Program för Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Løb 3, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 5:01.72 | |
2 | 308 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 5:05.28 | |
3 | 85 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 5:05.84 | |
4 | 9 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 5:15.11 | |
5 | 167 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 5:18.93 | |
6 | 79 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 5:19.94 | |
7 | 283 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 5:20.72 | |
8 | 95 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 5:23.85 | |
9 | 170 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 5:25.61 | |
10 | 72 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 5:26.78 | |
11 | 94 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 5:28.02 | |
12 | 15 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 5:30.89 | |
13 | 8 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 25 m | 5:31.61 | |
14 | 323 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 5:35.06 | |
15 | 218 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 5:47.83 | |
16 | 52 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 5:49.33 | |
17 | 139 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 5:51.56 | |
18 | 63 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 5:51.91 | |
19 | 112 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 5:55.44 | |
20 | 41 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 5:58.02 | |
21 | 54 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 6:03.72 | |
22 | 322 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 6:03.88 | |
23 | 248 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 6:05.16 | |
24 | 82 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 6:06.70 | |
25 | 194 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 6:07.53 | |
26 | 55 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 6:10.25 | |
27 | 109 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 6:13.36 | |
28 | 164 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 6:16.07 | |
29 | 38 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 6:17.69 | |
30 | 310 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 6:19.44 | |
31 | 46 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 6:23.63 | |
32 | 49 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 6:23.67 | |
33 | 102 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 6:23.74 | |
34 | 267 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 6:24.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 25 maj 2011 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:47 |