Startliste for Vårsimiaden Försök 2011
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Gren 1, 200m Medley Flickor 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 49 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 2:40.93 | |
2 | 48 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 2:46.36 | |
3 | 47 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 2:46.75 | |
4 | 73 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 2:59.64 | |
5 | 50 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 3:04.79 | |
6 | 70 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 3:13.19 | |
7 | 68 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 3:13.44 | |
8 | 25 | Kaplin Jennifer | 1998 | ESKILSTUNA | AO8898 | 25 m | 3:15.36 | |
9 | 51 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 3:15.79 | |
10 | 19 | Fundberg Linnéa | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 3:40.00 | |
11 | 86 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | ||
12 | 69 | Bäckdahl Anna | 1999 | TROSABYGD. | AM6699 | 25 m | ||
13 | 66 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 25 m | ||
14 | 61 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 2, 200m Medley Pojkar 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 2:54.05 | |
2 | 15 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 3:02.85 | |
3 | 14 | Brand-Larsson Sebastian | 1998 | ESKILSTUNA | AN1198 | 25 m | 3:09.47 | |
4 | 28 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 3:15.00 | |
5 | 24 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 3:15.00 | |
6 | 87 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 3:16.67 | |
7 | 17 | Erlandsson Martin | 1998 | ESKILSTUNA | AI3198 | 25 m | 3:30.00 | |
8 | 13 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 3:37.17 | |
9 | 12 | Biscevic Marco | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 3:40.44 | |
10 | 41 | Karlsson Henrik | 1998 | FLENS SS | AC7398 | 25 m | 3:42.02 | |
11 | 35 | Szakal Simon | 1998 | ESKILSTUNA | AF4398 | 25 m | 3:50.00 | |
12 | 91 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | ||
13 | 77 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 3, 100m Medley Flickor 11 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 46 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:21.64 | |
2 | 83 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 1:32.46 | |
3 | 84 | Blomqvist Beatrice | 2000 | UPSALA S | AE7400 | 25 m | 1:33.01 | |
4 | 29 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:35.76 | |
5 | 58 | Wennerberg Wilma | 2001 | SK STRÄNGN | AG3201 | 25 m | 1:36.22 | |
6 | 37 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 25 m | 1:37.99 | |
7 | 26 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:39.72 | |
8 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | SK STRÄNGN | AF9801 | 25 m | 1:40.56 | |
9 | 56 | Regard Josefine | 2000 | SK STRÄNGN | AP4200 | 25 m | 1:42.59 | |
10 | 31 | Persson Tova | 2000 | ESKILSTUNA | AJ5400 | 25 m | 1:44.48 | |
11 | 89 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:47.60 | |
12 | 79 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 1:53.27 | |
13 | 72 | Ljung Moa | 2001 | TROSABYGD. | AG2201 | 25 m | 2:09.03 | |
14 | 52 | Kahlbom Josefin | 2001 | SK STRÄNGN | AG1201 | 25 m | ||
15 | 71 | Kårehagen Elin | 2001 | TROSABYGD. | AG7601 | 25 m | ||
16 | 74 | Wadsten Ellen | 2002 | TROSABYGD. | AE3402 | 25 m | ||
17 | 96 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | ||
18 | 62 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 4, 100m Medley Pojkar 11 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 55 | Quach Tommy | 2000 | SK STRÄNGN | AE9700 | 25 m | 1:41.48 | |
2 | 102 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 1:44.36 | |
3 | 78 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 1:44.54 | |
4 | 34 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 1:46.96 | |
5 | 97 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 1:50.51 | |
6 | 95 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 5, 100m Bröstsim Flick 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:22.61 | |
2 | 47 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:26.03 | |
3 | 49 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:29.12 | |
4 | 46 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:33.68 | |
5 | 25 | Kaplin Jennifer | 1998 | ESKILSTUNA | AO8898 | 25 m | 1:33.72 | |
6 | 92 | Jai Sara | 1998 | UPSALA S | BK0898 | 25 m | 1:33.80 | |
7 | 98 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 1:36.19 | |
