Startliste for Älgadoppet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lördag Pass 1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Älgadoppet |
|
Utskriftsdatum |
20 april 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Vänersborg |
|
Utskriftstid |
15:46 |
|
|
Arrangör |
SK Vänersborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 april 2012 |
|
|
|
|
Gren 9, 50m Frisim Damer |
Finaler (32) |
Sponsor: IS-Tak AB |
|
Heat 1 (32) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
Linnéa Ahlmark |
2000 |
BG9600 |
S 77 |
|
25m |
|
430 |
3 |
Alva Stake |
2000 |
BK5600 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
|
602 |
4 |
Emma Carlswärd |
2003 |
AA0803 |
MASS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
25m |
|
500 |
3 |
Stina Ström |
2001 |
AW1801 |
LYSEKIL SS |
|
25m |
|
117 |
4 |
Elina Ryding |
2000 |
BG2800 |
S 77 |
|
25m |
|
637 |
5 |
Alva Lundgren |
2001 |
AZ2201 |
MELLERUD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
613 |
1 |
Elsa Lindhé |
2003 |
AC3403 |
MASS |
|
25m |
|
604 |
2 |
Hannah Flodin |
2003 |
AK2403 |
MASS |
|
25m |
|
270 |
3 |
Moa Eriksson |
2003 |
AM3203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
222 |
4 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
SKENE SIM |
|
25m |
|
505 |
5 |
Andrea Ax |
2001 |
|
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
601 |
6 |
Mathilda Brink |
2002 |
AT9402 |
MASS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Zeyneb Berzig |
1991 |
CH6891 |
ARVIKA SS |
|
25m |
|
596 |
2 |
Arieta Halilaj |
2002 |
AW5802 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
|
541 |
3 |
Jennifer Johansson |
1997 |
BD9897 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
|
638 |
4 |
Filippa Nystedt |
2001 |
|
MELLERUD |
|
25m |
|
578 |
5 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
650 |
6 |
Tove Johansson |
2000 |
BJ0800 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
672 |
1 |
Frida Wernmyr |
2002 |
AL2202 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:13.80 |
462 |
2 |
Rebecca Stensson |
2002 |
AR7402 |
VARABYGDEN |
|
25m |
1:07.37 |
608 |
3 |
Agnes Gustafsson |
2002 |
AT1602 |
MASS |
|
25m |
1:03.84 |
180 |
4 |
Sandra Löfgren |
2002 |
AT7602 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:04.08 |
493 |
5 |
Julia Wallberg |
2004 |
|
ALE |
|
25m |
1:08.42 |
453 |
6 |
Emelie Johannesson |
2002 |
AS7202 |
VARABYGDEN |
|
25m |
1:19.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
662 |
1 |
Ida Johansson |
2002 |
AE1602 |
FALKÖPING |
|
25m |
59.24 |
459 |
2 |
Ida Lund |
2001 |
AC4201 |
VARABYGDEN |
|
50m |
58.67 |
527 |
3 |
Hilda Melin |
2002 |
AM4402 |
MARIESTAD |
|
25m |
58.38 |
630 |
4 |
Klara Hagström |
2001 |
AY8801 |
MELLERUD |
|
25m |
58.44 |
220 |
5 |
Emelia Skoglund |
2003 |
AB4603 |
SKENE SIM |
|
25m |
58.76 |
174 |
6 |
Matilda Fridell |
2002 |
AV3402 |
SK GÖTENE |
|
25m |
59.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
1 |
Sara Andersson |
2000 |
BG0800 |
SOLSTA |
|
25m |
57.08 |
636 |
2 |
Tekla Lilja |
2001 |
AX7201 |
MELLERUD |
|
25m |
56.66 |
413 |
3 |
Ida Karlsson |
2001 |
AM8801 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
56.20 |
237 |
4 |
Tilda Rosenqvist |
2003 |
AB5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
56.24 |
239 |
5 |
Kajsa Westerberg |
2001 |
