Startliste for Thisted Cup 2011
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen 1988 West Swim 00.55.94 2009 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 57.70 | |
2 | 263 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 58.56 | |
3 | 67 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 58.65 | |
4 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 58.71 | |
5 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 59.00 | |
6 | 295 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 59.03 | |
7 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 59.15 | |
8 | 16 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 59.32 | |
9 | 423 | Jostad Jonas Kirkeberg | 1992 | Hamar IL | 25 m | 1:00.78 | ||
10 | 275 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 1:00.99 | |
11 | 13 | Nilsson Martin | 1993 | MKK | 25 m | 1:01.25 | ||
12 | 311 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 1:01.73 | |
13 | 8 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:01.84 | ||
14 | 408 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 1:02.11 | |
15 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 1:02.11 | ||
16 | 265 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 1:02.29 | |
17 | 314 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 1:02.82 | |
18 | 105 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 1:03.40 | |
19 | 260 | Pedersen Martin Sander | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 25 m | 1:03.52 | |
20 | 15 | Schön-Svensson David | 1993 | MKK | AD8993 | 25 m | 1:03.55 | |
21 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 1:04.16 | |
22 | 241 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:04.25 | |
23 | 307 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 1:04.40 | |
24 | 18 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 1:05.12 | |
25 | 305 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 1:05.17 | |
26 | 299 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 1:05.29 | |
27 | 402 | Andersen Mads | 1990 | AGF | 9079AE | 25 m | 1:05.39 | |
28 | 99 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 1:05.76 | |
29 | 364 | Lund Martin B. | 1992 | Elverum | 25 m | 1:06.43 | ||
30 | 150 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:07.03 | |
31 | 371 | Skirbekk Ingvar V. | 1993 | Elverum | 25 m | 1:07.04 | ||
32 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 1:07.40 | |
33 | 68 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 1:07.44 | |
34 | 98 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 1:07.50 | |
35 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 1:07.55 | |
36 | 221 | Christensen Klaus | 1993 | SMUT | 9363AL | 25 m | 1:07.65 | |
37 | 70 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:07.93 | |
38 | 325 | Jørgensen Øystein | 1993 | KristianSA | 25 m | 1:08.05 | ||
39 | 17 | Fransson Anton | 1996 | MKK | AN5596 | 25 m | 1:08.39 | |
40 | 481 | Hansen Thomas S. | 1993 | SILKEBORG | 9347AA | 25 m | 1:08.98 | |
41 | 322 | Gerrard Nicolai | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:09.15 | ||
42 | 313 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 1:09.23 | |
43 | 5 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:09.24 | ||
44 | 454 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:09.43 | |
45 | 433 | Foss Lars Broby | 1995 | Grimstad | 25 m | 1:09.49 | ||
46 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:09.57 | ||
47 | 461 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 1:10.08 | |
48 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:10.18 | |
49 | 318 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 1:10.37 | |
50 | 160 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:10.77 | |
51 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:11.32 | |
52 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.33 | ||
53 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:11.46 | |
54 | 268 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:11.85 | |
55 | 310 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:12.33 | |
56 | 14 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 1:12.49 | |
57 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 1:12.57 | ||
58 | 167 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:13.03 | |
59 | 270 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:13.32 | |
60 | 336 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:13.36 | ||
61 | 205 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 1:14.63 | |
62 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.24 | ||
63 | 296 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:15.47 | |
64 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:15.60 | |
65 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 1:15.61 | |
66 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:15.82 | |
67 | 327 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:16.30 | ||
68 | 124 | Nikolajsen Jonas | 1992 | HORSENS | 9207AB | 25 m | 1:16.67 | |
69 | 156 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:17.11 | |
70 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:17.25 | ||
71 | 12 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 1:17.82 | |
72 | 431 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:18.20 | |
73 | 450 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:18.93 | |
74 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:20.17 | |
75 | 304 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 1:20.20 | |
76 | 430 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 1:20.22 | |
77 | 469 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:20.99 | |
78 | 224 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 1:21.01 | |
79 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:21.10 | |
80 | 225 | Jæger Morten | 1996 | SMUT | 9659AP | 25 m | 1:21.22 | |
81 | 1 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:21.94 | ||
82 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:22.08 | |
83 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 1:22.10 | |
84 | 359 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 1:22.19 | ||
85 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:23.92 | |
86 | 142 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:24.04 | |
87 | 239 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 1:24.22 | |
88 | 89 | Olsen Christian | 1998 | HOBRO | 9831AJ | 25 m | 1:24.63 | |
89 | 140 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:25.00 | |
90 | 219 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:25.22 | |
91 | 143 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:25.79 | |
92 | 146 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 1:27.19 | |
93 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.00 | ||
94 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:30.00 | |
95 | 459 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:30.38 | |
96 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:34.32 | |
97 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:35.10 | |
98 | 374 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 1:35.83 | ||
99 | 393 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:36.00 | ||
100 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:38.75 | ||
101 | 228 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:41.02 | |
102 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:42.16 | ||
103 | 217 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 25 m | 1:46.22 | ||
104 | 424 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:47.32 | |
105 | 442 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 1:50.00 | ||
106 | 458 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 25 m | 1:50.00 | ||
107 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:50.00 | |
108 | 438 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 1:56.58 | ||
109 | 473 | Nielsen Anders S. | 2000 | THISTED | 25 m | 2:10.00 | ||
110 | 88 | Mouridtsen Michael | 1997 | HOBRO | 25 m | |||
111 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 50 m | |||
112 | 186 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 2, 100m Medley Damer |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen 1992 Swim Team Esbjerg 01.02.80 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 1:03.23 | |
2 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 1:04.97 | |
3 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:05.25 | |
4 | 254 | Larsen Pernille | 1992 | WEST SWIM | 9264AG | 25 m | 1:06.35 | |
5 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 1:06.74 | |
6 | 26 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | BX0494 | 25 m | 1:06.99 | |
7 | 278 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 1:07.32 | |
8 | 69 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 25 m | 1:07.52 | |
9 | 392 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.58 | ||
10 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:07.82 | |
11 | 122 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:07.82 | |
12 | 255 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | WEST SWIM | 9564AT | 25 m | 1:08.05 | |
13 | 288 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:08.50 | |
14 | 366 | Ovesen Oona | 1992 | Elverum | 25 m | 1:08.63 | ||
15 | 72 | Rasmussen Camilla | 1991 | HERNING | 9116AL | 25 m | 1:08.84 | |
16 | 9 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:08.85 | ||
17 | 388 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:08.95 | ||
18 | 200 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:09.06 | |
19 | 303 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 25 m | 1:09.49 | |
20 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:09.54 | |
21 | 259 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | WEST SWIM | 9378AA | 25 m | 1:09.57 | |
22 | 20 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | 25 m | 1:10.23 | ||
23 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 1:10.39 | |
24 | 10 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:10.48 | ||
25 | 102 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:11.14 | |
26 | 272 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 1:11.39 | |
27 | 66 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:12.05 | |
28 | 227 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 1:12.22 | |
29 | 125 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:12.40 | |
30 | 22 | Gutlic Ida | 1996 | MKK | AP0496 | 25 m | 1:12.81 | |
31 | 64 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 1:12.88 | |
32 | 11 | Kjær Ingrid Svan | 1998 | Poseidon | 25 m | 1:12.97 | ||
33 | 76 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:13.25 | |
34 | 294 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 1:13.25 | |
35 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.27 | ||
36 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:13.33 | |
37 | 482 | Omdal Hege | 1989 | Oslo IL | 25 m | 1:13.40 | ||
38 | 30 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 1:13.76 | |
39 | 403 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:13.77 | |
40 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.06 | ||
41 | 283 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 1:14.08 | |
42 | 317 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 1:14.12 | |
43 | 95 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:14.36 | |
44 | 257 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 1:14.45 | |
45 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:14.45 | |
46 | 316 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 1:14.49 | |
47 | 269 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:14.98 | |
48 | 338 | Nil Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:15.06 | ||
49 | 381 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.15 | ||
50 | 78 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 25 m | 1:15.17 | |
51 | 342 | Sørensen Emilie Valand | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:15.17 | ||
52 | 245 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:15.44 | |
53 | 351 | Bjørnebye Vilde | 1995 | Elverum | 25 m | 1:15.46 | ||
54 | 28 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 1:15.99 | |
55 | 405 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:16.19 | |
56 | 185 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:16.41 | |
57 | 81 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:16.42 | |
58 | 394 | Veliqi Arberesha | 1993 | Vågsbygd | 25 m | 1:16.69 | ||
59 | 106 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:16.94 | |
60 | 360 | Johnson Kristin E | 1993 | Elverum | 25 m | 1:17.08 | ||
61 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:17.68 | |
62 | 96 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:17.84 | |
63 | 409 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 1:17.85 | |
64 | 346 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | Lillesand | 50 m | 1:18.02 | ||
65 | 126 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:18.19 | |
66 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:18.53 | |
67 | 86 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:18.67 | |
68 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.87 | ||
69 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.22 | ||
70 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:19.26 | |
71 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:19.77 | |
72 | 25 | Chiu Jukjin | 1995 | MKK | BL9295 | 25 m | 1:19.87 | |
73 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.99 | ||
74 | 187 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 1:20.08 | |
75 | 134 | Nielsen Lenette | 1997 | JARL | 9726AE | 25 m | 1:20.11 | |
76 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:20.12 | |
77 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:20.25 | |
78 | 271 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 1:20.25 | |
79 | 347 | Opheim Mathilde | 1998 | Lillesand | 50 m | 1:20.41 | ||
80 | 284 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:20.52 | |
81 | 202 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:20.61 | |
82 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 1:20.64 | |
83 | 7 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:20.73 | ||
84 | 429 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 1:20.82 | |
85 | 218 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 1:21.22 | |
86 | 285 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 1:21.41 | |
87 | 375 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.43 | ||
88 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.67 | ||
89 | 74 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:21.76 | |
90 | 119 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:22.10 | |
91 | 24 | Hinderup Hanna | 1996 | MKK | BE9496 | 25 m | 1:22.35 | |
92 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:22.47 | |
93 | 4 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 1:22.54 | ||
94 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:22.90 | |
95 | 216 | Bach Janni | 1994 | SMUT | 9438AP | 25 m | 1:23.22 | |
96 | 410 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:23.29 | |
97 | 184 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 1:23.57 | |
98 | 361 | Jordan Ida | 1997 | Elverum | 25 m | 1:23.73 | ||
99 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:24.14 | |
100 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:24.15 | |
101 | 383 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:24.22 | ||
102 | 365 | Ovesen Nanna | 1996 | Elverum | 25 m | 1:24.45 | ||
103 | 131 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 1:24.77 | |
104 | 320 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:24.84 | ||
105 | 391 | Teisrud Malin Kristine | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:24.86 | ||
106 | 121 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:24.94 | |
107 | 373 | Øyen Silje I | 1995 | Elverum | 25 m | 1:26.02 | ||
108 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:26.35 | ||
109 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:27.13 | ||
110 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:27.56 | |
111 | 321 | Bull-Gjertsen Emma | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:27.89 | ||
112 | 335 | Larsen Heidi | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:28.14 | ||
113 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.30 | ||
114 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:28.32 | |
115 | 83 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 1:28.71 | |
116 | 372 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 1:29.28 | ||
117 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:29.60 | |
118 | 104 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:29.73 | |
119 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:29.80 | |
120 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:30.03 | ||
121 | 234 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 1:30.22 | |
122 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:30.37 | |
123 | 137 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:30.59 | |
124 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 1:31.21 | |
125 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 1:31.27 | ||
126 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:31.42 | |
127 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:32.13 | |
128 | 208 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 1:32.13 | |
129 | 230 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:32.30 | |
130 | 107 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:32.44 | |
131 | 23 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 1:32.44 | |
132 | 204 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 1:32.77 | |
133 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:32.94 | |
134 | 138 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:33.40 | |
135 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 1:33.54 | ||
136 | 362 | Kjenstadbakk Emilie | 1996 | Elverum | 25 m | 1:34.25 | ||
137 | 358 | Famestad Millie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:34.36 | ||
138 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:35.22 | ||
139 | 240 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:35.90 | |
140 | 87 | Jespersen Ellen | 1998 | HOBRO | 9846AN | 25 m | 1:37.42 | |
141 | 196 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:37.79 | |
142 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:38.17 | ||
143 | 220 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:38.22 | |
144 | 460 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:39.61 | |
145 | 62 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | 1:41.24 | |
146 | 437 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:41.61 | |
147 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 1:41.91 | |
148 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 1:43.52 | |
149 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:44.20 | |
150 | 136 | Riisberg Nikoline | 1999 | JARL | 9924AQ | 25 m | 1:45.11 | |
151 | 222 | Engsig Julie | 2000 | SMUT | 25 m | 1:47.83 | ||
152 | 348 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:51.50 | |
153 | 475 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 25 m | 1:55.00 | ||
154 | 232 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:57.78 | |
155 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 2:00.10 | |
156 | 133 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 2:03.27 | |
157 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | ||
158 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | ||
159 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer |
Stævnerekord: Alexander Dale Oen 1985 Vestkantsvømmerne 00.27.79 2004 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | WEST SWIM | 9149AF | 25 m | 29.31 | |
2 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 29.64 | |
3 | 67 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 30.07 | |
4 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 30.17 | |
5 | 71 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 30.20 | |
6 | 264 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 25 m | 30.57 | |
7 | 287 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 30.74 | |
8 | 423 | Jostad Jonas Kirkeberg | 1992 | Hamar IL | 25 m | 31.05 | ||
9 | 408 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 31.37 | |
10 | 263 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 31.38 | |
11 | 299 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 31.39 | |
12 | 169 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 31.84 | |
13 | 8 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 32.07 | ||
14 | 322 | Gerrard Nicolai | 1994 | KristianSA | 25 m | 32.31 | ||
15 | 301 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 32.54 | |
16 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 32.70 | ||
17 | 453 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 33.33 | |
18 | 302 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 33.44 | |
19 | 371 | Skirbekk Ingvar V. | 1993 | Elverum | 25 m | 33.51 | ||
20 | 364 | Lund Martin B. | 1992 | Elverum | 25 m | 33.57 | ||
21 | 31 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 33.62 | |
22 | 98 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 34.07 | |
23 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 34.34 | |
24 | 85 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 34.50 | |
25 | 124 | Nikolajsen Jonas | 1992 | HORSENS | 9207AB | 25 m | 34.74 | |
26 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.81 | ||
27 | 120 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 34.91 | |
28 | 17 | Fransson Anton | 1996 | MKK | AN5596 | 50 m | 35.04 | |
29 | 339 | Skauge Daniel | 1993 | KristianSA | 25 m | 35.12 | ||
30 | 5 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 35.45 | ||
31 | 160 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 35.64 | |
32 | 154 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 35.67 | |
33 | 150 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 36.08 | |
34 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 36.36 | |
35 | 32 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 50 m | 36.46 | |
36 | 12 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 36.55 | |
37 | 434 | Erga Torfinn Truchs | 1993 | Grimstad | 25 m | 36.71 | ||
38 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 36.76 | ||
39 | 118 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 36.80 | |
40 | 153 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 37.29 | |
41 | 315 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 37.75 | |
42 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 37.80 | |
43 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 37.86 | |
44 | 33 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 38.12 | |
45 | 432 | Moen Oscar | 1994 | Grimstad | 25 m | 38.12 | ||
46 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 38.21 | |
47 | 225 | Jæger Morten | 1996 | SMUT | 9659AP | 25 m | 38.22 | |
48 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 38.68 | ||
49 | 224 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 38.90 | |
50 | 441 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 39.33 | |
51 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 40.31 | |
52 | 431 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 40.38 | |
53 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 41.65 | |
54 | 239 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 41.96 | |
55 | 142 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 42.12 | |
56 | 103 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 42.15 | |
57 | 374 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 42.34 | ||
58 | 203 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 42.73 | |
59 | 146 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 43.46 | |
60 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 43.55 | |
61 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 43.63 | |
62 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 43.96 | |
63 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 46.30 | |
64 | 393 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 46.86 | ||
65 | 139 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 50 m | 47.66 | |
66 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 48.72 | ||
67 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 48.93 | |
68 | 217 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 25 m | 49.22 | ||
69 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 49.37 | ||
70 | 129 | Gilkrog Malthe | 1998 | JARL | 9863AR | 25 m | 49.75 | |
71 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 51.73 | |
72 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 51.93 | |
73 | 458 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 25 m | 52.84 | ||
74 | 236 | Pedersen Mikkel | 1997 | SMUT | 9731AP | 25 m | 53.03 | |
75 | 228 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 53.38 | |
76 | 473 | Nielsen Anders S. | 2000 | THISTED | 25 m | 55.00 | ||
77 | 166 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | 55.08 | ||
78 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 25 m | 56.38 | ||
79 | 163 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | 1:00.36 | ||
80 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:01.76 | |
81 | 442 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 1:02.01 | ||
82 | 438 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 1:02.31 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer |
Stævnerekord: Majken Thorup 1978 Aalborg 00.31.60 2003 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | WEST SWIM | 9378AA | 25 m | 33.57 | |
2 | 278 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 33.59 | |
3 | 308 | Pedersen Maria | 1995 | AALBORG | 9596AN | 25 m | 33.78 | |
4 | 262 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 33.82 | |
5 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 34.01 | |
6 | 293 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 34.12 | |
7 | 69 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 25 m | 34.13 | |
8 | 392 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.71 | ||
9 | 37 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 34.84 | |
10 | 399 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.84 | ||
11 | 244 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ST ESBJERG | 9468AG | 25 m | 35.00 | |
12 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 35.00 | |
13 | 64 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 35.02 | |
14 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 35.12 | |
15 | 122 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 35.13 | |
16 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 35.14 | |
17 | 403 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 35.39 | |
