Program för UGP 4
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 16, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 46 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 1:06.37 | |
2 | 93 | Ademar Karin | 1993 | SK LÖDDE | AG9493 | 25 m | 1:07.30 | |
3 | 48 | Linné Sara | 1997 | LANDSKRONA | AT5297 | 25 m | 1:07.64 | |
4 | 130 | Berlin Amelia | 1995 | SK SYDSIM | AB6895 | 25 m | 1:08.48 | |
5 | 165 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 1:10.74 | |
6 | 162 | Weiler Matilda | 1998 | ÄNGELHOLM | AF0898 | 25 m | 1:10.75 | |
7 | 106 | Mähl Elin | 1994 | SK LÖDDE | AC4294 | 25 m | 1:10.79 | |
8 | 118 | Hansen Michelle | 1994 | SK SYDSIM | AG3894 | 25 m | 1:11.52 | |
9 | 24 | Taman Nadia | 1994 | HÖGANÄS SS | AQ3494 | 25 m | 1:11.89 | |
10 | 148 | Dahlberg Alma | 1996 | ÄNGELHOLM | AI0896 | 25 m | 1:12.02 | |
11 | 23 | Möller Josefine | 1996 | HÖGANÄS SS | AN5296 | 25 m | 1:12.06 | |
12 | 21 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 25 m | 1:12.31 | |
13 | 170 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 1:13.07 | |
14 | 22 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | AR4499 | 25 m | 1:13.93 | |
15 | 135 | Andreasson Emilia | 1996 | TYRINGE SS | AC4296 | 25 m | 1:14.82 | |
16 | 207 | Hultman Erika | 1994 | SK TRITON | AG2894 | 25 m | 1:15.06 | |
17 | 73 | Widgren Linnea | 1997 | SK LÖDDE | BH2897 | 25 m | 1:15.82 | |
18 | 150 | Fritz Kajsa | 1993 | ÄNGELHOLM | AJ2693 | 25 m | 1:16.10 | |
19 | 134 | Lundberg Jenniefer | 1994 | SK SYDSIM | BL5894 | 25 m | 1:16.44 | |
20 | 209 | Asp Malin | 1994 | SK TRITON | AW1494 | 25 m | 1:16.74 | |
21 | 92 | Berglund Fanny | 1995 | SK LÖDDE | AH7695 | 25 m | 1:17.24 | |
22 | 175 | Hansson Ella | 1994 | SK TRITON | AP3694 | 25 m | 1:18.47 | |
23 | 47 | Hermansson Emelie | 1996 | LANDSKRONA | AE6896 | 25 m | 1:18.99 | |
24 | 174 | Hanson Marie | 1997 | SK TRITON | AE5297 | 25 m | 1:19.13 | |
25 | 25 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 1:19.73 | |
26 | 157 | Nilsson Felicia | 1995 | ÄNGELHOLM | BK3295 | 25 m | 1:19.77 | |
27 | 18 | Schollin Ellen | 1997 | HÖGANÄS SS | AK2497 | 25 m | 1:20.10 | |
28 | 45 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:21.16 | |
29 | 181 | Lamberth Viktoria | 1999 | SK TRITON | AE3499 | 25 m | 1:22.48 | |
30 | 100 | Segerdahl Vilma | 1998 | SK LÖDDE | AV6298 | 25 m | 1:23.64 | |
31 | 177 | Håkansson Frida | 1996 | SK TRITON | AF4896 | 25 m | 1:24.70 | |
32 | 26 | Wittström Amanda | 1997 | HÖGANÄS SS | 50 m | 1:24.77 | ||
33 | 53 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 1:25.00 | |
34 | 116 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 1:27.78 | |
35 | 57 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 1:27.97 | |
36 | 133 | Lütgebaucks Elin | 1999 | SK SYDSIM | AO7499 | 25 m | 1:28.54 | |
37 | 105 | Sandin Sara | 1995 | SK LÖDDE | BK2295 | 25 m | 1:29.21 | |
38 | 115 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 25 m | 1:29.75 | |
39 | 187 | Paulander Felicia | 2000 | SK TRITON | AQ6600 | 25 m | 1:30.26 | |
40 | 56 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 1:34.73 | |
41 | 38 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 25 m | 1:34.99 | |
42 | 196 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 1:35.04 | |
43 | 171 | Forsgren Lovisa | 1998 | SK TRITON | AQ3298 | 25 m | 1:36.38 | |
44 | 113 | Lindström Thea | 2000 | SK SYDSIM | AF9600 | 25 m | 1:38.84 | |
45 | 103 | Johnsson Emilia | 1999 | SK LÖDDE | AR8499 | 50 m | 1:38.90 | |
46 | 54 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 50 m | 1:39.45 | |
47 | 70 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 50 m | 1:39.71 | |
48 | 44 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 1:41.93 | |
49 | 197 | Söderberg Ida | 1999 | SK TRITON | AI4299 | 25 m | 1:42.03 | |
50 | 76 | Johansson Anna-Lena | 1999 | SK LÖDDE | BB0499 | 25 m | 1:47.03 | |
51 | 132 | Hubner Linda | 1998 | SK SYDSIM | BD2498 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2011 |
Licensierad till: Simklubben Triton | Utskriftstid | 15:04 |