8 | 86 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:37.08 | |
9 | 73 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 1:37.28 | |
10 | 51 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:38.44 | |
11 | 50 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:39.10 | |
12 | 29 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:39.96 | |
13 | 70 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 1:40.27 | |
14 | 83 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 1:40.87 | |
15 | 39 | Renlund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | AX1899 | 25 m | 1:41.45 | |
16 | 61 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 1:42.16 | |
17 | 68 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 1:46.54 | |
18 | 33 | Strand Elin | 1998 | ESKILSTUNA | AK8298 | 25 m | 1:47.01 | |
19 | 64 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 1:47.42 | |
20 | 66 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 25 m | 1:47.67 | |
21 | 53 | Nyström Adina | 1999 | SK STRÄNGN | BD3699 | 25 m | 1:49.49 | |
22 | 80 | Alpergin Didar | 1999 | UPSALA S | AZ5899 | 25 m | 1:50.27 | |
23 | 26 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:50.87 | |
24 | 82 | Bill Cecilia | 1998 | UPSALA S | BE8898 | 25 m | 1:51.71 | |
25 | 56 | Regard Josefine | 2000 | SK STRÄNGN | AP4200 | 25 m | 1:52.21 | |
26 | 85 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | 1:59.90 | |
27 | 106 | Westberg Elina | 2000 | ESKILSTUNA | AV7600 | 25 m | 2:05.00 | EFT |
28 | 22 | Isakssen Jenny | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:10.00 | |
29 | 27 | Landin Julia | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:10.00 | ||
30 | 69 | Bäckdahl Anna | 1999 | TROSABYGD. | AM6699 | 25 m | ||
31 | 104 | Söderberg Emma | 1999 | STRÄNGNÄS | AR2399 | 25 m | ||
32 | 63 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 6, 100m Bröstsim Pojk 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 24 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:28.75 | |
2 | 15 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:31.50 | |
3 | 54 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:31.58 | |
4 | 93 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 1:31.85 | |
5 | 28 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:36.17 | |
6 | 81 | Bill Anders | 1998 | UPSALA S | AR2398 | 25 m | 1:39.79 | |
7 | 14 | Brand-Larsson Sebastian | 1998 | ESKILSTUNA | AN1198 | 25 m | 1:39.99 | |
8 | 87 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 1:41.62 | |
9 | 94 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 1:46.03 | |
10 | 102 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 1:46.11 | |
11 | 88 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 1:50.18 | |
12 | 55 | Quach Tommy | 2000 | SK STRÄNGN | AE9700 | 25 m | 1:54.76 | |
13 | 77 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 1:55.95 | |
14 | 36 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:59.30 | |
15 | 32 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 2:00.00 | |
16 | 11 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 107 | Kaup Martin | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:20.00 | EFT | |
18 | 109 | Gavoura Wiktor | 1999 | STRÄNGNÄS | AL1199 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 7, 50m Bröstsim Flickor 10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | SK STRÄNGN | AF9801 | 25 m | 49.33 | |
2 | 58 | Wennerberg Wilma | 2001 | SK STRÄNGN | AG3201 | 25 m | 52.49 | |
3 | 62 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 53.55 | |
4 | 71 | Kårehagen Elin | 2001 | TROSABYGD. | AG7601 | 25 m | 55.21 | |
5 | 89 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 56.08 | |
6 | 38 | Östberg Felicia | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:00.00 | ||
7 | 79 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 1:00.03 | |
8 | 40 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 1:00.18 | |
9 | 18 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 1:00.42 | |
10 | 72 | Ljung Moa | 2001 | TROSABYGD. | AG2201 | 25 m | 1:00.64 | |
11 | 21 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:01.26 | |
12 | 67 | Blomberg Angelica | 2002 | TROSABYGD. | AD8802 | 25 m | 1:02.76 | |
13 | 52 | Kahlbom Josefin | 2001 | SK STRÄNGN | AG1201 | 25 m | 1:03.37 | |
14 | 9 | Allerhed Johanna | 2001 | ESKILSTUNA | AM7401 | 25 m | 1:03.56 | |
15 | 108 | Kaup Anna | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:05.00 | EFT | |
16 | 20 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:06.84 | |