18 | 36 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 35.77 | |
19 | 324 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 35.79 | ||
20 | 251 | Juel Pernille | 1994 | WEST SWIM | 9418AF | 50 m | 36.01 | |
21 | 294 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 36.07 | |
22 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 36.27 | |
23 | 78 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 25 m | 36.29 | |
24 | 9 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 36.36 | ||
25 | 127 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 36.41 | |
26 | 257 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 36.69 | |
27 | 351 | Bjørnebye Vilde | 1995 | Elverum | 25 m | 36.84 | ||
28 | 76 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 36.95 | |
29 | 34 | Hemby Elin | 1994 | MKK | AP2694 | 25 m | 36.96 | |
30 | 125 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 37.02 | |
31 | 482 | Omdal Hege | 1989 | Oslo IL | 25 m | 37.20 | ||
32 | 227 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 37.22 | |
33 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 37.79 | ||
34 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 37.98 | |
35 | 106 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 38.06 | |
36 | 75 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 38.15 | |
37 | 35 | Lundström Maja | 1995 | MKK | AN3695 | 25 m | 38.55 | |
38 | 200 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 39.15 | |
39 | 113 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 39.43 | |
40 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 39.45 | |
41 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 39.60 | |
42 | 346 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | Lillesand | 50 m | 39.83 | ||
43 | 7 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 39.91 | ||
44 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 40.05 | ||
45 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 40.38 | |
46 | 343 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 40.53 | ||
47 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 41.06 | ||
48 | 195 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 41.20 | |
49 | 24 | Hinderup Hanna | 1996 | MKK | BE9496 | 25 m | 41.21 | |
50 | 394 | Veliqi Arberesha | 1993 | Vågsbygd | 25 m | 41.27 | ||
51 | 123 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 50 m | 41.43 | |
52 | 95 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 41.50 | |
53 | 344 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 41.60 | ||
54 | 373 | Øyen Silje I | 1995 | Elverum | 25 m | 42.13 | ||
55 | 81 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 42.21 | |
56 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 42.34 | ||
57 | 435 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 42.87 | ||
58 | 365 | Ovesen Nanna | 1996 | Elverum | 25 m | 42.90 | ||
59 | 4 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 42.93 | ||
60 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 43.00 | |
61 | 276 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 43.31 | |
62 | 429 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 43.45 | |
63 | 184 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 43.97 | |
64 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 50 m | 44.32 | |
65 | 372 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 44.37 | ||
66 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 44.38 | ||
67 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 44.41 | |
68 | 204 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 44.54 | |
69 | 126 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 44.70 | |
70 | 175 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 44.74 | |
71 | 383 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 44.75 | ||
72 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 45.26 | |
73 | 206 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 45.51 | |
74 | 362 | Kjenstadbakk Emilie | 1996 | Elverum | 25 m | 45.56 | ||
75 | 321 | Bull-Gjertsen Emma | 1997 | KristianSA | 25 m | 45.62 | ||
76 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 46.07 | |
77 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 46.19 | |
78 | 83 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 46.27 | |
79 | 220 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 46.28 | |
80 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 46.29 | ||
81 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 46.69 | |
82 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 46.94 | ||
83 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 47.02 | ||
84 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 47.20 | |
85 | 145 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 47.28 | |
86 | 320 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 25 m | 47.31 | ||
87 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 47.44 | ||
88 | 472 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 47.89 | ||
89 | 130 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 47.93 | |
90 | 358 | Famestad Millie | 1999 | Elverum | 25 m | 48.93 | ||
91 | 230 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 49.35 | |
92 | 240 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 49.74 | |
93 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 50.20 | |
94 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 50.31 | |
95 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 50.65 | |
96 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 50.68 | |
97 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 50 m | 50.70 | |
98 | 437 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 51.77 | |
99 | 235 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 51.77 | |
100 | 62 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | 51.87 | |
101 | 87 | Jespersen Ellen | 1998 | HOBRO | 9846AN | 25 m | 52.15 | |
102 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 52.46 | |
103 | 455 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | 52.64 | ||
104 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 52.97 | |
105 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | 54.01 | |
106 | 348 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 55.00 | |
107 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 55.50 | |
108 | 475 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 25 m | 55.93 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 5, 800m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Jacob Carstensen 1978 West Swim 08.09.07 1995 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 25 m | 8:06.52 | |
2 | 256 | Luplau Nicklas | 1989 | WEST SWIM | 8931AA | 25 m | 8:13.10 | |
3 | 297 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 8:29.21 | |
4 | 65 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 8:32.52 | |
5 | 286 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 25 m | 8:38.09 | |
6 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 8:42.46 | |
7 | 71 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 8:45.71 | |
8 | 159 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 8:48.57 | |
9 | 2 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 8:50.67 | ||
10 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 8:51.85 | |
11 | 369 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 8:59.55 | ||
12 | 402 | Andersen Mads | 1990 | AGF | 9079AE | 25 m | 8:59.72 | |
13 | 404 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 9:00.00 | |
14 | 319 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 9:10.11 | |
15 | 18 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 9:13.21 | |
16 | 157 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 9:14.98 | |
17 | 414 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 9:19.10 | |
18 | 300 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 9:23.98 | |
19 | 38 | Bivesand Filip | 1997 | MKK | AH6597 | 25 m | 9:30.22 | |
20 | 39 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 9:44.16 | |
21 | 221 | Christensen Klaus | 1993 | SMUT | 9363AL | 25 m | 9:50.22 | |
22 | 368 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 9:55.66 | ||
23 | 312 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 9:57.79 | |
24 | 310 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 10:06.05 | |
25 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 10:30.22 | RES |
26 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 11:02.14 | RES |
27 | 430 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 11:02.38 | RES |
28 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 12:22.19 | RES | |
29 | 84 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | RES | |
30 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Mie Ø. Nielsen 1996 Aalborg 08.52.28 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 8:43.24 | |
2 | 412 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 9:00.00 | |
3 | 303 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 25 m | 9:05.07 | |
4 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 9:12.18 | |
5 | 251 | Juel Pernille | 1994 | WEST SWIM | 9418AF | 25 m | 9:15.00 | |
6 | 128 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 9:20.86 | |
7 | 288 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 9:26.11 | |
8 | 274 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 9:34.72 | |
9 | 413 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 50 m | 9:51.42 | |
10 | 306 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 9:57.40 | |
11 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 10:04.01 | |
12 | 415 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 10:05.15 | |
13 | 410 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 10:09.90 | |
14 | 411 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 10:15.00 | |
15 | 226 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | SMUT | 9362AK | 25 m | 10:32.22 | |
16 | 40 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 10:39.34 | |
17 | 284 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 10:44.87 | |
18 | 104 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 11:58.36 | |
19 | 107 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 12:14.22 | |
20 | 82 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | ||
21 | 391 | Teisrud Malin Kristine | 1997 | Vågsbygd | 25 m | |||
22 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | ||
23 | 426 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | ||
24 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Stævnerekord: Petter Sjødal 1979 Norge 00.25.64 2002 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 25 m | 25.66 | |
2 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 26.50 | |
3 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 26.57 | |
4 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 27.31 | |
5 | 286 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 25 m | 27.72 | |
6 | 117 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 27.84 | |
7 | 311 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 28.03 | |
8 | 15 | Schön-Svensson David | 1993 | MKK | AD8993 | 25 m | 28.36 | |
9 | 414 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 28.42 | |
10 | 41 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 28.44 | |
11 | 68 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 28.46 | |
12 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 28.47 | |
13 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 50 m | 28.50 | |
14 | 241 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 28.54 | |
15 | 261 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 28.55 | |
16 | 423 | Jostad Jonas Kirkeberg | 1992 | Hamar IL | 25 m | 28.73 | ||
17 | 301 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 28.94 | |
18 | 260 | Pedersen Martin Sander | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 25 m | 29.28 | |
19 | 364 | Lund Martin B. | 1992 | Elverum | 25 m | 29.44 | ||
20 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 29.47 | |
21 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 29.66 | |
22 | 275 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 29.67 | |
23 | 99 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 29.79 | |
24 | 297 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 29.94 | |
25 | 65 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 30.39 | |
26 | 369 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 30.55 | ||
27 | 325 | Jørgensen Øystein | 1993 | KristianSA | 25 m | 30.78 | ||
28 | 319 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 31.03 | |
29 | 481 | Hansen Thomas S. | 1993 | SILKEBORG | 9347AA | 25 m | 31.05 | |
30 | 221 | Christensen Klaus | 1993 | SMUT | 9363AL | 25 m | 31.16 | |
31 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 31.45 | ||
32 | 433 | Foss Lars Broby | 1995 | Grimstad | 25 m | 31.50 | ||
33 | 120 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 31.66 | |
34 | 150 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 31.68 | |
35 | 318 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 31.81 | |
36 | 454 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 32.18 | |
37 | 14 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 32.25 | |
38 | 153 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 32.45 | |
39 | 305 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 50 m | 32.57 | |
40 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 32.58 | ||
41 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 32.84 | ||
42 | 268 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 33.01 | |
43 | 167 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 33.17 | |
44 | 182 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 33.48 | |
45 | 205 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 33.92 | |
46 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 34.17 | |
47 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 34.23 | |
48 | 434 | Erga Torfinn Truchs | 1993 | Grimstad | 25 m | 34.50 | ||
49 | 103 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 34.81 | |
50 | 469 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 35.05 | |
51 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 35.35 | |
52 | 461 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 35.53 | |
53 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 35.74 | ||
54 | 450 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 35.74 | |
55 | 304 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 36.20 | |
56 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 36.34 | ||
57 | 160 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 36.75 | |
58 | 359 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 36.94 | ||
59 | 368 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 37.33 | ||
60 | 176 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 37.68 | |
61 | 203 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 38.94 | |
62 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 39.56 | |
63 | 33 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 39.69 | |
64 | 441 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 40.00 | |
65 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 40.27 | |
66 | 459 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 40.70 | |
67 | 239 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 41.22 | |
68 | 140 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 41.27 | |
69 | 296 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 42.19 | |
70 | 393 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 42.34 | ||
71 | 118 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 42.90 | |
72 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 43.06 | |
73 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 50 m | 43.44 | |
74 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 45.00 | |
75 | 144 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 45.33 | |
76 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 45.59 | ||
77 | 228 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 47.19 | |
78 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 47.46 | |
79 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 25 m | 47.81 | ||
80 | 135 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 49.15 | |
81 | 236 | Pedersen Mikkel | 1997 | SMUT | 9731AP | 25 m | 49.97 | |
82 | 186 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 50.77 | |
83 | 59 | Hallbäck Simon | 2001 | TRELLEB K | AC1701 | 25 m | 51.55 | |
84 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 25 m | 55.57 | ||
85 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | ||
86 | 88 | Mouridtsen Michael | 1997 | HOBRO | 25 m | |||
87 | 166 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | |||
88 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Stævnerekord: Pernille Larsen 1992 West Swim 00.28.74 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Larsen Pernille | 1992 | WEST SWIM | 9264AG | 25 m | 28.23 | |
2 | 288 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 28.76 | |
3 | 251 | Juel Pernille | 1994 | WEST SWIM | 9418AF | 25 m | 29.24 | |
4 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 29.34 | |
5 | 26 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | BX0494 | 25 m | 29.37 | |
6 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 30.00 | |
7 | 413 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 30.34 | |
8 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 30.38 | |
9 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 30.72 | |
10 | 200 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 30.88 | |
11 | 90 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 30.90 | |
12 | 122 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 30.98 | |
13 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 31.08 | |
14 | 10 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 31.21 | ||
15 | 20 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | 25 m | 31.25 | ||
16 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 31.66 | |
17 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 31.80 | |
18 | 274 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 32.11 | |
19 | 245 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 32.46 | |
20 | 366 | Ovesen Oona | 1992 | Elverum | 25 m | 32.63 | ||
21 | 388 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 32.65 | ||
22 | 74 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 32.77 | |
23 | 96 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 32.95 | |
24 | 435 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 33.00 | ||
25 | 342 | Sørensen Emilie Valand | 1994 | KristianSA | 25 m | 33.11 | ||
26 | 42 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 50 m | 33.23 | |
27 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 33.43 | |
28 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 33.45 | |
29 | 22 | Gutlic Ida | 1996 | MKK | AP0496 | 25 m | 33.48 | |
30 | 102 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 33.77 | |
31 | 128 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 33.80 | |
32 | 306 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 33.87 | |
33 | 73 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 34.01 | |
34 | 75 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 34.03 | |
35 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 34.13 | ||
36 | 360 | Johnson Kristin E | 1993 | Elverum | 25 m | 34.15 | ||
37 | 187 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 34.43 | |
38 | 127 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 34.46 | |
39 | 340 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 34.50 | ||
40 | 381 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 34.65 | ||
41 | 324 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 34.67 | ||
42 | 317 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 34.72 | |
43 | 410 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 34.76 | |
44 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.88 | ||
45 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 35.02 | |
46 | 218 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 35.45 | |
47 | 11 | Kjær Ingrid Svan | 1998 | Poseidon | 25 m | 35.62 | ||
48 | 346 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | Lillesand | 50 m | 35.62 | ||
49 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 35.76 | ||
50 | 185 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 36.14 | |
51 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 36.18 | ||
52 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 36.36 | |
53 | 4 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 36.99 | ||
54 | 344 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 37.09 | ||
55 | 375 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 37.21 | ||
56 | 137 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 37.25 | |
57 | 285 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 37.28 | |
58 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 37.34 | |
59 | 202 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 37.40 | |
60 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 37.42 | ||
61 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 37.56 | |
62 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 37.65 | |
63 | 100 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 37.69 | |
64 | 7 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 37.74 | ||
65 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 37.74 | |
66 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 37.77 | |
67 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 37.95 | |
68 | 365 | Ovesen Nanna | 1996 | Elverum | 25 m | 38.07 | ||
69 | 131 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 38.10 | |
70 | 347 | Opheim Mathilde | 1998 | Lillesand | 50 m | 38.34 | ||
71 | 383 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 38.42 | ||
72 | 373 | Øyen Silje I | 1995 | Elverum | 25 m | 38.48 | ||
73 | 23 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 38.55 | |
74 | 106 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 38.75 | |
75 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 39.08 | |
76 | 216 | Bach Janni | 1994 | SMUT | 9438AP | 25 m | 39.13 | |
77 | 429 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 39.34 | |
78 | 175 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 39.43 | |
79 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 39.44 | ||
80 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 39.59 | ||
81 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 39.63 | ||
82 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 39.91 | ||
83 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 39.95 | |
84 | 462 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 40.04 | |
85 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 40.13 | ||
86 | 81 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 40.22 | |
87 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 40.35 | ||
88 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 40.66 | |
89 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 40.84 | |
90 | 107 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 40.88 | |
91 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 41.03 | |
92 | 335 | Larsen Heidi | 1998 | KristianSA | 25 m | 41.14 | ||
93 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 41.16 | |
94 | 309 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 41.35 | |
95 | 83 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 50 m | 41.77 | |
96 | 145 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 42.28 | |
97 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 42.28 | |
98 | 196 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 42.35 | |
99 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 42.37 | |
100 | 362 | Kjenstadbakk Emilie | 1996 | Elverum | 25 m | 42.50 | ||
101 | 208 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 42.51 | |
102 | 87 | Jespersen Ellen | 1998 | HOBRO | 9846AN | 25 m | 43.07 | |
103 | 426 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 43.17 | |
104 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 50 m | 43.29 | |
105 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 43.36 | ||
106 | 460 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 43.62 | |
107 | 91 | Undall-Behrend Camilla | 1998 | HOBRO | 9824AY | 25 m | 43.82 | |
108 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 44.06 | |
109 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 44.12 | ||
110 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 50 m | 44.47 | |
111 | 472 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 45.00 | ||
112 | 62 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | 45.41 | |
113 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | 45.50 | |
114 | 138 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 46.23 | |
115 | 222 | Engsig Julie | 2000 | SMUT | 25 m | 46.26 | ||
116 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 46.71 | |
117 | 235 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 46.90 | |
118 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 48.96 | |
119 | 455 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | 49.49 | ||
120 | 475 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 25 m | 50.00 | ||
121 | 348 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 50 m | 50.29 | |
122 | 238 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 25 m | 51.35 | ||
123 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 50 m | 52.53 | |
124 | 232 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 52.89 | |
125 | 223 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 53.55 | |
126 | 133 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 57.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 9, 100m Butterfly Herrer |
Stævnerekord: Nicolaj Kirketerp-Møller 1990 West Swim 00.54.84 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 52.66 | |
2 | 287 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 53.64 | |
3 | 267 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 25 m | 54.24 | |
4 | 117 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 55.14 | |
5 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 55.58 | |
6 | 295 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 55.72 | |
7 | 16 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 56.23 | |
8 | 263 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 57.03 | |
9 | 264 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 25 m | 57.09 | |
10 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 58.24 | |
11 | 300 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 58.71 | |
12 | 241 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 59.43 | |
13 | 265 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 59.44 | |
14 | 99 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 50 m | 59.47 | |
