Ohjelma Vilunda Knatte 2011
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2 Lördag 19 mars kl 16.00
Gren 26, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 22 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 40.61 | |
2 | 123 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 42.55 | |
3 | 177 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 42.60 | |
4 | 208 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 45.79 | |
5 | 152 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 46.18 | |
6 | 200 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 46.19 | |
7 | 148 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 47.83 | |
8 | 58 | Göransson Mathias | 2000 | SPÅRVÄGEN | AJ0900 | 25 m | 48.40 | |
9 | 111 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 49.87 | |
10 | 4 | Potorotchin Alexei | 1999 | MÄRSTA SS | AP2799 | 25 m | 50.07 | |
11 | 218 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 50.22 | |
12 | 107 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VÄSBY SS | AK7599 | 25 m | 50.45 | |
13 | 203 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 51.79 | |
14 | 26 | Hadzialic Dennis | 2000 | SKURU IK | AG2900 | 25 m | 52.02 | |
15 | 199 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 52.99 | |
16 | 64 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 53.98 | |
17 | 235 | Jonsson Pontus | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AM5300 | 25 m | 54.50 | |
18 | 131 | Hörlin Tobias | 2000 | VÄSBY SS | AN3300 | 25 m | 55.34 | |
19 | 175 | Westerlund Erik | 2000 | VÄSBY SS | AL3500 | 25 m | 56.80 | |
20 | 109 | Bjurström Alexander | 2000 | VÄSBY SS | AN2300 | 25 m | 58.61 | |
21 | 254 | Rejdemyhr Jakob | 2000 | DANDERYD | 25 m | 1:01.62 | ||
22 | 1 | Björkman Carl | 2000 | MÄRSTA SS | AM2300 | 25 m | 1:02.32 | |
23 | 144 | Lopez Nicolas | 2000 | VÄSBY SS | AN6300 | 25 m | 1:09.04 | |
24 | 63 | Hägerlund Mikael | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN1799 | 25 m | 1:09.95 | |
25 | 51 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | ||
26 | 92 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | ||
27 | 39 | Schmidt Adam | 2000 | SKURU IK | AP9300 | 25 m | ||
28 | 53 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | ||
29 | 121 | Friberg William | 1999 | VÄSBY SS | AQ8999 | 25 m | ||
30 | 69 | Nordh Nils | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8199 | 25 m | ||
31 | 229 | Blom Martin | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AN0500 | 25 m | ||
32 | 44 | Westborg John | 1999 | SKURU IK | AR2799 | 25 m | ||
33 | 67 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 18 mars 2011 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 19:40 |