Program för Sollentuna simfestival 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 35
|
Tävling |
Sollentuna Simfestival 2011 |
|
Utskriftsdatum |
13 mars 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
14:13 |
|
|
Arrangör |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 mars 2011 |
|
|
|
|
Gren 35, 200m Medley Herrar ABCD |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
506 |
3 |
Fredrik Annergren |
2001 |
AC8301 |
TUREBERG |
|
25m |
|
22 |
4 |
Lukas Rynge |
2000 |
AD0100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
5 |
5 |
Kalle Falk |
1997 |
AQ8597 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
284 |
1 |
Emil Wikell |
1999 |
AK5799 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:24.39 |
119 |
2 |
Ivar Forsling |
1997 |
AT0397 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:16.80 |
167 |
3 |
Patrik Talib |
1995 |
AV6795 |
SKK |
|
50m |
3:07.58 |
635 |
4 |
Adrian Panahi |
1998 |
AH7398 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:04.69 |
515 |
5 |
Hugo Eriksson |
1999 |
AB8599 |
TUREBERG |
|
50m |
3:04.85 |
180 |
6 |
Jack Ekström |
1998 |
AP1798 |
SKURU IK |
|
25m |
3:12.89 |
449 |
7 |
William von Wowern |
1999 |
AE1199 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:19.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
1 |
Oliver Freiholtz |
1997 |
AK5797 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:59.90 |
580 |
2 |
Erik Brandt |
1999 |
AD5999 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:56.59 |
89 |
3 |
Alexander Gabri |
1997 |
AU5197 |
POLISEN |
|
25m |
2:55.14 |
232 |
4 |
Alexej Filinau |
1998 |
AL3998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:51.22 |
626 |
5 |
Emil Lundberg |
1997 |
AF6597 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:54.88 |
347 |
6 |
Daniel Sjöblom Ahlström |
1998 |
AR0798 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:55.90 |
194 |
7 |
Vincent Kiippa |
1997 |
AT8997 |
SKURU IK |
|
25m |
2:57.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
1 |
Andre Filipsson |
1999 |
AA9799 |
SKURU IK |
|
25m |
2:49.12 |
165 |
2 |
Niklas Rior |
1997 |
AR4197 |
SKK |
|
25m |
2:46.81 |
586 |
3 |
Fredrik Dehlin |
1994 |
AD5994 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:46.58 |
627 |
4 |
Timothy Mackin |
1995 |
AO0995 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:44.93 |
318 |
5 |
David Holm-Reise |
1997 |
AI2397 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:46.17 |
193 |
6 |
Martin Jareman |
1996 |
AN9396 |
SKURU IK |
|
25m |
2:46.65 |
224 |
7 |
Philip Albornoz |
1995 |
AU9795 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:47.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
320 |
1 |
Elias Höckerfelt |
1996 |
AL2196 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:39.52 |
302 |
2 |
Patrik Eriksson |
1996 |
AM4596 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:34.12 |
174 |
3 |
Axel Bååthe |
1997 |
AQ6597 |
SKURU IK |
|
25m |
2:32.28 |
184 |
4 |
Tim Filipsson |
1996 |
AH9196 |
SKURU IK |
|
25m |
2:31.42 |
559 |
5 |
Anton Holmberg |
1995 |
95A125 |
IFÅ |
|
25m |
2:31.90 |
245 |
6 |
Markus Kron |
1994 |
AP2994 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:32.81 |
565 |
7 |
Måns Lundberg |
1993 |
93A246 |
IFÅ |
|
25m |
2:37.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Fredrik Ekesten |
1995 |
AX5395 |
SK ENA |
|
25m |
2:31.03 |
35 |
2 |
Leon Lindström |
1996 |
AH3196 |
DANDERYD |
|
25m |
2:27.90 |
251 |
3 |
Denis Marijanovic |
1996 |
AP3596 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:19.95 |
350 |
4 |
Gustav Thorstrand |
1994 |
AL2994 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:15.84 |
117 |
5 |
Fabian Bergman |
1994 |
AQ2194 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:17.07 |
560 |
6 |
Martin Hougberg |
1994 |
94A917 |
IFÅ |
|
25m |
2:22.94 |
316 |
7 |
Tobias Henriksson |
1996 |
AN4796 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:28.72 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
13 mars 2011 |
Licensierad till: IC Control AB |
Utskriftstid |
14:13 |
|