Results for Finn & Fiffi Arena Cup 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Bröstsim Damer 0-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elin Kugg |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ebba Prössel |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
51.54 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elisa Phu |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
52.46 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alice Wikermark |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
54.63 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Singvall |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
54.78 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Maksimovic |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
55.11 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Stina Renström |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
55.22 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julie Ynner |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
57.69 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Liv Dahlqvist |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
57.71 |
+9.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aisa Cvrk |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
57.73 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vanesa Balaj |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
58.50 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Katarina Brantestam |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
59.91 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Julia Smalarz |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:00.42 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ellen Kristoferson |
2011 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
1:01.41 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emma Vitazka |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:01.53 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zoé Mae Ranelid |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:02.09 |
+13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Moa Didriksson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:02.75 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alice Qvarfordt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:03.54 |
+15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ester Lundstedt |
2010 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
1:04.25 |
+16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Iben Furöy |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:04.52 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ines Andersson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:04.53 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sheyla Isabella Richardt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:04.78 |
+16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Olivia Silva Malm |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:05.00 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ingrid Yndigegn |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:05.09 |
+16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Melissa Martinsson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:05.60 |
+17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lykke-Louise Thott |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:05.65 |
+17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sophia Ly |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:06.53 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Rebecka Augustsson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:06.68 |
+18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Isabella Paliser Dragojevic |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:10.48 |
+22.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Maja Maksimovic |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:11.01 |
+22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Addapinya Kongyim |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:12.00 |
+23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Yrsa Wallin |
2010 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
1:13.30 |
+25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Elina Ander |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:15.46 |
+27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Agnes Ellerth |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
MIra Borjo |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
inez Rönnow |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Slunski |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malin Delfin |
2010 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Youanna Greis |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
My Ganestam |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alva Engström |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mirella Dragojevic Armandt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nora El Mansouri |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Astrid Drennan |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 10:25:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 10:30:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 0-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Theo Olofsson |
2010 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arvid Lundkvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
58.12 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isak Lindsjö |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
58.50 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elliot Persson |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
59.03 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ernad Adrovic |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:00.09 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleksander Dragojevic Arman |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:08.19 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Raul Serrano Arnal |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:08.75 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gustaf Erixon |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:21.07 |
+28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Linus Neikell |
2011 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
David Askari Louyeh |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Agust Thell |
2010 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samuel Rajabi |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Shamsossadati |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vincent Shamsossadati |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 10:34:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 10:34:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Bitzén |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elsa Winberg |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:27.49 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Klara Kylefors |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:29.87 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elisar Hamzi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:39.30 |
+12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Contis Pavel |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:40.90 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mathilde Stenderup |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:41.03 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Celine Holman |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:41.09 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tyra Mårtensson |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:41.26 |
+14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Saga Wemlén |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:43.50 |
+16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elina Tousi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:47.64 |
+21.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofia Sjögren |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:49.23 |
+22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Minna Karlsson |
2006 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
1:59.62 |
+32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 10:41:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 10:41:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Bröstsim Herrar 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonathan Gustafsson |
2006 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
1:37.31 |
+11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Calle Renström |
2006 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
1:38.97 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:41.90 |
+16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 10:44:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 10:44:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Frisim Damer 0-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Prössel |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aisa Cvrk |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
41.96 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mirella Dragojevic Armandt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
42.40 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Moa Didriksson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
42.94 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alice Wikermark |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
43.27 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Agnes Ellerth |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
46.76 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Vitazka |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
46.94 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julia Smalarz |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
47.61 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Julie Ynner |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
48.48 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elisa Phu |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
48.73 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
My Ganestam |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
49.19 |
+8.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Melissa Martinsson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
49.55 |
+8.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alva Engström |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
50.64 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Zoé Mae Ranelid |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
50.68 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Singvall |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
51.00 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Liv Dahlqvist |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
51.15 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Stina Renström |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
51.44 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lykke-Louise Thott |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
52.04 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vanesa Balaj |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
52.89 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Rebecka Augustsson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
53.04 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Anna Katarina Brantestam |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
54.30 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Iben Furöy |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
54.49 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sheyla Isabella Richardt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
