Program for Martti Ollgren Uinnit 2011
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 4, 50m VU T-10,-12 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | 112 | Lumio Alma | 1999 | KOO-VEE | 99A070 | 50 m | 29.87 | |
2 | 296 | Huhtanen Suvi | 1999 | TaUS | 99A194 | 50 m | 32.31 | |
3 | 479 | Pentti Sonja | 1999 | SWIM | 99A133 | 50 m | 32.65 | JÄL |
4 | 292 | Hammar Heini | 1999 | TaUS | 99A148 | 50 m | 33.27 | |
5 | 181 | Syrjälä Henna | 1999 | PiTU | 99A280 | 50 m | 33.43 | |
6 | 63 | Uusitalo Nelli | 1999 | JäJy | 99A377 | 50 m | 33.53 | |
7 | 261 | Tynkkynen Emma-Lotta | 1999 | TaTU | 99A073 | 50 m | 33.78 | |
8 | 483 | Pärnänen Emma | 1999 | SWIM | 99A157 | 50 m | 33.95 | JÄL |
9 | 448 | Ollila Lotta-Maria | 2000 | UKK | 00A395 | 50 m | 34.44 | |
10 | 253 | Saari Amanda | 2000 | TaTU | 00A531 | 50 m | 34.47 | |
11 | 266 | Vulli Kaisa | 1999 | TaTU | 99A120 | 50 m | 34.84 | |
12 | 368 | Suova Johanna | 1999 | TaUS | 99A118 | 50 m | 35.53 | |
13 | 486 | Valkama Rita | 1999 | SWIM | 99A863 | 50 m | 35.56 | JÄL |
14 | 203 | Suominen Susanna | 1999 | PUS | 99A518 | 50 m | 35.65 | |
15 | 246 | Poutanen Noora | 1999 | TaTU | 99A051 | 50 m | 35.72 | |
16 | 450 | Paavola Helena | 2001 | UKK | 01A216 | 50 m | 35.93 | |
17 | 373 | Toivonen Nelli | 2000 | TaUS | 00A290 | 50 m | 36.16 | |
18 | 421 | Tyven Camilla | 2001 | NoPy | 01A380 | 50 m | 36.56 | |
19 | 437 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 01A228 | 50 m | 36.56 | |
20 | 463 | Siekkinen Pauliina | 1999 | SWIM | 99A867 | 50 m | 36.59 | |
21 | 451 | Siltanen Veera | 1999 | UKK | 99A770 | 50 m | 36.73 | |
22 | 439 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 99A781 | 50 m | 36.77 | |
23 | 323 | Kurth Sara | 2000 | TaUS | 00A026 | 50 m | 36.82 | |
24 | 189 | Rantamäki Emmi | 2000 | PoPy | 00A200 | 50 m | 37.00 | |
25 | 467 | Pentti Mia | 2002 | SWIM | 02A018 | 50 m | 37.12 | |
26 | 484 | Sinivuori Unna | 2000 | SWIM | 00A260 | 50 m | 37.56 | JÄL |
27 | 355 | Rautiainen Emmiina | 2000 | TaUS | 00A257 | 50 m | 37.72 | |
28 | 40 | Käkönen Heini | 2000 | SWIM | 00A177 | 50 m | 37.73 | JÄL |
29 | 411 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 01A167 | 50 m | 37.75 | |
30 | 443 | Kilpinen Emmi | 2000 | UKK | 00A532 | 50 m | 37.83 | |
31 | 60 | Svahn Saara | 2001 | JIlves | 01A172 | 50 m | 37.88 | |
32 | 288 | Grönvall Fanny | 2000 | TaUS | 00A574 | 50 m | 38.50 | |
33 | 462 | Piipponen Niina | 2000 | SWIM | 00A588 | 50 m | 39.51 | |
34 | 285 | Airaksinen Alisa | 2001 | TaUS | 01A302 | 50 m | 39.79 | |
35 | 303 | Järvinen Siiri | 2000 | TaUS | 00A350 | 50 m | 39.85 | |
36 | 247 | Puuska Jenna | 2000 | TaTU | 00A213 | 50 m | 40.34 | |
37 | 401 | Hakkarainen Kaisa | 2001 | NoPy | 01A136 | 50 m | 40.75 | |
38 | 342 | Nyberg Netta | 2001 | TaUS | 01A250 | 50 m | 41.78 | |
39 | 324 | Kurth Suvi | 2001 | TaUS | 01A009 | 50 m | 41.90 | |