17 | 16 | Brorsson Evelina | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:09.33 | ||
18 | 74 | Wadsten Ellen | 2002 | TROSABYGD. | AE3402 | 25 m | 1:24.27 | |
19 | 103 | Alpergin Mina | 2001 | UPSALA S | AO2401 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 8, 50m Bröstsim Pojkar 10 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Johansson Timmy | 2001 | ESKILSTUNA | AG9501 | 25 m | 52.26 | |
2 | 42 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 58.00 | |
3 | 95 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 1:04.25 | |
4 | 30 | Meeker Jakob | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:05.00 | ||
5 | 57 | Sandberg Jesper | 2001 | SK STRÄNGN | AB4701 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 9, 100m Frisim Flickor 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 49 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:03.63 | |
2 | 48 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:05.51 | |
3 | 47 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:08.96 | |
4 | 46 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:10.92 | |
5 | 50 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:12.49 | |
6 | 73 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 1:13.88 | |
7 | 51 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:14.78 | |
8 | 70 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 1:17.64 | |
9 | 98 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 1:18.55 | |
10 | 83 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 1:19.40 | |
11 | 19 | Fundberg Linnéa | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 1:19.65 | |
12 | 68 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 1:20.88 | |
13 | 66 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 25 m | 1:21.82 | |
14 | 45 | Franzén Moa | 1999 | NYKÖPING | AP0899 | 25 m | 1:21.98 | |
15 | 92 | Jai Sara | 1998 | UPSALA S | BK0898 | 25 m | 1:22.02 | |
16 | 80 | Alpergin Didar | 1999 | UPSALA S | AZ5899 | 25 m | 1:22.55 | |
17 | 33 | Strand Elin | 1998 | ESKILSTUNA | AK8298 | 25 m | 1:22.88 | |
18 | 37 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 25 m | 1:24.16 | |
19 | 64 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 1:24.62 | |
20 | 61 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 1:25.30 | |
21 | 84 | Blomqvist Beatrice | 2000 | UPSALA S | AE7400 | 25 m | 1:25.42 | |
22 | 43 | Lindberg Catharina | 1998 | KATRINEHOL | AI6898 | 25 m | 1:27.67 | |
23 | 53 | Nyström Adina | 1999 | SK STRÄNGN | BD3699 | 25 m | 1:27.68 | |
24 | 29 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:28.22 | |
25 | 56 | Regard Josefine | 2000 | SK STRÄNGN | AP4200 | 25 m | 1:28.52 | |
26 | 26 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:29.70 | |
27 | 96 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | 1:31.38 | |
28 | 31 | Persson Tova | 2000 | ESKILSTUNA | AJ5400 | 25 m | 1:31.41 | |
29 | 85 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | 1:35.71 | |
30 | 22 | Isakssen Jenny | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 1:45.00 | |
31 | 10 | Berg Alice | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:50.00 | ||
32 | 105 | Blom Wilma | 1998 | UPSALA S | 25 m | EFT | ||
33 | 65 | Åkerblom Kathrine | 1999 | STRÄNGNÄS | BK2499 | 25 m | ||
34 | 69 | Bäckdahl Anna | 1999 | TROSABYGD. | AM6699 | 25 m | ||
35 | 82 | Bill Cecilia | 1998 | UPSALA S | BE8898 | 25 m | ||
36 | 104 | Söderberg Emma | 1999 | STRÄNGNÄS | AR2399 | 25 m | ||
37 | 63 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 10, 100m Frisim Pojkar 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:07.57 | |
2 | 13 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 1:09.44 | |
3 | 12 | Biscevic Marco | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 1:11.36 | |
4 | 15 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:11.97 | |
5 | 88 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 1:14.18 | |
6 | 28 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:14.40 | |
7 | 14 | Brand-Larsson Sebastian | 1998 | ESKILSTUNA | AN1198 | 25 m | 1:15.28 | |
8 | 87 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 1:17.54 | |
9 | 93 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 1:18.48 | |
10 | 17 | Erlandsson Martin | 1998 | ESKILSTUNA | AI3198 | 25 m | 1:19.06 | |
11 | 41 | Karlsson Henrik | 1998 | FLENS SS | AC7398 | 25 m | 1:19.84 | |
12 | 24 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:20.56 | |
13 | 35 | Szakal Simon | 1998 | ESKILSTUNA | AF4398 | 25 m | 1:22.23 | |
