Results for Høststævne
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | HØSTSTÆVNE | Udskriftsdato | 07 oktober 2012 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 15:05 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 07 oktober 2012 |
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 14 år |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Camilla Feldmann | 1999 | Helsingør Svømmeklub | 36.80 | 1:20.85 | |||||
2 | Lærke Feuk | 1999 | Helsingør Svømmeklub | 38.48 | 1:22.13 | |||||
3 | Caroline Høst Lorenzen | 1999 | Helsingør Svømmeklub | 39.47 | 1:25.72 | |||||
4 | Sofie Hong Yu Grøndal | 1999 | A6 | 41.64 | 1:29.36 | |||||
5 | Nini Sørensen | 1999 | Helsingør Svømmeklub | 44.48 | 1:34.64 | |||||
6 | Katrine Høyer Tindbæk | 1999 | Værløse Svømmeklub | 44.91 | 1:35.12 | |||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 13 år |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Helena Højsted Eriksen | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 39.79 | 1:22.35 | |||||
2 | Mathilde Huberts | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 43.26 | 1:28.69 | |||||
3 | Kristina Louise Molberg | 2000 | Gentofte Svømme Klub | 41.75 | 1:28.81 | |||||
4 | Anna Elisabeth Mathiasen | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 42.82 | 1:30.48 | |||||
5 | Amalie Krogh Rohrberg | 2000 | Gentofte Svømme Klub | 43.86 | 1:32.48 | |||||
6 | Natasha Worm Magnus | 2000 | A6 | 43.23 | 1:32.68 | |||||
7 | Marta Kruse Johansen | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 45.72 | 1:35.07 | |||||
8 | Kamilla Neve | 2000 | A6 | 46.17 | 1:36.63 | |||||
9 | Rikke Bæk Larsen | 2000 | Næstved IF | 46.49 | 1:37.40 | |||||
10 | Emilie Holm Klysner | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 46.93 | 1:38.41 | |||||
11 | Anne Sofie Simonsen | 2000 | Næstved IF | 50.74 | 1:45.34 | |||||
- | Laura Kastrup | 2000 | Helsingør Svømmeklub | DSQ | tyvstart | |||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 12 år |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Emma Poulsen | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 39.29 | 1:25.05 | |||||
2 | Sofia Rasmusen | 2001 | Hillerød Svømmeklub | 41.62 | 1:28.26 | |||||
3 | Victoria Vorm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.17 | 1:29.89 | |||||
4 | Signe Brandt | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 43.66 | 1:32.57 | |||||
5 | Clara Rasmusen | 2001 | Hillerød Svømmeklub | 44.14 | 1:33.46 | |||||
6 | Rebecca Hauerberg Terp | 2001 | A6 | 45.53 | 1:35.92 | |||||
7 | Laura Petersson | 2001 | Swim Team Tåstrup | 45.91 | 1:36.41 | |||||
8 | Laura Nybo | 2001 | A6 | 47.68 | 1:46.33 | |||||
9 | Helena Hvid Hansen | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 49.59 | 1:46.95 | |||||
10 | Katharina N Møller | 2001 | Glostrup Svømme Klub | 50.03 | 1:47.08 | |||||
11 | Louise Dam-Hendriksen | 2001 | Gentofte Svømme Klub | 52.61 | 1:49.07 | |||||
12 | Julie Hansen | 2001 | Swim Team Tåstrup | 56.47 | 1:57.32 | |||||
13 | Frida Roed | 2001 | Helsingør Svømmeklub | 56.76 | 2:00.17 | |||||
- | Julie Bojesen | 2001 | A6 | DNS | ||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler 11 år og yngre |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Astrid Høgh Sørensen | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.78 | 1:37.84 | |||||
2 | Ida T Mose | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 46.68 | 1:39.47 | |||||
3 | Julie Laugesen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 45.95 | 1:41.53 | |||||
4 | Camilla Hougaard | 2002 | Swim Team Tåstrup | 49.96 | 1:44.12 | |||||
5 | Marceline Lermark | 2003 | Swim Team Tåstrup | 54.50 | 1:48.90 | |||||
6 | Ida Holm Hansen | 2002 | Værløse Svømmeklub | 51.59 | 1:48.93 | |||||
7 | Fie Tönshoff | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 54.74 | 1:52.15 | |||||
8 | Nikoline Skovly Larsen | 2003 | Næstved IF | 52.85 | 1:56.31 | |||||
9 | Sofie Hertzberg | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 56.72 | 1:56.32 | |||||
10 | Liva Buchholt Johansen | 2003 | A6 | 57.76 | 2:00.23 | |||||
11 | Philippa Hallengreen | 2002 | Korsør Sv & Livr. Klub | 57.80 | 2:01.06 | |||||
12 | Josephine B. U. Danielsen | 2003 | Swim Team Tåstrup | 1:00.51 | 2:02.09 | |||||
13 | Amalie Kruse Enemærke | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 1:00.82 | 2:07.51 | |||||
14 | Sofie Mosegaard | 2002 | Glostrup Svømme Klub | 1:05.38 | 2:08.71 | |||||
15 | Camilla Erdal | 2002 | Swim Team Tåstrup | 1:04.38 | 2:10.34 | |||||
- | Viktoria Freja Sørensen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 57.29 | 2:05.52 | EXTRA | ||||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 07 oktober 2012 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 15:05 |