AV7801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
56.92 |
275 |
6 |
Lithea Kottusch |
2003 |
AC4403 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
57.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Josefin Andersson |
2002 |
AF0602 |
ARVIKA SS |
|
25m |
55.87 |
693 |
2 |
Elsa Lithvall |
2002 |
AL7602 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
55.17 |
284 |
3 |
Sara Metcalfe |
2002 |
AL8602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
54.44 |
423 |
4 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AS4400 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
54.95 |
517 |
5 |
Tove Täng |
2001 |
AV6801 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
55.35 |
605 |
6 |
Ida Forsberg Larsson |
2001 |
BH4601 |
MASS |
|
25m |
56.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
484 |
1 |
Josefin Olsson |
2003 |
AE3403 |
ALE |
|
25m |
53.29 |
213 |
2 |
Yasemin Cervin |
2001 |
AN5601 |
SKENE SIM |
|
25m |
52.85 |
571 |
3 |
Maja Gustavsson |
2001 |
AL3401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
52.55 |
512 |
4 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
52.55 |
290 |
5 |
Isabelle Pettersson |
1999 |
BD5499 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
52.91 |
516 |
6 |
Fanny Solhemmer |
2003 |
AB1403 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
53.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Lina Sagvik |
2003 |
AE5803 |
ARVIKA SS |
|
25m |
51.91 |
670 |
2 |
Kajsa Svensson |
2001 |
AH7401 |
FALKÖPING |
|
25m |
51.20 |
8 |
3 |
Ida Lindahl |
2002 |
AF1602 |
ARVIKA SS |
|
25m |
49.91 |
674 |
4 |
Ebba Winlöf |
2003 |
AA8203 |
FALKÖPING |
|
25m |
50.03 |
614 |
5 |
Anja Matic |
2002 |
AT5602 |
MASS |
|
25m |
51.74 |
561 |
6 |
Philippa Ahlström |
2001 |
BG3801 |
UDDEVALLA |
|
25m |
52.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
612 |
1 |
Diana Karimi |
2001 |
BE5801 |
MASS |
|
25m |
49.41 |
2 |
2 |
Anna Bohman |
2000 |
BB7200 |
ARVIKA SS |
|
25m |
49.04 |
435 |
3 |
Viktoria Åkerfeldt |
2001 |
AL6201 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
48.78 |
644 |
4 |
Hanna Gabrielsson |
2002 |
AV5602 |
KUNGÄLV |
|
25m |
49.00 |
567 |
5 |
Matilda Fransson |
2000 |
BJ1800 |
UDDEVALLA |
|
25m |
49.20 |
487 |
6 |
Molly Stranne |
2002 |
AN3602 |
ALE |
|
25m |
49.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
583 |
1 |
Ella Stålhandske |
1999 |
BO7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
48.18 |
565 |
2 |
Emilly Börjesson |
2001 |
AT9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
47.88 |
449 |
3 |
Anny Göransson |
2001 |
AD5201 |
VARABYGDEN |
|
25m |
47.70 |
218 |
4 |
Elna Lygdman |
2001 |
AW7601 |
SKENE SIM |
|
25m |
47.74 |
406 |
5 |
Vilma Creutz |
2001 |
AV7201 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
47.95 |
414 |
6 |
Cassandra Klinth |
2001 |
AM7801 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
48.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
480 |
1 |
Isa Johansson |
2000 |
AK3600 |
ALE |
|
25m |
47.42 |
686 |
2 |
Kajsa Elwhagen |
2000 |
AG2800 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
46.78 |
120 |
3 |
Emma Svensson |
2001 |
BC8201 |
S 77 |
|
25m |
46.38 |
173 |
4 |
Julia Fridell |
1999 |
AX8499 |
SK GÖTENE |
|
25m |
46.38 |
607 |
5 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
