Program for Sälsimmet 2011
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 13, 50m Ryggsim Damer |
Sponsor: S-valls S:A Sotningsdistr |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 176 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 40.06 | |
2 | 159 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 25 m | 43.34 | |
3 | 183 | Strandberg Ellen | 2001 | SUNDSVALL | AC8201 | 25 m | 43.68 | |
4 | 54 | Balkerud Tuva | 2001 | NJURUNDA | AF3801 | 25 m | 46.16 | |
5 | 117 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 46.37 | |
6 | 259 | Fröjd Anna | 2001 | SUNDSVALL | af8801 | 25 m | 48.77 | EFT |
7 | 108 | Almqvist Nike | 2001 | NJURUNDA | an0801 | 25 m | 50.28 | |
8 | 3 | Arola Elsa | 2001 | HARNÄS SKU | AS6801 | 25 m | 51.39 | |
9 | 6 | Carlsson Elina | 2001 | HARNÄS SKU | AS5801 | 25 m | 52.35 | |
10 | 50 | Linder Maja | 2001 | MATFORS SS | AJ3601 | 25 m | 52.38 | |
11 | 235 | Bonnedahl Sara | 2001 | UMEÅ SS | AP1801 | 25 m | 53.84 | |
12 | 99 | Wilson Ella | 2002 | NJURUNDA | AE6602 | 25 m | 53.89 | |
13 | 217 | Hjalte Sara | 2001 | TIMRÅ SK | AA4601 | 25 m | 57.31 | |
14 | 77 | Larsson Wermelin Lotta | 2002 | NJURUNDA | AB4202 | 25 m | 57.81 | |
15 | 249 | Lindh Lovisa | 2001 | UMEÅ SS | au7801 | 25 m | 58.65 | |
16 | 52 | Andersson Felicia | 2001 | NJURUNDA | AN9601 | 25 m | 59.54 | |
17 | 232 | Ahlm Olivia | 2001 | UMEÅ SS | AL7601 | 25 m | 59.97 | |
18 | 9 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 1:04.18 | |
19 | 160 | Marntell Klara | 2001 | SUNDSVALL | AL9801 | 50 m | 1:07.99 | |
20 | 116 | Westerlund Nora | 2001 | SOLLEFTEÅ | AI4801 | 25 m | 1:11.70 | |
21 | 7 | Eriksson Alice | 2001 | HARNÄS SKU | AZ9601 | 25 m | ||
22 | 13 | Hägglund Nora | 2001 | HARNÄS SKU | AY7401 | 25 m | ||
23 | 14 | Ivarsson Tea | 2001 | HARNÄS SKU | AZ1801 | 25 m | ||
24 | 18 | Tallberg Sabrina | 2001 | HARNÄS SKU | AZ3801 | 25 m | ||
25 | 43 | Såthe Cornelia | 2002 | HÄRNÖSAND | 25 m | |||
26 | 118 | Akkaoui Jana | 2001 | SUNDSVALL | AZ6801 | 25 m | ||
27 | 187 | Sundström Melina | 2002 | SUNDSVALL | AP8202 | 25 m | ||
28 | 237 | Evander Saga | 2002 | UMEÅ SS | AO3802 | 25 m | ||
29 | 238 | Fessé-Wiklund Rakel | 2001 | UMEÅ SS | 25 m | |||
30 | 242 | Konradsson Emilia | 2002 | UMEÅ SS | AH3802 | 25 m | ||
31 | 243 | Sjöström Linnea | 2001 | UMEÅ SS | AM6601 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 21 oktober 2011 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap | Utskriftstid | 21:59 |