15 | 260 | Pedersen Martin Sander | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 25 m | 59.65 | |
16 | 314 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 59.71 | |
17 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 59.83 | |
18 | 105 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 59.95 | |
19 | 13 | Nilsson Martin | 1993 | MKK | 25 m | 1:00.55 | ||
20 | 8 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:00.89 | ||
21 | 404 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 50 m | 1:01.40 | |
22 | 261 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 1:01.98 | |
23 | 151 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:02.52 | |
24 | 18 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 1:02.84 | |
25 | 339 | Skauge Daniel | 1993 | KristianSA | 25 m | 1:03.30 | ||
26 | 327 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:03.31 | ||
27 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 1:03.87 | ||
28 | 406 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 50 m | 1:03.93 | |
29 | 313 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 1:04.23 | |
30 | 408 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 50 m | 1:05.49 | |
31 | 307 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 50 m | 1:05.58 | |
32 | 369 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 1:06.12 | ||
33 | 39 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 1:06.50 | |
34 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 1:07.23 | |
35 | 43 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 25 m | 1:07.55 | |
36 | 98 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 1:07.94 | |
37 | 454 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:07.98 | |
38 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:08.55 | |
39 | 85 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 1:08.76 | |
40 | 336 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:08.84 | ||
41 | 432 | Moen Oscar | 1994 | Grimstad | 25 m | 1:09.00 | ||
42 | 312 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 1:09.77 | |
43 | 32 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 50 m | 1:09.87 | |
44 | 315 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 1:11.61 | |
45 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:11.87 | ||
46 | 154 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:12.01 | |
47 | 270 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:12.02 | |
48 | 70 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:12.82 | |
49 | 302 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:12.93 | |
50 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 1:13.47 | ||
51 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:13.85 | ||
52 | 359 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 1:14.79 | ||
53 | 103 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:14.87 | |
54 | 453 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:15.00 | |
55 | 431 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:15.12 | |
56 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:15.51 | |
57 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:17.92 | |
58 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:20.00 | |
59 | 430 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 1:20.48 | |
60 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 1:20.59 | |
61 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:20.95 | |
62 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:21.19 | |
63 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 1:24.59 | |
64 | 219 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:26.07 | |
65 | 1 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:26.62 | ||
66 | 176 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 50 m | 1:27.69 | |
67 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:27.85 | |
68 | 132 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:31.45 | |
69 | 143 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:35.18 | |
70 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:47.92 | |
71 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:52.66 | |
72 | 374 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 1:55.12 | ||
73 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:57.29 | ||
74 | 59 | Hallbäck Simon | 2001 | TRELLEB K | AC1701 | 25 m | ||
75 | 139 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen 1992 West Swim 01.00.86 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:00.23 | |
2 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 1:01.02 | |
3 | 293 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:02.15 | |
4 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 1:02.44 | |
5 | 244 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ST ESBJERG | 9468AG | 25 m | 1:03.00 | |
6 | 45 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | AG8693 | 25 m | 1:03.58 | |
7 | 44 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 1:03.67 | |
8 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 1:03.88 | |
9 | 255 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | WEST SWIM | 9564AT | 25 m | 1:04.68 | |
10 | 86 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:04.81 | |
11 | 392 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.46 | ||
12 | 366 | Ovesen Oona | 1992 | Elverum | 25 m | 1:05.56 | ||
13 | 46 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 1:05.65 | |
14 | 102 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:05.99 | |
15 | 9 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:06.67 | ||
16 | 90 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 1:06.74 | |
17 | 415 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:07.72 | |
18 | 66 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:07.77 | |
19 | 283 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 50 m | 1:08.10 | |
20 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 1:08.31 | |
21 | 37 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:08.54 | |
22 | 73 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 1:08.71 | |
23 | 30 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 1:08.76 | |
24 | 338 | Nil Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:08.93 | ||
25 | 269 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:09.20 | |
26 | 388 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:09.22 | ||
27 | 409 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 1:09.41 | |
28 | 399 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.12 | ||
29 | 272 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 1:10.21 | |
30 | 308 | Pedersen Maria | 1995 | AALBORG | 9596AN | 50 m | 1:10.39 | |
31 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.58 | ||
32 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.97 | ||
33 | 316 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 1:11.04 | |
34 | 351 | Bjørnebye Vilde | 1995 | Elverum | 25 m | 1:11.60 | ||
35 | 72 | Rasmussen Camilla | 1991 | HERNING | 9116AL | 50 m | 1:11.68 | |
36 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:11.82 | |
37 | 405 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:11.89 | |
38 | 42 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 25 m | 1:12.40 | |
39 | 262 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 1:12.42 | |
40 | 412 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 1:12.95 | |
41 | 394 | Veliqi Arberesha | 1993 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.07 | ||
42 | 276 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 1:13.24 | |
43 | 28 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 1:13.42 | |
44 | 226 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | SMUT | 9362AK | 25 m | 1:13.71 | |
45 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:14.36 | |
46 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:15.00 | |
47 | 361 | Jordan Ida | 1997 | Elverum | 25 m | 1:15.53 | ||
48 | 134 | Nielsen Lenette | 1997 | JARL | 9726AE | 25 m | 1:16.15 | |
49 | 96 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:17.29 | |
50 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:17.53 | |
51 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:17.73 | |
52 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 1:18.16 | |
53 | 126 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:18.85 | |
54 | 125 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 50 m | 1:20.91 | |
55 | 25 | Chiu Jukjin | 1995 | MKK | BL9295 | 25 m | 1:21.50 | |
56 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:21.64 | |
57 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:22.08 | |
58 | 119 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:22.12 | |
59 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:22.15 | |
60 | 123 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:22.23 | |
61 | 175 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:22.51 | |
62 | 271 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 1:22.67 | |
63 | 343 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:24.99 | ||
64 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:25.78 | |
65 | 309 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 1:26.28 | |
66 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:26.36 | |
67 | 113 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:26.90 | |
68 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:28.37 | |
69 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:29.60 | |
70 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:31.64 | ||
71 | 121 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:32.32 | |
72 | 340 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:35.31 | ||
73 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:35.82 | |
74 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 1:36.32 | |
75 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 1:37.58 | ||
76 | 234 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 1:38.76 | |
77 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:40.00 | |
78 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 50 m | 1:41.16 | |
79 | 358 | Famestad Millie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:41.53 | ||
80 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:42.44 | ||
81 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 1:46.85 | ||
82 | 136 | Riisberg Nikoline | 1999 | JARL | 9924AQ | 25 m | 1:50.75 | |
83 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | ||
84 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: André Bratgjerd 1981 Bærumsvømmerne 00.51.04 2004 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 48.99 | |
2 | 16 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 49.92 | |
3 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 51.25 | |
4 | 263 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 51.49 | |
5 | 158 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 25 m | 51.73 | |
6 | 267 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 25 m | 51.77 | |
7 | 117 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 51.78 | |
8 | 68 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 52.04 | |
9 | 41 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 52.26 | |
10 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 52.33 | |
11 | 423 | Jostad Jonas Kirkeberg | 1992 | Hamar IL | 25 m | 52.35 | ||
12 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 53.01 | |
13 | 265 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 53.20 | |
14 | 241 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 53.39 | |
15 | 275 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 53.47 | |
16 | 261 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 53.62 | |
17 | 67 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 53.72 | |
18 | 13 | Nilsson Martin | 1993 | MKK | 25 m | 54.44 | ||
19 | 71 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 54.46 | |
20 | 402 | Andersen Mads | 1990 | AGF | 9079AE | 25 m | 54.76 | |
21 | 454 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 54.92 | |
22 | 307 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 55.01 | |
23 | 414 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 55.45 | |
24 | 305 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 55.75 | |
25 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 55.85 | |
26 | 8 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 55.91 | ||
27 | 311 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 56.38 | |
28 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 56.57 | ||
29 | 18 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 56.84 | |
30 | 371 | Skirbekk Ingvar V. | 1993 | Elverum | 25 m | 56.96 | ||
31 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 57.09 | |
32 | 327 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KristianSA | 25 m | 57.12 | ||
33 | 325 | Jørgensen Øystein | 1993 | KristianSA | 25 m | 57.37 | ||
34 | 369 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 57.45 | ||
35 | 159 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 57.55 | |
36 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 57.56 | |
37 | 150 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 50 m | 57.75 | |
38 | 433 | Foss Lars Broby | 1995 | Grimstad | 25 m | 57.84 | ||
39 | 17 | Fransson Anton | 1996 | MKK | AN5596 | 25 m | 57.85 | |
40 | 406 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 57.90 | |
41 | 99 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 57.91 | |
42 | 207 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 57.94 | |
43 | 319 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 58.22 | |
44 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 58.32 | ||
45 | 221 | Christensen Klaus | 1993 | SMUT | 9363AL | 25 m | 58.36 | |
46 | 318 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 58.49 | |
47 | 157 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 58.65 | |
48 | 105 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 58.70 | |
49 | 14 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 58.75 | |
50 | 5 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 58.76 | ||
51 | 313 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 58.83 | |
52 | 154 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 58.93 | |
53 | 151 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 59.00 | |
54 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 59.28 | |
55 | 47 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 59.29 | |
56 | 205 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 59.75 | |
57 | 39 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 59.78 | |
58 | 481 | Hansen Thomas S. | 1993 | SILKEBORG | 9347AA | 25 m | 59.85 | |
59 | 339 | Skauge Daniel | 1993 | KristianSA | 25 m | 59.97 | ||
60 | 461 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 59.97 | |
61 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:00.05 | |
62 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 1:00.15 | ||
63 | 84 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:00.22 | |
64 | 32 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 1:00.24 | |
65 | 38 | Bivesand Filip | 1997 | MKK | AH6597 | 25 m | 1:00.49 | |
66 | 152 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:00.59 | |
67 | 167 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:00.60 | |
68 | 268 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:01.06 | |
69 | 43 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 25 m | 1:01.19 | |
70 | 182 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:02.16 | |
71 | 310 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:02.18 | |
72 | 156 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:02.35 | |
73 | 368 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 1:02.69 | ||
74 | 270 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:02.71 | |
75 | 296 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:03.02 | |
76 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:03.07 | ||
77 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:03.09 | ||
78 | 103 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:03.50 | |
79 | 124 | Nikolajsen Jonas | 1992 | HORSENS | 9207AB | 25 m | 1:04.28 | |
80 | 430 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 1:04.37 | |
81 | 336 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 50 m | 1:04.55 | ||
82 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 1:05.55 | |
83 | 450 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:06.17 | |
84 | 469 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:06.32 | |
85 | 359 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 1:06.61 | ||
86 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:06.85 | |
87 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:06.89 | |
88 | 173 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:07.33 | |
89 | 140 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:07.34 | |
90 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:07.89 | |
91 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:08.00 | |
92 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 1:08.34 | |
93 | 33 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 1:08.52 | |
94 | 176 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 1:08.89 | |
95 | 441 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:08.94 | |
96 | 132 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:09.09 | |
97 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:09.53 | |
98 | 1 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:11.03 | ||
99 | 89 | Olsen Christian | 1998 | HOBRO | 9831AJ | 25 m | 1:12.06 | |
100 | 129 | Gilkrog Malthe | 1998 | JARL | 9863AR | 25 m | 1:12.32 | |
101 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:12.88 | |
102 | 142 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:13.22 | |
103 | 459 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:13.27 | |
104 | 203 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:13.94 | |
105 | 219 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:15.56 | |
106 | 146 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 1:16.78 | |
107 | 139 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | 1:16.89 | |
108 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.60 | ||
109 | 393 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.71 | ||
110 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:18.02 | |
111 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:18.34 | |
112 | 144 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 1:20.18 | |
113 | 228 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:24.82 | |
114 | 438 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 1:25.00 | ||
115 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:25.27 | |
116 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:25.45 | ||
117 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:26.12 | ||
118 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 50 m | 1:28.88 | |
119 | 217 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 25 m | 1:31.03 | ||
120 | 186 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 1:31.49 | |
121 | 442 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 1:32.20 | ||
122 | 59 | Hallbäck Simon | 2001 | TRELLEB K | AC1701 | 50 m | 1:33.27 | |
123 | 236 | Pedersen Mikkel | 1997 | SMUT | 9731AP | 25 m | 1:35.80 | |
124 | 135 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 1:36.09 | |
125 | 458 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 25 m | 1:39.81 | ||
126 | 473 | Nielsen Anders S. | 2000 | THISTED | 25 m | 1:40.00 | ||
127 | 166 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | |||
128 | 163 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Nathalie Lindborg 1991 Trelleborg Kappsims 00.55.62 2009 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 55.57 | |
2 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 55.75 | |
3 | 254 | Larsen Pernille | 1992 | WEST SWIM | 9264AG | 25 m | 55.83 | |
4 | 251 | Juel Pernille | 1994 | WEST SWIM | 9418AF | 25 m | 55.85 | |
5 | 26 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | BX0494 | 25 m | 56.84 | |
6 | 30 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 58.21 | |
7 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 58.55 | |
8 | 20 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | 25 m | 58.56 | ||
9 | 44 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 58.66 | |
10 | 303 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 25 m | 59.00 | |
11 | 244 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ST ESBJERG | 9468AG | 25 m | 59.00 | |
12 | 266 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 59.04 | |
13 | 413 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 59.15 | |
14 | 72 | Rasmussen Camilla | 1991 | HERNING | 9116AL | 25 m | 59.48 | |
15 | 122 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 59.62 | |
16 | 294 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 59.69 | |
17 | 255 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | WEST SWIM | 9564AT | 25 m | 59.75 | |
18 | 45 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | AG8693 | 25 m | 59.78 | |
19 | 9 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 59.95 | ||
20 | 288 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:00.02 | |
21 | 46 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 1:00.13 | |
22 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:00.17 | |
23 | 128 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 1:00.38 | |
24 | 366 | Ovesen Oona | 1992 | Elverum | 25 m | 1:00.63 | ||
25 | 127 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:01.12 | |
26 | 37 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:01.63 | |
27 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 50 m | 1:01.65 | |
28 | 283 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 1:02.35 | |
29 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 1:02.66 | |
30 | 306 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 1:02.67 | |
31 | 411 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 1:03.16 | |
32 | 227 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 1:03.41 | |
33 | 245 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:03.69 | |
34 | 381 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 1:03.75 | ||
35 | 42 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 25 m | 1:03.77 | |
36 | 340 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:03.87 | ||
37 | 342 | Sørensen Emilie Valand | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:04.19 | ||
38 | 338 | Nil Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:04.25 | ||
39 | 10 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:04.34 | ||
40 | 126 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:04.35 | |
41 | 134 | Nielsen Lenette | 1997 | JARL | 9726AE | 25 m | 1:04.46 | |
42 | 28 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 1:04.64 | |
43 | 317 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 1:04.97 | |
44 | 324 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:05.00 | ||
45 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.38 | ||
46 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:05.94 | |
47 | 360 | Johnson Kristin E | 1993 | Elverum | 25 m | 1:05.97 | ||
48 | 346 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | Lillesand | 50 m | 1:06.00 | ||
49 | 102 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:06.03 | |
50 | 97 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:06.11 | |
51 | 343 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:06.14 | ||
52 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:06.39 | ||
53 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:06.44 | |
54 | 119 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:06.62 | |
55 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:06.76 | |
56 | 40 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:06.87 | |
57 | 187 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 1:06.91 | |
58 | 106 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:07.08 | |
59 | 81 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:07.19 | |
60 | 185 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:07.23 | |
61 | 121 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:07.31 | |
62 | 435 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:07.39 | ||
63 | 271 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 1:07.47 | |
64 | 375 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.50 | ||
65 | 202 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:07.65 | |
66 | 4 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 1:07.86 | ||
67 | 95 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:08.03 | |
68 | 7 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:08.26 | ||
69 | 74 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:08.54 | |
70 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 1:08.62 | |
71 | 462 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:08.67 | |
72 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:08.75 | |
73 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:08.89 | |
74 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:09.10 | |
75 | 344 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:09.20 | ||
76 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:09.43 | |
77 | 365 | Ovesen Nanna | 1996 | Elverum | 25 m | 1:09.60 | ||
78 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:09.70 | |
79 | 195 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 1:09.87 | |
80 | 131 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 1:10.30 | |
81 | 320 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:10.65 | ||
82 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:10.88 | |
83 | 137 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:10.97 | |
84 | 175 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:11.10 | |
85 | 361 | Jordan Ida | 1997 | Elverum | 25 m | 1:11.20 | ||
86 | 417 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 1:11.26 | |
87 | 420 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 1:11.30 | |
88 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:11.47 | |
89 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.58 | ||
90 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.22 | ||
91 | 335 | Larsen Heidi | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:12.24 | ||
92 | 25 | Chiu Jukjin | 1995 | MKK | BL9295 | 25 m | 1:12.24 | |
93 | 422 | Jensen Fie Elisabeth | 1995 | SKAGEN | 9536AM | 25 m | 1:12.30 | |
94 | 218 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 1:12.67 | |
95 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:12.71 | |
96 | 347 | Opheim Mathilde | 1998 | Lillesand | 50 m | 1:12.81 | ||
97 | 100 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 1:12.90 | |
98 | 216 | Bach Janni | 1994 | SMUT | 9438AP | 25 m | 1:14.09 | |
99 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:14.17 | |
100 | 83 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 1:14.25 | |
101 | 383 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.43 | ||
102 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:14.64 | |
103 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:14.81 | |
104 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 50 m | 1:14.96 | ||
105 | 372 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 1:15.51 | ||
106 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:15.91 | |
107 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:15.92 | |
108 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 1:16.06 | ||
109 | 23 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 1:16.27 | |
110 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:16.41 | |
111 | 145 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 1:16.59 | |
112 | 426 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 1:16.60 | |
113 | 107 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:16.66 | |
114 | 104 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:16.88 | |
115 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:17.42 | ||
116 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 1:18.15 | |
117 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:18.48 | |
118 | 87 | Jespersen Ellen | 1998 | HOBRO | 9846AN | 25 m | 1:18.61 | |
119 | 208 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 1:18.74 | |
120 | 91 | Undall-Behrend Camilla | 1998 | HOBRO | 9824AY | 25 m | 1:19.00 | |
121 | 234 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 1:19.01 | |
122 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:19.20 | |
123 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 50 m | 1:19.43 | |
124 | 230 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:20.09 | |
125 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:20.31 | |
126 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:20.74 | ||
127 | 196 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:22.71 | |
128 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 1:22.93 | |
129 | 130 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:23.37 | |
130 | 460 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:23.54 | |
131 | 136 | Riisberg Nikoline | 1999 | JARL | 9924AQ | 25 m | 1:24.51 | |
132 | 82 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 1:26.28 | |
133 | 62 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | 1:26.42 | |
134 | 437 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:27.17 | |
135 | 418 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 1:27.90 | |
136 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 1:28.04 | |
137 | 472 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 1:28.60 | ||
138 | 455 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | 1:29.18 | ||
139 | 235 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 1:30.38 | |
140 | 222 | Engsig Julie | 2000 | SMUT | 25 m | 1:34.47 | ||
141 | 348 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:35.93 | |
142 | 232 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:39.00 | |
143 | 238 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 25 m | 1:39.14 | ||
144 | 475 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 25 m | 1:39.49 | ||
145 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 50 m | 1:42.61 | |
146 | 223 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:51.62 | |
147 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | ||
148 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen 1988 West Swim 02.12.69 2008 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 2:22.20 | |
2 | 250 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | WEST SWIM | 9149AF | 25 m | 2:25.91 | |
3 | 299 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 2:30.04 | |
4 | 302 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:30.21 | |
5 | 31 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 2:32.24 | |
6 | 322 | Gerrard Nicolai | 1994 | KristianSA | 25 m | 2:32.68 | ||
7 | 371 | Skirbekk Ingvar V. | 1993 | Elverum | 25 m | 2:34.26 | ||
8 | 98 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 2:38.71 | |
9 | 453 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 2:41.28 | |
10 | 315 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 2:46.16 | |
11 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:47.12 | |
12 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:47.64 | |
13 | 160 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 2:50.32 | |
14 | 12 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 2:50.65 | |
15 | 118 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 2:53.59 | |
16 | 225 | Jæger Morten | 1996 | SMUT | 9659AP | 25 m | 2:54.03 | |
17 | 120 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:55.52 | |
18 | 85 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 2:55.68 | |
19 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:56.19 | ||
20 | 224 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 2:56.94 | |
21 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 2:57.58 | ||
22 | 432 | Moen Oscar | 1994 | Grimstad | 25 m | 3:03.75 | ||
23 | 441 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 3:09.88 | |
24 | 173 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 3:12.88 | |
25 | 239 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 3:14.22 | |
26 | 374 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 3:14.87 | ||
27 | 143 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 3:23.10 | |
28 | 146 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 3:26.11 | |
29 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 3:28.53 | |
30 | 438 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 3:45.00 | ||
31 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:48.20 | ||
32 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:53.38 | |
33 | 217 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 25 m | 4:00.57 | ||
34 | 424 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 4:03.94 | |
35 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 4:06.60 | |
36 | 458 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 25 m | 4:11.09 | ||
37 | 166 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Stævnerekord: Sara Nordenstam 1983 Lambertseter 02.28.84 2009 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 25 m | 2:33.29 | |
2 | 278 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 2:36.37 | |
3 | 259 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | WEST SWIM | 9378AA | 25 m | 2:37.29 | |
4 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 2:37.62 | |
5 | 36 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 2:41.22 | |
6 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:41.30 | |
7 | 399 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:41.75 | ||
8 | 78 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 25 m | 2:43.21 | |
9 | 66 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:46.64 | |
10 | 127 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:47.48 | |
11 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 2:47.48 | |
12 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:48.00 | |
13 | 257 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 2:49.11 | |
14 | 403 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 2:49.24 | |
15 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:50.92 | ||
16 | 75 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 2:51.00 | |
17 | 351 | Bjørnebye Vilde | 1995 | Elverum | 25 m | 2:51.15 | ||
18 | 11 | Kjær Ingrid Svan | 1998 | Poseidon | 25 m | 2:51.32 | ||
19 | 125 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 2:54.39 | |
20 | 106 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 2:55.39 | |
21 | 482 | Omdal Hege | 1989 | Oslo IL | 25 m | 2:55.60 | ||
22 | 76 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 2:56.77 | |
23 | 95 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:58.74 | |
24 | 276 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 2:59.25 | |
25 | 35 | Lundström Maja | 1995 | MKK | AN3695 | 25 m | 2:59.63 | |
26 | 24 | Hinderup Hanna | 1996 | MKK | BE9496 | 25 m | 3:00.50 | |
27 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 3:02.35 | |
28 | 184 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 3:04.07 | |
29 | 113 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 3:04.35 | |
30 | 123 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 3:04.99 | |
31 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 3:05.25 | |
32 | 391 | Teisrud Malin Kristine | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 3:08.09 | ||
33 | 373 | Øyen Silje I | 1995 | Elverum | 25 m | 3:08.38 | ||
34 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 3:09.22 | ||
35 | 195 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 3:10.72 | |
36 | 284 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 3:10.85 | |
37 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 3:18.64 | ||
38 | 372 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 3:18.67 | ||
39 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 3:20.98 | |
40 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 50 m | 3:23.59 | |
41 | 204 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 3:23.89 | |
42 | 362 | Kjenstadbakk Emilie | 1996 | Elverum | 25 m | 3:25.41 | ||
43 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 3:26.98 | ||
44 | 220 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 3:27.68 | |
45 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 3:31.14 | |
46 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 50 m | 3:34.21 | |
47 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 3:35.29 | ||
48 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 3:41.20 | |
49 | 419 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 3:47.20 | |
50 | 472 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 3:48.98 | ||
51 | 240 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 3:53.96 | |
52 | 206 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 50 m | 3:56.42 | |
53 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:58.08 | ||
54 | 133 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 4:11.06 | |
55 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | ||
56 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | ||
57 | 138 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | ||
58 | 145 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | ||
59 | 62 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Stævnerekord: Petter Sjødal 1979 Norge 00.24.44 2002 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 25 m | 24.07 | |
2 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 24.62 | |
3 | 287 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 24.85 | |
4 | 117 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 24.89 | |
5 | 264 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 25 m | 25.16 | |
6 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 25.31 | |
7 | 295 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 25.48 | |
8 | 16 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 25.85 | |
9 | 67 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 26.02 | |
10 | 275 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 26.27 | |
11 | 314 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 26.47 | |
12 | 265 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 26.49 | |
13 | 99 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 26.63 | |
14 | 300 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 26.64 | |
15 | 207 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 26.69 | |
16 | 41 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 26.78 | |
17 | 241 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 26.82 | |
18 | 260 | Pedersen Martin Sander | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 25 m | 27.20 | |
19 | 286 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 25 m | 27.20 | |
20 | 8 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 27.33 | ||
21 | 301 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 50 m | 27.41 | |
22 | 105 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 27.48 | |
23 | 404 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 27.75 | |
24 | 151 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 27.93 | |
25 | 261 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 28.08 | |
26 | 423 | Jostad Jonas Kirkeberg | 1992 | Hamar IL | 25 m | 28.10 | ||
27 | 15 | Schön-Svensson David | 1993 | MKK | AD8993 | 25 m | 28.10 | |
28 | 339 | Skauge Daniel | 1993 | KristianSA | 25 m | 28.47 | ||
29 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 28.90 | |
30 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 29.05 | |
31 | 408 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 29.24 | |
32 | 406 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 29.44 | |
33 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 29.44 | |
34 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 29.48 | ||
35 | 43 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 25 m | 29.60 | |
36 | 454 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 29.74 | |
37 | 221 | Christensen Klaus | 1993 | SMUT | 9363AL | 25 m | 29.85 | |
38 | 152 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 30.05 | |
39 | 98 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 30.20 | |
40 | 124 | Nikolajsen Jonas | 1992 | HORSENS | 9207AB | 25 m | 30.37 | |
41 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 30.58 | ||
42 | 336 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 31.00 | ||
43 | 39 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 31.00 | |
44 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 50 m | 31.25 | |
45 | 188 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 31.44 | |
46 | 461 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 31.50 | |
47 | 85 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 31.59 | |
48 | 182 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 31.64 | |
49 | 70 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 31.64 | |
50 | 103 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 31.88 | |
51 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 32.09 | |
52 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 32.51 | ||
53 | 312 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 32.71 | |
54 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 32.97 | ||
55 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 33.09 | |
56 | 359 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 33.28 | ||
57 | 432 | Moen Oscar | 1994 | Grimstad | 25 m | 33.31 | ||
58 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 33.40 | |
59 | 431 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 33.56 | |
60 | 434 | Erga Torfinn Truchs | 1993 | Grimstad | 25 m | 33.67 | ||
61 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 33.86 | ||
62 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 34.22 | |
63 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 34.42 | |
64 | 47 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 25 m | 34.72 | |
65 | 1 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 35.67 | ||
66 | 176 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 50 m | 35.73 | |
67 | 140 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 36.46 | |
68 | 173 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 36.64 | |
69 | 132 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 36.98 | |
70 | 459 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 37.11 | |
71 | 219 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 37.28 | |
72 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 37.72 | |
73 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 37.72 | |
74 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 38.04 | |
75 | 239 | Pallesen Daniel | 1998 | SMUT | 9845AN | 25 m | 38.22 | |
76 | 203 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 39.18 | |
77 | 89 | Olsen Christian | 1998 | HOBRO | 9831AJ | 25 m | 39.26 | |
78 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 41.72 | ||
79 | 139 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | 42.85 | |
80 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 43.12 | |
81 | 228 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 43.90 | |
82 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 50 m | 44.51 | |
83 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 44.93 | ||
84 | 393 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 49.37 | ||
85 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 25 m | 49.52 | ||
86 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 50.00 | |
87 | 438 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 55.07 | ||
88 | 442 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 59.04 | ||
89 | 458 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 25 m | 59.32 | ||
90 | 59 | Hallbäck Simon | 2001 | TRELLEB K | AC1701 | 25 m | ||
91 | 424 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | ||
92 | 163 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | |||
93 | 88 | Mouridtsen Michael | 1997 | HOBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen 1992 West Swim 00.27.87 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Juel Pernille | 1994 | WEST SWIM | 9418AF | 25 m | 27.38 | |
2 | 293 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 27.93 | |
3 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 28.30 | |
4 | 288 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 28.40 | |
5 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 28.42 | |
6 | 255 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | WEST SWIM | 9564AT | 25 m | 28.51 | |
7 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 28.56 | |
8 | 254 | Larsen Pernille | 1992 | WEST SWIM | 9264AG | 25 m | 28.66 | |
9 | 122 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 28.93 | |
10 | 44 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 29.05 | |
11 | 45 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | AG8693 | 25 m | 29.13 | |
12 | 200 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 29.17 | |
13 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 29.46 | |
14 | 366 | Ovesen Oona | 1992 | Elverum | 25 m | 29.58 | ||
15 | 102 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 29.91 | |
16 | 324 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KristianSA | 50 m | 30.01 | ||
17 | 20 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | 25 m | 30.10 | ||
18 | 69 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 25 m | 30.24 | |
19 | 392 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 30.26 | ||
20 | 409 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 30.60 | |
21 | 90 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 30.71 | |
22 | 73 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 30.84 | |
23 | 9 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 30.98 | ||
24 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 31.01 | |
25 | 278 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 31.06 | |
26 | 338 | Nil Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 25 m | 31.11 | ||
27 | 351 | Bjørnebye Vilde | 1995 | Elverum | 25 m | 31.33 | ||
28 | 259 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | WEST SWIM | 9378AA | 25 m | 31.48 | |
29 | 342 | Sørensen Emilie Valand | 1994 | KristianSA | 25 m | 31.53 | ||
30 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 31.63 | |
31 | 283 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 31.64 | |
32 | 72 | Rasmussen Camilla | 1991 | HERNING | 9116AL | 50 m | 31.75 | |
33 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 31.80 | ||
34 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 31.87 | |
35 | 388 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 31.96 | ||
36 | 308 | Pedersen Maria | 1995 | AALBORG | 9596AN | 50 m | 31.98 | |
37 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 50 m | 31.99 | |
38 | 269 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 32.06 | |
39 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 32.31 | ||
40 | 405 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 32.43 | |
41 | 28 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 32.43 | |
42 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 32.46 | |
43 | 412 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 50 m | 32.52 | |
44 | 415 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 32.59 | |
45 | 316 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 32.78 | |
46 | 381 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 32.83 | ||
47 | 394 | Veliqi Arberesha | 1993 | Vågsbygd | 25 m | 32.87 | ||
48 | 361 | Jordan Ida | 1997 | Elverum | 25 m | 33.99 | ||
49 | 435 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 34.11 | ||
50 | 96 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 34.16 | |
51 | 185 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 34.64 | |
52 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 34.64 | |
53 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 34.84 | |
54 | 347 | Opheim Mathilde | 1998 | Lillesand | 50 m | 35.07 | ||
55 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 35.20 | |
56 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 35.24 | ||
57 | 218 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 25 m | 35.27 | |
58 | 343 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 35.32 | ||
59 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 35.36 | ||
60 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 35.54 | |
61 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 35.78 | |
62 | 175 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 35.82 | |
63 | 4 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 35.89 | ||
64 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 50 m | 36.13 | |
65 | 340 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 36.24 | ||
66 | 64 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 36.28 | |
67 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 36.28 | |
68 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 36.39 | |
69 | 429 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 36.56 | |
70 | 25 | Chiu Jukjin | 1995 | MKK | BL9295 | 25 m | 36.73 | |
71 | 335 | Larsen Heidi | 1998 | KristianSA | 25 m | 37.31 | ||
72 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 37.70 | ||
73 | 40 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 37.70 | |
74 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 37.75 | |
75 | 234 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 38.22 | |
76 | 131 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 38.23 | |
77 | 113 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 38.40 | |
78 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 38.55 | ||
79 | 422 | Jensen Fie Elisabeth | 1995 | SKAGEN | 9536AM | 25 m | 38.78 | |
80 | 309 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 38.90 | |
81 | 420 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 39.06 | |
82 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 50 m | 39.08 | |
83 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 39.15 | ||
84 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 39.37 | ||
85 | 184 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 50 m | 39.42 | |
86 | 321 | Bull-Gjertsen Emma | 1997 | KristianSA | 25 m | 39.50 | ||
87 | 137 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 39.51 | |
88 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 39.65 | ||
89 | 383 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 39.70 | ||
90 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 41.21 | |
91 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 50 m | 41.63 | |
92 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 41.73 | ||
93 | 87 | Jespersen Ellen | 1998 | HOBRO | 9846AN | 25 m | 41.94 | |
94 | 417 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 42.26 | |
95 | 358 | Famestad Millie | 1999 | Elverum | 25 m | 42.33 | ||
96 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 42.61 | |
97 | 419 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 42.78 | |
98 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 43.00 | |
99 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 43.02 | |
100 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 43.09 | |
101 | 208 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 43.44 | |
102 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 43.46 | ||
103 | 222 | Engsig Julie | 2000 | SMUT | 25 m | 44.69 | ||
104 | 437 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 45.00 | |
105 | 460 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 45.00 | |
106 | 204 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 45.27 | |
107 | 196 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 46.73 | |
108 | 82 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 47.65 | |
109 | 418 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 47.80 | |
110 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 48.29 | |
111 | 220 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 48.72 | |
112 | 238 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 25 m | 49.06 | ||
113 | 475 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 25 m | 50.00 | ||
114 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | 50.20 | |
115 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 57.05 | |
116 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 58.71 | |
117 | 232 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:00.55 | |
118 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | ||
119 | 206 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Frans Johannesen 1992 West Swim 03.54.41 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Johannessen Frans | 1992 | WEST SWIM | 9277AB | 25 m | 3:48.28 | |
2 | 256 | Luplau Nicklas | 1989 | WEST SWIM | 8931AA | 25 m | 3:58.40 | |
3 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 4:02.33 | |
4 | 68 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 4:03.13 | |
5 | 297 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 4:04.60 | |
6 | 260 | Pedersen Martin Sander | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 25 m | 4:07.65 | |
7 | 2 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 4:11.25 | ||
8 | 402 | Andersen Mads | 1990 | AGF | 9079AE | 25 m | 4:11.60 | |
9 | 159 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 4:13.44 | |
10 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 4:13.62 | |
11 | 327 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KristianSA | 25 m | 4:14.45 | ||
12 | 295 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 4:16.22 | |