14 | 55 | Quach Tommy | 2000 | SK STRÄNGN | AE9700 | 25 m | 1:23.07 | |
15 | 77 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 1:25.43 | |
16 | 91 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 1:29.10 | |
17 | 78 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 1:31.77 | |
18 | 97 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 1:35.16 | |
19 | 94 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 1:35.35 | |
20 | 34 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 1:35.45 | |
21 | 81 | Bill Anders | 1998 | UPSALA S | AR2398 | 25 m | 1:36.80 | |
22 | 32 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:50.00 | |
23 | 11 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:50.00 | ||
24 | 36 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:50.00 | |
25 | 109 | Gavoura Wiktor | 1999 | STRÄNGNÄS | AL1199 | 25 m | EFT | |
26 | 44 | Enoksson Emil | 1999 | NYKÖPING | AJ2999 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 11, 50m Frisim Flickor 10 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 58 | Wennerberg Wilma | 2001 | SK STRÄNGN | AG3201 | 25 m | 36.71 | |
2 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | SK STRÄNGN | AF9801 | 25 m | 39.03 | |
3 | 89 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 42.76 | |
4 | 79 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 43.22 | |
5 | 52 | Kahlbom Josefin | 2001 | SK STRÄNGN | AG1201 | 25 m | 46.16 | |
6 | 72 | Ljung Moa | 2001 | TROSABYGD. | AG2201 | 25 m | 47.53 | |
7 | 71 | Kårehagen Elin | 2001 | TROSABYGD. | AG7601 | 25 m | 48.93 | |
8 | 18 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 49.49 | |
9 | 9 | Allerhed Johanna | 2001 | ESKILSTUNA | AM7401 | 25 m | 49.59 | |
10 | 62 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 49.94 | |
11 | 67 | Blomberg Angelica | 2002 | TROSABYGD. | AD8802 | 25 m | 51.24 | |
12 | 20 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 52.23 | |
13 | 16 | Brorsson Evelina | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 54.56 | ||
14 | 38 | Östberg Felicia | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 54.84 | ||
15 | 40 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 54.96 | |
16 | 74 | Wadsten Ellen | 2002 | TROSABYGD. | AE3402 | 25 m | 56.94 | |
17 | 21 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 57.97 | |
18 | 103 | Alpergin Mina | 2001 | UPSALA S | AO2401 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 12, 50m Frisim Pojkar 10 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 42.14 | |
2 | 42 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 42.29 | |
3 | 30 | Meeker Jakob | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 46.09 | ||
4 | 23 | Johansson Timmy | 2001 | ESKILSTUNA | AG9501 | 25 m | 49.06 | |
5 | 57 | Sandberg Jesper | 2001 | SK STRÄNGN | AB4701 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 13, 4X100m Medley Flick 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | SK Strängn Damer | 0 | SK STRÄNGN | 25 m | 5:10.85 | ||
2 | 76 | Tbss 2 | 1998 | TROSABYGD. | 25 m | 6:03.69 | ||
3 | 4 | Esk Fl 12-13 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 14, 4X100m Medley Pojk 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Esk Po 12-13 Lag 2 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
2 | 6 | Esk Po 12-13 Lag 1 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 15, 4X50m Medley Flickor 11oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | SK Strängn Damer | 0 | SK STRÄNGN | 25 m | 2:48.94 | ||
2 | 75 | Tbss 1 | 2001 | TROSABYGD. | 25 m | |||
3 | 1 | Esk Fl 11 Oy Lag 1 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 16, 4X50m Medley Pojkar 11 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Esk Po 11 Oy | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 17, 400m Frisim Flickor 13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 49 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 4:58.38 | |
2 | 47 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 5:17.30 | |
3 | 70 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 6:08.96 | |
4 | 33 | Strand Elin | 1998 | ESKILSTUNA | AK8298 | 25 m | 6:20.00 | |
5 | 43 | Lindberg Catharina | 1998 | KATRINEHOL | AI6898 | 25 m | 7:01.25 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 18, 400m Frisim Pojkar 13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 13 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 4:25.00 | |
2 | 54 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 5:19.58 | |
