Program for Fynske Ã…rgangsmesterskaber
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Sørensen Frederik J. | 1997 | OSLF | 9755AC | 25 m | 1:14.75 | |
2 | 305 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 1:17.45 | |
3 | 407 | Mikkelsen Kasper G. | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 1:17.67 | |
4 | 310 | Høvsgaard Magnus | 1997 | OSK | 9783AF | 25 m | 1:18.15 | |
5 | 432 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | 1:19.19 | |
6 | 465 | Nandgave Kartikey | 1998 | OSK | 9869AM | 25 m | 1:27.14 | |
7 | 308 | Ejby Kristian | 1998 | OSK | 9859AH | 25 m | 1:31.10 | |
8 | 295 | Lindquist Sebastian Kapp | 1997 | OSK | 9751AH | 25 m | 1:32.71 | |
9 | 281 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 1:33.58 | |
10 | 274 | Nielsen Jacob Hougård | 1998 | OSLF | 9857AC | 25 m | 1:33.99 | |
11 | 278 | Aunsholt Andreas | 1999 | OSK | 9927AG | 25 m | 1:34.81 | |
12 | 460 | Nielsen Mikkel Mørk | 1997 | RINGE | 9755AO | 25 m | 1:35.11 | |
13 | 437 | Grønnegaard Rasmus | 2000 | RINGE | 0027AB | 25 m | 1:35.19 | |
14 | 258 | Juma Ali | 1996 | OSLF | 9629AR | 25 m | 1:35.45 | |
15 | 367 | Kristensen Theis Vibskov | 1998 | SVENDBORG | 9885AO | 25 m | 1:40.72 | |
16 | 435 | Donoghue Christoffer O | 1997 | RINGE | 9797AO | 25 m | 1:41.06 | |
17 | 230 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | 1:41.65 | |
18 | 277 | Andreassen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 25 m | 1:42.33 | ||
19 | 457 | Lundstrøm Lasse | 1999 | RINGE | 9977AQ | 25 m | 1:43.72 | |
20 | 406 | Lisser Jacob De | 2001 | FREM | 0119AB | 25 m | 1:48.01 | |
21 | 419 | Sietam Emil | 1999 | HAARBY | 25 m | 1:49.00 | ||
22 | 399 | Gao Alexander | 2001 | FREM | 0147AE | 25 m | 1:51.42 | |
23 | 247 | Sathiyasiilan Lavan | 1998 | NYBORG | 9817AR | 25 m | 1:55.57 | |
24 | 240 | Melbye Victor | 1998 | NYBORG | 9849AR | 25 m | 1:56.09 | |
25 | 260 | Kaldahl Jonas Fjord | 2000 | OSLF | 0015AL | 25 m | 2:05.91 | |
26 | 303 | Sørensen Marcus | 2000 | OSK | 0041AL | 25 m | 2:07.18 | |
27 | 265 | Nielsen Niclas Benjamin | 1999 | OSLF | 9951AP | 25 m | 2:07.24 | |
28 | 242 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 2:09.44 | |
29 | 282 | Diatchikhine Alexander | 2000 | OSK | 0091AN | 25 m | ||
30 | 293 | Hjort Frederik Brohm | 1999 | OSK | 9971AM | 25 m | ||
31 | 398 | Engstrøm Aleksander | 2000 | FREM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 09 marts 2012 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:43 |