56.79 |
+15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alice Qvarfordt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
56.92 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Malin Delfin |
2010 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
57.19 |
+16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
inez Rönnow |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
57.35 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sophia Ly |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
57.65 |
+16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Olivia Silva Malm |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
58.59 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ana Maksimovic |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
59.15 |
+18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Youanna Greis |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
59.63 |
+18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Maja Slunski |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
59.82 |
+18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nora El Mansouri |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:01.85 |
+20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Addapinya Kongyim |
2010 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:02.40 |
+21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ester Lundstedt |
2010 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
1:03.14 |
+22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ingrid Yndigegn |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:05.06 |
+24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Elina Ander |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:05.50 |
+24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ines Andersson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:05.67 |
+24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
MIra Borjo |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:06.71 |
+25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Maja Maksimovic |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:09.05 |
+27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Isabella Paliser Dragojevic |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:13.63 |
+32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Kristoferson |
2011 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Astrid Drennan |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 11:03:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 11:03:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Frisim Herrar 0-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Theo Olofsson |
2010 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Wille Thente |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
41.71 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ernad Adrovic |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
47.74 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elliot Persson |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
48.24 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linus Neikell |
2011 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
48.34 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Agust Thell |
2010 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
52.63 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arvid Lundkvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
52.70 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
David Askari Louyeh |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
53.12 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Samuel Rajabi |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
54.31 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isak Lindsjö |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
54.81 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gustaf Erixon |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
59.82 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Raul Serrano Arnal |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vincent Shamsossadati |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Shamsossadati |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 11:10:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 11:11:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Fjärilsim Damer 0-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Prössel |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Stina Renström |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
24.75 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liv Dahlqvist |
2010 |
Simklubben Hajen |
|
|
24.75 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 11:39:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 11:39:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 25m Fjärilsim Herrar 0-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Lundkvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
|
|
24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linus Neikell |
2011 |
Simklubben Hajen |
|
|
25.31 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Wille Thente |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
26.53 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isak Lindsjö |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theo Olofsson |
2010 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elliot Persson |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 11:38:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 11:38:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Bitzén |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Kylefors |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:11.77 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elisar Hamzi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:13.76 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Contis Pavel |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:15.74 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tyra Mårtensson |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:15.96 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Celine Holman |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:16.29 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsa Winberg |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:19.26 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mathilde Stenderup |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:20.16 |
+13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sofia Sjögren |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:22.64 |
+15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elina Tousi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:30.38 |
+23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Minna Karlsson |
2006 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
1:36.87 |
+30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 11:43:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 11:43:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim Herrar 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonathan Gustafsson |
2006 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
1:12.13 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:13.15 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Calle Renström |
2006 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
1:26.77 |
+18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 11:45:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 11:45:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Ryggsim Damer 0-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aisa Cvrk |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.86 |
|
47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mirella Dragojevic Armandt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.72 |
|
48.07 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Moa Didriksson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.77 |
|
48.42 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alice Wikermark |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.68 |
|
49.38 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alva Engström |
2010 |
Simklubben Hajen |
+0.99 |
|
49.60 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Malin Delfin |
2010 |
Simklubben Lödde |
+0.87 |
|
54.02 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julie Ynner |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.96 |
|
54.09 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Stina Renström |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.85 |
|
54.37 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Julia Smalarz |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.71 |
|
54.45 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rebecka Augustsson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.93 |
|
54.68 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lykke-Louise Thott |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.88 |
|
55.99 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Melissa Martinsson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.70 |
|
56.58 |
+8.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elisa Phu |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.64 |
|
56.69 |
+9.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
My Ganestam |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.94 |
|
58.01 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Singvall |
2010 |
Simklubben Hajen |
+0.80 |
|
58.13 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Liv Dahlqvist |
2010 |
Simklubben Hajen |
+0.66 |
|
1:00.12 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Iben Furöy |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.74 |
|
1:00.88 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anna Katarina Brantestam |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.81 |
|
1:00.90 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ines Andersson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.88 |
|
1:02.75 |
+15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vanesa Balaj |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.78 |
|
1:03.91 |
+16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
MIra Borjo |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.73 |
|
1:05.58 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Youanna Greis |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:05.73 |
+18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nora El Mansouri |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.76 |
|
1:06.08 |
+18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Elina Ander |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.76 |
|
1:08.43 |
+20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ana Maksimovic |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+1.13 |
|
1:11.89 |
+24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sheyla Isabella Richardt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.73 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoé Mae Ranelid |
2012 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+1.04 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Addapinya Kongyim |
2010 |
Simklubben Hajen |
+0.91 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Vitazka |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.73 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alice Qvarfordt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.72 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ebba Prössel |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.95 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 12:03:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 12:03:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar 0-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Lundkvist |
