Resultater for Ruska uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Ruskauinnit | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:59 | |||
Järjestäjä | Oulun Uinti | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 06 lokakuu 2012 |
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | 175 | 45.91 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
2 | Petra Ansaranta | 2004 | 121 | 51.91 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Henna Hökkä | 2003 | 116 | 52.74 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Mathilda Puutio | 2003 | 106 | 54.31 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | 93 | 56.76 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
6 | Seela Kari | 2003 | 92 | 56.88 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Martta Nygård | 2003 | 86 | 58.26 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Jenni Kiviniemi | 2003 | 78 | 1:00.15 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Hilla Saastamoinen | 2003 | 67 | 1:03.34 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
- | Madeleine Hiltunen | 2003 | DNS | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
- | Malla Juutinen | 2003 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Noora Väisänen | 2003 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Reetta Kari | 2003 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Tuuli Kankaansyrjä | 2003 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Petra Heikkinen | 2002 | 249 | 40.83 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Pauliina Lohilahti | 2002 | 207 | 43.43 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Alina Huotari | 2002 | 170 | 46.41 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Roosa Rissanen | 2002 | 165 | 46.81 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Noora Räsänen | 2002 | 165 | 46.85 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Amalia Siekkinen | 2002 | 154 | 47.97 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Laura Heikkilä | 2002 | 142 | 49.31 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Enni-Sofia Perätalo | 2002 | 137 | 49.80 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Jutta Taipale | 2002 | 137 | 49.86 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Sini Kosonen | 2002 | 94 | 56.44 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Helmi-Maria Siirilä | 2002 | 48 | 1:10.54 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Henna Haipus | 2001 | 282 | 39.20 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
2 | Iida-Maria Laine | 2001 | 218 | 42.70 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Nelle Ojakippola | 2001 | 211 | 43.15 | ||||||
Vieskan Uimarit | ||||||||||
4 | Fanni Heikkinen | 2001 | 196 | 44.22 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
5 | Noora Moilanen | 2001 | 183 | 45.25 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
6 | Aino Raappana | 2001 | 177 | 45.79 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Emma Pajuluoma | 2001 | 157 | 47.62 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
8 | Sofia Ervasti | 2001 | 157 | 47.64 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Aino Rämäkkö | 2001 | 135 | 50.14 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Moonica Pirhonen | 2001 | 135 | 50.15 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
11 | Melina Myllyaho | 2001 | 103 | 54.81 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Sofia Ylihannu | 1997 | 532 | 31.71 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Veera Kivirinta | 1995 | 500 | 32.39 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Sonja Portin | 1998 | 482 | 32.78 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Miili Känsäkoski | 1999 | 398 | 34.93 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Sanja-Sofia Valjakka | 1995 | 393 | 35.08 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Emma Nikula | 1998 | 380 | 35.49 | ||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
7 | Evita Riuttanen | 1998 | 374 | 35.66 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Laura Fält | 1998 | 357 | 36.22 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Elli Lukkarinen | 1996 | 354 | 36.32 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
10 | Mila Laitala | 1997 | 336 | 36.98 | ||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
11 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | 332 | 37.13 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
12 | Siiri Ikäheimonen | 1998 | 296 | 38.55 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
13 | Adriana Ylijurva | 1995 | 291 | 38.78 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
14 | Jenna Jokikokko | 2000 | 271 | 39.72 | ||||||
Kuusamon Erä-Veikot | ||||||||||
15 | Enni Hukka | 1997 | 263 | 40.13 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
16 | Iida Ahonen | 1999 | 252 | 40.71 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
17 | Laura-Elina Kuosmanen | 1998 | 196 | 44.28 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
18 | Emmi Laitala | 1999 | 184 | 45.21 | ||||||
Nivalan Saukot | ||||||||||
19 | Jasmin Puhakka | 2000 | 139 | 49.65 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
20 | Piia Jolanki | 2000 | 119 | 52.30 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 11:59 |