Program för Sollentuna simfestival 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Sollentuna Simfestival 2011 |
|
Utskriftsdatum |
12 mars 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
14:17 |
|
|
Arrangör |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 mars 2011 |
|
|
|
|
Gren 13, 200m Frisim Damer ABCD |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
556 |
3 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IFÅ |
|
25m |
2:59.68 |
517 |
4 |
Annika Gustafsson |
1998 |
AI1898 |
TUREBERG |
|
25m |
2:58.21 |
298 |
5 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:59.13 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
462 |
2 |
Julia Derwinger |
1998 |
AZ9698 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:56.61 |
410 |
3 |
Caroline Korssell |
1999 |
AE0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:55.32 |
550 |
4 |
Beatrice Vezzoli |
1998 |
AR7498 |
TUREBERG |
|
50m |
2:53.08 |
336 |
5 |
Julia Nilsson |
1999 |
AM0699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:54.39 |
332 |
6 |
Lina Malm |
1998 |
AO3298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:56.46 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
590 |
1 |
Sara Emmesjö |
1998 |
AD5498 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:52.55 |
414 |
2 |
Zhanna Kuhry |
1998 |
BF4698 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:48.08 |
637 |
3 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:45.06 |
375 |
4 |
Julia Augustsson |
1998 |
AI9298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:38.74 |
330 |
5 |
Moa Lindahl |
1999 |
AM1699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:39.45 |
612 |
6 |
Elin Jansmarker |
1999 |
AI3499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:47.37 |
207 |
7 |
Johanna Norin |
1998 |
AK6298 |
SKURU IK |
|
25m |
2:50.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Maria Östervall |
1998 |
AD4498 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:35.68 |
129 |
2 |
Hanna Helin-Nilsson |
1997 |
BC2497 |
SK 1970 |
|
25m |
2:34.23 |
388 |
3 |
Julia Ewerbring |
1998 |
AI8298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:33.57 |
644 |
4 |
Saga Stille |
1996 |
AQ5896 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:33.05 |
27 |
5 |
Freja Törnquist |
1997 |
AG5697 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:33.49 |
634 |
6 |
Linn Olanders |
1996 |
AQ3896 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:34.15 |
108 |
7 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
POLISEN |
|
25m |
2:35.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
569 |
1 |
Linda Virta |
1996 |
96A259 |
IFÅ |
|
25m |
2:32.92 |
309 |
2 |
Erika Gardelin |
1997 |
AU1497 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:32.75 |
34 |
3 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
DANDERYD |
|
25m |
2:30.42 |
135 |
4 |
Amanda Platenik |
1998 |
AI8698 |
SK 1970 |
|
25m |
2:28.91 |
471 |
5 |
Towe Hjelmar |
1993 |
BV8693 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:29.21 |
38 |
6 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
DANDERYD |
|
25m |
2:31.33 |
354 |
7 |
Malin Wallén |
1997 |
AZ7897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:32.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
536 |
1 |
Elin Postlind |
1992 |
BK4492 |
TUREBERG |
|
50m |
2:27.92 |
195 |
2 |
Amanda Kimander |
1997 |
AQ3497 |
SKURU IK |
|
25m |
2:25.64 |
334 |
3 |
Lovisa Malmgren |
1997 |
AN4297 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:24.42 |
36 |
4 |
Nathalie Rege |
1994 |
BO4494 |
DANDERYD |
|
25m |
2:23.90 |
592 |
5 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:24.01 |
136 |
6 |
Angelica Rosengren |
1995 |
AA7895 |
SK 1970 |
|
25m |
2:24.72 |
355 |
7 |
Klara Wallenbro |
1997 |
AS4897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:25.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
440 |
1 |
Elin Timbäck |
1997 |
AI9897 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:23.77 |
202 |
2 |
Enya Mcpheat |
1997 |
AS4697 |
SKURU IK |
|
25m |
2:23.42 |
593 |
3 |
Viktoria Engsoo |
1996 |
AQ1696 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:21.68 |
39 |
4 |
Annika Toll |
1996 |
AU6896 |
DANDERYD |
|
25m |
2:20.88 |
353 |
5 |
Cecilia Wallén |
1995 |
BG5895 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:21.25 |
432 |
6 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:23.07 |
568 |
7 |
Julia Thurin |
1996 |
96A121 |
IFÅ |
|
25m |
2:23.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Ida Edin |
1996 |
AS8896 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:20.52 |
397 |
2 |
Åsa Hambraeus |
1996 |
BE5696 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:19.60 |
40 |
3 |
Emma Varga |
1997 |
AE1897 |
DANDERYD |
|
25m |
2:18.89 |
597 |
4 |
Mazy Fritz |
1994 |
AZ1894 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:18.69 |
297 |
5 |
Emma Bring |
1995 |
BG5695 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:18.75 |
295 |
6 |
Jessica Billquist |
1996 |
AV1496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:19.52 |
73 |
7 |
Yvonne Persson |
1988 |
AM6288 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:19.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
630 |
1 |
Sandra Mattsson-Coll |
1997 |
AG0697 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:16.36 |
75 |
2 |
Desirée Andersson |
1990 |
AU3890 |
POLISEN |
|
25m |
2:15.02 |
472 |
3 |
Annalee Hogan |
1995 |
AQ0495 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:14.02 |
636 |
4 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:13.36 |
225 |
5 |
Ida Andersson |
1989 |
AR7289 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:13.95 |
235 |
6 |
Hanna Gustavsson |
1992 |
BC8892 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:14.94 |
159 |
7 |
Danielle Lönnberg |
1995 |
AH3695 |
SKK |
|
25m |
2:16.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Frida Cedergårdh |
1995 |
BG6695 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:12.27 |
452 |
2 |
Louise Åberg |
1995 |
AM6895 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:11.14 |
84 |
3 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
POLISEN |
|
25m |
2:09.98 |
384 |
4 |
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:02.16 |
408 |
5 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:07.11 |
443 |
6 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:10.95 |
238 |
7 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:11.54 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
12 mars 2011 |
Licensierad till: IC Control AB |
Utskriftstid |
14:17 |
|