Tulokset Sommardoppet
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Fjärilsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:13.90 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bianca Utgren |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:18.08 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Zwinkels |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:19.44 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 16:19:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 16:19:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 16:19:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 16:21:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Micaela Donoso Hammar |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:10.87 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
Danderyd Simklubb |
0.14 |
|
1:12.63 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alice Jeansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:13.50 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linn Bergman |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:13.69 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Louise Axland |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:16.15 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:16.98 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lova Hjort |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:17.58 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Felicia Wadell |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:21.08 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emilia Blomström |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:24.92 |
+16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ester Nilsson |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:25.22 |
+16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:32.13 |
+23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lisa Alzén |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:34.25 |
+25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Signe Selmered |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:35.26 |
+26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lova Saari |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 16:29:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 16:29:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Frisim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alvin Johansson |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:02.68 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Felix Tetli |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
|
|
1:03.99 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:08.58 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elwe Montelius |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:09.34 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustaf Färnqvist |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:13.23 |
+10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
0.06 |
|
1:13.27 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joakim Sandström |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:15.16 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:19.40 |
+16.82 |
|
TLB |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nicola Ponzio |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:19.40 |
+16.82 |
|
TLB |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:22.36 |
+19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Axel Sköld |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
0.04 |
|
1:26.35 |
+23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Xuhao Gu |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 16:50:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 16:50:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
35.92 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Judit Andersson |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
38.05 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
|
|
41.69 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Gomez |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
44.49 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rishika Juneja |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
44.50 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ester Nilsson |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
44.51 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julia Käll |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
45.00 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
47.80 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
48.22 |
+12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hanna Sundström |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
49.43 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Julia Figuera |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50.43 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Penny Ryan |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
55.12 |
+19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
57.43 |
+22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 16:42:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 16:42:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johan Hennert |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
35.54 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alvin Engström |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
40.93 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Melker Larsson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
41.94 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gustaf Färnqvist |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
43.95 |
+13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nicola Ponzio |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
44.11 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Xuhao Gu |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
44.32 |
+13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
47.38 |
+16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Axel Sköld |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
47.78 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
isak käck |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
52.04 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 16:49:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 16:49:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Bröstsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Bäckström |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
39.86 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Judit Andersson |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
41.61 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Greta Bruzelius |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
|
42.10 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Felicia Rydsheim |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
42.53 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Montelius |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
42.54 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Natalie Donoso Hammar |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
|
42.84 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lova Hjort |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
44.83 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alice Jeansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
45.72 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Bianca Utgren |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
45.95 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Louise Axland |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
46.92 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Gomez |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
47.46 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Felicia Wadell |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
48.14 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emilia Blomström |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
48.94 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lisa Alzén |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50.25 |
+12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rishika Juneja |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
52.27 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sophia Eriksson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
53.29 |
+15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
56.71 |
+19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Julia Figuera |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
56.78 |
+19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Penny Ryan |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
57.66 |
+20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tilda Götesson-cherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
58.09 |
+20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 16:55:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 16:55:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lars Hennert |
1961 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
36.89 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isak Sjöblom |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
42.68 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Adrian Calvo |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
43.12 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Thorri Thorisson |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
43.14 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lucas Tang |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
45.28 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
49.05 |
+13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50.66 |
+15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
52.78 |
+17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kalle Värna |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
53.34 |
+18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
55.84 |
+20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alvin Engström |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 17:06:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:06:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Rebecca Höglind |
1998 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
31.72 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:06:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:23.14 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alvin Johansson |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
3:03.90 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalle Voigt |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
27.63 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:07:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
389 |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Montelius |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
376 |
1:19.74 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
348 |
1:21.79 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
325 |
1:23.67 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
163 |
1:45.36 |
+26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ester Nilsson |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
0.10 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 17:33:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:33:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felix Tetli |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
|
336 |
1:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
328 |
1:15.18 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Melker Larsson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
208 |
1:27.47 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 17:35:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:35:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Bröstsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Bäckström |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
419 |
1:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Felicia Rydsheim |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
335 |
1:32.30 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Greta Bruzelius |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
316 |
1:34.10 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lova Hjort |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
274 |
1:38.65 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
223 |
1:45.69 |
+20.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Blomström |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
193 |
1:50.91 |
+25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lisa Alzén |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
191 |
1:51.28 |
+25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tilda Götesson-cherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
149 |
2:00.90 |
+35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 17:39:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:39:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alvin Johansson |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
371 |
1:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isak Sjöblom |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
202 |
1:36.94 |
+17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lucas Tang |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
183 |
1:40.09 |
+20.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
178 |
1:41.06 |
+21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
143 |
1:48.64 |
+29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
isak käck |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
135 |
1:50.62 |
+31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 17:43:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:43:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
462 |
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
401 |
33.11 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Zwinkels |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
335 |
35.15 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Natalie Donoso Hammar |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
335 |
35.17 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alice Jeansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
330 |
35.35 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bianca Utgren |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
325 |
35.52 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
315 |
35.89 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emma Wärn |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
304 |
36.32 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Micaela Donoso Hammar |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
264 |
38.07 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Felicia Rydsheim |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
233 |
39.65 |
+8.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
|
233 |
39.70 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
Danderyd Simklubb |
|
201 |
41.70 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Signe Selmered |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
126 |
48.66 |
+17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lova Saari |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
108 |
51.17 |
+19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 17:48:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:48:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2782 |
512 |
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Albin Tetli |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
|
326 |
32.34 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elwe Montelius |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
205 |
37.74 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicola Ponzio |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
127 |
44.23 |
+16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
127 |
44.29 |
+16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joakim Sandström |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
119 |
45.22 |
+17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 18:15:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 18:15:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 100, 4x100m Frisim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
SS04 Junior |
19 |
|
|
|
|
|
|
3:47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
|
57.64 |
|
|
|
|
57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
|
56.10 |
|
|
|
|
1:53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
|
56.94 |
|
|
|
|
2:50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
|
56.85 |
|
|
|
|
3:47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 17:11:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:11:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Huvudstabadet |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2021 till den 12 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 101, 4x100m Medley Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
SS04 Flickor |
18 |
|
|
|
566 |
|
|
4:38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
Alice Velden |
2005 |
AO2405 |
|
1:08.25 |
|
|
|
|
1:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Leah Ishaq |
2006 |
AO6406 |
|
1:17.74 |
|
|
|
|
2:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Voigt |
2003 |
BF0803 |
|
1:11.04 |
|
|
|
|
3:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thea Bergström |
2007 |
AK9807 |
|
1:01.34 |
|
|
|
|
4:38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-06-12 17:17:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-12 17:17:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|