Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 40
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
27 marraskuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
10:01 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
26 marraskuu 2011 |
|
|
|
|
Laji 40, 400m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alexandra Kapanen |
2000 |
00A818 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kristiina Mikkola |
2002 |
02A071 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Wilma Andreasen |
2000 |
00A430 |
SGR |
|
25m |
|
|
5 |
Sara Puolakka |
2001 |
01A557 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Jessika Lehtonen |
1999 |
99A536 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
Katja Malmi |
1998 |
98A468 |
VanVe |
|
25m |
|
|
8 |
Lena Niemi |
1999 |
99A497 |
Cetus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Pere |
2000 |
00A254 |
Cetus |
|
50m |
7:50.75 |
7:50.75 |
2 |
Anmari Porkka |
1998 |
98B002 |
Cetus |
|
25m |
7:01.48 |
7:09.48 |
3 |
Linnea Eklund |
2000 |
00A283 |
Cetus |
|
50m |
6:59.15 |
6:59.15 |
4 |
Annika Hänninen |
2000 |
00A607 |
Cetus |
|
25m |
6:47.20 |
6:55.20 |
5 |
Sanni Pahta |
2000 |
00A498 |
Cetus |
|
25m |
6:51.02 |
6:59.02 |
6 |
Ella Merkle |
1999 |
99A753 |
Cetus |
|
50m |
7:08.01 |
7:08.01 |
7 |
Riina Lagerblom |
2000 |
00A595 |
Cetus |
|
25m |
7:28.03 |
7:36.03 |
8 |
Saga Räsänen |
1998 |
98B049 |
Cetus |
|
25m |
7:59.81 |
8:07.81 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Helena Knaapi |
1999 |
99A582 |
Cetus |
|
25m |
6:36.81 |
6:44.81 |
2 |
Samiira Al Ouatiq |
2000 |
00A540 |
Cetus |
|
25m |
6:27.09 |
6:35.09 |
3 |
Ciia Korkeamäki |
2001 |
01A046 |
Poseidon |
|
25m |
6:21.48 |
6:29.48 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Suvi Pakalen |
2000 |
00A102 |
Poseidon |
|
25m |
6:21.04 |
6:29.04 |
6 |
Claudia Teikko |
1999 |
99A847 |
Cetus |
|
25m |
6:22.75 |
6:30.75 |
7 |
Suvi Jylhä |
1999 |
99A610 |
Cetus |
|
50m |
6:36.28 |
6:36.28 |
8 |
Ella Auvinen |
1999 |
99A878 |
Cetus |
|
50m |
6:51.85 |
6:51.85 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jasmin Vacker |
1999 |
99A003 |
Poseidon |
|
50m |
6:15.66 |
6:15.66 |
2 |
Janina Selonen |
1998 |
98A532 |
Cetus |
|
25m |
6:01.77 |
6:09.77 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Juuli Miettinen |
2000 |
00A048 |
VanVe |
|
25m |
5:42.52 |
5:50.52 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Peppi Päiviö |
1999 |
99A882 |
Cetus |
|
25m |
6:00.95 |
6:08.95 |
7 |
Micaela Andersin |
1999 |
99A487 |
Cetus |
|
25m |
|
6:13.14 |
8 |
Anna Niemikotka |
1998 |
98B168 |
Cetus |
|
25m |
6:10.07 |
6:18.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Diana Chernykh |
2000 |
|
DOLPHIN SP |
|
50m |
5:45.30 |
5:45.30 |
2 |
Emma Suotula |
1998 |
98A419 |
Cetus |
|
25m |
5:05.98 |
5:13.98 |
3 |
Varvara Skatkova |
1999 |
|
Ekran |
|
50m |
4:55.00 |
4:55.00 |
4 |
Alina Treineeva |
1998 |
|
Ekran |
|
50m |
4:50.00 |
4:50.00 |
5 |
Anastasia Shorets |
1998 |
|
Ekran |
|
50m |
4:54.00 |
4:54.00 |
6 |
Anna Udalova |
1999 |
|
Ekran |
|
50m |
4:55.90 |
4:55.90 |
7 |
Sini Koivu |
1999 |
99A482 |
Cetus |
|
50m |
5:18.69 |
5:18.69 |
8 |
Alissa Eloranta |
1999 |
99A486 |
Cetus |
|
50m |
5:48.32 |
5:48.32 |
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 |
Tulostuspäivämäärä |
27 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Cetus |
Tulostusaika |
10:01 |
|