3 | 12 | Biscevic Marco | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 5:30.00 | |
4 | 15 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 5:31.37 | |
5 | 14 | Brand-Larsson Sebastian | 1998 | ESKILSTUNA | AN1198 | 25 m | 5:40.43 | |
6 | 35 | Szakal Simon | 1998 | ESKILSTUNA | AF4398 | 25 m | 6:20.00 | |
7 | 17 | Erlandsson Martin | 1998 | ESKILSTUNA | AI3198 | 25 m | 6:30.00 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 19, 200m Frisim Flickor 12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 2:29.16 | |
2 | 51 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 2:42.84 | |
3 | 73 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 2:47.85 | |
4 | 19 | Fundberg Linnéa | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 3:00.00 | |
5 | 98 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 3:01.97 | |
6 | 61 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 3:04.46 | |
7 | 68 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 3:06.59 | |
8 | 104 | Söderberg Emma | 1999 | STRÄNGNÄS | AR2399 | 25 m | ||
9 | 69 | Bäckdahl Anna | 1999 | TROSABYGD. | AM6699 | 25 m | ||
10 | 66 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 25 m | ||
11 | 63 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | ||
12 | 53 | Nyström Adina | 1999 | SK STRÄNGN | BD3699 | 25 m | ||
13 | 45 | Franzén Moa | 1999 | NYKÖPING | AP0899 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 20, 200m Frisim Pojkar 12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 88 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 2:50.52 | |
2 | 24 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 2:55.00 | |
3 | 87 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 3:00.31 | |
4 | 91 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 21, 100m Fjärilsim Flickor 13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 49 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:17.33 | |
2 | 47 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:23.01 | |
3 | 50 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:32.68 | |
4 | 25 | Kaplin Jennifer | 1998 | ESKILSTUNA | AO8898 | 25 m | 1:37.22 | |
5 | 70 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 1:37.74 | |
6 | 43 | Lindberg Catharina | 1998 | KATRINEHOL | AI6898 | 25 m | 1:56.56 | |
7 | 105 | Blom Wilma | 1998 | UPSALA S | 25 m | EFT | ||
8 | 82 | Bill Cecilia | 1998 | UPSALA S | BE8898 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 22, 100m Fjärilsim Pojkar 13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:18.99 | |
2 | 13 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 1:20.00 | |
3 | 12 | Biscevic Marco | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 1:22.00 | |
4 | 28 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:26.00 | |
5 | 15 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:33.32 | |
6 | 14 | Brand-Larsson Sebastian | 1998 | ESKILSTUNA | AN1198 | 25 m | 1:39.82 | |
7 | 35 | Szakal Simon | 1998 | ESKILSTUNA | AF4398 | 25 m | 1:40.00 | |
8 | 93 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 23, 50m Fjärilsim Flick 11-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 33.25 | |
2 | 46 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 37.38 | |
3 | 73 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 37.82 | |
4 | 51 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 39.07 | |
5 | 68 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 39.09 | |
6 | 98 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 39.22 | |
7 | 84 | Blomqvist Beatrice | 2000 | UPSALA S | AE7400 | 25 m | 39.76 | |
8 | 86 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 40.85 | |
9 | 64 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 41.30 | |
10 | 29 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 41.67 | |
11 | 19 | Fundberg Linnéa | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 43.00 | |
12 | 66 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 25 m | 43.05 | |
13 | 83 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 43.53 | |
14 | 69 | Bäckdahl Anna | 1999 | TROSABYGD. | AM6699 | 25 m | 44.25 | |
15 | 39 | Renlund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | AX1899 | 25 m | 44.39 | |
16 | 45 | Franzén Moa | 1999 | NYKÖPING | AP0899 | 25 m | 45.14 | |
17 | 63 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 45.80 | |
18 | 80 | Alpergin Didar | 1999 | UPSALA S | AZ5899 | 25 m | 46.89 | |
19 | 37 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 25 m | 47.87 | |
20 | 56 | Regard Josefine | 2000 | SK STRÄNGN | AP4200 | 25 m | 49.60 | |
