Program för Barracuda Race
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Heatlista Gren 43
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
03 december 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
19:06 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 december 2011 |
|
|
|
|
Gren 43, 50m Frisim Damer D |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Wilma Hermansson |
1999 |
BM9899 |
S 77 |
|
25m |
|
201 |
2 |
Elise Björkner |
2001 |
AY6801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
433 |
3 |
Frida Kiltorp-Karlsson |
1999 |
|
VARBERG |
|
25m |
|
188 |
4 |
Katie Sobek |
2000 |
BF4800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
401 |
5 |
Lisa-Marie Sundberg |
2000 |
|
KUNGÄLV |
|
25m |
|
185 |
6 |
Marinela Tosic |
2001 |
|
GÖTEBORG |
|
25m |
|
193 |
7 |
Ulrike Sengstschmid |
1999 |
BL5899 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
93 |
8 |
Ellen Hermansson |
1999 |
BM8899 |
S 77 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Alva Knutsen-Rohman |
2000 |
|
S 02 |
|
25m |
53.60 |
202 |
2 |
Felicia Leandersson |
2001 |
AV0801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
48.67 |
394 |
3 |
Amanda Löfdahl |
2001 |
AQ0201 |
KUNGÄLV |
|
25m |
46.01 |
655 |
4 |
Nanna Sandgren |
2003 |
AD8603 |
VARBERG |
|
25m |
45.47 |
5 |
5 |
Amanda Böhn |
2001 |
AB2201 |
S 02 |
|
25m |
45.55 |
303 |
6 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
25m |
46.60 |
57 |
7 |
Pelin Tonta |
1999 |
AT4699 |
S 02 |
|
25m |
51.13 |
10 |
8 |
Karin Diep |
1999 |
|
S 02 |
|
25m |
57.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Nicole Mathiasson |
2000 |
AG1200 |
S 02 |
|
25m |
44.70 |
116 |
2 |
Johanna Lundgren |
2001 |
AO2601 |
ALINGSÅS |
|
25m |
44.23 |
448 |
3 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
VARBERG |
|
50m |
43.37 |
559 |
4 |
Celine Vedal |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
42.21 |
451 |
5 |
Tilda Conradsson |
1999 |
AZ7499 |
VARBERG |
|
25m |
43.37 |
192 |
6 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.60 |
657 |
7 |
Olivia Collén |
2001 |
AQ9401 |
ALE |
|
25m |
44.57 |
206 |
8 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
45.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
641 |
1 |
Linnéa Gustafsson |
1999 |
BK0299 |
VARBERG |
|
25m |
41.82 |
209 |
2 |
Lovisa Sturve Näslund |
2000 |
BD0200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
41.39 |
646 |
3 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
ALE |
|
25m |
40.83 |
165 |
4 |
Matilda Stenberg |
2001 |
AS5401 |
SK 1970 |
|
25m |
40.22 |
413 |
5 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
40.68 |
51 |
6 |
Lena Shafie |
2001 |
AA9601 |
S 02 |
|
25m |
41.24 |
645 |
7 |
Sofia Olsson |
2000 |
AS3400 |
ALE |
|
25m |
41.40 |
200 |
8 |
Märta Backman |
2000 |
BC4800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
42.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Anna Lipatnikova |
2000 |
AD2600 |
S 02 |
|
25m |
40.07 |
186 |
2 |
Carolina Borre |
1999 |
AW9699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
39.73 |
427 |
3 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
VARBERG |
|
25m |
39.65 |
1 |
4 |
Alice Aurell |
2001 |
AB1201 |
S 02 |
|
25m |
39.23 |
187 |
5 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
39.58 |
386 |
6 |
Louise Jensen |
1999 |
AZ4699 |
KUNGÄLV |
|
25m |
39.69 |
136 |
7 |
Lovisa Spångberg |
1999 |
BB9699 |
HELLAS sk |
|
50m |
39.74 |
554 |
8 |
Ylva Lund Danielsen |
2000 |
|
Oslo IL |
|
25m |
40.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
305 |
1 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
25m |
39.04 |
194 |
2 |
Caitlin Thyberg-Ng |
1999 |
BH4499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
38.81 |
161 |
3 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
SK 1970 |
|
25m |
38.54 |
569 |
4 |
Elin Carlsson |
1999 |
AE1399 |
GISLAVED |
|
25m |
38.28 |
425 |
5 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
50m |
38.53 |
308 |
6 |
Linda Fredriksson |
2002 |
AA4802 |
ELFSBORG |
|
25m |
38.63 |
306 |
7 |
Sofia Alstéus |
1999 |
AZ5499 |
ELFSBORG |
|
50m |
38.83 |
59 |
8 |
Elin Wendt |
1999 |
AJ2299 |
S 02 |
|
50m |
39.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
461 |
1 |
Moa Gustafsson |
1999 |
