Program for Dansk Årgangsmesterskab gruppe 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 26, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 50 m | 1:14.95 | |
2 | 234 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 50 m | 1:15.51 | |
3 | 182 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 50 m | 1:15.60 | |
4 | 378 | Delin Astrid | 1999 | KGE | 9954AE | 50 m | 1:17.17 | |
5 | 246 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:17.19 | |
6 | 397 | Cour Emma la | 1999 | SLLERD | 9932AQ | 50 m | 1:18.24 | |
7 | 118 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERD | 9998AB | 50 m | 1:19.04 | |
8 | 379 | Grtler Yazmin B. | 2000 | KGE | 0094AB | 50 m | 1:19.50 | |
9 | 430 | Kopp Helena | 1999 | RINGSTED | 9996AN | 50 m | 1:19.57 | |
10 | 133 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 50 m | 1:19.80 | |
11 | 213 | Olsen Eva | 2000 | ISHJ | 0094AM | 50 m | 1:20.89 | |
12 | 314 | Rasmussen Sofie Thun | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 1:21.22 | |
13 | 417 | Madsen Stine | 1999 | RINGE | 9972AC | 50 m | 1:21.33 | |
14 | 20 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 50 m | 1:21.40 | |
15 | 195 | Olsen Julie Brosbl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 1:22.24 | |
16 | 97 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGR | 9972AH | 50 m | 1:22.25 | |
17 | 266 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:22.30 | |
18 | 212 | Knoth Cayanne Kjr | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 1:23.04 | |
19 | 24 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 50 m | 1:23.08 | |
20 | 451 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 50 m | 1:23.54 | |
21 | 315 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 50 m | 1:23.76 | |
22 | 308 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HRSHOLM | 0044AF | 50 m | 1:24.08 | |
23 | 252 | Ljungstrm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:24.11 | |
24 | 19 | Petersen Sofie Steen | 2000 | HELSINGE | 0026AH | 50 m | 1:24.16 | |
25 | 450 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 1:24.77 | |
26 | 448 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 1:25.46 | |
27 | 121 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERD | 9904AC | 50 m | 1:25.53 | |
28 | 208 | Ubbesen Sofie | 1999 | DELTA | 9913AQ | 50 m | 1:25.64 | |
29 | 344 | Nielsen Mia Ishj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 1:26.81 | |
30 | 112 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 50 m | 1:26.85 | |
31 | 207 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 50 m | 1:27.36 | |
32 | 244 | Jensen Anna Brandenburg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 1:28.75 | |
33 | 324 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 50 m | 1:29.58 | |
34 | 298 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HRSHOLM | 0092AO | 50 m | 1:30.52 | |
35 | 415 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NSTVED | 0064AE | 50 m | 1:30.97 | |
36 | 46 | Mcneese Beth | 2001 | PINGVINEN | 0186AL | 50 m | 1:31.07 | |
37 | 5 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 50 m | 1:32.55 | |
38 | 45 | Jensen Hannah | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 50 m | 1:32.57 | |
39 | 305 | Schwenger Caroline | 2000 | HRSHOLM | 0098AM | 50 m | 1:32.57 | |
40 | 209 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 1:34.52 | |
41 | 43 | Bierre Victoria | 2000 | VRLSE | 0022AS | 50 m | 1:34.56 | |
42 | 190 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:34.81 | |
43 | 200 | Lnne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 50 m | 1:35.32 | |
44 | 80 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 50 m | 1:35.37 | |
45 | 424 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 50 m | 1:35.59 | |
46 | 264 | Jrgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 50 m | 1:35.95 | |
47 | 411 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGR | 0076AC | 50 m | 1:36.01 | |
48 | 336 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 50 m | 1:36.11 | |
49 | 332 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 50 m | 1:36.30 | |
50 | 383 | Kjr Karoline | 2000 | KGE | 0048AC | 50 m | 1:36.31 | |
51 | 99 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGR | 0078AA | 50 m | 1:36.54 | |
52 | 439 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 50 m | 1:36.59 | |
53 | 356 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 1:36.72 | |
54 | 145 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 50 m | 1:36.82 | |
55 | 323 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 50 m | 1:36.94 | |
56 | 141 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:37.01 | |
57 | 194 | Olsen Josefine Brosbl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:37.07 | |
58 | 86 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 50 m | 1:37.08 | |
59 | 365 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 50 m | 1:37.23 | |
60 | 394 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 50 m | 1:37.75 | |
61 | 330 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 50 m | 1:37.96 | |
62 | 4 | Brentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 1:38.13 | |
63 | 48 | Jrgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 50 m | 1:38.58 | |
64 | 188 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:41.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 19 juni 2011 |
Licens til Odense Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:30 |