13 | 71 | Pedersen Mads | 1991 | HERNING | 9111AB | 25 m | 4:17.22 | |
14 | 157 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 4:17.63 | |
15 | 369 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 4:18.23 | ||
16 | 300 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 4:18.49 | |
17 | 307 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 4:20.26 | |
18 | 18 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 4:21.78 | |
19 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 4:24.64 | |
20 | 261 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 4:26.09 | |
21 | 433 | Foss Lars Broby | 1995 | Grimstad | 25 m | 4:26.80 | ||
22 | 38 | Bivesand Filip | 1997 | MKK | AH6597 | 25 m | 4:30.75 | |
23 | 414 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 4:30.92 | |
24 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 4:34.42 | |
25 | 5 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 4:36.17 | ||
26 | 154 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 4:38.12 | |
27 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 50 m | 4:38.27 | |
28 | 406 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 4:38.67 | |
29 | 167 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 4:40.68 | |
30 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:41.06 | ||
31 | 461 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 4:41.89 | |
32 | 84 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 4:43.57 | |
33 | 47 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 4:43.93 | |
34 | 368 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 4:44.53 | ||
35 | 153 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 4:45.86 | |
36 | 450 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 50 m | 4:46.01 | |
37 | 205 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 4:47.69 | |
38 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 4:59.64 | |
39 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 5:09.29 | |
40 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 5:09.71 | |
41 | 143 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 50 m | 5:10.62 | |
42 | 304 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 5:15.89 | |
43 | 430 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 5:19.46 | |
44 | 33 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 5:19.48 | |
45 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 50 m | 6:29.93 | |
46 | 186 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Elisabeth Jarland 1985 Bergensvømmerne 04.21.07 2003 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 4:15.56 | |
2 | 128 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 4:25.78 | |
3 | 272 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 4:31.57 | |
4 | 392 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:32.30 | ||
5 | 274 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 4:35.23 | |
6 | 306 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 50 m | 4:43.25 | |
7 | 294 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 50 m | 4:43.98 | |
8 | 262 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 4:50.00 | |
9 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:50.01 | ||
10 | 415 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 4:51.55 | |
11 | 126 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 4:53.95 | |
12 | 409 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 4:54.75 | |
13 | 40 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 4:58.52 | |
14 | 97 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 5:01.56 | |
15 | 119 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 5:03.68 | |
16 | 411 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 5:03.94 | |
17 | 403 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 5:10.14 | |
18 | 226 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | SMUT | 9362AK | 25 m | 5:13.01 | |
19 | 405 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 50 m | 5:14.84 | |
20 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 5:15.65 | |
21 | 410 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 5:17.23 | |
22 | 121 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 5:18.20 | |
23 | 202 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 5:19.13 | |
24 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 5:21.50 | ||
25 | 344 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 5:22.43 | ||
26 | 227 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 5:33.36 | |
27 | 104 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 5:34.25 | |
28 | 216 | Bach Janni | 1994 | SMUT | 9438AP | 25 m | 5:34.69 | |
29 | 426 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 5:34.98 | |
30 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 5:36.52 | |
31 | 309 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 5:37.64 | |
32 | 107 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 5:40.54 | |
33 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 5:47.15 | |
34 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 5:59.76 | |
35 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 6:03.42 | ||
36 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 6:07.21 | |
37 | 348 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 7:28.90 | |
38 | 136 | Riisberg Nikoline | 1999 | JARL | 9924AQ | 25 m | ||
39 | 130 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen 1988 West Swim 02.02.01 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 2:03.57 | |
2 | 263 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 2:06.34 | |
3 | 287 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 2:06.42 | |
4 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 2:07.79 | |
5 | 286 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 25 m | 2:08.10 | |
6 | 117 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:09.33 | |
7 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:12.09 | |
8 | 423 | Jostad Jonas Kirkeberg | 1992 | Hamar IL | 25 m | 2:12.53 | ||
9 | 16 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 50 m | 2:12.88 | |
10 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:15.34 | |
11 | 305 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 2:16.51 | |
12 | 311 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:16.71 | |
13 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 2:17.28 | ||
14 | 314 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 2:17.83 | |
15 | 301 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 2:18.03 | |
16 | 364 | Lund Martin B. | 1992 | Elverum | 25 m | 2:18.30 | ||
17 | 297 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 2:18.39 | |
18 | 408 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 2:19.27 | |
19 | 70 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:19.93 | |
20 | 17 | Fransson Anton | 1996 | MKK | AN5596 | 25 m | 2:22.59 | |
21 | 404 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 2:24.23 | |
22 | 65 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 2:25.04 | |
23 | 221 | Christensen Klaus | 1993 | SMUT | 9363AL | 25 m | 2:25.22 | |
24 | 105 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 2:25.85 | |
25 | 406 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 2:27.64 | |
26 | 313 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 2:28.52 | |
27 | 302 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:28.99 | |
28 | 434 | Erga Torfinn Truchs | 1993 | Grimstad | 25 m | 2:30.00 | ||
29 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:30.32 | |
30 | 315 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 2:32.05 | |
31 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:33.18 | ||
32 | 270 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:33.21 | |
33 | 312 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 2:33.93 | |
34 | 160 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 2:34.74 | |
35 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 2:35.00 | |
36 | 120 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:35.06 | |
37 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:35.24 | |
38 | 85 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 2:35.38 | |
39 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:35.41 | |
40 | 432 | Moen Oscar | 1994 | Grimstad | 25 m | 2:35.50 | ||
41 | 152 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 2:37.54 | |
42 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:38.59 | ||
43 | 310 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:39.15 | |
44 | 118 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 2:40.59 | |
45 | 431 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 2:43.49 | |
46 | 469 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:49.02 | |
47 | 173 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 2:51.90 | |
48 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:52.22 | |
49 | 430 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 2:56.55 | |
50 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 3:07.56 | ||
51 | 374 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 3:24.04 | ||
52 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 3:28.91 | |
53 | 139 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 50 m | 3:29.91 | |
54 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:35.51 | ||
55 | 424 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 50 m | 4:01.21 | |
56 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 25 m | |||
57 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | ||
58 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
Stævnerekord: Sara Nordenstam 1983 Lambertseter 02.16.85 2009 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 2:17.39 | |
2 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 2:21.26 | |
3 | 46 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 2:22.80 | |
4 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 2:23.59 | |
5 | 303 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 25 m | 2:23.96 | |
6 | 69 | Lunding Nanna | 1991 | HERNING | 9122AB | 25 m | 2:24.54 | |
7 | 388 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:26.25 | ||
8 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 2:27.47 | |
9 | 66 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:28.67 | |
10 | 37 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 2:29.50 | |
11 | 293 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:31.53 | |
12 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 2:31.65 | |
13 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:31.76 | |
14 | 283 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 2:32.18 | |
15 | 269 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 2:32.25 | |
16 | 42 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 50 m | 2:32.52 | |
17 | 482 | Omdal Hege | 1989 | Oslo IL | 25 m | 2:35.00 | ||
18 | 78 | Termøhlen Cecilie | 1993 | HERNING | 9302AA | 25 m | 2:35.22 | |
19 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:36.64 | |
20 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:37.34 | ||
21 | 276 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 2:37.45 | |
22 | 351 | Bjørnebye Vilde | 1995 | Elverum | 25 m | 2:37.64 | ||
23 | 76 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 2:38.02 | |
24 | 75 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 2:38.16 | |
25 | 34 | Hemby Elin | 1994 | MKK | AP2694 | 25 m | 2:38.47 | |
26 | 284 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:39.74 | |
27 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 2:39.96 | |
28 | 316 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 2:40.10 | |
29 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 2:41.06 | |
30 | 412 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 2:41.11 | |
31 | 317 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 2:41.49 | |
32 | 125 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 2:42.41 | |
33 | 95 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:42.49 | |
34 | 394 | Veliqi Arberesha | 1993 | Vågsbygd | 25 m | 2:43.23 | ||
35 | 257 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 2:43.39 | |
36 | 405 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 2:43.64 | |
37 | 96 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:43.71 | |
38 | 346 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | Lillesand | 50 m | 2:44.54 | ||
39 | 308 | Pedersen Maria | 1995 | AALBORG | 9596AN | 25 m | 2:45.98 | |
40 | 81 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:46.47 | |
41 | 226 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | SMUT | 9362AK | 25 m | 2:49.17 | |
42 | 361 | Jordan Ida | 1997 | Elverum | 25 m | 2:49.57 | ||
43 | 413 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 2:50.02 | |
44 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:50.09 | ||
45 | 7 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 2:50.50 | ||
46 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 2:51.06 | |
47 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:51.71 | |
48 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:52.56 | |
49 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:52.64 | |
50 | 24 | Hinderup Hanna | 1996 | MKK | BE9496 | 25 m | 2:54.28 | |
51 | 320 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:55.03 | ||
52 | 391 | Teisrud Malin Kristine | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:56.76 | ||
53 | 123 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 2:58.12 | |
54 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 2:59.33 | |
55 | 285 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 3:01.29 | |
56 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 50 m | 3:02.53 | |
57 | 373 | Øyen Silje I | 1995 | Elverum | 25 m | 3:02.88 | ||
58 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 3:03.16 | ||
59 | 321 | Bull-Gjertsen Emma | 1997 | KristianSA | 25 m | 3:04.24 | ||
60 | 372 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 3:04.90 | ||
61 | 420 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 3:05.76 | |
62 | 417 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 3:08.15 | |
63 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:10.92 | ||
64 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 3:11.06 | ||
65 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 50 m | 3:12.13 | |
66 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 3:13.86 | |
67 | 230 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 3:15.31 | |
68 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 3:16.97 | ||
69 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 3:17.35 | |
70 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 3:18.73 | |
71 | 358 | Famestad Millie | 1999 | Elverum | 25 m | 3:24.48 | ||
72 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:27.19 | ||
73 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 3:31.60 | |
74 | 240 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 3:32.31 | |
75 | 196 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:41.29 | |
76 | 133 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | ||
77 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Robin Dale Oen 1980 Vestkantsvømmerne 00.22.94 2004 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 22.51 | |
2 | 267 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 25 m | 23.07 | |
3 | 16 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 23.12 | |
4 | 158 | Riemenschneider Morten | 1989 | SILKEBORG | 8909AA | 25 m | 23.41 | |
5 | 264 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 25 m | 23.45 | |
6 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 23.67 | |
7 | 117 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 23.90 | |
8 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 24.05 | |
9 | 250 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | WEST SWIM | 9149AF | 25 m | 24.07 | |
10 | 423 | Jostad Jonas Kirkeberg | 1992 | Hamar IL | 25 m | 24.32 | ||
11 | 265 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 24.45 | |
12 | 169 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 24.62 | |
13 | 260 | Pedersen Martin Sander | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 25 m | 24.77 | |
14 | 41 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 24.97 | |
15 | 299 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 24.98 | |
16 | 414 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 25.13 | |
17 | 454 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 25.34 | |
18 | 402 | Andersen Mads | 1990 | AGF | 9079AE | 25 m | 25.41 | |
19 | 8 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 25.56 | ||
20 | 241 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 25.63 | |
21 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 25.75 | |
22 | 98 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 25.91 | |
23 | 325 | Jørgensen Øystein | 1993 | KristianSA | 25 m | 26.01 | ||
24 | 207 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 26.02 | |
25 | 319 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 26.09 | |
26 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 26.28 | ||
27 | 433 | Foss Lars Broby | 1995 | Grimstad | 25 m | 26.34 | ||
28 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 26.54 | ||
29 | 327 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KristianSA | 25 m | 26.63 | ||
30 | 5 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 26.63 | ||
31 | 99 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 26.69 | |
32 | 369 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 26.80 | ||
33 | 17 | Fransson Anton | 1996 | MKK | AN5596 | 50 m | 26.84 | |
34 | 371 | Skirbekk Ingvar V. | 1993 | Elverum | 25 m | 26.85 | ||
35 | 453 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 26.97 | |
36 | 339 | Skauge Daniel | 1993 | KristianSA | 25 m | 27.00 | ||
37 | 318 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 27.06 | |
38 | 151 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 27.08 | |
39 | 124 | Nikolajsen Jonas | 1992 | HORSENS | 9207AB | 25 m | 27.17 | |
40 | 154 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 27.19 | |
41 | 39 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 27.31 | |
42 | 120 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 27.46 | |
43 | 322 | Gerrard Nicolai | 1994 | KristianSA | 25 m | 27.52 | ||
44 | 152 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 27.59 | |
45 | 47 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 25 m | 27.60 | |
46 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 27.60 | |
47 | 14 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 27.65 | |
48 | 105 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 27.71 | |
49 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 27.89 | ||
50 | 205 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 27.91 | |
51 | 182 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 27.92 | |
52 | 167 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 28.05 | |
53 | 310 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 28.18 | |
54 | 268 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 28.27 | |
55 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 28.38 | ||
56 | 43 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 50 m | 28.42 | |
57 | 38 | Bivesand Filip | 1997 | MKK | AH6597 | 25 m | 28.64 | |
58 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 28.70 | |
59 | 118 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 28.73 | |
60 | 156 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 28.74 | |
61 | 296 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 28.90 | |
62 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 28.92 | ||
63 | 368 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 28.95 | ||
64 | 32 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 29.01 | |
65 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 29.23 | |
66 | 336 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 29.28 | ||
67 | 176 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 29.67 | |
68 | 132 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 29.79 | |
69 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 29.85 | |
70 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 29.89 | |
71 | 229 | Lund Mads | 1995 | SMUT | 9597AP | 25 m | 30.15 | |
72 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 50 m | 30.15 | |
73 | 431 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 30.24 | |
74 | 140 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 50 m | 30.25 | |
75 | 173 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 30.26 | |
76 | 359 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 30.33 | ||
77 | 432 | Moen Oscar | 1994 | Grimstad | 25 m | 30.34 | ||
78 | 450 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 30.88 | |
79 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 31.07 | |
80 | 224 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 31.29 | |
81 | 12 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 31.49 | |
82 | 441 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 31.93 | |
83 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 31.96 | |
84 | 225 | Jæger Morten | 1996 | SMUT | 9659AP | 25 m | 32.46 | |
85 | 129 | Gilkrog Malthe | 1998 | JARL | 9863AR | 25 m | 32.62 | |
86 | 459 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 32.62 | |
87 | 142 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 33.05 | |
88 | 203 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 33.09 | |
89 | 143 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 33.54 | |
90 | 146 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 34.47 | |
91 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 34.86 | |
92 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 35.04 | |
93 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 35.32 | ||
94 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 25 m | 36.27 | ||
95 | 393 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 36.44 | ||
96 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 36.78 | |
97 | 144 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 37.23 | |
98 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 37.53 | |
99 | 217 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 25 m | 37.89 | ||
100 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 25 m | 37.97 | ||
101 | 228 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 38.29 | |
102 | 166 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | 40.48 | ||
103 | 186 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 40.98 | |
104 | 59 | Hallbäck Simon | 2001 | TRELLEB K | AC1701 | 50 m | 41.57 | |
105 | 449 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 42.02 | ||
106 | 438 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 42.65 | ||
107 | 236 | Pedersen Mikkel | 1997 | SMUT | 9731AP | 25 m | 42.98 | |
108 | 442 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 44.56 | ||
109 | 458 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 25 m | 44.85 | ||
110 | 163 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | 44.92 | ||
111 | 473 | Nielsen Anders S. | 2000 | THISTED | 25 m | 45.00 | ||
112 | 88 | Mouridtsen Michael | 1997 | HOBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Nathalie Lindborg 1991 Trelleborg Kappsims 00.25.79 2009 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Juel Pernille | 1994 | WEST SWIM | 9418AF | 25 m | 25.96 | |
2 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 25.98 | |
3 | 26 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | BX0494 | 25 m | 26.24 | |
4 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 26.40 | |
5 | 254 | Larsen Pernille | 1992 | WEST SWIM | 9264AG | 50 m | 26.50 | |
6 | 30 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 26.53 | |
7 | 20 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | 25 m | 27.15 | ||
8 | 272 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 27.35 | |
9 | 72 | Rasmussen Camilla | 1991 | HERNING | 9116AL | 25 m | 27.43 | |
10 | 262 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 27.78 | |
11 | 122 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 27.83 | |
12 | 44 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 27.88 | |
13 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 28.00 | |
14 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 28.03 | |
15 | 200 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 28.12 | |
16 | 381 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 28.36 | ||
17 | 227 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 28.48 | |
18 | 255 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | WEST SWIM | 9564AT | 25 m | 28.52 | |
19 | 392 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 28.55 | ||
20 | 9 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 28.58 | ||
21 | 36 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 28.79 | |
22 | 324 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 28.85 | ||
23 | 127 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 28.91 | |
24 | 366 | Ovesen Oona | 1992 | Elverum | 25 m | 28.93 | ||
25 | 125 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 28.95 | |
26 | 388 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 29.12 | ||
27 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 29.16 | |
28 | 411 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 29.16 | |
29 | 399 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 29.21 | ||
30 | 134 | Nielsen Lenette | 1997 | JARL | 9726AE | 25 m | 29.35 | |
31 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 29.47 | |
32 | 340 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 29.50 | ||
33 | 342 | Sørensen Emilie Valand | 1994 | KristianSA | 25 m | 29.53 | ||
34 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 29.72 | |
35 | 102 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 29.73 | |
36 | 338 | Nil Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 25 m | 29.82 | ||
37 | 257 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 29.83 | |
38 | 66 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 29.89 | |
39 | 126 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 30.08 | |
40 | 128 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 30.19 | |
41 | 64 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 30.34 | |
42 | 123 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 30.40 | |
43 | 28 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 30.47 | |
44 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 30.58 | ||
45 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 30.59 | ||
46 | 97 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 30.63 | |
47 | 346 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | Lillesand | 50 m | 30.68 | ||
48 | 317 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 30.68 | |
49 | 343 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 30.77 | ||