21 | 31 | Persson Tova | 2000 | ESKILSTUNA | AJ5400 | 25 m | 50.60 | |
22 | 85 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | ||
23 | 96 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | ||
24 | 65 | Åkerblom Kathrine | 1999 | STRÄNGNÄS | BK2499 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 24, 50m Fjärilsim Pojk 11-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 24 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 40.26 | |
2 | 87 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 42.97 | |
3 | 88 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 45.65 | |
4 | 77 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 46.01 | |
5 | 78 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 46.79 | |
6 | 102 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 47.36 | |
7 | 97 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 47.71 | |
8 | 55 | Quach Tommy | 2000 | SK STRÄNGN | AE9700 | 25 m | 48.06 | |
9 | 94 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 53.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 25, 25m Fjärilsim Flick 10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 89 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 20.28 | |
2 | 79 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 21.29 | |
3 | 58 | Wennerberg Wilma | 2001 | SK STRÄNGN | AG3201 | 25 m | 21.56 | |
4 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | SK STRÄNGN | AF9801 | 25 m | 23.93 | |
5 | 103 | Alpergin Mina | 2001 | UPSALA S | AO2401 | 25 m | 25.63 | |
6 | 71 | Kårehagen Elin | 2001 | TROSABYGD. | AG7601 | 25 m | 26.31 | |
7 | 62 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 29.18 | |
8 | 20 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 29.32 | |
9 | 21 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 29.47 | |
10 | 18 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 30.00 | |
11 | 9 | Allerhed Johanna | 2001 | ESKILSTUNA | AM7401 | 25 m | 30.00 | |
12 | 52 | Kahlbom Josefin | 2001 | SK STRÄNGN | AG1201 | 25 m | 31.64 | |
13 | 74 | Wadsten Ellen | 2002 | TROSABYGD. | AE3402 | 25 m | ||
14 | 72 | Ljung Moa | 2001 | TROSABYGD. | AG2201 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 26, 25m Fjärilsim Pojkar 10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 22.15 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 27, 100m Ryggsim Flick 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 49 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:12.74 | |
2 | 48 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:20.86 | |
3 | 46 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:21.95 | |
4 | 47 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:22.03 | |
5 | 73 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 1:24.34 | |
6 | 51 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:25.02 | |
7 | 50 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:25.80 | |
8 | 25 | Kaplin Jennifer | 1998 | ESKILSTUNA | AO8898 | 25 m | 1:30.40 | |
9 | 70 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 1:30.49 | |
10 | 84 | Blomqvist Beatrice | 2000 | UPSALA S | AE7400 | 25 m | 1:34.97 | |
11 | 45 | Franzén Moa | 1999 | NYKÖPING | AP0899 | 25 m | 1:35.13 | |
12 | 83 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 1:35.14 | |
13 | 66 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 25 m | 1:35.15 | |
14 | 29 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:35.89 | |
15 | 68 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 1:36.14 | |
16 | 33 | Strand Elin | 1998 | ESKILSTUNA | AK8298 | 25 m | 1:36.25 | |
17 | 39 | Renlund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | AX1899 | 25 m | 1:36.81 | |
18 | 61 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 1:38.36 | |
19 | 69 | Bäckdahl Anna | 1999 | TROSABYGD. | AM6699 | 25 m | 1:39.04 | |
20 | 26 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:39.24 | |
21 | 53 | Nyström Adina | 1999 | SK STRÄNGN | BD3699 | 25 m | 1:47.66 | |
22 | 43 | Lindberg Catharina | 1998 | KATRINEHOL | AI6898 | 25 m | 1:48.30 | |
23 | 37 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 25 m | 1:50.00 | |
24 | 31 | Persson Tova | 2000 | ESKILSTUNA | AJ5400 | 25 m | 1:50.00 | |
25 | 106 | Westberg Elina | 2000 | ESKILSTUNA | AV7600 | 25 m | 1:55.00 | EFT |
26 | 64 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 1:57.13 | |
27 | 10 | Berg Alice | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:10.00 | ||
28 | 92 | Jai Sara | 1998 | UPSALA S | BK0898 | 25 m | ||
29 | 80 | Alpergin Didar | 1999 | UPSALA S | AZ5899 | 25 m | ||