25m |
47.36 |
632 |
6 |
Elin Johansson |
2002 |
AK8802 |
MELLERUD |
|
25m |
47.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
25m |
45.47 |
216 |
2 |
Astrid Lilja |
2002 |
AE3602 |
SKENE SIM |
|
25m |
45.28 |
521 |
3 |
Ida Kramer |
2002 |
AJ3402 |
MARIESTAD |
|
25m |
45.17 |
585 |
4 |
Amanda Tabarte |
2001 |
AX9801 |
UDDEVALLA |
|
25m |
45.26 |
184 |
5 |
Olivia Sjöberg |
2002 |
AP3202 |
SK GÖTENE |
|
25m |
45.41 |
679 |
6 |
Fanny Eriksson |
2002 |
AR9202 |
KARLSBORG |
|
25m |
45.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
415 |
1 |
Alva Kullenberg |
2000 |
AU8200 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
44.91 |
467 |
2 |
Emma Andreasson |
1999 |
|
ALE |
|
25m |
44.47 |
646 |
3 |
Julia Hallberg |
2001 |
BC5401 |
KUNGÄLV |
|
25m |
44.29 |
621 |
4 |
Ella Söderberg |
2001 |
BH0601 |
MASS |
|
25m |
44.40 |
648 |
5 |
Emmy Johansson |
2002 |
AJ8602 |
KUNGÄLV |
|
25m |
44.73 |
575 |
6 |
Linnea Kihlberg |
2001 |
AX7801 |
UDDEVALLA |
|
25m |
44.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
634 |
1 |
Gunilla Larsson |
1999 |
BD6499 |
MELLERUD |
|
25m |
43.88 |
225 |
2 |
Agnes Andersson |
2000 |
BC3800 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
43.51 |
673 |
3 |
Alma Winberg |
2001 |
AH6401 |
FALKÖPING |
|
25m |
42.68 |
588 |
4 |
Carolina Wetterlind |
2000 |
BB1800 |
UDDEVALLA |
|
25m |
43.20 |
566 |
5 |
Wilma Dahlberg |
2001 |
AL1401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
43.63 |
690 |
6 |
Alma Johansson |
2000 |
AB0800 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
43.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
42.51 |
696 |
2 |
Agnes Svantesson |
2001 |
AM2201 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
42.31 |
587 |
3 |
Nora Tallberg |
2001 |
BH0201 |
UDDEVALLA |
|
25m |
42.24 |
558 |
4 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
42.25 |
257 |
5 |
Lovisa Persson |
2001 |
BG5201 |
SOLSTA |
|
25m |
42.48 |
586 |
6 |
Moa Tallberg |
1999 |
BJ4499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
42.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
528 |
1 |
Alice Nordkvist |
2000 |
AV8400 |
MARIESTAD |
|
25m |
42.11 |
431 |
2 |
Sofia Tholin |
1999 |
AV5499 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
42.00 |
256 |
3 |
Tilde Olsson |
2002 |
AF3602 |
SOLSTA |
|
25m |
41.94 |
175 |
4 |
Cornelia Graje |
2000 |
AV9400 |
SK GÖTENE |
|
25m |
41.99 |
253 |
5 |
Emelie Larsson |
2000 |
AY8600 |
SOLSTA |
|
25m |
42.08 |
432 |
6 |
Amy Wendel |
1998 |
BG9498 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
42.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
544 |
1 |
Linnea Sandin |
1999 |
AS0699 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
41.58 |
234 |
2 |
Anna Lindberg |
2001 |
AH4401 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
41.33 |
509 |
3 |
Hanna Jakobsson |
1998 |
BM6698 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
40.68 |
3 |
4 |
Elin Bohman |
2000 |
BB6200 |
ARVIKA SS |
|
25m |
41.27 |
553 |
5 |
Alexandra P. Hukvist |
2001 |
AL5201 |
LIDKÖPING |
|
25m |
41.39 |
474 |
6 |
Olivia Collén |
2001 |
AQ9401 |
ALE |
|
25m |
41.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
399 |
1 |
Linda Andersson |
1997 |
BP3297 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
40.56 |
530 |
2 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
40.40 |
503 |
3 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
40.35 |
609 |
4 |
Tess Gustafsson |
2002 |
AT2602 |
MASS |
|
25m |
40.40 |
448 |
5 |
Sandra Gustavsson |
1996 |
BN2296 |
VARABYGDEN |
|
25m |
40.51 |
210 |
6 |
Tove Apelqvist |
2002 |
AO6802 |
SKENE SIM |
|
25m |
40.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
451 |
1 |
Annie Jansson |
2001 |
AC5201 |
VARABYGDEN |
|
25m |
40.28 |
254 |
2 |
Felicia Lindahl |
2001 |
AG3801 |
SOLSTA |
|
25m |
40.20 |
445 |
3 |
Emilia Eliaesson |
2000 |
AG1400 |
VARABYGDEN |
|
25m |
40.08 |
13 |
4 |
Anna Olsson |
1997 |
BM6697 |
ARVIKA SS |
|
50m |
40.19 |
248 |
5 |
Agnes Eklund Ramböl |
2001 |
AG2801 |
SOLSTA |
|
25m |
40.24 |
101 |
6 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
40.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
485 |
1 |
Sofia Olsson |
2000 |
AS3400 |
ALE |
|
25m |
39.67 |
577 |
2 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
39.35 |
15 |
3 |
Marie Persson |
1997 |
BH4297 |
ARVIKA SS |
|
25m |
39.16 |
232 |
4 |
Sara Helgesson |
2000 |
AX5400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
39.28 |
559 |
5 |
Elsa Arenbjörk |
2000 |
AO2200 |
LIDKÖPING |
|
25m |
39.37 |
443 |
6 |
Jessica Andersson |
1997 |
BB7497 |
VARABYGDEN |
|
25m |
39.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Viktoria Schützer |
1999 |
BJ6299 |
ARVIKA SS |
|
25m |
38.93 |
491 |
2 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
ALE |
|
25m |
38.50 |
647 |
3 |
Louise Jensen |
1999 |
AZ4699 |
KUNGÄLV |
|
25m |
38.16 |
486 |
4 |
Nina Rajovic |
1998 |
|
ALE |
|
25m |
38.37 |
582 |
5 |
Annie Strömberg |
2001 |
AL9401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
38.89 |
240 |
6 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
38.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
574 |
1 |
Julia Johansson |
1999 |
BD4499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
38.05 |
652 |
2 |
Linnea Schöön |
1998 |
AW0698 |
KUNGÄLV |
|
25m |
37.70 |
109 |
3 |
Anna Hallerstedt |
1998 |
BL2898 |
S 77 |
|
25m |
37.45 |
168 |
4 |
Julia Andersson Hult |
1998 |
BH4698 |
SK GÖTENE |
|
25m |
37.56 |
520 |
5 |
Mollie Kovala |
2001 |
AM8201 |
MARIESTAD |
|
25m |
37.85 |
258 |
6 |
Tess Rangedahl |
2000 |
AE1400 |
SOLSTA |
|
25m |
38.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
409 |
1 |
Moa Gillberg |
1998 |
AZ3898 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
37.41 |
547 |
2 |
Cajsa Söderberg |
2000 |
AG9400 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
37.20 |
468 |
3 |
Lina Andreasson |
1997 |
BD9697 |
ALE |
|
25m |
36.92 |
407 |
4 |
Mathilda Ericsson |
1998 |
BH3698 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
36.93 |
17 |
5 |
Maja Salomonsson |
1998 |
BI0698 |
ARVIKA SS |
|
25m |
37.25 |
5 |
6 |
Clara Hedling |
2001 |
AP9201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
37.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
472 |
1 |
Therese Carlsson |
2000 |
BB0600 |
ALE |
|
25m |
36.79 |
170 |
2 |
Amela Dzafic |
2000 |
AG3400 |
SK GÖTENE |
|
25m |
36.63 |
510 |
3 |
Emelie Johansson |
2000 |
AV7400 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
36.10 |
107 |
4 |
Anna Dijkstra |
1998 |
BN9898 |
S 77 |
|
25m |
36.55 |
447 |
5 |
Lovisa Fremäng |
1999 |
AO7699 |
