Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 3
|
Stvne navn |
st rgang Gruppe2 |
|
Udskriftsdato |
29 maj 2011 |
|
|
Stvne by |
Kge |
|
Udskriftstidspunkt |
08:47 |
|
|
Arrangr |
Kge Svmmeklub & Dansk Svmmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
28 maj 2011 |
|
|
|
|
Lb 3, 400m Frisvmning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
2 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
6:24.26 |
49 |
3 |
Lrke Koch Sonnenborg |
2000 |
0012AF |
ALLERD |
|
25m |
6:23.67 |
102 |
4 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
0118AD |
GENTOFTE |
|
25m |
6:23.74 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Line Hanghj Kjelgaard |
2000 |
0032AF |
ALLERD |
|
25m |
6:23.63 |
38 |
2 |
Regitze Gaard |
2001 |
0178AG |
VI39 |
|
25m |
6:17.69 |
109 |
3 |
Mathilde Kaadtmann |
2000 |
0078AB |
HELSINGR |
|
25m |
6:13.36 |
164 |
4 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KGE |
|
25m |
6:16.07 |
310 |
5 |
Monica Kristiansen |
2001 |
0108AB |
STT |
|
25m |
6:19.44 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Line Fensten Jrgensen |
2000 |
0012AJ |
LYNGBY |
|
25m |
6:07.53 |
248 |
2 |
Maria Olsen |
2000 |
0044AD |
KVIK |
|
25m |
6:05.16 |
41 |
3 |
Kathrine Pii Frederiksen |
2000 |
0036AA |
ALLERD |
|
25m |
5:58.02 |
54 |
4 |
Andrea M. Lang Bolvig |
2000 |
0048AE |
BIRKERD |
|
25m |
6:03.72 |
82 |
5 |
Nicole Bennetsen |
2000 |
0048AA |
GENTOFTE |
|
25m |
6:06.70 |
55 |
6 |
Thit Bondo |
2000 |
0068AE |
BIRKERD |
|
25m |
6:10.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
63 |
1 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERD |
|
25m |
5:51.91 |
72 |
2 |
Anne Sofie Gadfelt |
1999 |
9948AE |
FARUM |
|
25m |
5:26.78 |
283 |
3 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
5:20.72 |
170 |
4 |
Asta Kielgast |
1999 |
9972AE |
KGE |
|
25m |
5:25.61 |
139 |
5 |
Natasja Kepp |
2000 |
0088AH |
HRSHOLM |
|
25m |
5:51.56 |
112 |
6 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGR |
|
25m |
5:55.44 |
|
|
Heat 5 (6) (11 r og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
218 |
1 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
SLAGELSE |
|
25m |
5:47.83 |
15 |
2 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
GI40HERMES |
|
25m |
5:30.89 |
95 |
3 |
Caroline Hrlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
5:23.85 |
94 |
4 |
Cathrine Laura Holten |
2000 |
0018AA |
GENTOFTE |
|
25m |
5:28.02 |
8 |
5 |
Sofie Thun Rasmussen |
2000 |
0074AF |
GI40HERMES |
|
25m |
5:31.61 |
52 |
6 |
Camilla Taylor |
2000 |
0082AA |
ALLERD |
|
25m |
5:49.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
Emma Hansen |
1999 |
9954AA |
KGE |
|
25m |
5:18.93 |
85 |
2 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
GENTOFTE |
|
25m |
5:05.84 |
309 |
3 |
Cecilie Hgskilde |
1999 |
9922AD |
VI39 |
|
25m |
5:01.72 |
308 |
4 |
Emilie Heick |
1999 |
9996AC |
AIF |
|
25m |
5:05.28 |
9 |
5 |
Rikke Dehn |
1999 |
9978AE |
GI40HERMES |
|
25m |
5:15.11 |
79 |
6 |
Christina F. Eriksen |
1999 |
9968AL |
FR.SUND |
|
25m |
5:19.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
29 maj 2011 |
Licens til Kge Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:47 |
|