30 | 82 | Bill Cecilia | 1998 | UPSALA S | BE8898 | 25 m | ||
31 | 56 | Regard Josefine | 2000 | SK STRÄNGN | AP4200 | 25 m | ||
32 | 96 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | BB0400 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 28, 100m Ryggsim Pojkar 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:19.20 | |
2 | 13 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 1:19.29 | |
3 | 12 | Biscevic Marco | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 1:23.52 | |
4 | 14 | Brand-Larsson Sebastian | 1998 | ESKILSTUNA | AN1198 | 25 m | 1:24.97 | |
5 | 15 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:25.01 | |
6 | 24 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:30.59 | |
7 | 88 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 1:31.68 | |
8 | 93 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 1:31.86 | |
9 | 17 | Erlandsson Martin | 1998 | ESKILSTUNA | AI3198 | 25 m | 1:32.26 | |
10 | 35 | Szakal Simon | 1998 | ESKILSTUNA | AF4398 | 25 m | 1:32.85 | |
11 | 28 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:32.86 | |
12 | 91 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 1:33.43 | |
13 | 41 | Karlsson Henrik | 1998 | FLENS SS | AC7398 | 25 m | 1:33.64 | |
14 | 55 | Quach Tommy | 2000 | SK STRÄNGN | AE9700 | 25 m | 1:42.14 | |
15 | 94 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 1:43.28 | |
16 | 102 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 1:43.52 | |
17 | 97 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 1:46.33 | |
18 | 32 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 2:00.00 | |
19 | 81 | Bill Anders | 1998 | UPSALA S | AR2398 | 25 m | ||
20 | 44 | Enoksson Emil | 1999 | NYKÖPING | AJ2999 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 29, 50m Ryggsim Flickor 10 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 58 | Wennerberg Wilma | 2001 | SK STRÄNGN | AG3201 | 25 m | 45.99 | |
2 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | SK STRÄNGN | AF9801 | 25 m | 46.74 | |
3 | 20 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 54.00 | |
4 | 79 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 54.05 | |
5 | 71 | Kårehagen Elin | 2001 | TROSABYGD. | AG7601 | 25 m | 54.66 | |
6 | 18 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 56.42 | |
7 | 52 | Kahlbom Josefin | 2001 | SK STRÄNGN | AG1201 | 25 m | 59.11 | |
8 | 72 | Ljung Moa | 2001 | TROSABYGD. | AG2201 | 25 m | 59.71 | |
9 | 21 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:00.00 | |
10 | 16 | Brorsson Evelina | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:00.00 | ||
11 | 67 | Blomberg Angelica | 2002 | TROSABYGD. | AD8802 | 25 m | 1:00.75 | |
12 | 62 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 1:03.35 | |
13 | 38 | Östberg Felicia | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:05.00 | ||
14 | 74 | Wadsten Ellen | 2002 | TROSABYGD. | AE3402 | 25 m | 1:07.60 | |
15 | 89 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 30, 50m Ryggsim Pojkar 10 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 48.69 | |
2 | 95 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 49.81 | |
3 | 57 | Sandberg Jesper | 2001 | SK STRÄNGN | AB4701 | 25 m | 54.86 | |
4 | 30 | Meeker Jakob | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 55.00 | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 31, 4X100m Frisim Flick 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | SK Strängn Damer | 0 | SK STRÄNGN | 25 m | 4:30.59 | ||
2 | 76 | Tbss 2 | 1998 | TROSABYGD. | 25 m | |||
3 | 4 | Esk Fl 12-13 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 32, 4X100m Frisim Pojk 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Esk Po 12-13 Lag 2 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
2 | 6 | Esk Po 12-13 Lag 1 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 33, 4X50m Frisim Flickor 11oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | SK Strängn Damer | 0 | SK STRÄNGN | 25 m | 2:26.76 | ||
2 | 75 | Tbss 1 | 2001 | TROSABYGD. | 25 m | 3:24.64 | ||
3 | 3 | Esk Fl 11 Oy Lag 3 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
4 | 2 | Esk Fl 11 Oy Lag 2 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
5 | 1 | Esk Fl 11 Oy Lag 1 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |
Gren 34, 4X50m Frisim Pojkar 11 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Esk Po 11 Oy | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 maj 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 06:08 |