50 | 195 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 30.78 | |
51 | 4 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 30.86 | ||
52 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 30.87 | |
53 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 30.93 | |
54 | 106 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 31.00 | |
55 | 360 | Johnson Kristin E | 1993 | Elverum | 25 m | 31.05 | ||
56 | 81 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 31.12 | |
57 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 31.20 | |
58 | 375 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 31.24 | ||
59 | 365 | Ovesen Nanna | 1996 | Elverum | 25 m | 31.27 | ||
60 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 31.30 | |
61 | 237 | Rytter Pernille | 1994 | SMUT | 9404AU | 25 m | 31.30 | |
62 | 137 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 31.46 | |
63 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 31.52 | ||
64 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 31.55 | |
65 | 462 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 31.56 | |
66 | 271 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 31.69 | |
67 | 420 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 31.75 | |
68 | 7 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 31.86 | ||
69 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 31.98 | ||
70 | 187 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 32.14 | |
71 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 32.20 | |
72 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 32.26 | |
73 | 76 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 50 m | 32.33 | |
74 | 347 | Opheim Mathilde | 1998 | Lillesand | 50 m | 32.33 | ||
75 | 175 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 32.34 | |
76 | 202 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 32.38 | |
77 | 361 | Jordan Ida | 1997 | Elverum | 25 m | 32.60 | ||
78 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 32.82 | |
79 | 335 | Larsen Heidi | 1998 | KristianSA | 25 m | 32.85 | ||
80 | 429 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 32.92 | |
81 | 320 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 25 m | 33.21 | ||
82 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 50 m | 33.26 | |
83 | 25 | Chiu Jukjin | 1995 | MKK | BL9295 | 25 m | 33.31 | |
84 | 100 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 33.34 | |
85 | 422 | Jensen Fie Elisabeth | 1995 | SKAGEN | 9536AM | 50 m | 33.43 | |
86 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 33.58 | |
87 | 113 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 33.68 | |
88 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 33.69 | |
89 | 383 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 33.85 | ||
90 | 215 | Andersen Anne-Mette | 1993 | SMUT | 9374AP | 25 m | 33.85 | |
91 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 33.91 | ||
92 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 34.00 | ||
93 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 34.08 | |
94 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 34.10 | |
95 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 34.18 | ||
96 | 184 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 34.36 | |
97 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 34.51 | |
98 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 34.57 | ||
99 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 34.74 | |
100 | 372 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 34.85 | ||
101 | 391 | Teisrud Malin Kristine | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 34.89 | ||
102 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 34.90 | |
103 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 34.92 | |
104 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 34.95 | |
105 | 321 | Bull-Gjertsen Emma | 1997 | KristianSA | 25 m | 34.99 | ||
106 | 23 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 50 m | 35.27 | |
107 | 362 | Kjenstadbakk Emilie | 1996 | Elverum | 25 m | 35.51 | ||
108 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 35.69 | ||
109 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 35.83 | ||
110 | 104 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 36.14 | |
111 | 145 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 36.27 | |
112 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 36.44 | ||
113 | 87 | Jespersen Ellen | 1998 | HOBRO | 9846AN | 25 m | 36.51 | |
114 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 36.67 | |
115 | 91 | Undall-Behrend Camilla | 1998 | HOBRO | 9824AY | 25 m | 36.93 | |
116 | 136 | Riisberg Nikoline | 1999 | JARL | 9924AQ | 25 m | 37.40 | |
117 | 62 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | 37.43 | |
118 | 82 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | 37.80 | |
119 | 130 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 38.11 | |
120 | 235 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 38.13 | |
121 | 138 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 38.20 | |
122 | 437 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 38.61 | |
123 | 472 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 38.76 | ||
124 | 348 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 38.87 | |
125 | 204 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 39.03 | |
126 | 418 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 39.05 | |
127 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 39.36 | |
128 | 220 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 39.50 | |
129 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 39.51 | |
130 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | 39.93 | |
131 | 238 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 25 m | 40.33 | ||
132 | 455 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | 40.36 | ||
133 | 206 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 50 m | 41.62 | |
134 | 232 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 42.11 | |
135 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 43.26 | |
136 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 50 m | 44.37 | |
137 | 475 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 25 m | 45.00 | ||
138 | 223 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 49.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen 1988 West Swim 02.03.95 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 2:02.23 | |
2 | 2 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:07.23 | ||
3 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:08.64 | |
4 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 2:09.08 | |
5 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:09.15 | |
6 | 13 | Nilsson Martin | 1993 | MKK | 25 m | 2:10.55 | ||
7 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 2:11.00 | |
8 | 15 | Schön-Svensson David | 1993 | MKK | AD8993 | 25 m | 2:12.15 | |
9 | 414 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 2:12.20 | |
10 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 2:12.23 | |
11 | 364 | Lund Martin B. | 1992 | Elverum | 25 m | 2:15.20 | ||
12 | 404 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 2:16.56 | |
13 | 68 | Kristensen Tonni | 1992 | HERNING | 9207AE | 25 m | 2:17.00 | |
14 | 319 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 2:19.24 | |
15 | 159 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 2:20.17 | |
16 | 65 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 2:20.38 | |
17 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 2:21.58 | |
18 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 2:23.21 | ||
19 | 325 | Jørgensen Øystein | 1993 | KristianSA | 25 m | 2:23.26 | ||
20 | 188 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 2:23.29 | |
21 | 153 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 2:25.39 | |
22 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:27.44 | |
23 | 481 | Hansen Thomas S. | 1993 | SILKEBORG | 9347AA | 25 m | 2:27.66 | |
24 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 2:31.30 | ||
25 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:32.68 | ||
26 | 450 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:34.00 | |
27 | 469 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:35.74 | |
28 | 270 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:35.89 | |
29 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:35.97 | |
30 | 84 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:36.11 | |
31 | 268 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 2:36.20 | |
32 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:38.45 | |
33 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 2:42.88 | |
34 | 304 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 2:44.00 | |
35 | 229 | Lund Mads | 1995 | SMUT | 9597AP | 25 m | 2:49.74 | |
36 | 296 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:50.08 | |
37 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:55.03 | |
38 | 219 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:55.20 | |
39 | 142 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 3:13.99 | |
40 | 1 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 3:14.14 | ||
41 | 374 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 3:15.64 | ||
42 | 135 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 3:19.12 | |
43 | 144 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 3:19.97 | |
44 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 25 m | 3:35.21 | ||
45 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:39.77 | ||
46 | 103 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | ||
47 | 166 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | |||
48 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | ||
49 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | ||
50 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
Stævnerekord: Eleonor Lindborg 1992 Trelleborg Kappsims 02.14.96 2008 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Larsen Pernille | 1992 | WEST SWIM | 9264AG | 25 m | 2:06.38 | |
2 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 2:08.29 | |
3 | 26 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | BX0494 | 25 m | 2:15.67 | |
4 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:20.31 | |
5 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 2:21.15 | |
6 | 45 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | AG8693 | 25 m | 2:21.25 | |
7 | 10 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:21.32 | ||
8 | 46 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 2:22.28 | |
9 | 274 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 2:23.55 | |
10 | 245 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:25.61 | |
11 | 22 | Gutlic Ida | 1996 | MKK | AP0496 | 25 m | 2:26.78 | |
12 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:28.08 | |
13 | 74 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 2:28.29 | |
14 | 90 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 2:29.20 | |
15 | 200 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 2:29.98 | |
16 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:32.75 | ||
17 | 410 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 2:33.93 | |
18 | 75 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 50 m | 2:34.11 | |
19 | 269 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:34.31 | |
20 | 284 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:34.32 | |
21 | 42 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 25 m | 2:35.51 | |
22 | 11 | Kjær Ingrid Svan | 1998 | Poseidon | 25 m | 2:36.83 | ||
23 | 360 | Johnson Kristin E | 1993 | Elverum | 25 m | 2:37.40 | ||
24 | 412 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 2:37.78 | |
25 | 96 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:38.01 | |
26 | 73 | Rohde Iben | 1994 | HERNING | 9424AM | 25 m | 2:38.23 | |
27 | 306 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 2:39.33 | |
28 | 435 | Fjellet Marte | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:39.43 | ||
29 | 187 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 2:39.62 | |
30 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:40.00 | |
31 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:40.44 | ||
32 | 415 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:41.31 | |
33 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:42.95 | ||
34 | 185 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 2:43.70 | |
35 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:45.50 | ||
36 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 2:47.78 | |
37 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:50.00 | |
38 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:50.37 | ||
39 | 285 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 2:50.57 | |
40 | 417 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 2:51.93 | |
41 | 365 | Ovesen Nanna | 1996 | Elverum | 25 m | 2:52.19 | ||
42 | 216 | Bach Janni | 1994 | SMUT | 9438AP | 25 m | 2:52.26 | |
43 | 375 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:52.53 | ||
44 | 344 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:52.99 | ||
45 | 403 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 2:53.45 | |
46 | 131 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | 2:55.68 | |
47 | 119 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 2:56.29 | |
48 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:56.38 | |
49 | 309 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 2:56.92 | |
50 | 271 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 50 m | 2:57.62 | |
51 | 237 | Rytter Pernille | 1994 | SMUT | 9404AU | 25 m | 2:57.71 | |
52 | 121 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 3:00.66 | |
53 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 3:01.71 | ||
54 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 3:02.20 | ||
55 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 3:03.05 | |
56 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 3:03.41 | ||
57 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 3:04.40 | |
58 | 215 | Andersen Anne-Mette | 1993 | SMUT | 9374AP | 25 m | 3:05.44 | |
59 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 3:05.74 | |
60 | 362 | Kjenstadbakk Emilie | 1996 | Elverum | 25 m | 3:07.09 | ||
61 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 3:07.40 | |
62 | 426 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 3:08.27 | |
63 | 196 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:09.62 | |
64 | 23 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 3:11.50 | |
65 | 234 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 3:12.22 | |
66 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:14.20 | ||
67 | 208 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 3:16.92 | |
68 | 460 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 3:24.21 | |
69 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 3:26.43 | |
70 | 138 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 3:29.52 | |
71 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 3:30.00 | |
72 | 222 | Engsig Julie | 2000 | SMUT | 25 m | 3:35.22 | ||
73 | 358 | Famestad Millie | 1999 | Elverum | 25 m | 3:36.13 | ||
74 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | ||
75 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | ||
76 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
Stævnerekord: Elite Svøm Esbjerg 2 Elite Svøm Esbjerg 03.49.94 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Elite Svøm Esbjerg 1 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 3:45.00 | ||
2 | 50 | Mkk 1 Herrar . | 1987 | MKK | 25 m | 3:50.96 | ||
3 | 289 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:51.16 | ||
4 | 54 | Elite Svøm Esbjerg 2 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 3:52.00 | ||
5 | 290 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:00.39 | ||
6 | 147 | Silkeborg Herrer 1 | 1987 | SILKEBORG | 25 m | 4:00.75 | ||
7 | 401 | Agf Herrer | 0 | AGF | 25 m | 4:04.30 | ||
8 | 49 | Mkk 2 Herrar . | 1989 | MKK | 25 m | 4:04.88 | ||
9 | 291 | Aalborg Herrer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:09.21 | ||
10 | 94 | Hsc Herre 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:10.12 | ||
11 | 353 | Elverum Sv G1 Sr | 0 | Elverum | 25 m | 4:12.57 | ||
12 | 189 | S68 Hjørring Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 4:17.68 | ||
13 | 292 | Aalborg Herrer 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:18.16 | ||
14 | 328 | Kristiansand Sa G1 Jr. | 0 | KristianSA | 25 m | 4:20.50 | ||
15 | 148 | Silkeborg Herrer 2 | 1987 | SILKEBORG | 25 m | 4:29.98 | ||
16 | 114 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:30.00 | ||
17 | 354 | Elverum Sv G2 Jr | 0 | Elverum | 25 m | 4:36.72 | ||
18 | 443 | Thisted Drenge 1 | 1996 | THISTED | 25 m | 5:00.00 | ||
19 | 444 | Thisted Drenge 2 | 1996 | THISTED | 25 m | 5:00.00 | ||
20 | 149 | Silkeborg Herrer 3 | 1987 | SILKEBORG | 25 m | 5:06.09 | ||
21 | 214 | Smut Herrer 1 | 1995 | SMUT | 25 m | 5:06.22 | ||
22 | 446 | Thisted Drenge 4 | 1996 | THISTED | 25 m | 6:00.00 | ||
23 | 445 | Thisted Drenge 3 | 1996 | THISTED | 25 m | 6:00.00 | ||
24 | 428 | de Vilde Kaniner Herrer | 1996 | AABYBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
Stævnerekord: Elite Svøm Esbjerg Elite Svøm Esbjerg 04.15.36 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:12.52 | ||
2 | 53 | Elite Svøm Esbjerg 1 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 4:15.00 | ||
3 | 52 | Mkk 1 Damer . | 1987 | MKK | 25 m | 4:20.29 | ||
4 | 54 | Elite Svøm Esbjerg 2 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 4:23.00 | ||
5 | 280 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:24.63 | ||
6 | 395 | Vågsbygd J1 | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:32.00 | ||
7 | 281 | Aalborg Damer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:34.40 | ||
8 | 51 | Mkk 2 Damer . | 1987 | MKK | 25 m | 4:35.72 | ||
9 | 400 | Agf Damer | 0 | AGF | 25 m | 4:38.20 | ||
10 | 115 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:39.00 | ||
11 | 282 | Aalborg Damer 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:40.19 | ||
12 | 352 | Elverum IL J1 Sr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:43.00 | ||
13 | 92 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:44.00 | ||
14 | 331 | Kristiansand Sa J1 Jr. | 0 | KristianSA | 25 m | 4:46.20 | ||
15 | 397 | Vågsbygd J2 | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:55.00 | ||
16 | 190 | S68 Hjørring 1 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 4:55.68 | ||
17 | 464 | Thisted Piger 1 | 1994 | THISTED | 25 m | 5:00.00 | ||
18 | 213 | Smut Damer | 1993 | SMUT | 25 m | 5:09.22 | ||
19 | 355 | Elverum Sv J1 Jr | 0 | Elverum | 25 m | 5:10.00 | ||
20 | 93 | Hsc Damer 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:10.00 | ||
21 | 465 | Thisted Piger 2 | 1994 | THISTED | 25 m | 5:20.00 | ||
22 | 116 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 5:21.00 | ||
23 | 333 | Kristiansand Sa J2 Jr. | 0 | KristianSA | 25 m | 5:21.30 | ||
24 | 191 | S68 Hjørring 2 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 5:25.68 | ||
25 | 192 | S68 Hjørring 3 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 5:26.68 | ||
26 | 356 | Elverum Sv J2 Jr | 0 | Elverum | 25 m | 5:27.00 | ||
27 | 466 | Thisted Piger 3 | 1994 | THISTED | 25 m | 5:40.00 | ||
28 | 421 | Skagen 2 Damer | 1995 | SKAGEN | 25 m | 6:15.00 | ||
29 | 79 | Hobro Girl Power | 1999 | HOBRO | 25 m | 6:23.47 | ||
30 | 193 | S68 Hjørring 4 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 27, 200m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Nicolaj Kirketerp-Møller 1990 West Swim 01.50.41 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 1:47.16 | |
2 | 16 | Bengtsson Johan | 1991 | MKK | AP8191 | 25 m | 1:51.13 | |
3 | 256 | Luplau Nicklas | 1989 | WEST SWIM | 8931AA | 25 m | 1:52.53 | |
4 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 1:52.57 | |
5 | 287 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 1:54.13 | |
6 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 1:54.66 | |
7 | 260 | Pedersen Martin Sander | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 25 m | 1:55.97 | |
8 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 1:56.04 | |
9 | 261 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 1:56.34 | |
10 | 297 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 1:56.49 | |
11 | 423 | Jostad Jonas Kirkeberg | 1992 | Hamar IL | 25 m | 1:56.86 | ||
12 | 402 | Andersen Mads | 1990 | AGF | 9079AE | 25 m | 1:58.03 | |
13 | 250 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | WEST SWIM | 9149AF | 25 m | 1:58.41 | |
14 | 295 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 1:58.53 | |
15 | 307 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 1:58.70 | |
16 | 300 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 50 m | 1:58.86 | |
17 | 299 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 2:00.32 | |
18 | 8 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:01.16 | ||
19 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 2:01.30 | ||
20 | 314 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 2:01.50 | |
21 | 159 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 2:01.78 | |
22 | 404 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 2:02.11 | |
23 | 267 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 25 m | 2:02.25 | |
24 | 327 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KristianSA | 25 m | 2:02.49 | ||
25 | 241 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 2:02.84 | |
26 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 2:02.95 | |
27 | 150 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 2:03.10 | |
28 | 369 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 2:03.44 | ||
29 | 18 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 2:03.63 | |
30 | 454 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 2:03.84 | |
31 | 371 | Skirbekk Ingvar V. | 1993 | Elverum | 25 m | 2:04.32 | ||
32 | 319 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 2:04.77 | |
33 | 313 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 2:05.38 | |
34 | 433 | Foss Lars Broby | 1995 | Grimstad | 25 m | 2:05.89 | ||
35 | 157 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 2:06.31 | |
36 | 275 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 50 m | 2:06.48 | |
37 | 99 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 2:06.54 | |
38 | 5 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:07.71 | ||
39 | 406 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 2:08.50 | |
40 | 151 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 2:08.68 | |
41 | 154 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 2:08.77 | |
42 | 84 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:08.89 | |
43 | 318 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 2:09.06 | |
44 | 188 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 2:09.07 | |
45 | 120 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:09.14 | |
46 | 38 | Bivesand Filip | 1997 | MKK | AH6597 | 50 m | 2:09.51 | |
47 | 98 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 2:10.23 | |
48 | 205 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 2:10.55 | |
49 | 167 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:11.25 | |
50 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 2:11.27 | |
51 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 2:11.64 | ||
52 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 2:12.47 | |
53 | 47 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 2:12.64 | |
54 | 105 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 2:14.31 | |
55 | 461 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 2:14.91 | |
56 | 207 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 2:15.24 | |
57 | 336 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 2:15.85 | ||
58 | 450 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:16.18 | |
59 | 368 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 2:16.35 | ||
60 | 310 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 2:16.56 | |
61 | 118 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 2:16.85 | |
62 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:17.27 | ||
63 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:17.48 | |
64 | 43 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 50 m | 2:17.56 | |
65 | 182 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 2:19.09 | |
66 | 124 | Nikolajsen Jonas | 1992 | HORSENS | 9207AB | 25 m | 2:20.15 | |
67 | 296 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:21.66 | |
68 | 156 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 2:22.31 | |
69 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:22.35 | |
70 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:22.49 | |
71 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:22.95 | |
72 | 268 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 2:24.26 | |
73 | 160 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 2:24.81 | |
74 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 2:25.41 | ||
75 | 430 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 2:26.90 | |
76 | 143 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 50 m | 2:27.08 | |
77 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:27.48 | |
78 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:27.86 | |
79 | 469 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:28.51 | |
80 | 140 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 2:29.28 | |
81 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 2:31.23 | |
82 | 374 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 2:35.67 | ||
83 | 459 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 2:35.96 | |
84 | 441 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:36.70 | |
85 | 176 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 50 m | 2:38.13 | |
86 | 224 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 2:38.26 | |
87 | 89 | Olsen Christian | 1998 | HOBRO | 9831AJ | 25 m | 2:39.38 | |
88 | 142 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 2:40.15 | |
89 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:41.90 | ||
90 | 129 | Gilkrog Malthe | 1998 | JARL | 9863AR | 25 m | 2:46.57 | |
91 | 146 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 2:48.37 | |
92 | 449 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 2:50.00 | ||
93 | 132 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 2:50.62 | |
94 | 144 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 2:52.74 | |
95 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 2:52.88 | |
96 | 225 | Jæger Morten | 1996 | SMUT | 9659AP | 25 m | 2:53.47 | |
97 | 442 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 2:55.00 | ||
98 | 219 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:55.57 | |
99 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 50 m | 2:57.50 | |
100 | 393 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:59.64 | ||
101 | 359 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 2:67.10 | ||
102 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 25 m | 3:03.39 | ||
103 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:09.57 | ||
104 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:22.48 | ||
105 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 3:26.66 | |
106 | 458 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 25 m | 3:30.00 | ||
107 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 3:31.04 | |
108 | 135 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 3:31.51 | |
109 | 186 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | ||
110 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | ||
111 | 59 | Hallbäck Simon | 2001 | TRELLEB K | AC1701 | 25 m | ||
112 | 203 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | ||
113 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | ||
114 | 103 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 28, 200m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Nathalie Lindborg 1991 Trelleborg Kappsims 02.02.91 2009 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 2:00.88 | |
2 | 244 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ST ESBJERG | 9468AG | 25 m | 2:02.00 | |
3 | 26 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | BX0494 | 25 m | 2:02.86 | |
4 | 266 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 2:03.28 | |
5 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 2:03.97 | |
6 | 254 | Larsen Pernille | 1992 | WEST SWIM | 9264AG | 25 m | 2:04.02 | |
7 | 20 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | 25 m | 2:07.68 | ||
8 | 9 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:08.98 | ||
9 | 392 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:12.31 | ||
10 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 2:12.84 | |
11 | 294 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 50 m | 2:13.50 | |
12 | 306 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 50 m | 2:13.56 | |
13 | 127 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:13.94 | |
14 | 293 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:14.20 | |
15 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 2:14.27 | |
16 | 255 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | WEST SWIM | 9564AT | 25 m | 2:14.28 | |
17 | 388 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:15.30 | ||
18 | 200 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 2:16.15 | |
19 | 262 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 2:16.74 | |
20 | 283 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 2:18.20 | |
21 | 411 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 2:19.16 | |
22 | 10 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 2:19.19 | ||
23 | 126 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 2:19.53 | |
24 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:20.40 | ||
25 | 342 | Sørensen Emilie Valand | 1994 | KristianSA | 25 m | 2:20.54 | ||
26 | 269 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 2:20.57 | |
27 | 317 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 2:20.58 | |
28 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:22.17 | ||
29 | 415 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:22.24 | |
30 | 40 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:22.69 | |
31 | 346 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | Lillesand | 50 m | 2:22.78 | ||
32 | 409 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 2:22.92 | |
33 | 340 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:23.04 | ||
34 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 2:23.05 | |
35 | 102 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:23.07 | |
36 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:23.27 | |
37 | 462 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 2:24.00 | |
38 | 106 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 2:24.24 | |
39 | 97 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 2:24.24 | |
40 | 338 | Nil Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 25 m | 2:24.49 | ||
41 | 410 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 2:25.10 | |
42 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:25.15 | |
43 | 227 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 2:25.22 | |
44 | 316 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 2:25.35 | |
45 | 202 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 2:25.85 | |
46 | 412 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 2:26.98 | |
47 | 121 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:27.16 | |
48 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:27.18 | |
49 | 343 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:27.41 | ||
50 | 95 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:27.41 | |
51 | 7 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 2:27.53 | ||
52 | 381 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 2:27.69 | ||
53 | 271 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 2:28.23 | |
54 | 375 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:28.37 | ||
55 | 11 | Kjær Ingrid Svan | 1998 | Poseidon | 25 m | 2:28.54 | ||
56 | 403 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 2:29.31 | |
57 | 320 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:29.44 | ||
58 | 195 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 2:29.80 | |
59 | 187 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 2:30.25 | |
60 | 86 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 2:31.09 | |
61 | 361 | Jordan Ida | 1997 | Elverum | 25 m | 2:31.12 | ||
62 | 134 | Nielsen Lenette | 1997 | JARL | 9726AE | 25 m | 2:31.79 | |
63 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 2:32.41 | |
64 | 4 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 2:32.54 | ||
65 | 81 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:33.25 | |
66 | 237 | Rytter Pernille | 1994 | SMUT | 9404AU | 25 m | 2:33.63 | |
67 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:33.74 | |
68 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:33.96 | ||
69 | 96 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:34.51 | |
70 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 2:34.87 | ||
71 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:35.25 | |
72 | 344 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:35.81 | ||
73 | 285 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 2:36.94 | |
74 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 2:37.46 | |
75 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:38.17 | |
76 | 137 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 2:39.35 | |
77 | 391 | Teisrud Malin Kristine | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:39.37 | ||
78 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:39.68 | ||
79 | 426 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 2:40.02 | |
80 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 2:40.04 | |
81 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 2:40.46 | |
82 | 321 | Bull-Gjertsen Emma | 1997 | KristianSA | 25 m | 2:40.54 | ||
83 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 50 m | 2:40.54 | |
84 | 372 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 2:40.84 | ||
85 | 107 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 2:41.61 | |
86 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 50 m | 2:41.74 | ||
87 | 100 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 2:42.37 | |
88 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 2:42.56 | |
89 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:42.71 | |
90 | 417 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 2:42.79 | |
91 | 216 | Bach Janni | 1994 | SMUT | 9438AP | 25 m | 2:43.04 | |
92 | 104 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 2:43.15 | |
93 | 347 | Opheim Mathilde | 1998 | Lillesand | 50 m | 2:44.87 | ||
94 | 113 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 2:46.57 | |
95 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 2:46.59 | ||
96 | 335 | Larsen Heidi | 1998 | KristianSA | 50 m | 2:46.93 | ||
97 | 83 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 2:47.65 | |
98 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:47.70 | ||
99 | 87 | Jespersen Ellen | 1998 | HOBRO | 9846AN | 25 m | 2:47.89 | |
100 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:48.56 | |
101 | 309 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 2:49.91 | |
102 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:50.55 | ||
103 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 2:51.78 | |
104 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 2:52.27 | |
105 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 2:52.51 | |
106 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 2:53.47 | |
107 | 437 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:55.00 | |
108 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:55.20 | |
109 | 208 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 2:55.78 | |
110 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:59.92 | ||
111 | 475 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 25 m | 3:00.00 | ||
112 | 196 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:00.79 | |
113 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 3:01.11 | |
114 | 460 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 3:02.45 | |
115 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 50 m | 3:03.17 | |
116 | 234 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 3:07.44 | |
117 | 138 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 3:11.62 | |
118 | 130 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 3:14.98 | |
119 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:21.68 | ||
120 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 3:22.42 | |
121 | 238 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 25 m | 3:33.22 | ||
122 | 472 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 3:50.03 | ||
123 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | ||
124 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | ||
125 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | ||
126 | 206 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | ||
127 | 145 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | ||
128 | 62 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 29, 400m Medley Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen 1988 West Swim 04.21.56 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 4:25.99 | |
2 | 286 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 25 m | 4:34.55 | |
3 | 263 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 4:34.83 | |
4 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 4:37.78 | |
5 | 117 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 4:40.38 | |
6 | 311 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 4:47.80 | |
7 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 4:48.35 | |
8 | 364 | Lund Martin B. | 1992 | Elverum | 25 m | 4:49.22 | ||
9 | 270 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 5:24.73 | |
10 | 312 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 5:26.59 | |
11 | 85 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 5:29.23 | |
12 | 302 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 5:31.34 | |
13 | 315 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 5:35.35 | |
14 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 50 m | 5:41.00 | |
15 | 152 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 5:50.99 | |
16 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 6:00.31 | |
17 | 304 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 6:11.07 | |
18 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | ||
19 | 140 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | ||
20 | 424 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | ||
21 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 30, 400m Medley Damer |
Stævnerekord: Kathrine Holm Sørensen 1992 West Swim 04.52.61 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 4:54.51 | |
2 | 46 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 4:55.21 | |
3 | 266 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 4:57.52 | |
4 | 303 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 25 m | 5:05.85 | |
5 | 288 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 5:08.65 | |
6 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 50 m | 5:11.74 | |
7 | 278 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 5:12.03 | |
8 | 399 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 5:12.25 | ||
9 | 128 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 5:18.76 | |
10 | 251 | Juel Pernille | 1994 | WEST SWIM | 9418AF | 25 m | 5:20.00 | |
11 | 272 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 5:23.02 | |
12 | 283 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 5:23.05 | |
13 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 50 m | 5:29.77 | |
14 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 5:30.90 | ||
15 | 276 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 5:31.35 | |
16 | 125 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 5:32.79 | |
17 | 306 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 5:37.05 | |
18 | 284 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 5:39.26 | |
19 | 405 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 5:47.62 | |
20 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 5:51.27 | ||
21 | 413 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 5:56.94 | |
22 | 257 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 6:00.00 | |
23 | 308 | Pedersen Maria | 1995 | AALBORG | 9596AN | 25 m | 6:00.10 | |
24 | 119 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 6:02.01 | |
25 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 6:20.20 | ||
26 | 123 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 6:21.24 | |
27 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 50 m | 6:37.06 | |
28 | 131 | Jakobsen Anne | 1997 | JARL | 9796AE | 25 m | ||
29 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | ||
30 | 82 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | ||
31 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
Stævnerekord: Petter Sjødal 1979 Norge 00.55.00 2002 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 56.17 | |
2 | 287 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 57.12 | |
3 | 267 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | WEST SWIM | 9281AD | 25 m | 58.06 | |
4 | 243 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 58.32 | |
5 | 41 | Sahlström Lennie | 1987 | MKK | AE4187 | 25 m | 59.22 | |
6 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 59.42 | |
7 | 13 | Nilsson Martin | 1993 | MKK | 25 m | 59.78 | ||
8 | 264 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | WEST SWIM | 9061AA | 25 m | 59.86 | |
9 | 241 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:00.06 | |
10 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:00.20 | |
11 | 404 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 1:00.71 | |
12 | 414 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 1:00.77 | |
13 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 1:00.96 | |
14 | 311 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 1:01.07 | |
15 | 2 | Andersen Sander | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:01.74 | ||
16 | 15 | Schön-Svensson David | 1993 | MKK | AD8993 | 25 m | 1:01.91 | |
17 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 1:02.17 | |
18 | 261 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 1:02.68 | |
19 | 260 | Pedersen Martin Sander | 1992 | WEST SWIM | 9269AA | 25 m | 1:03.15 | |
20 | 275 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 1:03.53 | |
21 | 364 | Lund Martin B. | 1992 | Elverum | 25 m | 1:03.95 | ||
22 | 111 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 1:03.99 | |
23 | 301 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 1:04.70 | |
24 | 369 | Rugsveen Lars | 1994 | Elverum | 25 m | 1:05.13 | ||
25 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 1:05.34 | ||
26 | 265 | Sørensen Henrik Rathschau | 1993 | WEST SWIM | 9303AC | 25 m | 1:05.62 | |
27 | 319 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 1:05.82 | |
28 | 363 | Lund Håkon B | 1997 | Elverum | 25 m | 1:06.10 | ||
29 | 325 | Jørgensen Øystein | 1993 | KristianSA | 25 m | 1:06.50 | ||
30 | 153 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:06.61 | |
31 | 157 | Rasmussen Anders T. | 1993 | SILKEBORG | 9355AB | 25 m | 1:06.96 | |
32 | 305 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 1:07.47 | |
33 | 318 | Vilhelmsen Jonas | 1995 | AALBORG | 9563AL | 25 m | 1:08.30 | |
34 | 454 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:08.37 | |
35 | 433 | Foss Lars Broby | 1995 | Grimstad | 25 m | 1:08.50 | ||
36 | 307 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 25 m | 1:08.73 | |
37 | 105 | Laursen Rene Kølbæk | 1993 | HOLSTEBRO | 9319AG | 25 m | 1:09.11 | |
38 | 14 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 1:09.41 | |
39 | 150 | Beck Mathias | 1996 | SILKEBORG | 9681AJ | 25 m | 1:09.69 | |
40 | 481 | Hansen Thomas S. | 1993 | SILKEBORG | 9347AA | 25 m | 1:09.70 | |
41 | 188 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 1:10.13 | |
42 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.25 | ||
43 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:10.30 | |
44 | 313 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 1:10.59 | |
45 | 167 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:11.21 | |
46 | 182 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:11.53 | |
47 | 336 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:12.49 | ||
48 | 152 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:12.49 | |
49 | 268 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:12.54 | |
50 | 84 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:12.80 | |
51 | 159 | Weis Emil | 1994 | SILKEBORG | 9409AG | 25 m | 1:13.40 | |
52 | 450 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:14.33 | |
53 | 469 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:14.47 | |
54 | 156 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:14.54 | |
55 | 425 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 1:14.89 | |
56 | 103 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:15.10 | |
57 | 229 | Lund Mads | 1995 | SMUT | 9597AP | 25 m | 1:15.20 | |
58 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:15.25 | ||
59 | 310 | Skov Jannik | 1997 | AALBORG | 9705AJ | 25 m | 1:15.41 | |
60 | 312 | Sørensen Christian Bro | 1997 | AALBORG | 9781AA | 25 m | 1:15.42 | |
61 | 177 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:15.55 | |
62 | 143 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:16.55 | |
63 | 296 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:16.72 | |
64 | 304 | Nielsen Christian Rytter | 1996 | AALBORG | 9617AA | 25 m | 1:16.85 | |
65 | 368 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 1:17.21 | ||
66 | 33 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 1:17.55 | |
67 | 359 | Fuglesang Martin | 1996 | Elverum | 25 m | 1:17.64 | ||
68 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:17.92 | |
69 | 430 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 1:18.45 | |
70 | 173 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:19.28 | |
71 | 451 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:21.61 | |
72 | 176 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 1:22.61 | |
73 | 89 | Olsen Christian | 1998 | HOBRO | 9831AJ | 25 m | 1:22.65 | |
74 | 219 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:23.35 | |
75 | 203 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:24.67 | |
76 | 140 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:25.35 | |
77 | 459 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:25.70 | |
78 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:28.44 | |
79 | 142 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:29.24 | |
80 | 144 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 1:30.83 | |
81 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:30.84 | |
82 | 132 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:30.97 | |
83 | 139 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | 1:32.94 | |
84 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:33.48 | ||
85 | 58 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 50 m | 1:37.15 | |
86 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:40.03 | |
87 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:40.52 | |
88 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:40.97 | |
89 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:42.29 | ||
90 | 135 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 1:43.67 | |
91 | 323 | Hille Thomas | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:44.64 | ||
92 | 449 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 1:45.00 | ||
93 | 186 | Bach Lasse | 1998 | S 68 | 9863AO | 25 m | 1:48.40 | |
94 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:52.57 | |
95 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:04.86 | ||
96 | 3 | Christiansen Ole | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:33.70 | ||
97 | 166 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | |||
98 | 59 | Hallbäck Simon | 2001 | TRELLEB K | AC1701 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Stævnerekord: Pernille Larsen 1992 West Swim 00.59.87 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Larsen Pernille | 1992 | WEST SWIM | 9264AG | 25 m | 58.65 | |
2 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:00.88 | |
3 | 26 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | BX0494 | 25 m | 1:02.23 | |
4 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 1:04.15 | |
5 | 200 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:05.66 | |
6 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 1:06.02 | |
7 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:06.55 | |
8 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:06.77 | |
9 | 20 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | 25 m | 1:06.88 | ||
10 | 10 | Stamland Marte | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:07.01 | ||
11 | 22 | Gutlic Ida | 1996 | MKK | AP0496 | 25 m | 1:07.04 | |
12 | 90 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 1:07.05 | |
13 | 479 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:08.08 | |
14 | 274 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 1:08.82 | |
15 | 366 | Ovesen Oona | 1992 | Elverum | 25 m | 1:09.10 | ||
16 | 272 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | AALBORG | 9766AC | 25 m | 1:10.30 | |
17 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:10.48 | |
18 | 42 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 25 m | 1:10.80 | |
19 | 412 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 1:11.22 | |
20 | 127 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:11.26 | |
21 | 122 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:11.36 | |
22 | 410 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:11.54 | |
23 | 317 | Westergaard Laura K. | 1997 | AALBORG | 9716AM | 25 m | 1:12.38 | |
24 | 96 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:12.45 | |
25 | 284 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:12.97 | |
26 | 360 | Johnson Kristin E | 1993 | Elverum | 25 m | 1:13.05 | ||
27 | 411 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 1:13.05 | |
28 | 95 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:13.50 | |
29 | 187 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 1:13.61 | |
30 | 259 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | WEST SWIM | 9378AA | 25 m | 1:14.00 | |
31 | 294 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 25 m | 1:14.18 | |
32 | 405 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:14.23 | |
33 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.41 | ||
34 | 387 | Mæhre Maren | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.37 | ||
35 | 415 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:15.44 | |
36 | 185 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:15.47 | |
37 | 340 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:16.20 | ||
38 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:16.90 | ||
39 | 324 | Jensen Tiril Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:17.12 | ||
40 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:17.16 | |
41 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.18 | ||
42 | 97 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:18.62 | |
43 | 285 | Glinvad Rikke | 1997 | AALBORG | 9788AS | 25 m | 1:19.06 | |
44 | 202 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:19.71 | |
45 | 375 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.84 | ||
46 | 365 | Ovesen Nanna | 1996 | Elverum | 25 m | 1:20.14 | ||
47 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:20.16 | |
48 | 4 | Finmark Julijanne | 1994 | Poseidon | 25 m | 1:20.21 | ||
49 | 137 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:20.60 | |
50 | 344 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:20.79 | ||
51 | 100 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 1:20.80 | |
52 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:20.94 | |
53 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:21.12 | |
54 | 216 | Bach Janni | 1994 | SMUT | 9438AP | 25 m | 1:21.52 | |
55 | 417 | Burmeister Jannie | 1998 | SKAGEN | 9832AJ | 25 m | 1:21.53 | |
56 | 471 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:21.72 | |
57 | 429 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 1:21.76 | |
58 | 121 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:21.79 | |
59 | 383 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.79 | ||
60 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:22.34 | |
61 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 1:22.73 | |
62 | 209 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:22.97 | |
63 | 164 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:23.22 | |
64 | 172 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:23.81 | |
65 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:23.87 | |
66 | 343 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:24.16 | ||
67 | 215 | Andersen Anne-Mette | 1993 | SMUT | 9374AP | 25 m | 1:24.28 | |
68 | 237 | Rytter Pernille | 1994 | SMUT | 9404AU | 25 m | 1:24.36 | |
69 | 403 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:24.46 | |
70 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 1:24.79 | ||