2010 |
Simklubben Lödde |
+0.77 |
|
55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Askari Louyeh |
2011 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.50 |
|
55.51 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ernad Adrovic |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.62 |
|
55.52 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isak Lindsjö |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.81 |
|
1:00.23 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wille Thente |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.47 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elliot Persson |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.64 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 12:07:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 12:07:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nellie Andersson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nike Rakowska |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
48.84 |
+0.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilda Althén |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
49.66 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viola Modig |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
50.62 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elna Blake |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
50.91 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neimi Carlsson |
2009 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
52.67 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mira-Li Hejdeman |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
52.94 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amanda Erixon |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
53.02 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Molin |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
53.36 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Louva Rödiger |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
53.41 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Cornelia Svedberg |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
56.10 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maja Jönsson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
56.34 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Michelle Xiaoge Jiao |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
57.54 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elvira Cronsell |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
58.90 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emily Ahmetovic |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
59.13 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
59.66 |
+11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Felicia Lenart |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:00.48 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Agnes Persson |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
1:00.76 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Vendela Kellström |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:04.11 |
+15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Thea Stjernlöf |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:17.79 |
+29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Kayra Basaran |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:21.47 |
+33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lilly Renlund |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gabriella Serrano Arnal |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Narma Kamaran |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Angeliki Marinidis |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sally Karlsson |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 15:13:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 15:13:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Lindberg |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
52.24 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Nilsson |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
53.19 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ishak Hadzimahovic |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
53.86 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selim Cvrk |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
54.42 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Christopher Severin |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
57.43 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Filip Wejderot |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
58.24 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Malte Damsby |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:05.13 |
+14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Isak Tretinjak |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:09.48 |
+18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Scott Köster |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gustav Vestgården Tukk |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erik Hsino-Ahlquist |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Adam Alkrdi |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Johannes Svensson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sebastien Mativa-Oredsson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 15:21:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 15:22:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elisar Hamzi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Contis Pavel |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
38.09 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Winberg |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
39.33 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Klara Kylefors |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
39.34 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tyra Mårtensson |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
40.70 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Celine Holman |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
41.13 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Sjögren |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
43.47 |
+7.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mathilde Stenderup |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
43.85 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Saga Wemlén |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
43.93 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elina Tousi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
49.01 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saga Tretinjak |
2006 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 15:26:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 15:26:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonathan Gustafsson |
2006 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
38.86 |
+3.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
39.98 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 15:27:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 15:27:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Damer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lilly Renlund |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Thea Almqvist |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
36.74 |
+0.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elna Blake |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
39.02 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alma Asper |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
39.23 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viola Modig |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
39.29 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gabriella Serrano Arnal |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
39.83 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Cornelia Svedberg |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
40.03 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nellie Andersson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
40.12 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vilda Althén |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
41.12 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Agnes Persson |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
42.19 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alva Vollmer |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
42.74 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Selma Hallberg |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
42.83 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
43.34 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Neimi Carlsson |
2009 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
44.45 |
+8.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emily Ahmetovic |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
44.65 |
+8.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma Molin |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
45.09 |
+8.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Narma Kamaran |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
46.12 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Louva Rödiger |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
46.63 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elvira Cronsell |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
47.66 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Michelle Xiaoge Jiao |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
49.22 |
+12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Felicia Lenart |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
53.93 |
+17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maja Jönsson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
54.30 |
+18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Kayra Basaran |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:02.96 |
+26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Vendela Kellström |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:09.35 |
+33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Thea Stjernlöf |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:18.04 |
+41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sally Karlsson |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 15:38:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 15:38:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Herrar 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Scott Köster |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
39.55 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Selim Cvrk |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
39.61 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gustav Vestgården Tukk |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
40.92 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Lindberg |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
42.18 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adam Alkrdi |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
42.95 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erik Hsino-Ahlquist |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
43.80 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ishak Hadzimahovic |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
44.54 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Malte Damsby |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
45.20 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Albin Nilsson |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
45.74 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Isak Tretinjak |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
