2019-07-22   20:26:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM Aluekilpailut 2011 - Keski/Itä

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit, KIS    Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Kuopio    Tulostusaika  08:12   
  Järjestäjä  KuUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 kesäkuu 2011         
 
 
 
Laji 5, 200m SU T-13, 14, 15  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Hepojoki  1998  98B181  SWIM    25m     
Eveliina Vainio  1998  98A050  MiUS    25m  3:07.52  3:07.52 
Miia Parkkonen  1997  97A657  LrU    25m  3:02.26  3:02.26 
Suvi Soljasalo  1998  98A766  LrU    25m  3:05.76  3:05.76 
Jenna Rautio  1998  98A762  SWIM    25m     
Pinja Siikanen  1997  97B056  JoUS    25m     

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elise Tuominen  1997  97A310  LrU    25m  2:54.26  2:54.26 
Ina Rossi  1997  97A406  KuUS    25m  2:51.52  2:51.52 
Lotta Upanne  1998  98A195  MiUS    50m  2:39.30  2:35.30 
Rosa Sahlström  1997  97A446  IU    25m  2:46.33  2:46.33 
Ida Vuorela  1997  97A131  SWIM    50m  2:56.61  2:52.61 
Maria Penttinen  1996  96A941  SWIM    25m  3:01.90  3:01.90 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Susanne Frondelius  1996  96A298  JoUS    25m  2:32.70  2:32.70 
Rosa Vainio  1996  96A495  MiUS    50m  2:28.95  2:24.95 
Vilma Ruotsalainen  1996  96A597  LrU    25m  2:16.93  2:16.93 
Neea Turunen  1996  96A598  LrU    25m  2:22.72  2:22.72 
Carita Luukkanen  1996  96A246  VuUS    50m  2:35.19  2:31.19 
Veera Ollikainen  1996  96A670  KeuTo    25m  2:33.45  2:33.45 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2011 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  08:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner