Ohjelma IKM aluekarsinta Länsi-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
LR IKM 2011 alkukilpailut LS |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kankaanpää |
|
Tulostusaika |
08:38 |
|
|
Järjestäjä |
KU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2011 |
|
|
|
|
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti |
Loppukilpailut (8) |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Essi Screy, RaisU, 1:01,59 2008 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
Erä 1 (8) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Paula Väliniemi |
1999 |
99B082 |
RaUS |
|
25m |
1:40.51 |
1:40.51 |
3 |
Emmi Hirvonen |
2000 |
00A655 |
KU |
|
25m |
1:33.95 |
1:33.95 |
4 |
Iida Huhdanmäki |
1999 |
99A387 |
PoPy |
|
50m |
1:37.46 |
1:35.46 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pauliina Haarala |
2000 |
00A139 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:30.06 |
1:30.06 |
3 |
Juulia Löytökorpi |
1999 |
99A637 |
KU |
|
25m |
1:27.63 |
1:27.63 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Veera Kiramo |
1999 |
99A093 |
PUS |
|
50m |
1:33.28 |
1:31.28 |
6 |
Eevi Seikkula |
2000 |
00A314 |
RaUS |
|
25m |
1:33.07 |
1:33.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veera Hietikko |
2000 |
00A360 |
KU |
|
25m |
1:27.13 |
1:27.13 |
2 |
Suvi Kannosto |
1999 |
99A064 |
SeUi |
|
25m |
1:26.86 |
1:26.86 |
3 |
Laura Jokiranta |
2000 |
00A172 |
PoPy |
|
50m |
1:28.38 |
1:26.38 |
4 |
Milla Kaappola |
1999 |
99A238 |
SeUi |
|
25m |
1:26.43 |
1:26.43 |
5 |
Emma Lahti |
1999 |
99A633 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:26.89 |
1:26.89 |
6 |
Marie Fjellström |
1999 |
99A473 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:29.21 |
1:27.21 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sylvi Björk |
1999 |
99A450 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:27.93 |
1:25.93 |
2 |
Laura Känsäkangas |
1999 |
99A968 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:24.01 |
1:24.01 |
3 |
Wendela Vuorinen |
2000 |
00A221 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:25.17 |
1:23.17 |
4 |
Petra Äkkinen |
2000 |
00A150 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:25.20 |
1:23.20 |
5 |
Veera Santasalo |
1999 |
99A364 |
KU |
|
25m |
1:24.31 |
1:24.31 |
6 |
Julia Sottinen |
2000 |
00A034 |
PUS |
|
25m |
1:26.02 |
1:26.02 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Julia Lahti |
1999 |
99A367 |
KU |
|
25m |
1:22.19 |
1:22.19 |
2 |
Emmi Rantamäki |
2000 |
00A200 |
PoPy |
|
50m |
1:21.54 |
1:19.54 |
3 |
Pinja Pihlajamäki |
2000 |
00A593 |
KU |
|
25m |
1:19.40 |
1:19.40 |
4 |
Adolfina Lehtonen |
1999 |
99A307 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:19.44 |
1:19.44 |
5 |
Suvi Jalonen |
1999 |
99A043 |
PUS |
|
25m |
1:20.90 |
1:20.90 |
6 |
Henni Känkänen |
1999 |
99A041 |
PUS |
|
25m |
1:22.24 |
1:22.24 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milja Lahtinen |
1999 |
99A621 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:20.52 |
1:18.52 |
2 |
Susanna Suominen |
1999 |
99A518 |
PUS |
|
25m |
1:17.85 |
1:17.85 |
3 |
Janina Ollikainen |
2000 |
00A030 |
PUS |
|
25m |
1:17.59 |
1:17.59 |
4 |
Tilda Tuominen |
1999 |
99A524 |
PTU |
|
25m |
1:17.68 |
1:17.68 |
5 |
Kia Pollari |
1999 |
99A354 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:18.19 |
1:18.19 |
6 |
Wilma Peltomäki |
2000 |
00A205 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:18.73 |
1:18.73 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henna Blomroos |
2000 |
00A207 |
RaUS |
|
25m |
1:16.68 |
1:16.68 |
2 |
Nea Lähdesmäki |
1999 |
99A353 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:16.24 |
1:16.24 |
3 |
Laura Haapanen |
1999 |
99A291 |
KU |
|
25m |
1:15.28 |
1:15.28 |
4 |
Milla Koivuluoma |
1999 |
99A063 |
SeUi |
|
50m |
1:18.00 |
1:16.00 |
5 |
Denize Korkiakoski |
1999 |
99A474 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:16.53 |
1:16.53 |
6 |
Tiia Olkkonen |
1999 |
99A449 |
HK |
|
50m |
1:19.08 |
1:17.08 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kristiina Haapala |
2000 |
00A359 |
KU |
|
50m |
1:13.94 |
1:11.94 |
2 |
Elviira Tanninen |
1999 |
99A433 |
PoPy |
|
50m |
1:11.85 |
1:09.85 |
3 |
Annika Falk |
1999 |
99A080 |
SeUi |
|
50m |
1:11.03 |
1:09.03 |
4 |
Henna Syrjälä |
1999 |
99A280 |
PTU |
|
50m |
1:11.49 |
1:09.49 |
5 |
Aliisa Lönnrot |
1999 |
99A401 |
SeUi |
|
50m |
1:13.87 |
1:11.87 |
6 |
Emmi Haapaniemi |
1999 |
99A366 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:13.57 |
1:13.57 |
Tekijä: WinGrodan 1.19.03 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58 |
Tulostusaika |
08:38 |
|