47.45 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Filip Wejderot |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
50.41 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sebastien Mativa-Oredsson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
51.33 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ib Hanzén |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
52.68 |
+15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johannes Svensson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:03.86 |
+26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 15:45:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 15:45:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 25m Fjärilsim Damer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda Erixon |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cornelia Svedberg |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
19.31 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viola Modig |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
19.32 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Thea Almqvist |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
20.16 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alma Asper |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
20.50 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nike Rakowska |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
20.78 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Selma Hallberg |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
20.88 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Neimi Carlsson |
2009 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
21.44 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Agnes Persson |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
21.56 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Angeliki Marinidis |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
22.81 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
24.25 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elvira Cronsell |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
26.37 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Louva Rödiger |
2009 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
26.96 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 16:17:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 16:17:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 25m Fjärilsim Herrar 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
|
|
19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustav Vestgården Tukk |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
20.94 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Lindberg |
2009 |
Simklubben Hajen |
|
|
21.16 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Filip Wejderot |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
25.78 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ishak Hadzimahovic |
2009 |
Simklubben Hajen |
|
|
25.94 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malte Damsby |
2009 |
Simklubben Hajen |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 16:20:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 16:20:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Damer 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saga Tretinjak |
2006 |
Simklubben Hajen |
+0.82 |
|
1:19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Contis Pavel |
2006 |
Simklubben Hajen |
+0.93 |
|
1:22.07 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Winberg |
2006 |
Simklubben Hajen |
+0.71 |
|
1:26.19 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elisar Hamzi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.72 |
|
1:27.59 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Celine Holman |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.79 |
|
1:29.96 |
+10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tyra Mårtensson |
2006 |
Simklubben Hajen |
+0.80 |
|
1:30.99 |
+11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathilde Stenderup |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.71 |
|
1:31.56 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elina Tousi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.74 |
|
1:33.80 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofia Sjögren |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.66 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 16:26:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 16:26:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 100m Ryggsim Herrar 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonathan Gustafsson |
2006 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.77 |
|
1:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.81 |
|
1:29.46 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.78 |
|
1:33.04 |
+16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 16:29:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 16:29:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 50m Ryggsim Damer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lilly Renlund |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.71 |
|
42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma Asper |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.80 |
|
45.00 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elna Blake |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.71 |
|
45.06 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Erixon |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.72 |
|
45.11 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Thea Almqvist |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.82 |
|
45.42 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mira-Li Hejdeman |
2009 |
Simklubben Hajen |
+0.81 |
|
46.28 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nike Rakowska |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.99 |
|
46.37 |
+3.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Agnes Persson |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
+1.19 |
|
47.16 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Angeliki Marinidis |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.75 |
|
47.40 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Viola Modig |
2009 |
Simklubben Hajen |
+0.84 |
|
48.04 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Neimi Carlsson |
2009 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.77 |
|
48.46 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Narma Kamaran |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
49.37 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nellie Andersson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.86 |
|
49.99 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
Simklubben Hajen |
+0.82 |
|
50.67 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Selma Hallberg |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.68 |
|
52.85 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elvira Cronsell |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.87 |
|
54.56 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Michelle Xiaoge Jiao |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.81 |
|
56.01 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Maja Jönsson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.93 |
|
1:01.27 |
+18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Felicia Lenart |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.72 |
|
1:05.17 |
+22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vendela Kellström |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.90 |
|
1:16.13 |
+33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gabriella Serrano Arnal |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.66 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emily Ahmetovic |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.70 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kayra Basaran |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Thea Stjernlöf |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.65 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 16:41:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 16:41:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Herrar 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
+0.69 |
|
44.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gustav Vestgården Tukk |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.79 |
|
46.52 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Selim Cvrk |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.81 |
|
47.59 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Lindberg |
2009 |
Simklubben Hajen |
+0.76 |
|
49.15 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sebastien Mativa-Oredsson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.70 |
|
55.89 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isak Tretinjak |
2009 |
Simklubben Hajen |
+0.86 |
|
56.12 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adam Alkrdi |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.77 |
|
57.34 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filip Wejderot |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.72 |
|
57.98 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malte Damsby |
2009 |
Simklubben Hajen |
+0.73 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Christopher Severin |
2009 |
Ystads Simsällskap |
+0.81 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Johannes Svensson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.65 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ib Hanzén |
2009 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.91 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erik Hsino-Ahlquist |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-29 16:49:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 16:50:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 50m Bröstsim Damer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabella Stoltz |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
45.02 |
+0.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hedda Lennartsson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
46.32 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ruth Ramdsen |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
47.32 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hanna Dahlander |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
47.33 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
47.71 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Pantzar |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
47.97 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emma Fransson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
48.21 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hedda Strömbäck |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
48.72 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hanna Jönsson Andersson |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
50.10 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elsa Mårtensson |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
50.44 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Gutenwik |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
50.65 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Olivia Brantmark |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
50.80 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rebecka De Mare |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
50.99 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elna Nyblom |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
51.07 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Klara Helgesson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
51.63 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
