2019-07-22   04:00:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM Aluekilpailut 2011 - Keski/Itä

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit, KIS    Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Kuopio    Tulostusaika  08:12   
  Järjestäjä  KuUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 kesäkuu 2011         
 
 
 
Laji 12, 100m RU T-13, 14, 15  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Pinja Kuitunen  1998  98A567  MiUS    25m  1:47.95  1:47.95 
Hertta Nirkkonen  1998  98B046  SWIM    50m  1:49.92  1:46.92 
Maria Roiko-Jokela  1998  98A984  SWIM    50m  1:50.78  1:47.78 
Erica Haranen  1997  97B105  SWIM    50m  1:53.62  1:50.62 
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenna Rautio  1998  98A762  SWIM    50m  1:46.90  1:43.90 
Tiia Hallikainen  1997  97B150  SWIM    50m  1:44.77  1:41.77 
Kati Kemppi  1997  97A402  SWIM    50m  1:39.94  1:36.94 
Juuli Koskinen  1998  98A053  SWIM    50m  1:42.94  1:39.94 
Pinja Siikanen  1997  97B056  JoUS    25m  1:43.76  1:43.76 
Janessa Silvennoinen  1997  97B124  JoUS    25m  1:45.36  1:45.36 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miia Parkkonen  1997  97A657  LrU    25m  1:35.42  1:35.42 
Jonna Siilin  1997  97A686  JoUS    25m  1:34.72  1:34.72 
Johanna Parviainen  1996  96A042  JoUS    25m  1:32.64  1:32.64 
Peppi Pajari  1997  97A656  LrU    25m  1:34.61  1:34.61 
Saana Seppä  1998  98B019  LrU    25m  1:34.78  1:34.78 
Suvi Soljasalo  1998  98A766  LrU    50m  1:38.95  1:35.95 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Hulkko  1998  98B105  MiUS    50m  1:33.10  1:30.10 
Tea Österlund  1998  98A507  SWIM    50m  1:32.47  1:29.47 
Ella Hämäläinen  1996  96A122  JoUS    25m  1:27.21  1:27.21 
Heli Parviainen  1998  98A018  JoUS    25m  1:28.29  1:28.29 
Sanni Knuutila  1997  97A485  LrU    25m  1:29.70  1:29.70 
Ninna Luukkonen  1997  97A659  LrU    50m  1:35.53  1:32.53 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Petra Kivelä  1996  96A721  KeuTo    25m  1:24.43  1:24.43 
Sini Sariola  1996  96A261  JoUS    25m  1:18.43  1:18.43 
Maiju Houni  1996  96A106  LrU    50m  1:16.73  1:13.73 
Carita Luukkanen  1996  96A246  VuUS    50m  1:21.02  1:18.02 
Maria Siiskonen  1997  97A458  KuUS    50m  1:25.93  1:22.93 
Johanna Silventoinen  1997  97A507  PunkUrh    25m  1:24.44  1:24.44 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2011 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  08:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner