Program för Neptuniaden 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Gren 37, 100m Frisim Fl D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 17 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 1:04.14 | |
2 | 18 | Hegardt Filippa | 1998 | DANDERYD | AI2898 | 25 m | 1:04.87 | |
3 | 54 | Atran Malin | 1998 | JÄRFÄLLA S | AN7698 | 25 m | 1:05.92 | |
4 | 504 | Kurttila Ella | 1998 | Cetus | 50 m | 1:06.00 | ||
5 | 193 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:06.60 | |
6 | 69 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 1:06.90 | |
7 | 151 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:07.88 | |
8 | 541 | Suominen Nea Suominenea | 1998 | RaisU | 25 m | 1:08.04 | ||
9 | 599 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:08.12 | |
10 | 543 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 25 m | 1:08.23 | ||
11 | 13 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 1:08.28 | |
12 | 60 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:08.49 | |
13 | 540 | Vihervuori Nora | 1998 | RaisU | 25 m | 1:08.91 | ||
14 | 398 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 1:09.06 | |
15 | 23 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 25 m | 1:09.64 | |
16 | 53 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 1:10.05 | |
17 | 449 | Häggblad Alva | 1999 | Ö-VIKS ASS | AK8899 | 25 m | 1:10.28 | |
18 | 365 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 1:10.41 | |
19 | 14 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | 1:10.46 | |
20 | 368 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 1:10.75 | |
21 | 469 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:10.96 | |
22 | 486 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:11.16 | |
23 | 28 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 1:11.21 | |
24 | 229 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:11.35 | |
25 | 339 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 1:11.83 | |
26 | 466 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 1:12.20 | |
27 | 453 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 1:12.42 | |
28 | 215 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:12.51 | |
29 | 517 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 1:12.88 | |
30 | 482 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:13.17 | |
31 | 411 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 1:13.35 | |
32 | 226 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 1:13.45 | |
33 | 542 | Matala-Aho Miia | 1998 | RaisU | 25 m | 1:13.51 | ||
34 | 94 | Ekholm Anna | 1998 | SK NEPTUN | BC2698 | 25 m | 1:13.85 | |
35 | 544 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RaisU | 25 m | 1:15.17 | ||
36 | 573 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 1:15.70 | |
37 | 203 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:16.22 | |
38 | 24 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:16.49 | |
39 | 340 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:16.87 | |
40 | 123 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:17.86 | |
41 | 394 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 1:18.87 | |
42 | 418 | Paldanius Sofia | 1998 | VÄSBY SS | AP5698 | 25 m | 1:19.49 | |
43 | 516 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:20.05 | |
44 | 132 | Rodhe Nathalie | 1998 | SK NEPTUN | BC6698 | 25 m | 1:20.69 | |
45 | 602 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 1:20.92 | |
46 | 158 | Franzén Moa | 1999 | NYKÖPING | AP0899 | 25 m | 1:21.98 | |
47 | 110 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:23.44 | |
48 | 489 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 1:24.02 | |
49 | 102 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 1:24.27 | |
50 | 84 | Berglund Johanna | 1998 | SK NEPTUN | BG4298 | 25 m | 1:25.53 | |
51 | 121 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 1:29.37 | |
52 | 81 | Söderlund Jonna Arkevret | 1998 | SK NEPTUN | AU6698 | 25 m | 1:30.71 | |
53 | 145 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 1:33.47 | |
54 | 162 | Wäppling Maya | 1999 | NYKÖPING | BI6299 | 25 m | 1:34.39 | |
55 | 160 | Nordvall Julia | 2000 | NYKÖPING | BA1200 | 25 m | 1:34.75 | |
56 | 1 | Klang Alva | 2000 | BOLLNÄS SS | AS5800 | 25 m | 1:38.63 | |
57 | 152 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 25 m | 1:39.31 | |
58 | 497 | Åkerman Nellie | 2000 | BOLLNÄS SS | AT6200 | 50 m | 1:49.39 | |
59 | 80 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | ||
60 | 83 | Berg Filippa | 2000 | SK NEPTUN | AL2800 | 50 m | ||
61 | 116 | Lindholm Ebba | 2000 | SK NEPTUN | BA9800 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 20 maj 2011 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:17 |