52.34 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alicia Christensen Vatsa |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
53.68 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Felicia Han |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
53.79 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Emma Olsen |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
55.97 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Elsa Annerstedt |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
56.59 |
+11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Rosa Thell |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
56.74 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
57.76 |
+12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Molly Theander |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
59.34 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wilma Hemborg |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malou Lorentzen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ella Petersen |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Wejsfelt |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Sayoc |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julia Stamova |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Matoussi |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 10:13:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 10:13:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Bröstsim Herrar 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Lindeberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
45.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Vitazka |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
45.84 |
+0.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Melker Thalin |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
46.57 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Melvin Falk |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
47.57 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alp Naoumov |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
47.63 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anton Kindborg |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
48.21 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Finn Nillund |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
48.63 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sigge Segerstéen Reinhag |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
48.94 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alfred Wincrantz |
2008 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
49.35 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil Nilsson |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
49.37 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Melvin Delfin |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
50.27 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elliot Salih |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
50.33 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Marius Kruse |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
51.78 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jonathan Thomassen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
52.24 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isak Darwich |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Makelani Wolfgramm |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 10:21:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 10:22:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Bröstsim Damer 15 år & äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thea Dahlqvist |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Laurén |
2001 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:17.98 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Nobrell |
2002 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:20.83 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:22.03 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alma Mårtensson |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:27.77 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Olivia Pantzar |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:28.05 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Freja Werker |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:28.44 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:29.78 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lova Persson |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:30.08 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julia Lennartsson |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:41.76 |
+24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Azra Yumer |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:46.99 |
+29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 10:28:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 10:28:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar 15 år & äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Malte Laurén |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Måns Burmester-Lysell |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:16.00 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jacob Hansson |
2002 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:19.15 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gabriel Agardh |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:20.92 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joel Wall |
2001 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:29.85 |
+17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carl Rogmark |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:31.67 |
+19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adam Lindsjö |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:36.96 |
+24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Patrik Eidenhag |
2005 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
1:38.16 |
+26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Theodor Fought |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:41.35 |
+29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erik Koch |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 10:35:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 10:35:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 50m Frisim Damer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Celina Seuranen |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hedda Lennartsson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
32.44 |
+0.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gabriella Ljungdahl |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
35.22 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Gutenwik |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
35.61 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
35.63 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
36.18 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Pantzar |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
36.19 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hanna Dahlander |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
36.49 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alicia Olsson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
36.65 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsa Mårtensson |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
37.22 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Isabella Stoltz |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
37.91 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Olivia Brantmark |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
38.27 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hanna Jönsson Andersson |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
38.52 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ruth Ramdsen |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
38.61 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
39.65 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ellen Wejsfelt |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
40.26 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emma Fransson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
41.34 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hedda Strömbäck |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
42.17 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Malou Lorentzen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
42.45 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Rosa Thell |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
42.61 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alicia Christensen Vatsa |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
43.49 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
43.92 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Elna Nyblom |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
44.47 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Rebecka De Mare |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
44.63 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Wilma Hemborg |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
44.87 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ella Petersen |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
46.69 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Emma Olsen |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
46.82 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Felicia Han |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
49.38 |
+16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Louise Möller Nilsson |
2008 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
49.39 |
+16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Molly Theander |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
53.21 |
+20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Elsa Annerstedt |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
58.55 |
+26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Klara Helgesson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julia Stamova |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Matoussi |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 10:48:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 10:48:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 50m Frisim Herrar 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Lindeberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Markus Thorsson |
2008 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
33.69 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Vitazka |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
33.73 |
+0.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Samuel Ask |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
34.10 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sam Askari Louyeh |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
35.27 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Melvin Falk |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
35.70 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Finn Nillund |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
36.12 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anton Kindborg |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
36.27 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elliot Salih |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
37.28 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Melvin Delfin |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
37.72 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Melker Thalin |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
37.98 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Isak Darwich |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