AT0699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
38.05 |
197 |
2 |
Diba Zangana |
1999 |
BH5499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
37.77 |
23 |
3 |
Malin Kaldrup |
2000 |
AA1600 |
S 02 |
|
25m |
37.42 |
534 |
4 |
Emilia Lundqvist-Jenc |
1999 |
BK3899 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
37.37 |
80 |
5 |
Wera Berglin-Isokoski |
1999 |
AH4499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
37.38 |
317 |
6 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.66 |
196 |
7 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
37.97 |
543 |
8 |
Iben Celina Ims Aasberg |
2000 |
|
Oslo IL |
|
25m |
38.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.71 |
207 |
2 |
Ebba Wingstrand |
1999 |
AS3299 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.58 |
4 |
3 |
Regina Borg Wermäng |
1999 |
AG5899 |
S 02 |
|
50m |
36.47 |
208 |
4 |
Karin Wennberg |
1999 |
AT2499 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.23 |
555 |
5 |
Rebekka Lund Danielsen |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
36.24 |
307 |
6 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
25m |
36.51 |
195 |
7 |
Sara Ehrnberg |
1999 |
AT3499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.65 |
552 |
8 |
Marie Nustad Trædal |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
37.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Wilma Ryrbo |
1999 |
AT0299 |
S 77 |
|
25m |
35.91 |
531 |
2 |
Frida Kalmertun |
1999 |
AL0299 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
35.68 |
570 |
3 |
Vilma Olsson |
1999 |
AE0399 |
GISLAVED |
|
25m |
35.64 |
304 |
4 |
Sofie Wirfalk |
2000 |
AB2800 |
ELFSBORG |
|
25m |
35.36 |
537 |
5 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
35.37 |
189 |
6 |
Maja Westerlund |
1999 |
BB2699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.67 |
81 |
7 |
Frida Berglund |
1999 |
AH3499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
35.81 |
50 |
8 |
Anna Shafie |
1999 |
AF0899 |
S 02 |
|
25m |
35.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Hanna Kewenter |
1999 |
AM5299 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.24 |
548 |
2 |
Erle Gjestad |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
34.79 |
190 |
3 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.65 |
15 |
4 |
Hanna Gebart |
2000 |
AB4400 |
S 02 |
|
25m |
34.31 |
143 |
5 |
Celine Hilton |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
34.65 |
421 |
6 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
25m |
34.74 |
558 |
7 |
Cassandra Nymo |
2000 |
|
Oslo IL |
|
25m |
35.06 |
551 |
8 |
Moira Reinholdt Belsvik |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
35.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
562 |
1 |
June Urdahl Kvalheim |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
34.01 |
204 |
2 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
AT1499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
33.88 |
118 |
3 |
Emma Dimitriou Sagré |
1999 |
AO4699 |
ALINGSÅS |
|
25m |
33.32 |
488 |
4 |
Agnes Ljunggren |
1999 |
AD8699 |
HVETLANDA |
|
25m |
33.17 |
362 |
5 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
33.26 |
453 |
6 |
Malin Andersson |
1999 |
AL0899 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
33.46 |
545 |
7 |
Zsofia Fedorcsak |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
33.96 |
527 |
8 |
Linnéa Guldbrand |
1999 |
AL1299 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
34.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
1 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
31.30 |
342 |
2 |
Antonia Prior |
1999 |
AB2499 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
30.81 |
146 |
3 |
Marte Løvberg |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
29.65 |
65 |
4 |
Emma Augustsson |
1999 |
|
Skjetten |
|
25m |
28.57 |
242 |
5 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
28.74 |
654 |
6 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
ÖSMO SS |
|
25m |
30.36 |
275 |
7 |
Alexandra Gordon |
2000 |
AN2800 |
SS04 |
|
25m |
30.98 |
147 |
8 |
Augusta Lenéa Remøy |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
31.48 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
03 december 2011 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
19:06 |
|