Program för Sollentuna simfestival 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
Sollentuna Simfestival 2011 |
|
Utskriftsdatum |
13 mars 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
08:47 |
|
|
Arrangör |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 mars 2011 |
|
|
|
|
Gren 25, 200m Medley Damer ABCD |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
585 |
3 |
Camilla Dehlin |
1999 |
AI2499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:23.54 |
631 |
4 |
Frida Nano |
1999 |
AI5499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:19.15 |
321 |
5 |
Malin Ingvarsson |
1998 |
AV1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:19.49 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
230 |
2 |
Elin Eriksson |
1998 |
AX2898 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:18.13 |
262 |
3 |
Anna Reinholdz |
1999 |
AQ6499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:14.36 |
418 |
4 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:06.11 |
221 |
5 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
3:07.26 |
3 |
6 |
Linnea Cooke |
1998 |
AJ0699 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:17.24 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
351 |
1 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:03.93 |
153 |
2 |
Louise Hagström |
1998 |
AZ1898 |
SKK |
|
25m |
3:03.86 |
330 |
3 |
Moa Lindahl |
1999 |
AM1699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:02.96 |
395 |
4 |
Lisa Grundin |
1998 |
AQ3898 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:59.35 |
485 |
5 |
Sofia Nyberg Starck |
1997 |
BJ6897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:02.19 |
211 |
6 |
Sarah Reichhuber |
1998 |
AY4298 |
SKURU IK |
|
25m |
3:03.50 |
637 |
7 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:03.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Jessica Mattsson Ceccon |
1996 |
BN1896 |
POLISEN |
|
25m |
2:58.25 |
477 |
2 |
Malin Klingre |
1997 |
BC9897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:57.32 |
149 |
3 |
Julia Blomquist |
1998 |
AR8298 |
SKK |
|
25m |
2:52.83 |
135 |
4 |
Amanda Platenik |
1998 |
AI8698 |
SK 1970 |
|
25m |
2:47.77 |
39 |
5 |
Annika Toll |
1996 |
AU6896 |
DANDERYD |
|
25m |
2:48.10 |
308 |
6 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:55.88 |
115 |
7 |
Linda von Fircks |
1998 |
BD8298 |
POLISEN |
|
25m |
2:57.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
355 |
1 |
Klara Wallenbro |
1997 |
AS4897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:47.76 |
186 |
2 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
2:47.02 |
103 |
3 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
POLISEN |
|
25m |
2:44.16 |
36 |
4 |
Nathalie Rege |
1994 |
BO4494 |
DANDERYD |
|
25m |
2:40.48 |
34 |
5 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
DANDERYD |
|
25m |
2:43.96 |
328 |
6 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:44.75 |
121 |
7 |
Emilia Herlitz |
1997 |
AP7497 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:47.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
440 |
1 |
Elin Timbäck |
1997 |
AI9897 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:39.76 |
334 |
2 |
Lovisa Malmgren |
1997 |
AN4297 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:39.08 |
195 |
3 |
Amanda Kimander |
1997 |
AQ3497 |
SKURU IK |
|
25m |
2:37.28 |
280 |
4 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:36.56 |
244 |
5 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:37.28 |
219 |
6 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
25m |
2:37.42 |
354 |
7 |
Malin Wallén |
1997 |
AZ7897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:39.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Emma Varga |
1997 |
AE1897 |
DANDERYD |
|
25m |
2:34.79 |
258 |
2 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:34.40 |
568 |
3 |
Julia Thurin |
1996 |
96A121 |
IFÅ |
|
25m |
2:32.68 |
279 |
4 |
Frida Truvé |
1993 |
AM7893 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:31.38 |
297 |
5 |
Emma Bring |
1995 |
BG5695 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:32.24 |
122 |
6 |
Maria Lunusjkin |
1993 |
BR0893 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:33.53 |
210 |
7 |
Marlene Pavlu Lewin |
1997 |
AH9497 |
SKURU IK |
|
25m |
2:34.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
235 |
1 |
Hanna Gustavsson |
1992 |
BC8892 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:30.55 |
102 |
2 |
Abby Myers |
1993 |
CH8893 |
POLISEN |
|
25m |
2:30.13 |
443 |
3 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:29.15 |
246 |
4 |
Anna Lillieström |
1992 |
AM6292 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:21.39 |
238 |
5 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:28.11 |
269 |
6 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:29.36 |
408 |
7 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:30.45 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
13 mars 2011 |
Licensierad till: IC Control AB |
Utskriftstid |
08:47 |
|