39.10 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jonathan Thomassen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
40.36 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
40.38 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alfred Wincrantz |
2008 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
42.79 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emil Nilsson |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
43.49 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Marius Kruse |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
43.70 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alp Naoumov |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sigge Segerstéen Reinhag |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Makelani Wolfgramm |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 10:55:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 10:55:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 25m Fjärilsim Damer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ruth Ramdsen |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Celina Seuranen |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
17.40 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Sayoc |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
17.47 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alicia Olsson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
17.53 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hanna Dahlander |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
17.70 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Gutenwik |
2008 |
Simklubben Hajen |
|
|
17.71 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gabriella Ljungdahl |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
18.10 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amanda Pantzar |
2008 |
Simklubben Hajen |
|
|
18.18 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
18.38 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsa Mårtensson |
2008 |
Simklubben Hajen |
|
|
18.56 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
Simklubben Hajen |
|
|
18.94 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
19.25 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rosa Thell |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
20.66 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
20.78 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Malou Lorentzen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
22.28 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Isabella Stoltz |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
22.87 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hanna Jönsson Andersson |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
23.06 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hedda Strömbäck |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
23.06 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ella Petersen |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
23.75 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Emma Olsen |
2008 |
Simklubben Hajen |
|
|
24.22 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julia Stamova |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 11:28:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 11:28:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 25m Fjärilsim Herrar 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samuel Ask |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elliot Salih |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
18.38 |
+0.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sam Askari Louyeh |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
18.53 |
+0.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anton Kindborg |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
18.84 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Melvin Delfin |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
19.19 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Melvin Falk |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
19.22 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonathan Thomassen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
20.50 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
20.72 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alfred Wincrantz |
2008 |
Ystads Simsällskap |
|
|
22.00 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 11:34:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 11:34:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 100m Frisim Damer 15 år & äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Nobrell |
2002 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:01.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Laurén |
2001 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:01.47 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:03.56 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Freja Werker |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:04.01 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julia Henriksson |
2005 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:04.36 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Thea Dahlqvist |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:05.08 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:08.06 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alma Mårtensson |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:08.06 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lova Persson |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:08.45 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Olivia Pantzar |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:09.22 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Julia Lennartsson |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:21.54 |
+20.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Azra Yumer |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:21.70 |
+20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 11:38:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 15:36:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 100m Frisim Herrar 15 år & äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gabriel Agardh |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
57.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Måns Burmester-Lysell |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
58.64 |
+0.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malte Laurén |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
59.66 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joel Wall |
2001 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:02.99 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jacob Hansson |
2002 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:03.82 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carl Rogmark |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:05.49 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erik Koch |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
1:10.13 |
+12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Patrik Eidenhag |
2005 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
1:10.19 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Adam Lindsjö |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:12.18 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Theodor Fought |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
1:19.72 |
+22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 11:44:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 11:44:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Ryggsim Damer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hedda Lennartsson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.67 |
|
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gabriella Ljungdahl |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.72 |
|
39.66 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Celina Seuranen |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.82 |
|
39.71 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alicia Olsson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.72 |
|
39.99 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Gutenwik |
2008 |
Simklubben Hajen |
+0.73 |
|
41.72 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hanna Dahlander |
2008 |
Simklubben Lödde |
+0.66 |
|
41.97 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ruth Ramdsen |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.74 |
|
42.55 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Selma Lindell |
2008 |
Simklubben Lödde |
+0.74 |
|
43.32 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
Simklubben Lödde |
+0.96 |
|
43.82 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Amanda Pantzar |
2008 |
Simklubben Hajen |
+0.75 |
|
43.99 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Laura Sayoc |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.87 |
|
44.98 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Klara Helgesson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.66 |
|
45.27 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Isabella Stoltz |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.66 |
|
45.76 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elsa Mårtensson |
2008 |
Simklubben Hajen |
+0.62 |
|
45.80 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
Simklubben Hajen |
+0.65 |
|
46.13 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ellen Wejsfelt |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.72 |
|
46.67 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Olivia Brantmark |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.91 |
|
46.88 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emma Fransson |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.86 |
|
49.40 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Malou Lorentzen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.80 |
|
51.65 |
+14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alicia Christensen Vatsa |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.85 |
|
52.05 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emma Olsen |
2008 |
Simklubben Hajen |
+0.86 |
|
52.57 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tindra Feldt |
2008 |
Ystads Simsällskap |
+0.83 |
|
52.81 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Zoé Jindal |
2008 |
Simklubben Lödde |
+0.85 |
|
57.22 |
+19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Molly Theander |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.68 |
|
1:00.90 |
+23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Elsa Annerstedt |
2008 |
Simklubben Hajen |
+0.86 |
|
1:03.16 |
+25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Louise Möller Nilsson |
2008 |
Ystads Simsällskap |
+0.83 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wilma Hemborg |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.61 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ella Petersen |
2008 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.71 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rebecka De Mare |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.70 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Matoussi |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julia Stamova |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 11:57:43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 11:57:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 50m Ryggsim Herrar 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Lindeberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
+0.73 |
|
39.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Samuel Ask |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.73 |
|
40.77 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Markus Thorsson |
