Program för Höstsimiaden VSSF
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Höstsimiaden 2011 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Stenungsund |
|
Utskriftstid |
12:36 |
|
|
Arrangör |
VSSF & S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2011 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Fl 11år |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
Janka Deák |
2000 |
BF7400 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
192 |
3 |
Elina Ryding |
2000 |
BG2800 |
S 77 |
|
25m |
|
35 |
4 |
Sabina Kurtovic |
2000 |
BF8400 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
290 |
5 |
Klara Hellberg |
2000 |
BD3400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
224 |
6 |
Isabelle Utbult |
2000 |
|
S 02 |
|
25m |
|
132 |
7 |
Emma Elsius |
2000 |
BA0400 |
MASS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
Linnéa Ahlmark |
2000 |
BG9600 |
S 77 |
|
25m |
|
129 |
2 |
Rebecka Dahlgren |
2000 |
AI7800 |
MASS |
|
25m |
|
254 |
3 |
Tova Elvesson |
2000 |
BG8600 |
VARBERG |
|
25m |
|
17 |
4 |
Leia Rowlands |
2000 |
BD6600 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:05.25 |
57 |
5 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
8 |
6 |
Johanna Wallberg |
2000 |
AD3600 |
ALE |
|
25m |
|
283 |
7 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
61 |
8 |
Tilda Börjesson |
2000 |
AY5600 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:02.68 |
215 |
2 |
Anna Lipatnikova |
2000 |
AD2600 |
S 02 |
|
25m |
2:01.49 |
6 |
3 |
Sofia Olsson |
2000 |
AS3400 |
ALE |
|
25m |
1:55.59 |
68 |
4 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:51.99 |
34 |
5 |
Sofia Klahr |
2000 |
AO6200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:53.70 |
218 |
6 |
Clara Richardsson |
2000 |
AI4200 |
S 02 |
|
25m |
1:55.76 |
235 |
7 |
Loella Kottusch |
2000 |
AU1400 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:02.65 |
4 |
8 |
Isa Johansson |
2000 |
AK3600 |
ALE |
|
25m |
2:02.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Malin Kaldrup |
2000 |
AA1600 |
S 02 |
|
25m |
1:49.74 |
315 |
2 |
Lovisa Sturve Näslund |
2000 |
BD0200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:48.76 |
123 |
3 |
Isabelle Asserståhl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
25m |
1:48.17 |
257 |
4 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:41.67 |
208 |
5 |
Hanna Gebart |
2000 |
AB4400 |
S 02 |
|
25m |
1:42.79 |
145 |
6 |
Frida Johansson |
2000 |
AF9800 |
MASS |
|
25m |
1:48.66 |
136 |
7 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
MASS |
|
25m |
1:48.93 |
38 |
8 |
Elina Maksumic |
2000 |
AT5800 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:51.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:40.78 |
232 |
2 |
Alice Palmkvist |
2000 |
AE9200 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:36.33 |
54 |
3 |
Vanja Alm |
2000 |
AD2400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:34.52 |
253 |
4 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
25m |
1:27.20 |
291 |
5 |
Maja Jernberg |
2000 |
AO9400 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:33.38 |
255 |
6 |
Maja Engström |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
25m |
1:35.25 |
30 |
7 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:38.04 |
39 |
8 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:40.86 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
26 november 2011 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
12:36 |
|