Program for Falu Simfestival & UPG4
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Falu Simfestival & UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
16 oktober 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
08:28 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 oktober 2011 |
|
|
|
|
Gren 18, 100m Fjäril Flickor UGP |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
Sofia Landin |
1997 |
AU6497 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
112 |
4 |
Tova Barresäter |
2000 |
AM6800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
182 |
5 |
My Lundblad |
1995 |
BN5495 |
SALA SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Isabelle Sörlie |
1999 |
AV1299 |
FALUN |
|
25m |
|
136 |
2 |
Sofia Chalikia |
1996 |
BO3896 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:41.33 |
44 |
3 |
Jennifer Kaplin |
1998 |
AO8898 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:37.22 |
19 |
4 |
Linnea Sandberg |
1996 |
BD0896 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:32.17 |
35 |
5 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:34.91 |
184 |
6 |
Linnéa Palmqvist |
1998 |
AG3698 |
SALA SS |
|
25m |
1:37.58 |
115 |
7 |
Anna Hägglund |
1997 |
BN5697 |
GÄVLE SS |
|
50m |
1:47.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Elina Accord |
1996 |
BR2696 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:29.77 |
138 |
2 |
Maria Eriksson |
1994 |
BA7894 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:27.50 |
92 |
3 |
Hanna Tinnerholm |
1999 |
AG8299 |
FALUN |
|
25m |
1:24.98 |
126 |
4 |
Teres Steen |
1993 |
CG6693 |
SS MORA |
|
25m |
1:24.38 |
60 |
5 |
Josefine Borbos |
1997 |
BA8297 |
FALUN |
|
25m |
1:24.56 |
154 |
6 |
Matilda Lundberg |
1995 |
BQ9295 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:26.70 |
145 |
7 |
Maja Jansson |
2000 |
AQ3200 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:27.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
1 |
Linda Sköld |
1998 |
AJ6498 |
SOLSTA |
|
25m |
1:22.98 |
74 |
2 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
1:18.90 |
191 |
3 |
Elvira Eklund Ramböl |
1997 |
AV5497 |
SOLSTA |
|
25m |
1:16.92 |
94 |
4 |
Elin Zetterberg |
1998 |
AQ6498 |
FALUN |
|
25m |
1:16.30 |
31 |
5 |
Julia Norén |
1994 |
BO5694 |
SK ENA |
|
25m |
1:16.80 |
25 |
6 |
Moa Bremfors |
1997 |
AP9297 |
SK ENA |
|
25m |
1:17.63 |
27 |
7 |
Ida-Karin Fjällmyr |
1995 |
AD0895 |
SK ENA |
|
25m |
1:20.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Mikaela Eriksson |
1994 |
BU1494 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:15.91 |
137 |
2 |
Angelica Damberg |
1996 |
BK1696 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:13.19 |
28 |
3 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
1:10.83 |
175 |
4 |
Fredrika Lundkvist |
1994 |
BJ1694 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:09.42 |
13 |
5 |
Ellen Lindefelt |
1994 |
BA5694 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:10.23 |
111 |
6 |
Louise Zettergren |
1997 |
AK3497 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:12.79 |
88 |
7 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
50m |
1:14.22 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
16 oktober 2011 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
08:28 |
|