Ohjelma Simmis Arena -uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 20, 200m Sekauinti Miehet |
Maailmanennätys: Ryan LOCHTE (1984) 1:54.10 2009-07-30 |
SE: Jani Sievinen (1974) 1:58.16 1994-09-11 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | Yritys Petja | 1993 | SiHy | 93A330 | 50 m | 2:14.11 | |
2 | Härkönen Henri | 1993 | SGR | 93A925 | 50 m | 2:16.45 | |
3 | Tarkkanen Oliver | 1995 | Poseidon | 95A714 | 50 m | 2:17.88 | |
4 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | ImU | 93A494 | 50 m | 2:20.47 | |
5 | Lindholm Niko-Pekka | 1994 | TuUS | 94A863 | 50 m | 2:20.61 | |
6 | Kokko Olli | 1994 | LaUS | 94A602 | 50 m | 2:21.44 | |
7 | Auren Uula | 1991 | HSS | 91A202 | 50 m | 2:23.67 | |
8 | Vorobiev Vladislav | 1996 | LaUS | 96A120 | 50 m | 2:26.93 | |
9 | Karvonen Tero | 1994 | MiUS | 94A637 | 50 m | 2:27.26 | |
10 | Kartau Martin | 1995 | SGR | 95A915 | 50 m | 2:27.34 | |
11 | Sinnemaa Rasmus | 1994 | Cetus | 94A889 | 50 m | 2:28.63 | |
12 | Laisi Iiro | 1995 | NurKu | 95A095 | 50 m | 2:31.63 | |
13 | Soininen Oula | 1994 | Cetus | 94A509 | 50 m | 2:32.24 | |
14 | Kettunen Lauri | 1995 | Cetus | 95A622 | 50 m | 2:32.68 | |
15 | Korpela Ville | 1994 | Poseidon | 94A377 | 50 m | 2:34.65 | |
16 | Salminen Miikka | 1996 | Poseidon | 96A739 | 50 m | 2:35.03 | |
17 | Vihro Tatu | 1994 | KeUi | 94A437 | 50 m | 2:40.15 | |
18 | Kokarev Robert | 1997 | HSS | 97A079 | 50 m | 2:40.32 | |
19 | Karjalainen Oskar | 1995 | ORCA | 95A120 | 50 m | 2:41.64 | |
20 | Jokinen Sampo | 1998 | HSS | 98A133 | 50 m | 2:44.51 | |
21 | Hatunen Lauri | 1998 | VUS-VSS | 98A200 | 50 m | 2:46.42 | |
22 | Siline Arni | 1997 | SiHy | 97A792 | 50 m | 2:46.71 | |
23 | Kuosmanen Jami | 1998 | LaUS | 98A227 | 50 m | 2:47.67 | |
24 | Luhanka Oskari | 1997 | HSS | 97A763 | 50 m | 2:48.91 | |
25 | Upornikov Alexei | 1998 | Poseidon | 98A080 | 50 m | 2:49.02 | |
26 | Leiponen Antti | 1998 | NurKu | 98A235 | 50 m | 2:49.20 | |
27 | Heiliö Sampo | 1997 | KoVe-Ve | 97A324 | 50 m | 2:50.78 | |
28 | Kulmala Tuomas | 1996 | HSS | 96A343 | 50 m | 2:52.04 | |
29 | Patinen Reko | 1998 | Octopus | 98A336 | 50 m | 2:53.25 | |
30 | Virkkala Juhani | 1998 | HSS | 98A219 | 50 m | 2:56.44 | |
31 | Karola Eero | 1995 | KeUi | 95A355 | 50 m | 2:57.27 | |
32 | Lassila Marko | 1998 | NumKis | 98A039 | 50 m | 2:57.45 | |
33 | Clayhills Bruce | 1997 | HSS | 97A983 | 50 m | 2:58.30 | |
34 | Varheenmaa Harri | 1995 | SGR | 95A161 | 50 m | 2:58.68 | |
35 | Vaherno Anton | 1998 | NumKis | 98A600 | 50 m | 2:59.31 | |
36 | Laakkonen Saku | 1999 | VanVe | 99A326 | 50 m | 2:59.43 | |
37 | Kyyrä Henri | 1999 | VanVe | 99A179 | 50 m | 3:02.73 | |
38 | Lahdelma Roope | 1997 | HSS | 97A647 | 50 m | 3:03.04 | |
39 | Otranen Ilari | 1998 | NumKis | 98A192 | 50 m | 3:04.12 | |
40 | Seppänen Kaarlo | 1999 | HSS | 99A225 | 50 m | 3:07.24 | |
41 | Somero Atte | 1999 | LaUS | 99A522 | 50 m | 3:08.38 | |
42 | Tiihonen Elias | 1999 | HSS | 99A560 | 50 m | 3:10.66 | |
43 | Salminen Aleksi | 1998 | NumKis | 98A021 | 50 m | 3:14.50 | |
44 | James Nathan | 1997 | HSS | 97A873 | 50 m | 3:15.81 | |
45 | Karvo Kaius | 2000 | HSS | 00A066 | 50 m | 3:18.12 | |
46 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HSS | 98A584 | 50 m | 3:23.99 | |
47 | Tikkanen Tommi | 1998 | SiWa | 98A629 | 50 m | 3:25.42 | |
48 | Virtanen Toni | 1999 | NumKis | 99A426 | 50 m | 4:03.09 | |
49 | Durmanov Andrei | 1999 | LaUS | 99A600 | 50 m | ||
50 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 00A187 | 50 m | ||
51 | Pakarinen Alari | 1998 | HSS | 98A651 | 50 m | ||
52 | Sandås Oskar | 1997 | HSS | 97A997 | 50 m | ||
53 | Vartiainen Henri | 1989 | HSS | 89A190 | 50 m | ||
54 | Hölttä Santeri | 2000 | JUK | 00A236 | 50 m | ||
55 | Saukkomaa Mikko | 1996 | ORCA | 96B133 | 50 m | ||
56 | Pettinen Rasmus | 1995 | HSS | 95A470 | 50 m | ||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 20 huhtikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap | Tulostusaika | 18:46 |