Program för Falu Skingames 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Falu Skins Games 2012 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
18:43 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2012 |
|
|
|
|
Gren 19, 200m Bröstsim Flickor |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
230 |
2 |
Cecilina Nilsson |
2000 |
AZ7200 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
169 |
3 |
Maja Jansson |
2000 |
AQ3200 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
313 |
4 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
258 |
5 |
Sara Gille |
1997 |
BR7497 |
UPSALA S |
|
25m |
|
179 |
6 |
Lisa Rydelius |
2001 |
AF8401 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
168 |
7 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
330 |
1 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:53.19 |
329 |
2 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:44.23 |
203 |
3 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
50m |
3:31.11 |
254 |
4 |
Ella-Maja Byström |
1999 |
AL4299 |
UPSALA S |
|
25m |
3:20.94 |
264 |
5 |
Ella Hursti |
1998 |
AX8298 |
UPSALA S |
|
25m |
3:23.11 |
172 |
6 |
Jacqueline Larsson |
1999 |
AD1699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:31.85 |
104 |
7 |
Anna Sjöholm |
1998 |
BD7498 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:51.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Isabelle Sörlie |
1999 |
AV1299 |
FALUN |
|
25m |
3:11.13 |
109 |
2 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:10.37 |
321 |
3 |
Mikaela Olofsson |
1992 |
AC7492 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:07.65 |
218 |
4 |
Sara Molin |
1990 |
BK8690 |
SANDVIKEN |
|
25m |
3:03.53 |
271 |
5 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
3:03.72 |
72 |
6 |
Hanna Tinnerholm |
1999 |
AG8299 |
FALUN |
|
25m |
3:10.08 |
105 |
7 |
Sarah Wallin |
2000 |
AH9800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:10.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:50.95 |
314 |
2 |
Amanda Löfgren |
1997 |
AY0897 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:47.47 |
289 |
3 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:43.96 |
322 |
4 |
Sara Ottosson-Bixo |
1995 |
AC5895 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:32.19 |
278 |
5 |
Lina Westerlund |
1995 |
BD5295 |
UPSALA S |
|
25m |
2:34.25 |
328 |
6 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:46.00 |
116 |
7 |
Louise Zettergren |
1997 |
AK3497 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:49.25 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2012 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
18:43 |
|