Program för UGP 3 / Bockstensdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 46
|
Tävling |
UGP3 / Bockstensdoppet |
|
Utskriftsdatum |
19 juni 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
14:45 |
|
|
Arrangör |
Varberg Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 juni 2011 |
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
Sponsor: Xplanation |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Sebastian Svensson |
1999 |
AN6599 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:01.67 |
442 |
2 |
Erik Storberg |
2000 |
AK1300 |
VARBERG |
|
50m |
55.79 |
66 |
3 |
Sebastian Andersson |
1999 |
AH1399 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
55.59 |
303 |
4 |
Emil Tiger |
2000 |
AO4300 |
MASS |
|
25m |
54.61 |
159 |
5 |
Alexander Ekman |
1999 |
AN5599 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
55.18 |
421 |
6 |
Jonathan Karlsson |
1999 |
AP2399 |
VARBERG |
|
50m |
55.63 |
240 |
7 |
Harald Eriksson |
2000 |
AO3700 |
MASS |
|
25m |
56.02 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Adam Bengtsson |
1999 |
AC4999 |
MASS |
|
25m |
54.04 |
227 |
2 |
Erik Chen |
2000 |
AD7700 |
MASS |
|
25m |
52.47 |
51 |
3 |
Filip Jelic |
1999 |
AE0799 |
ELFSBORG |
|
50m |
51.89 |
156 |
4 |
Samuel Arvidsson |
1999 |
AP1799 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
51.30 |
232 |
5 |
Oliver Einarsson |
2000 |
AO0300 |
MASS |
|
25m |
51.86 |
166 |
6 |
Markus Hjält |
1999 |
AG1999 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
52.23 |
117 |
7 |
Hakim Haj Salah |
1999 |
AK8999 |
GÖTEBORG |
|
25m |
53.13 |
175 |
8 |
Gustav Johansson |
1999 |
AK3399 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
54.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Anton Amiri |
2000 |
AN0900 |
GÖTEBORG |
|
25m |
50.82 |
404 |
2 |
Erik Brink |
1999 |
AR6399 |
VARBERG |
|
50m |
50.52 |
62 |
3 |
William W Holappa |
1999 |
AC0599 |
ELFSBORG |
|
25m |
49.79 |
182 |
4 |
Olle-Theodor Lyxell |
1999 |
AG4999 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
48.10 |
378 |
5 |
Joel Mannela |
1999 |
AF7999 |
SUNDSVALL |
|
25m |
48.97 |
74 |
6 |
Niklas Jagerstål |
1999 |
AF8199 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
50.03 |
205 |
7 |
Oscar Örne |
1999 |
AG6999 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
50.60 |
394 |
8 |
Daniel Andersson |
1999 |
AK5399 |
VARBERG |
|
25m |
50.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
318 |
1 |
Daniel Börjesson |
1999 |
AJ4599 |
S 77 |
|
25m |
45.87 |
42 |
2 |
Gunnar Widerberg |
2000 |
AG3700 |
SK LAXEN |
|
25m |
43.83 |
233 |
3 |
Jonathan Ekelund |
1999 |
AA4999 |
MASS |
|
25m |
40.69 |
314 |
4 |
Tobias Åberg |
2000 |
AB2500 |
MASS |
|
25m |
40.55 |
215 |
5 |
Albin Lövgren |
1999 |
AC0199 |
MARIESTAD |
|
25m |
40.56 |
418 |
6 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
43.11 |
407 |
7 |
Anton Dahlgren |
1999 |
AM4999 |
VARBERG |
|
25m |
44.54 |
141 |
8 |
Samuel Sjögren |
1999 |
AJ2399 |
GÖTEBORG |
|
50m |
46.50 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
19 juni 2011 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
14:45 |
|