Program for Wadköpingsdoppet 2011
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 55, 200m Medley C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Podéus Elin | 1997 | NKK | AE8297 | 25 m | 2:23.85 | |
2 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 2:32.94 | |
3 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:33.73 | |
4 | 402 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:34.39 | |
5 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 2:34.67 | |
6 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 2:36.49 | |
7 | 361 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 2:37.28 | |
8 | 372 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 2:37.42 | |
9 | 452 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 2:38.34 | |
10 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:39.41 | |
11 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 2:40.21 | |
12 | 404 | Lövgren Maria | 1997 | VÄSTERÅS | AN2897 | 25 m | 2:40.79 | |
13 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 2:41.12 | |
14 | 363 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 2:41.42 | |
15 | 233 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 2:43.65 | |
16 | 125 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 25 m | 2:43.83 | |
17 | 124 | Janzon Amanda | 1997 | GÖTEBORG | AK7697 | 25 m | 2:44.19 | |
18 | 126 | Kewenter Matilda | 1997 | GÖTEBORG | AK0897 | 25 m | 2:44.93 | |
19 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 2:47.46 | |
20 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 2:55.25 | |
21 | 245 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 3:00.97 | |
22 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 3:03.30 | |
23 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 3:03.63 | |
24 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 3:06.54 | |
25 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 3:12.06 | |
26 | 292 | Myrén Nora | 1999 | SÄFFLE SS | AK0499 | 50 m | 3:17.17 | |
27 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | 3:17.89 | |
28 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 3:19.07 | |
29 | 390 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 3:19.56 | |
30 | 267 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 3:20.52 | |
31 | 268 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 3:21.03 | |
32 | 348 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 3:21.25 | |
33 | 196 | Grundmark Anna | 1997 | NKK | AL2697 | 25 m | 2:45.29 | RES |
34 | 408 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 3:22.97 | RES |
35 | 85 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 50 m | 3:27.86 | RES |
36 | 108 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 50 m | 3:35.23 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 23 september 2011 |
Licensierad till: Örebro Simallians | Utskriftstid | 19:24 |