Program for LR IKM 2011 - Pohjois-Suomi
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Lähtölista Laji 16
|
Kilpailu |
LR IKM 2011 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
09:55 |
|
|
Järjestäjä |
KemUS / SCR |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2011 |
|
|
|
|
Laji 16, P14,15,16 200m Rintauinti |
Loppukilpailut (3) |
P16 LRIKM-ennätys Matti Mattsson, PUS, 2:12,85 2009 |
P15 LRIKM-ennätys Eetu Karvonen, TaNMKY, 2:18,73 2001 |
P14 LRIKM-ennätys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 2:25,35 2005 |
|
Erä 1 (3) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Miika Peteri |
1997 |
97B202 |
OuLo |
|
25m |
3:14.72 |
3:14.72 |
3 |
Kimmo Viinamäki |
1995 |
95A036 |
KemTU |
|
50m |
3:08.32 |
3:02.32 |
4 |
Markus Kuismin |
1997 |
97A214 |
OuLo |
|
25m |
3:10.42 |
3:10.42 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Artturi Rantala |
1996 |
96A232 |
SCR |
|
25m |
2:59.15 |
2:59.15 |
3 |
Roope Eräluoto |
1996 |
96A525 |
OU |
|
25m |
2:53.74 |
2:53.74 |
4 |
Niko Blankenstein |
1996 |
96A266 |
OuLo |
|
50m |
3:04.11 |
2:58.11 |
5 |
Olli Ahola |
1997 |
97A488 |
OU |
|
25m |
2:59.62 |
2:59.62 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mikael Karvonen |
1997 |
97A295 |
OU |
|
50m |
2:51.02 |
2:45.02 |
2 |
Antti Kiviaho |
1996 |
96A587 |
KemPy |
|
25m |
2:39.55 |
2:39.55 |
3 |
Henri Hartikainen |
1995 |
95A614 |
KemUS |
|
25m |
2:27.54 |
2:27.54 |
4 |
Kasperi Kuulasmaa |
1996 |
96A608 |
SCR |
|
50m |
2:36.63 |
2:30.63 |
5 |
Petri Lampela |
1996 |
96A585 |
KemTU |
|
25m |
2:44.16 |
2:44.16 |
6 |
Samu Hanhela |
1996 |
96A202 |
OU |
|
25m |
2:51.74 |
2:51.74 |
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
09:55 |
|