Program för LH-Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
LH-Games |
|
Utskriftsdatum |
09 juli 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
HS & LS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 juli 2011 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
643 |
3 |
Olivia Hallin |
1995 |
BE2695 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:40.76 |
393 |
4 |
Lina Wingren |
1996 |
AQ7896 |
SK TRITON |
|
25m |
|
627 |
5 |
Karin Sandin |
1995 |
BG9295 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:31.18 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
679 |
2 |
Julia Schubert |
1997 |
BE4897 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
603 |
3 |
Veronica Ljung |
1998 |
AH1698 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:54.34 |
468 |
4 |
Tina Njezic |
1997 |
AG7297 |
KARLSKRONA |
|
50m |
2:53.36 |
614 |
5 |
Wilma Skattäng-Stone |
1998 |
AP6698 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:54.02 |
42 |
6 |
Moa Svensson |
2001 |
AL4801 |
RONNEBY SS |
|
50m |
|
18 |
7 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
349 |
1 |
Malin Barta |
1997 |
AV2497 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:47.09 |
113 |
2 |
Julia Hakesjö |
1997 |
AM2697 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:43.94 |
20 |
3 |
Martina Jensen |
1998 |
AY2498 |
SK RAN |
|
50m |
2:42.94 |
369 |
4 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
2:41.35 |
8 |
5 |
Stine Marie Karlberg |
1999 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
2:42.12 |
498 |
6 |
Isabelle Sörlie |
1999 |
AV1299 |
FALUN |
|
25m |
2:43.01 |
58 |
7 |
Josefin Hansson |
1993 |
AG1293 |
KARLSHAMN |
|
25m |
2:46.32 |
311 |
8 |
Anna Kvarfordt |
1998 |
AM6898 |
VARBERG |
|
50m |
2:50.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
612 |
1 |
Matilda Sandberg |
1997 |
AI8297 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:39.27 |
238 |
2 |
Fredrika Beckman |
1998 |
BC0898 |
HS |
|
25m |
2:37.13 |
272 |
3 |
Anna Edstedt |
1995 |
BH0695 |
POSEIDON |
|
25m |
2:36.40 |
569 |
4 |
Jelena Dukic |
1996 |
BH8496 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:36.18 |
350 |
5 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:36.36 |
335 |
6 |
Victoria Jönsson |
1999 |
AS7499 |
S 71 |
|
25m |
2:37.04 |
413 |
7 |
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:37.79 |
317 |
8 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
50m |
2:39.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
303 |
1 |
Magdalena Holmefalk |
1996 |
BO4696 |
VARBERG |
|
25m |
2:35.83 |
67 |
2 |
Lovisa Åkesson |
1994 |
AK3894 |
KARLSHAMN |
|
25m |
2:35.11 |
500 |
3 |
Josefine Borbos |
1997 |
BA8297 |
FALUN |
|
25m |
2:35.00 |
353 |
4 |
Tove Möller |
1994 |
BS8294 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:31.40 |
5 |
5 |
Julijanne Finmark |
1994 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
2:32.54 |
494 |
6 |
Lotta Persson |
1997 |
BF7897 |
FALUN |
|
25m |
2:35.09 |
475 |
7 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:35.38 |
561 |
8 |
Kajsa Bengtsson |
1997 |
AP7897 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:36.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
496 |
1 |
Julia Nordlund |
1998 |
AL2498 |
FALUN |
|
25m |
2:30.12 |
357 |
2 |
Emma Borg |
1994 |
AJ4494 |
SK TRITON |
|
25m |
2:29.18 |
333 |
3 |
Jessica Jönsson |
1998 |
AQ8298 |
S 71 |
|
25m |
2:28.09 |
23 |
4 |
Lise S. Eiane |
1997 |
|
Sola SK |
|
25m |
2:27.29 |
9 |
5 |
Marie Malvik |
1997 |
|
Porsgrunn |
|
50m |
2:27.53 |
26 |
6 |
Maja Duveborn |
1995 |
AM2495 |
KSLS |
|
25m |
2:29.13 |
189 |
7 |
Sanna Hansson |
1995 |
BK1495 |
HS |
|
25m |
2:29.73 |
104 |
8 |
Malin Johansson |
1996 |
AN3696 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:30.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
493 |
1 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
2:27.10 |
33 |
2 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
25m |
2:26.25 |
534 |
3 |
Amanda Bergkvist |
1996 |
AN0896 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:25.81 |
110 |
4 |
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:25.30 |
309 |
5 |
Linnea Kobel |
1996 |
AN4496 |
VARBERG |
|
25m |
2:25.70 |
492 |
6 |
Elin Zetterberg |
1998 |
AQ6498 |
FALUN |
|
25m |
2:25.95 |
565 |
7 |
Camilla Cavalli |
1997 |
BO4497 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:26.87 |
194 |
8 |
Elina Johnsson |
1996 |
AG2296 |
HS |
|
25m |
2:27.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
394 |
1 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
2:23.92 |
24 |
2 |
Jenny Blom |
1995 |
AB2295 |
KSLS |
|
25m |
2:22.41 |
105 |
3 |
Issabella Hong |
1998 |
AK4698 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:20.66 |
34 |
4 |
Elin Persson |
1995 |
AH9495 |
KSLS |
|
25m |
2:18.29 |
315 |
5 |
Ida Laurén |
1994 |
BS3894 |
VARBERG |
|
25m |
2:18.88 |
446 |
6 |
Nellie Ternblad |
1995 |
AI2295 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:22.21 |
566 |
7 |
Johanna Cavalli |
1996 |
BT2296 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:23.43 |
380 |
8 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
2:24.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
675 |
1 |
Renee Lundgren |
1995 |
BW7295 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:16.47 |
313 |
2 |
Elin Kvarnemar |
1995 |
BA3295 |
VARBERG |
|
25m |
2:15.06 |
355 |
3 |
Emma Tall |
1992 |
BN8692 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:13.50 |
549 |
4 |
Lovisa Klarén |
1992 |
AK1692 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:11.78 |
168 |
5 |
Agnes Idoffsson |
1994 |
BK9694 |
HS |
|
25m |
2:12.76 |
410 |
6 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:14.58 |
323 |
7 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
POSEIDON |
|
25m |
2:15.63 |
378 |
8 |
Amanda Nilsson |
1996 |
AD9896 |
SK TRITON |
|
25m |
2:17.35 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
09 juli 2011 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:18 |
|