Program för Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:14.79 | |
2 | 309 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 1:16.08 | |
3 | 165 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:16.17 | |
4 | 251 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:16.58 | |
5 | 239 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 1:16.63 | |
6 | 166 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:18.58 | |
7 | 42 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:19.42 | |
8 | 323 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:21.18 | |
9 | 8 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 25 m | 1:21.55 | |
10 | 286 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:22.54 | |
11 | 10 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 1:22.76 | |
12 | 156 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 25 m | 1:23.79 | |
13 | 229 | Cour Emma la | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:24.06 | |
14 | 11 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 1:24.25 | |
15 | 106 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:24.40 | |
16 | 317 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:24.46 | |
17 | 257 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:24.78 | |
18 | 77 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 1:25.81 | |
19 | 218 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:26.78 | |
20 | 277 | Petersen Sofie Steen | 2000 | HELSINGE | 0026AH | 25 m | 1:27.70 | |
21 | 170 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 1:27.81 | |
22 | 127 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 1:28.39 | |
23 | 14 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 1:28.58 | |
24 | 214 | Kopp Helena | 1999 | RINGSTED | 9996AN | 25 m | 1:28.89 | |
25 | 298 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:29.02 | |
26 | 15 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 1:29.42 | |
27 | 126 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 1:29.77 | |
28 | 304 | Truelsen Clara West | 1999 | RØNNE | 9938AJ | 25 m | 1:29.92 | |
29 | 208 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:29.97 | |
30 | 59 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:30.30 | |
31 | 16 | Esbensen Ida-Maria | 1999 | GI40HERMES | 9954AK | 25 m | 1:30.52 | |
32 | 114 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:30.77 | |
33 | 48 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:31.16 | |
34 | 199 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:31.21 | |
35 | 193 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:31.50 | |
36 | 200 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:32.16 | |
37 | 79 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:32.30 | |
38 | 47 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:32.32 | |
39 | 152 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 25 m | 1:32.57 | |
40 | 295 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:33.71 | |
41 | 248 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:33.81 | |
42 | 143 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:34.23 | |
43 | 322 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:34.63 | |
44 | 135 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 1:34.89 | |
45 | 194 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 1:34.95 | |
46 | 3 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:35.01 | |
47 | 38 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 1:35.11 | |
48 | 321 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:35.59 | |
49 | 267 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:36.01 | |
50 | 155 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:36.07 | |
51 | 94 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:36.08 | |
52 | 274 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:36.55 | |
53 | 171 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:37.60 | |
54 | 272 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 1:37.66 | |
55 | 32 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 25 m | 1:37.89 | |
56 | 112 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:37.98 | |
57 | 28 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 25 m | 1:39.12 | |
58 | 54 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:39.43 | |
59 | 87 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:39.75 | |
60 | 115 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:39.91 | |
61 | 81 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:40.09 | |
62 | 154 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:40.55 | |
63 | 41 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:42.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 25 maj 2011 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:47 |