Program for DM for hold - 1. division
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
DM for Hold 1. division |
|
Udskriftsdato |
31 marts 2012 |
|
|
Stævne by |
Jyllinge |
|
Udskriftstidspunkt |
14:04 |
|
|
Arrangør |
JGI & Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 marts 2012 |
|
|
|
|
Løb 19, 100m Medley Herrer |
Finaler (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
49 |
1 |
Daniel Svendsen |
1990 |
9001AE |
TRITON B |
|
25m |
59:59.04 |
74 |
2 |
Sørin Martin Johannessen |
1991 |
9149AF |
ES ESBJERG |
|
25m |
59:59.04 |
87 |
3 |
Frederik Fisker |
1994 |
9493AF |
A6 |
|
25m |
59:59.04 |
103 |
4 |
Morten Andersen |
1994 |
9487AJ |
STO10 |
|
25m |
59:59.04 |
141 |
5 |
Jens Peter Träff |
1988 |
8877AC |
LYNGBY |
|
25m |
59:59.04 |
159 |
6 |
Jesper Gemke |
1993 |
9361AF |
AGF |
|
25m |
59:59.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
172 |
1 |
Martin Chabior |
1987 |
8773AB |
GLADSAXE |
|
25m |
59:59.04 |
200 |
2 |
Søren Holm |
1993 |
9365AI |
VEST |
|
25m |
59:59.04 |
14 |
3 |
Allan Søtoft |
1984 |
8405AA |
HILLERØD |
|
25m |
59:59.04 |
45 |
4 |
Dan Otzen |
1977 |
7771AA |
TRITON B |
|
25m |
59:59.03 |
57 |
5 |
Karsten Schütt |
1991 |
9103AA |
ES ESBJERG |
|
25m |
59:59.03 |
92 |
6 |
Jonathan Weitling |
1993 |
9321AI |
A6 |
|
25m |
59:59.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
111 |
1 |
Christian V. Rasmussen |
1996 |
9679AF |
STO10 |
|
25m |
59:59.03 |
140 |
2 |
Peter Skotte |
1991 |
9197AD |
LYNGBY |
|
25m |
59:59.03 |
165 |
3 |
David Tørring |
1995 |
9509AM |
AGF |
|
25m |
59:59.03 |
173 |
4 |
Emil Dall-Nielsen |
1984 |
8429AA |
GLADSAXE |
|
25m |
59:59.03 |
202 |
5 |
Morten Møller Jensen |
1992 |
9269AG |
VEST |
|
25m |
59:59.03 |
12 |
6 |
Mikkel Hounsgaard |
1993 |
9323AG |
HILLERØD |
|
25m |
59:59.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
31 marts 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 |
Udskriftstidspunkt |
14:04 |
|