2008 |
Simklubben Hajen |
+0.81 |
|
40.88 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sam Askari Louyeh |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.77 |
|
41.05 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anton Vitazka |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.77 |
|
41.49 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Finn Nillund |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.83 |
|
41.85 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anton Kindborg |
2008 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.82 |
|
43.29 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alp Naoumov |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.71 |
|
44.44 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Melker Thalin |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.74 |
|
44.83 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isak Darwich |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
45.44 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
Simklubben Lödde |
+0.93 |
|
46.30 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sigge Segerstéen Reinhag |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.83 |
|
48.31 |
+9.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jonathan Thomassen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.74 |
|
50.74 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Marius Kruse |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.79 |
|
50.79 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elliot Salih |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Melvin Delfin |
2008 |
Simklubben Lödde |
+0.63 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Makelani Wolfgramm |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 12:06:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 12:06:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 50m Bröstsim Damer 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Böcker |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elin Törnqvist |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
41.80 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Klara Singvall |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
42.19 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Fanny Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
42.90 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lisa Brase |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
43.07 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Meya Nilsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
44.65 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frida Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
44.69 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ariella Bondesson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
45.37 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Minna Carlsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
46.00 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Signe Olsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
46.13 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ella Johnsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
46.15 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ella Börjessson Katz |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
47.86 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Yasmine Nilsson |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
48.98 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lovha Signal |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
49.57 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Selma Vasquez |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
50.76 |
+9.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Saga Folestam |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
51.42 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aina Helmbring |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
51.83 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Edith Eriksson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
52.90 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Natalie Rahmberg |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
55.30 |
+13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Inez Lund |
2007 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
55.57 |
+14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Stella Joshaghani |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
55.90 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilda Montelin |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saga Althén |
2007 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 15:08:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 15:08:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Bröstsim Herrar 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Persson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dag Bäckerud |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
45.78 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joel Eidenhag |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
46.35 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gustav Olsson |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
46.73 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lowe Hiljeborn |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
50.68 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustav Nilsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
51.05 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 15:12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 15:12:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 50m Fjärilsim Damer 15 år & äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Nobrell |
2002 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Laurén |
2001 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
31.17 |
+0.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
31.47 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Thea Dahlqvist |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
32.05 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Freja Werker |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
32.43 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julia Henriksson |
2005 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
32.64 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lova Persson |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
34.15 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alma Mårtensson |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
35.22 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
36.54 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Olivia Pantzar |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
36.93 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Azra Yumer |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
41.24 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Julia Lennartsson |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
44.94 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 15:16:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 15:16:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 40, 50m Fjärilsim Herrar 15 år och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joel Wall |
2001 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gabriel Agardh |
2003 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
30.41 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Måns Burmester-Lysell |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
30.66 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Malte Laurén |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
31.99 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Carl Rogmark |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
32.87 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jacob Hansson |
2002 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
33.14 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Theodor Fought |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
35.47 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Erik Koch |
2004 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
36.30 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Patrik Eidenhag |
2005 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
38.74 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 15:19:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 15:20:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 50m Frisim Damer 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elin Törnqvist |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Böcker |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
31.67 |
+0.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Bruér |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
32.64 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Olsson |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
32.96 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Meya Nilsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
33.62 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frida Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
33.96 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ella Johnsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
34.01 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lisa Brase |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
34.11 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Edith Eriksson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
34.65 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Klara Singvall |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
34.72 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hillevi Furöy |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
35.36 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Fanny Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
35.36 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ariella Bondesson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
36.18 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rebecka Agardh |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
36.37 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tilda Montelin |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
36.94 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Minna Carlsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
36.95 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Signe Olsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
36.96 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sophie Löf |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
37.84 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Selma Vasquez |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
37.88 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aina Helmbring |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
38.23 |
+6.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Saga Folestam |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
38.35 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Yasmine Nilsson |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
38.82 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lovha Signal |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
39.44 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tilda Ryberg |
2007 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
39.48 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Saga Althén |
2007 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
42.30 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Inez Lund |
2007 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
42.42 |
+10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ella Börjessson Katz |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