VARABYGDEN |
|
25m |
36.77 |
563 |
6 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
36.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Elin Andersson |
1999 |
AG1499 |
SK GÖTENE |
|
25m |
36.08 |
121 |
2 |
Jessica Svensson |
1997 |
AW1297 |
S 77 |
|
25m |
35.46 |
499 |
3 |
Filippa Skåås |
2001 |
AH5201 |
LYSEKIL SS |
|
25m |
35.42 |
119 |
4 |
Sara Stridsman |
1998 |
BK7498 |
S 77 |
|
25m |
35.45 |
549 |
5 |
Ida Andersson |
1999 |
AY7499 |
LIDKÖPING |
|
25m |
35.74 |
569 |
6 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
36.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
597 |
1 |
Agnes Johansson |
1996 |
BU8296 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
35.29 |
279 |
2 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
34.72 |
651 |
3 |
Frida Ljungberg |
1998 |
AV2498 |
KUNGÄLV |
|
25m |
34.57 |
683 |
4 |
Linn Östling |
1999 |
AB1899 |
KARLSBORG |
|
25m |
34.64 |
236 |
5 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
35.23 |
408 |
6 |
Ada Gillberg |
2000 |
AJ3400 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
35.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
573 |
1 |
Maja Jernberg |
2000 |
AO9400 |
UDDEVALLA |
|
50m |
34.00 |
540 |
2 |
Fanny Johansson |
1999 |
AY0699 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
33.14 |
456 |
3 |
Wilma Lindberg |
1999 |
AO8699 |
VARABYGDEN |
|
25m |
32.95 |
14 |
4 |
Anna Persson |
1997 |
BF5697 |
ARVIKA SS |
|
25m |
33.03 |
444 |
5 |
Emilia Bengtsson |
1999 |
AP7499 |
VARABYGDEN |
|
25m |
33.95 |
681 |
6 |
Julia Rosebrink |
2000 |
AO1200 |
KARLSBORG |
|
25m |
34.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
401 |
1 |
Klara Bennehed |
1997 |
AB4897 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
32.52 |
515 |
2 |
Julia Mulikova |
1998 |
AH9898 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
32.33 |
542 |
3 |
Julia Larsson |
1998 |
BD8698 |
ÅSUNDEN |
|
50m |
31.65 |
539 |
4 |
Emma Hansson |
1998 |
AP1498 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
31.80 |
419 |
5 |
Thilda Larsson |
1999 |
AA8299 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
32.34 |
247 |
6 |
Jennie Einarsson |
1998 |
AH3698 |
SOLSTA |
|
25m |
32.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Olivia Holm |
2000 |
AC8200 |
SK GÖTENE |
|
25m |
31.44 |
12 |
2 |
Johanna Nilsson |
1996 |
BP4896 |
ARVIKA SS |
|
25m |
31.39 |
249 |
3 |
Elvira Eklund Ramböl |
1997 |
AV5497 |
SOLSTA |
|
25m |
31.18 |
424 |
4 |
Rebecca Nolin |
1995 |
BR7495 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
31.30 |
523 |
5 |
Clara Lund |
1995 |
BP1695 |
MARIESTAD |
|
25m |
31.40 |
260 |
6 |
Linda Sköld |
1998 |
AJ6498 |
SOLSTA |
|
25m |
31.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
227 |
1 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
30.40 |
554 |
2 |
Louise Näslund |
1997 |
AS1497 |
LIDKÖPING |
|
25m |
29.56 |
47 |
3 |
Linnea Waldemarsson |
1996 |
AN8696 |
HULTSFRED |
|
25m |
29.17 |
680 |
4 |
Johanna Niklasson |
1996 |
AQ6896 |
KARLSBORG |
|
25m |
29.53 |
179 |
5 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
25m |
30.01 |
675 |
6 |
Linnéa Winlöf |
1994 |
AD0494 |
FALKÖPING |
|
25m |
30.65 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
20 april 2012 |
Licensierad till: Simklubben Vänersborg |
Utskriftstid |
15:46 |
|