Program för Barracuda Race
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 63
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
04 december 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
13:06 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 december 2011 |
|
|
|
|
Gren 63, 50m Frisim Herrar D |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Karl Hallström |
2000 |
AG9100 |
S 02 |
|
25m |
46.55 |
416 |
2 |
Erik Brink |
1999 |
AR6399 |
VARBERG |
|
25m |
44.24 |
37 |
3 |
Adam Mahdi |
1999 |
AM9199 |
S 02 |
|
25m |
42.95 |
58 |
4 |
Leo Vartoomian |
2000 |
AJ1300 |
S 02 |
|
25m |
40.69 |
25 |
5 |
Gustav Karlsson |
2000 |
AG0300 |
S 02 |
|
50m |
42.49 |
177 |
6 |
David Selin |
2001 |
AK3701 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.70 |
420 |
7 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
VARBERG |
|
25m |
44.59 |
180 |
8 |
Ivan Sobek |
2001 |
|
GÖTEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Nicolas Söderberg |
2001 |
AK6701 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.43 |
109 |
2 |
Albin Edvardsson |
2000 |
AN1300 |
ALINGSÅS |
|
25m |
38.61 |
179 |
3 |
Anton Amiri |
2000 |
AN0900 |
GÖTEBORG |
|
25m |
38.37 |
183 |
4 |
Alex Phu |
2000 |
AP6700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
37.38 |
411 |
5 |
Johannes Andersson |
1999 |
AM6999 |
VARBERG |
|
50m |
37.76 |
409 |
6 |
Daniel Andersson |
1999 |
AK5399 |
VARBERG |
|
25m |
38.51 |
441 |
7 |
Max Sandgren |
1999 |
AR7399 |
VARBERG |
|
50m |
39.44 |
639 |
8 |
Dino Ahmetove |
2000 |
AN8900 |
GISLAVED |
|
25m |
40.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
524 |
1 |
Henrik Boban |
1999 |
AP0399 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
37.18 |
301 |
2 |
Filip Jelic |
1999 |
AE0799 |
ELFSBORG |
|
50m |
36.19 |
428 |
3 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
35.73 |
557 |
4 |
Alexander Korabelnikov |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
35.63 |
178 |
5 |
Hakim Haj Salah |
1999 |
AK8999 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.67 |
544 |
6 |
Teo Sauthon |
2000 |
|
Oslo IL |
|
25m |
35.91 |
89 |
7 |
Markus Börjesson |
2001 |
AE5101 |
S 77 |
|
25m |
36.89 |
122 |
8 |
Alexander Vandija |
2000 |
AL5900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
37.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
389 |
1 |
Filip Johansson |
2000 |
AJ0300 |
KUNGÄLV |
|
25m |
35.52 |
153 |
2 |
Axl Svedlund-Selander |
1999 |
AA4799 |
LYSEKIL SS |
|
25m |
35.23 |
298 |
3 |
William W Holappa |
1999 |
AC0599 |
ELFSBORG |
|
50m |
34.59 |
419 |
4 |
Anton Dahlgren |
1999 |
AM4999 |
VARBERG |
|
50m |
34.25 |
181 |
5 |
Samuel Sjögren |
1999 |
AJ2399 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.27 |
125 |
6 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
34.95 |
507 |
7 |
Alexander Koufakis |
2000 |
AM8100 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
35.52 |
257 |
8 |
Sherman Cheng |
1999 |
AJ0399 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
296 |
1 |
Anes Cavka |
1999 |
AG9799 |
ELFSBORG |
|
25m |
34.08 |
538 |
2 |
Samuel Rudqvist |
1999 |
AA7799 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
32.88 |
300 |
3 |
Melker Olsson |
2000 |
AC5100 |
ELFSBORG |
|
25m |
32.53 |
83 |
4 |
Elias Kromnow |
1999 |
AL5799 |
RONNEBY SS |
|
25m |
31.31 |
88 |
5 |
Daniel Börjesson |
1999 |
AJ4599 |
S 77 |
|
25m |
31.72 |
184 |
6 |
Philip Borgström Bishop |
1999 |
AK9999 |
GÖTEBORG |
|
25m |
32.84 |
546 |
7 |
Alexander Salguero Spilde |
2000 |
|
Oslo IL |
|
25m |
33.53 |
547 |
8 |
Joshua Welschof |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
34.23 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
04 december 2011 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
13:06 |
|