43.00 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Stella Joshaghani |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
43.06 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Natalie Rahmberg |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
48.85 |
+17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 15:30:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 15:30:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 50m Frisim Herrar 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Persson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lowe Hiljeborn |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
34.70 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gustav Olofsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
34.80 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Dag Bäckerud |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
36.13 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joel Eidenhag |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
39.17 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustav Nilsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
42.36 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gustav Olsson |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
44.84 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anton Sjöland |
2007 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
56.55 |
+23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 15:33:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 15:33:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 43, 50m Fjärilsim Damer 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Böcker |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Olsson |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
37.81 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Fanny Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
38.51 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Bruér |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
38.89 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elin Törnqvist |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
39.27 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lisa Brase |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
39.29 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Meya Nilsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
40.49 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Frida Paulsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
40.78 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Signe Olsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
-.-- |
|
42.02 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella Johnsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
42.11 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tilda Montelin |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
43.14 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hillevi Furöy |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
44.31 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sophie Löf |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
46.07 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Edith Eriksson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
46.22 |
+10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tilda Ryberg |
2007 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
47.23 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aina Helmbring |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
48.14 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Stella Joshaghani |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
49.02 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Yasmine Nilsson |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
-.-- |
|
49.51 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Inez Lund |
2007 |
Simklubben Lödde |
-.-- |
|
51.21 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Natalie Rahmberg |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 16:03:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 16:03:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 44, 50m Fjärilsim Herrar 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Olofsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
-.-- |
|
42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joel Eidenhag |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
44.15 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hugo Cederholm |
2007 |
Ystads Simsällskap |
-.-- |
|
45.28 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lowe Hiljeborn |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
-.-- |
|
51.67 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 16:05:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 16:06:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 100m Ryggsim Damer 15 år & äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Laurén |
2001 |
Simklubben Hajen |
+0.81 |
|
1:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Nobrell |
2002 |
Simklubben Hajen |
+0.76 |
|
1:11.53 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
Simklubben Hajen |
+0.70 |
|
1:11.88 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Freja Werker |
2003 |
Simklubben Hajen |
+0.82 |
|
1:13.68 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Thea Dahlqvist |
2003 |
Simklubben Hajen |
+0.74 |
|
1:14.00 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julia Henriksson |
2005 |
Simklubben Hajen |
+0.69 |
|
1:14.85 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Olivia Pantzar |
2004 |
Simklubben Hajen |
+0.71 |
|
1:16.78 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
Simklubben Hajen |
+0.71 |
|
1:18.81 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alma Mårtensson |
2004 |
Simklubben Hajen |
+0.74 |
|
1:20.04 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julia Lennartsson |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.93 |
|
1:30.77 |
+22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Azra Yumer |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.74 |
|
1:37.14 |
+29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 16:11:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 16:11:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 100m Ryggsim Herrar 15 år & äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gabriel Agardh |
2003 |
Simklubben Hajen |
+0.67 |
|
1:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Måns Burmester-Lysell |
2004 |
Simklubben Hajen |
+0.67 |
|
1:07.03 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malte Laurén |
2004 |
Simklubben Hajen |
+0.67 |
|
1:08.52 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carl Rogmark |
2004 |
Simklubben Hajen |
+0.73 |
|
1:14.35 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joel Wall |
2001 |
Simklubben Hajen |
+0.72 |
|
1:16.09 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jacob Hansson |
2002 |
Simklubben Hajen |
+0.64 |
|
1:17.49 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erik Koch |
2004 |
Simklubben Hajen |
+0.76 |
|
1:26.15 |
+22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Theodor Fought |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.63 |
|
1:28.97 |
+25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Patrik Eidenhag |
2005 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.78 |
|
1:29.51 |
+26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 16:18:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 16:18:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 47, 50m Ryggsim Damer 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Bruér |
2007 |
Simklubben Hajen |
+0.73 |
|
36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Edith Eriksson |
2007 |
Simklubben Hajen |
+0.69 |
|
37.71 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Meya Nilsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
+0.70 |
|
38.17 |
+1.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rebecka Agardh |
2007 |
Simklubben Hajen |
+0.59 |
|
39.30 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Böcker |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.76 |
|
39.87 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ariella Bondesson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.83 |
|
40.70 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ella Johnsson |
2007 |
Simklubben Hajen |
+0.69 |
|
41.14 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minna Carlsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.75 |
|
41.29 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hillevi Furöy |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.87 |
|
41.77 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tilda Ryberg |
2007 |
Ystads Simsällskap |
+0.75 |
|
41.88 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lisa Brase |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.85 |
|
42.44 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Saga Folestam |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.60 |
|
43.93 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Klara Singvall |
2007 |
Simklubben Hajen |
+0.76 |
|
43.98 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tilda Montelin |
2007 |
Simklubben Hajen |
+0.85 |
|
44.57 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Stella Joshaghani |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.82 |
|
44.63 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Yasmine Nilsson |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.77 |
|
45.40 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Selma Vasquez |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.94 |
|
45.81 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lovha Signal |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.65 |
|
46.18 |
+9.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aina Helmbring |
2007 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+1.47 |
|
46.39 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Natalie Rahmberg |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.90 |
|
53.56 |
+16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Olsson |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.76 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Inez Lund |
2007 |
Simklubben Lödde |
+0.81 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Signe Olsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.71 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ella Börjessson Katz |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.93 |
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 16:28:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 16:28:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pilängsbadet |
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 50m Ryggsim Herrar 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Persson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.64 |
|
37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lowe Hiljeborn |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.82 |
|
40.86 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Dag Bäckerud |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.71 |
|
42.03 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hugo Cederholm |
2007 |
Ystads Simsällskap |
+0.80 |
|
42.71 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joel Eidenhag |
2007 |
Ängelholms Simsällskap |
+0.71 |
|
50.27 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anton Sjöland |
2007 |
Ystads Simsällskap |
+0.80 |
|
55.76 |
+17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gustav Nilsson |
2007 |
Malmö Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-03-01 16:32:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 16:32:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|