40 | 55 | Heräjärvi Vivian | 2001 | JIlves | 01A352 | 50 m | 42.37 | |
41 | 393 | Nurminen Maija | 2002 | ValkUS | 02A161 | 50 m | 42.55 | |
42 | 314 | Kortteinen Emmi | 2000 | TaUS | 00A654 | 50 m | 42.67 | |
43 | 367 | Sojolin Saara | 2001 | TaUS | 01A309 | 50 m | 42.78 | |
44 | 338 | Nevanranta Erika | 2000 | TaUS | 00A676 | 50 m | 43.05 | |
45 | 349 | Raappana Kaisa | 2000 | TaUS | 00A766 | 50 m | 43.66 | |
46 | 83 | Hermans Sofia | 2000 | KOO-VEE | 00A238 | 50 m | 43.84 | |
47 | 444 | Kuusela Tytti | 2000 | UKK | 00A473 | 50 m | 44.24 | |
48 | 461 | Leppänen Noora | 2001 | SWIM | 01A088 | 50 m | 44.38 | |
49 | 69 | Auvinen Armi | 2000 | KOO-VEE | 00A811 | 50 m | 44.40 | |
50 | 124 | Mäkinen Roosa | 1999 | KOO-VEE | 99B038 | 50 m | 44.50 | |
51 | 235 | Mettinen Milja | 2000 | TaTU | 00A515 | 50 m | 45.21 | |
52 | 318 | Kosonen Nora | 2001 | TaUS | 01A255 | 50 m | 45.52 | |
53 | 471 | Koskinen Riina | 2001 | SWIM | 01A085 | 50 m | 45.62 | JÄL |
54 | 440 | Harjunpää Elise | 2000 | UKK | 00A634 | 50 m | 46.74 | |
55 | 356 | Rautiainen Katariina | 2002 | TaUS | 02A166 | 50 m | 47.08 | |
56 | 264 | Wiik Julie Alexandra | 2002 | TaTU | 02A110 | 50 m | 47.13 | |
57 | 161 | Vesanto Iida | 2001 | KOO-VEE | 01A100 | 50 m | 49.43 | |
58 | 345 | Peltonen Sanna | 2002 | TaUS | 02A177 | 50 m | 49.56 | |
59 | 394 | Valariutta Silja | 2001 | ValkUS | 01A454 | 50 m | 51.60 | |
60 | 150 | Sinisalo Kastehelmi | 2001 | KOO-VEE | 01A207 | 50 m | 52.79 | |
61 | 265 | Virtanen Kerttu | 2000 | TaTU | 00A483 | 50 m | 52.95 | |
62 | 166 | Dickoff Emma von | 2002 | KOO-VEE | 02A117 | 50 m | 54.47 | |
63 | 319 | Kotiniitty Säde | 2001 | TaUS | 01A518 | 50 m | 54.73 | |
64 | 96 | Ketoja Eedla | 2001 | KOO-VEE | 01A131 | 50 m | 54.94 | |
65 | 94 | Karppinen Kamilla | 2001 | KOO-VEE | 01A305 | 50 m | 56.13 | |
66 | 168 | Ylinen Ulla | 2000 | KOO-VEE | 00A764 | 50 m | 57.77 | |
67 | 233 | Mannin Emmi Aliisa Inkeri | 2004 | TaTU | 04A011 | 50 m | 1:01.33 | |
68 | 232 | Maakanen Jessica | 2002 | TaTU | 02A181 | 50 m | 1:02.47 | |
69 | 243 | Pesu Venla | 2002 | TaTU | 02A174 | 50 m | 1:08.89 | |
70 | 64 | Aaltonen Ada | 2002 | KOO-VEE | 02A256 | 50 m | ||
71 | 70 | Auvinen Soile | 2002 | KOO-VEE | 02A259 | 50 m | ||
72 | 87 | Isokangas Catherine | 2000 | KOO-VEE | 00A886 | 50 m | ||
73 | 107 | Latva Emma | 2001 | KOO-VEE | 01A617 | 50 m | ||
74 | 379 | Valo Vivi | 2002 | TaUS | 02A285 | 50 m | ||
75 | 214 | Kataja Margarita | 2001 | TaTU | 01A622 | 50 m | ||
76 | 133 | Pasanen Sara | 2001 | KOO-VEE | 01A645 | 50 m | ||
77 | 153 | Tamminiemi Emmi | 2002 | KOO-VEE | 02A271 | 50 m | ||
78 | 157 | Tuomiranta Jasmiina | 2001 | KOO-VEE | 01A672 | 50 m | ||
79 | 122 | Mäkinen Juulia | 2002 | KOO-VEE | 02A278 | 50 m | ||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 22 syyskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit | Tulostusaika | 21:38 |