | 564 | 31.13 | 1:06.61 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Sanna-Riikka Räihä | 1998 | 547 | 31.36 | 1:07.30 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Ella Kurttila | 1998 | 495 | 32.04 | 1:09.60 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
4 | Jasmin Ruohonen | 1998 | 479 | 32.22 | 1:10.36 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
5 | Emma Suomio | 1998 | 476 | 32.77 | 1:10.52 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
6 | Emma Männikkö | 1998 | 471 | 32.69 | 1:10.76 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
7 | Aino Otava | 1999 | 466 | 33.40 | 1:11.03 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
8 | Melek Ayarci | 1999 | 457 | 32.43 | 1:11.47 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
9 | Noora Poutanen | 1999 | 454 | 33.46 | 1:11.61 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
10 | Inka Aaltonen | 1999 | 442 | 32.93 | 1:12.29 | |||||
Koovee | ||||||||||
11 | Erika Lahtinen | 1998 | 441 | 33.86 | 1:12.34 | |||||
Koovee | ||||||||||
12 | Ella-Noora Haanpää | 1998 | 440 | 32.91 | 1:12.38 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
12 | Heini Hammar | 1999 | 440 | 33.70 | 1:12.38 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
14 | Henna Syrjälä | 1999 | 439 | 34.05 | 1:12.42 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
15 | Iida Sihvonen | 1998 | 427 | 34.76 | 1:13.11 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
16 | Suvi Huhtanen | 1999 | 427 | 33.37 | 1:13.13 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
17 | Alina Katajisto | 1998 | 415 | 34.25 | 1:13.80 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
18 | Iida-Maria Rantanen | 1998 | 403 | 34.35 | 1:14.50 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
19 | Hanna Rautiainen | 1999 | 361 | 35.78 | 1:17.28 | |||||
Koovee | ||||||||||
20 | Rita Mäki-Puhtila | 1998 | 347 | 36.11 | 1:18.35 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
21 | Lumikki Lehtilä | 1998 | 330 | 37.03 | 1:19.64 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
22 | Vilma Koskinen | 1998 | 327 | 36.84 | 1:19.87 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
23 | Ella Nieminen | 1998 | 327 | 34.89 | 1:19.92 | |||||
Koovee | ||||||||||
24 | Jenita Liimatta | 1998 | 292 | 36.43 | 1:22.94 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
25 | Lotta Heikkinen | 1998 | 288 | 36.68 | 1:23.33 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
26 | Iina Aro | 1998 | 282 | 38.14 | 1:23.90 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
27 | Enni Määttä | 1999 | 282 | 36.53 | 1:23.95 | |||||
Koovee | ||||||||||
28 | Veera Siltanen | 1999 | 280 | 35.88 | 1:24.10 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
29 | Anniina Potkonen | 1998 | 273 | 37.97 | 1:24.85 | |||||
Koovee | ||||||||||
30 | Elli Kivelä | 1998 | 259 | 39.49 | 1:26.38 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
31 | Lotta Rosenlöf | 1999 | 224 | 41.40 | 1:30.58 | |||||
Koovee | ||||||||||
- | Reetta Kanervo | 1999 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Reetta Kantola | 1998 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
SW 8.4 Eriaikainen / yhden käden kosketus | ||||||||||
Laji 3, 100m Fly W,16,14,12, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Elisabet Hyppönen | 1996 | 593 | 30.48 | 1:05.53 | |||||
Koovee | ||||||||||
2 | Sanni Väyrynen | 1996 | 556 | 31.14 | 1:06.95 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Ida Tahvanainen | 1997 | 494 | 32.11 | 1:09.66 | |||||
Koovee | ||||||||||
4 | Alena Mokicheva | 1996 | 493 | 31.39 | 1:09.69 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
5 | Viivi Iivari | 1997 | 490 | 32.37 | 1:09.83 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
6 | Rebecca Wahlstedt | 1997 | 464 | 32.73 | 1:11.12 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
7 | Julia Ylihannu | 1997 | 456 | 33.53 | 1:11.54 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Rosa Vainio | 1996 | 455 | 33.13 | 1:11.58 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
9 | Erika Lappalainen | 1996 | 448 | 33.41 | 1:11.97 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
10 | Enni Toiviainen | 1997 | 406 | 33.11 | 1:14.33 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
11 | Tessa Eronen | 1996 | 401 | 34.52 | 1:14.68 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
12 | Minja Mielonen | 1997 | 380 | 34.62 | 1:15.98 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
13 | Maria Wimmer | 1997 | 359 | 34.91 | 1:17.43 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
14 | Roosa Hyypiä | 1997 | 355 | 34.53 | 1:17.78 | |||||
Koovee | ||||||||||
15 | Krista Mettinen | 1997 | 350 | 35.68 | 1:18.11 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
16 | Tiina Soukka | 1996 | 336 | 36.36 | 1:19.20 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
17 | Vivianne Lauslahti | 1997 | 336 | 35.99 | 1:19.21 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
18 | Janita Lappi | 1997 | 279 | 38.43 | 1:24.22 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
19 | Tiiariikka Vihko | 1996 | 261 | 37.86 | 1:26.11 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
- | Henni Huhtamo | 1997 | DNS | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
- | Oona Järvinen | 1996 | DSQ | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 3, 100m Fly W,16,14,12, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Nea Rinne | 1995 | 591 | 30.77 | 1:05.61 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Linda-Marie Slotte | 1994 | 562 | 31.19 | 1:06.70 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
3 | Inka-Liisa Puttonen | 1995 | 558 | 30.79 | 1:06.88 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
4 | Amanda Suihkonen | 1995 | 543 | 30.77 | 1:07.48 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
5 | Fanni Riiho | 1995 | 510 | 31.38 | 1:08.89 | |||||
Team Tampere | ||||||||||
6 | Anni Hirvelä | 1995 | 499 | 32.32 | 1:09.41 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
7 | Noemi Torocsik | 1994 | 442 | 33.67 | 1:12.28 | |||||
Hungary | ||||||||||
8 | Barbora Zapletalová | 1988 | 420 | 34.18 | 1:13.52 | |||||
Czech Republc | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.20.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 marraskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 09:55 |