71 | 391 | Teisrud Malin Kristine | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:25.02 | ||
72 | 184 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 1:25.10 | |
73 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 1:25.41 | |
74 | 373 | Øyen Silje I | 1995 | Elverum | 25 m | 1:26.58 | ||
75 | 175 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:26.68 | |
76 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:26.98 | ||
77 | 347 | Opheim Mathilde | 1998 | Lillesand | 50 m | 1:27.09 | ||
78 | 80 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:27.27 | |
79 | 422 | Jensen Fie Elisabeth | 1995 | SKAGEN | 9536AM | 25 m | 1:27.36 | |
80 | 337 | Leek Lina Mathilde | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:27.60 | ||
81 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:27.69 | |
82 | 362 | Kjenstadbakk Emilie | 1996 | Elverum | 25 m | 1:27.71 | ||
83 | 386 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:27.84 | ||
84 | 420 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 1:28.16 | |
85 | 462 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:28.60 | |
86 | 107 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:28.69 | |
87 | 357 | Famestad Ine | 1997 | Elverum | 25 m | 1:28.76 | ||
88 | 321 | Bull-Gjertsen Emma | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:28.90 | ||
89 | 23 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 1:29.49 | |
90 | 196 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:29.57 | |
91 | 113 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:29.95 | |
92 | 426 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 1:30.29 | |
93 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:30.55 | |
94 | 335 | Larsen Heidi | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:31.01 | ||
95 | 230 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:31.41 | |
96 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:31.53 | ||
97 | 208 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 1:31.76 | |
98 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 1:31.87 | |
99 | 204 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 1:32.07 | |
100 | 104 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:32.20 | |
101 | 83 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 1:32.77 | |
102 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:33.13 | |
103 | 234 | Pedersen Isabella | 1998 | SMUT | 9862AU | 25 m | 1:33.17 | |
104 | 460 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:34.58 | |
105 | 91 | Undall-Behrend Camilla | 1998 | HOBRO | 9824AY | 25 m | 1:35.35 | |
106 | 419 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 1:36.39 | |
107 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:36.39 | |
108 | 87 | Jespersen Ellen | 1998 | HOBRO | 9846AN | 25 m | 1:36.43 | |
109 | 240 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:37.37 | |
110 | 138 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:38.05 | |
111 | 418 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 50 m | 1:39.80 | |
112 | 427 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 1:39.86 | |
113 | 455 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | 1:40.00 | ||
114 | 222 | Engsig Julie | 2000 | SMUT | 25 m | 1:42.26 | ||
115 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:42.97 | ||
116 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:43.82 | |
117 | 145 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 1:44.16 | |
118 | 136 | Riisberg Nikoline | 1999 | JARL | 9924AQ | 25 m | 1:45.38 | |
119 | 133 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:52.19 | |
120 | 232 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:52.96 | |
121 | 238 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 25 m | 1:53.52 | ||
122 | 223 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 2:03.57 | |
123 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | ||
124 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | ||
125 | 56 | Euström Maria | 2000 | TRELLEB K | AL1800 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Stævnerekord: Chris Christensen 1988 West Swim 02.00.09 2008 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 2:05.04 | |
2 | 117 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:05.92 | |
3 | 295 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 2:06.85 | |
4 | 300 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 50 m | 2:11.56 | |
5 | 18 | Nord Nicolas | 1994 | MKK | AL4194 | 25 m | 2:14.14 | |
6 | 286 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | AALBORG | 9287AF | 25 m | 2:14.51 | |
7 | 314 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 25 m | 2:15.04 | |
8 | 327 | Kringlen Jostein Dalshov | 1994 | KristianSA | 25 m | 2:20.05 | ||
9 | 207 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 2:20.26 | |
10 | 8 | Nielsen Eirik | 1995 | Poseidon | 25 m | 2:21.38 | ||
11 | 406 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 2:23.68 | |
12 | 297 | Knudsen Mikkel | 1990 | AALBORG | 9077AC | 25 m | 2:23.94 | |
13 | 247 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 2:28.90 | |
14 | 85 | Højberg Peter | 1996 | HOBRO | 9639AA | 25 m | 2:29.54 | |
15 | 39 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 50 m | 2:29.93 | |
16 | 170 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:35.36 | |
17 | 336 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 2:46.22 | ||
18 | 431 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 2:51.09 | |
19 | 205 | Tellefsen Max | 1996 | S 68 | 9647AN | 25 m | 3:00.56 | |
20 | 233 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 3:09.91 | |
21 | 1 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 3:12.50 | ||
22 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | ||
23 | 168 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Stævnerekord: Sara Nordenstam 1983 NTG 02.16.96 2000 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | WEST SWIM | 9054AD | 25 m | 2:16.47 | |
2 | 244 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ST ESBJERG | 9468AG | 25 m | 2:18.00 | |
3 | 46 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 2:19.01 | |
4 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 2:19.57 | |
5 | 45 | Hansson Nelly | 1993 | MKK | AG8693 | 25 m | 2:20.82 | |
6 | 44 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 2:22.73 | |
7 | 288 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 2:24.27 | |
8 | 293 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:25.35 | |
9 | 255 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | WEST SWIM | 9564AT | 25 m | 2:25.80 | |
10 | 102 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:28.04 | |
11 | 90 | Sørensen Isabella K. | 1994 | HOBRO | 9466AE | 25 m | 2:29.69 | |
12 | 269 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 2:32.37 | |
13 | 351 | Bjørnebye Vilde | 1995 | Elverum | 25 m | 2:33.49 | ||
14 | 274 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 25 m | 2:37.81 | |
15 | 316 | Vardinhus-Nielsen Ida | 1996 | AALBORG | 9676AQ | 25 m | 2:41.60 | |
16 | 394 | Veliqi Arberesha | 1993 | Vågsbygd | 25 m | 2:42.05 | ||
17 | 276 | Christensen Tine | 1996 | AALBORG | 9658AI | 25 m | 2:43.48 | |
18 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 2:49.57 | |
19 | 95 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 2:49.82 | |
20 | 86 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 2:53.89 | |
21 | 361 | Jordan Ida | 1997 | Elverum | 25 m | 2:55.18 | ||
22 | 174 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:56.23 | |
23 | 409 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 50 m | 2:57.07 | |
24 | 309 | Rasmusssen Linette Nanna | 1997 | AALBORG | 9764AM | 25 m | 3:04.03 | |
25 | 201 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 50 m | 3:18.07 | |
26 | 134 | Nielsen Lenette | 1997 | JARL | 9726AE | 25 m | 3:27.22 | |
27 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 3:30.00 | |
28 | 181 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 3:33.52 | |
29 | 82 | Frandsen Kirstine | 2001 | HOBRO | 0168AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
Stævnerekord: Aleksander Hetland 1982 Bærumsvømmerne 01.00.89 2004 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Johannessen Sørin Martin | 1991 | WEST SWIM | 9149AF | 25 m | 1:05.00 | |
2 | 246 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 1:05.42 | |
3 | 263 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 1:06.90 | |
4 | 299 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 1:07.86 | |
5 | 242 | Møller Anders | 1991 | ST ESBJERG | 9129AC | 25 m | 1:07.87 | |
6 | 408 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 1:08.25 | |
7 | 302 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:09.10 | |
8 | 370 | Skirbekk Gunnar V. | 1991 | Elverum | 25 m | 1:09.63 | ||
9 | 322 | Gerrard Nicolai | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:09.95 | ||
10 | 31 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 1:10.78 | |
11 | 371 | Skirbekk Ingvar V. | 1993 | Elverum | 25 m | 1:11.25 | ||
12 | 98 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 1:13.84 | |
13 | 453 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:14.44 | |
14 | 305 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | AALBORG | 9543AC | 25 m | 1:15.26 | |
15 | 99 | Hopff Mads | 1993 | HOLSTEBRO | 9321AN | 25 m | 1:16.17 | |
16 | 120 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:16.25 | |
17 | 110 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:16.99 | |
18 | 160 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:17.26 | |
19 | 404 | Bromer Anton | 1995 | AGF | 9573AO | 25 m | 1:17.57 | |
20 | 47 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 1:17.64 | |
21 | 315 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 1:17.83 | |
22 | 407 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 1:17.95 | |
23 | 434 | Erga Torfinn Truchs | 1993 | Grimstad | 25 m | 1:18.00 | ||
24 | 154 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:18.16 | |
25 | 118 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 1:18.48 | |
26 | 12 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 50 m | 1:18.90 | |
27 | 32 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 1:19.51 | |
28 | 180 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:19.67 | |
29 | 384 | Kaafjord Andreas | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.79 | ||
30 | 5 | Helgesen Casper Buan | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:19.87 | ||
31 | 339 | Skauge Daniel | 1993 | KristianSA | 25 m | 1:20.17 | ||
32 | 124 | Nikolajsen Jonas | 1992 | HORSENS | 9207AB | 25 m | 1:20.22 | |
33 | 173 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:20.23 | |
34 | 440 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:20.71 | |
35 | 224 | Hougesen Emil | 1997 | SMUT | 9795AI | 25 m | 1:21.49 | |
36 | 153 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:22.46 | |
37 | 225 | Jæger Morten | 1996 | SMUT | 9659AP | 25 m | 1:23.40 | |
38 | 152 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:23.51 | |
39 | 198 | Olesen Michael R. | 1995 | S 68 | 9533AA | 25 m | 1:23.70 | |
40 | 432 | Moen Oscar | 1994 | Grimstad | 25 m | 1:24.12 | ||
41 | 349 | Bakke Ulrik Rasch | 1997 | Elverum | 25 m | 1:24.19 | ||
42 | 463 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:24.39 | |
43 | 431 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:24.41 | |
44 | 382 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:25.21 | ||
45 | 229 | Lund Mads | 1995 | SMUT | 9597AP | 25 m | 1:25.42 | |
46 | 270 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:27.39 | |
47 | 33 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 50 m | 1:28.04 | |
48 | 14 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 1:28.40 | |
49 | 143 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:29.62 | |
50 | 441 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:29.87 | |
51 | 374 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 1:31.18 | ||
52 | 203 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:31.34 | |
53 | 142 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:32.97 | |
54 | 146 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 1:33.77 | |
55 | 162 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:34.19 | |
56 | 456 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:34.41 | |
57 | 108 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:39.03 | |
58 | 393 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:43.01 | ||
59 | 377 | Benham Jan Emil Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:43.05 | ||
60 | 210 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:44.73 | |
61 | 156 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:46.26 | |
62 | 129 | Gilkrog Malthe | 1998 | JARL | 9863AR | 25 m | 1:46.97 | |
63 | 326 | Klok Julian Sebastian S | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:47.22 | ||
64 | 139 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | 1:47.29 | |
65 | 171 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:48.85 | |
66 | 178 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:52.43 | |
67 | 458 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 25 m | 1:53.83 | ||
68 | 228 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:54.03 | |
69 | 424 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:56.38 | |
70 | 341 | Storevold Hadle Meyer | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:59.48 | ||
71 | 236 | Pedersen Mikkel | 1997 | SMUT | 9731AP | 25 m | 1:59.88 | |
72 | 438 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 2:09.59 | ||
73 | 473 | Nielsen Anders S. | 2000 | THISTED | 25 m | 2:10.00 | ||
74 | 477 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:17.88 | |
75 | 442 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 2:18.24 | ||
76 | 163 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | |||
77 | 166 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
Stævnerekord: Majken Thorup 1978 Aalborg 01.07.49 2003 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 278 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 1:12.34 | |
2 | 308 | Pedersen Maria | 1995 | AALBORG | 9596AN | 25 m | 1:12.49 | |
3 | 262 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 1:13.39 | |
4 | 259 | Pedersen Cecilie M. | 1993 | WEST SWIM | 9378AA | 25 m | 1:13.57 | |
5 | 252 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 50 m | 1:13.60 | |
6 | 298 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:13.78 | |
7 | 37 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:14.48 | |
8 | 399 | Aas Guro | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.06 | ||
9 | 392 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.73 | ||
10 | 109 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:15.77 | |
11 | 36 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 1:16.41 | |
12 | 22 | Gutlic Ida | 1996 | MKK | AP0496 | 25 m | 1:16.46 | |
13 | 251 | Juel Pernille | 1994 | WEST SWIM | 9418AF | 25 m | 1:16.63 | |
14 | 439 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 50 m | 1:17.15 | |
15 | 27 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:17.25 | |
16 | 122 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:17.37 | |
17 | 452 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:17.57 | |
18 | 9 | Pedersen Sara-Louise | 1996 | Poseidon | 25 m | 1:17.67 | ||
19 | 388 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.07 | ||
20 | 29 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 1:18.23 | |
21 | 303 | Moth Pernille | 1994 | AALBORG | 9438AK | 25 m | 1:18.41 | |
22 | 127 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:18.57 | |
23 | 257 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 1:19.55 | |
24 | 351 | Bjørnebye Vilde | 1995 | Elverum | 25 m | 1:19.62 | ||
25 | 11 | Kjær Ingrid Svan | 1998 | Poseidon | 25 m | 1:19.77 | ||
26 | 30 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 1:20.26 | |
27 | 125 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:21.23 | |
28 | 482 | Omdal Hege | 1989 | Oslo IL | 25 m | 1:21.30 | ||
29 | 106 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:21.48 | |
30 | 413 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 1:21.66 | |
31 | 35 | Lundström Maja | 1995 | MKK | AN3695 | 25 m | 1:21.79 | |
32 | 34 | Hemby Elin | 1994 | MKK | AP2694 | 25 m | 1:22.14 | |
33 | 389 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:22.38 | ||
34 | 24 | Hinderup Hanna | 1996 | MKK | BE9496 | 25 m | 1:23.63 | |
35 | 101 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 9744AW | 25 m | 1:23.65 | |
36 | 7 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:23.72 | ||
37 | 227 | Levisen Julie | 1997 | SMUT | 9766AV | 25 m | 1:24.23 | |
38 | 61 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:25.00 | |
39 | 360 | Johnson Kristin E | 1993 | Elverum | 25 m | 1:25.27 | ||
40 | 123 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:25.28 | |
41 | 179 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:25.94 | |
42 | 28 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 1:26.01 | |
43 | 379 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:26.21 | ||
44 | 113 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:26.28 | |
45 | 81 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:26.43 | |
46 | 346 | Jensen Ine Emilie Rist | 1996 | Lillesand | 50 m | 1:26.71 | ||
47 | 378 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:26.95 | ||
48 | 184 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 1:27.71 | |
49 | 344 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:28.58 | ||
50 | 394 | Veliqi Arberesha | 1993 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.80 | ||
51 | 385 | Lund Solveig | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.82 | ||
52 | 128 | Østrup Amalie | 1997 | HORSENS | 9708AL | 25 m | 1:29.33 | |
53 | 271 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | AALBORG | 9694AB | 25 m | 1:29.70 | |
54 | 373 | Øyen Silje I | 1995 | Elverum | 25 m | 1:29.87 | ||
55 | 258 | Nielsen Rikke Svejgård | 1997 | WEST SWIM | 9754AA | 25 m | 1:29.98 | |
56 | 390 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:30.06 | ||
57 | 480 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:30.29 | |
58 | 195 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 1:30.31 | |
59 | 391 | Teisrud Malin Kristine | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:30.59 | ||
60 | 429 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 1:31.06 | |
61 | 126 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:32.02 | |
62 | 6 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:32.54 | ||
63 | 119 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | HORSENS | 9766AR | 25 m | 1:32.82 | |
64 | 60 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:32.93 | |
65 | 365 | Ovesen Nanna | 1996 | Elverum | 25 m | 1:33.43 | ||
66 | 104 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:33.54 | |
67 | 215 | Andersen Anne-Mette | 1993 | SMUT | 9374AP | 25 m | 1:33.80 | |
68 | 468 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:34.24 | |
69 | 372 | Skogli Silje | 1997 | Elverum | 25 m | 1:34.30 | ||
70 | 422 | Jensen Fie Elisabeth | 1995 | SKAGEN | 9536AM | 25 m | 1:35.07 | |
71 | 175 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:35.82 | |
72 | 362 | Kjenstadbakk Emilie | 1996 | Elverum | 25 m | 1:36.47 | ||
73 | 63 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:37.06 | |
74 | 204 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 1:37.31 | |
75 | 383 | Hustad Ida Helene | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:37.32 | ||
76 | 380 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:38.40 | ||
77 | 321 | Bull-Gjertsen Emma | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:38.76 | ||
78 | 141 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:39.08 | |
79 | 350 | Berg Ida Køhl | 1997 | Elverum | 25 m | 1:39.12 | ||
80 | 240 | Pallesen Rebecca | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:39.21 | |
81 | 320 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:39.45 | ||
82 | 220 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:39.68 | |
83 | 83 | Skjellerup Anne Sofie | 1999 | HOBRO | 9934AM | 25 m | 1:40.80 | |
84 | 183 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:40.91 | |
85 | 358 | Famestad Millie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:41.25 | ||
86 | 130 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:41.47 | |
87 | 345 | Volden Ingrid Elise | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:42.05 | ||
88 | 376 | Benham Embla Cora Janett | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:42.25 | ||
89 | 419 | Nielsen Karoline | 1997 | SKAGEN | 9736AL | 25 m | 1:43.24 | |
90 | 137 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:43.48 | |
91 | 145 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 1:43.62 | |
92 | 230 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:43.76 | |
93 | 457 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:44.02 | |
94 | 165 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 0044AT | 25 m | 1:44.74 | |
95 | 472 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 1:45.07 | ||
96 | 194 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 50 m | 1:45.21 | |
97 | 138 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:45.95 | |
98 | 476 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:46.11 | |
99 | 206 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 50 m | 1:46.17 | |
100 | 478 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:48.12 | |
101 | 62 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | 1:48.91 | |
102 | 420 | Mikkelsen Ida | 1998 | SKAGEN | 9864AM | 25 m | 1:49.65 | |
103 | 455 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | 1:50.00 | ||
104 | 212 | Bergmann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 50 m | 1:51.59 | |
105 | 199 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 1:52.49 | |
106 | 235 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 1:53.44 | |
107 | 437 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:54.18 | |
108 | 475 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 25 m | 1:56.26 | ||
109 | 197 | Meldgaard Line | 1997 | S 68 | 9782AW | 25 m | 1:57.83 | |
110 | 133 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:58.63 | |
111 | 418 | Ottesen Maria | 1999 | SKAGEN | 9974AG | 25 m | 1:58.72 | |
112 | 57 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 2:01.73 | |
113 | 91 | Undall-Behrend Camilla | 1998 | HOBRO | 9824AY | 50 m | 2:12.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 37, 4X100m Frisvømning Herrer |
Stævnerekord: Elite Svøm Esbjerg 2 Elite Svøm Esbjerg 03.30.24 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Elite Svøm Esbjerg 1 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 3:20.00 | ||
2 | 289 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:28.02 | ||
3 | 54 | Elite Svøm Esbjerg 2 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 3:30.00 | ||
4 | 50 | Mkk 1 Herrar . | 1987 | MKK | 25 m | 3:30.96 | ||
5 | 55 | Elite Svøm Esbjerg 3 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 3:34.00 | ||
6 | 401 | Agf Herrer | 0 | AGF | 25 m | 3:41.20 | ||
7 | 290 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:42.93 | ||
8 | 49 | Mkk 2 Herrar . | 1989 | MKK | 25 m | 3:43.70 | ||
9 | 94 | Hsc Herre 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:44.95 | ||
10 | 353 | Elverum Sv G1 Sr | 0 | Elverum | 25 m | 3:47.89 | ||
11 | 291 | Aalborg Herrer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:48.34 | ||
12 | 147 | Silkeborg Herrer 1 | 1987 | SILKEBORG | 25 m | 3:50.77 | ||
13 | 292 | Aalborg Herrer 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:52.99 | ||
14 | 329 | Kristiansand Sa G1 Jr. | 0 | KristianSA | 25 m | 3:53.20 | ||
15 | 114 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 3:54.00 | ||
16 | 189 | S68 Hjørring Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 3:54.68 | ||
17 | 148 | Silkeborg Herrer 2 | 1987 | SILKEBORG | 25 m | 4:00.46 | ||
18 | 354 | Elverum Sv G2 Jr | 0 | Elverum | 25 m | 4:07.23 | ||
19 | 443 | Thisted Drenge 1 | 1996 | THISTED | 25 m | 4:20.00 | ||
20 | 444 | Thisted Drenge 2 | 1996 | THISTED | 25 m | 4:20.00 | ||
21 | 445 | Thisted Drenge 3 | 1996 | THISTED | 25 m | 4:40.00 | ||
22 | 330 | Kristiansand Sa G2 Jr. | 0 | KristianSA | 25 m | 4:45.00 | ||
23 | 446 | Thisted Drenge 4 | 1996 | THISTED | 25 m | 4:50.00 | ||
24 | 428 | de Vilde Kaniner Herrer | 1996 | AABYBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |
Løb 38, 4X100m Frisvømning Damer |
Stævnerekord: Elite Svøm Esbjerg Elite Svøm Esbjerg 03.51.57 2010 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Elite Svøm Esbjerg 1 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 3:52.00 | ||
2 | 279 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:52.53 | ||
3 | 54 | Elite Svøm Esbjerg 2 | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 3:59.00 | ||
4 | 115 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:02.00 | ||
5 | 280 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:02.23 | ||
6 | 190 | S68 Hjørring 1 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 4:10.68 | ||
7 | 396 | Vågsbygd J1 | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:12.00 | ||
8 | 400 | Agf Damer | 0 | AGF | 25 m | 4:13.20 | ||
9 | 281 | Aalborg Damer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:13.75 | ||
10 | 282 | Aalborg Damer 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:19.24 | ||
11 | 352 | Elverum IL J1 Sr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:19.65 | ||
12 | 464 | Thisted Piger 1 | 1994 | THISTED | 25 m | 4:20.00 | ||
13 | 92 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:20.00 | ||
14 | 332 | Kristiansand Sa J1 Jr. | 0 | KristianSA | 25 m | 4:20.30 | ||
15 | 116 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:23.00 | ||
16 | 192 | S68 Hjørring 3 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 4:25.68 | ||
17 | 465 | Thisted Piger 2 | 1994 | THISTED | 25 m | 4:30.00 | ||
18 | 213 | Smut Damer | 1993 | SMUT | 25 m | 4:34.22 | ||
19 | 93 | Hsc Damer 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:35.00 | ||
20 | 398 | Vågsbygd J2 | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:35.00 | ||
21 | 355 | Elverum Sv J1 Jr | 0 | Elverum | 25 m | 4:43.59 | ||
22 | 334 | Kristiansand Sa J2 Jr. | 0 | KristianSA | 25 m | 4:51.40 | ||
23 | 466 | Thisted Piger 3 | 1994 | THISTED | 25 m | 5:00.00 | ||
24 | 191 | S68 Hjørring 2 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 5:00.68 | ||
25 | 356 | Elverum Sv J2 Jr | 0 | Elverum | 25 m | 5:10.00 | ||
26 | 467 | Thisted Piger 4 | 1994 | THISTED | 25 m | 5:30.00 | ||
27 | 416 | Skagen 1 Damer | 1998 | SKAGEN | 25 m | 5:42.54 | ||
28 | 193 | S68 Hjørring 4 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 29 september 2011 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:58 |