Program for Falkenberg Race
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 14, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 429 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 2:42.60 | |
2 | 613 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:46.78 | |
3 | 680 | Palmqvist Elin | 1995 | VARBERG | AM0695 | 50 m | 2:48.89 | |
4 | 435 | Otter Ulrika von | 1993 | GÖTEBORG | AO3693 | 50 m | 2:49.22 | |
5 | 414 | Hagström Hanna | 1991 | GÖTEBORG | AR3691 | 50 m | 2:49.24 | |
6 | 471 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 50 m | 2:53.46 | |
7 | 612 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 50 m | 2:55.42 | |
8 | 542 | Wallin Elin | 1994 | MASS | AS8494 | 50 m | 2:56.21 | |
9 | 446 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 50 m | 2:56.80 | |
10 | 434 | Waite Emma | 1992 | GÖTEBORG | BF1292 | 50 m | 2:59.54 | |
11 | 618 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 3:01.15 | |
12 | 430 | Sadeghi Evin | 1995 | GÖTEBORG | BI7295 | 50 m | 3:02.20 | |
13 | 523 | Ekberg Josefin Company | 1996 | MASS | BA0896 | 50 m | 3:02.71 | |
14 | 563 | Johansson Astrid | 1997 | S 02 | BM8697 | 50 m | 3:05.71 | |
15 | 626 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 3:06.39 | |
16 | 515 | Sällberg Erika | 1997 | SK LÖDDE | AT3497 | 50 m | 3:08.99 | |
17 | 522 | Carlström Klara | 1997 | MASS | AJ6297 | 50 m | 3:11.05 | |
18 | 405 | Bergstrand Maja | 1996 | GÖTEBORG | AM5296 | 50 m | 3:11.95 | |
19 | 546 | Antonsson Sophie | 1997 | S 02 | AJ4297 | 50 m | 3:13.61 | |
20 | 617 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 3:13.76 | |
21 | 595 | Jern Lovisa | 1995 | SKÖVDE SS | AW3295 | 50 m | 3:15.08 | |
22 | 602 | Wallén Elise | 1998 | SKÖVDE SS | AN1298 | 50 m | 3:16.90 | |
23 | 592 | Grape Elina | 1995 | SKÖVDE SS | BS5295 | 50 m | 3:18.11 | |
24 | 504 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 50 m | 3:18.25 | |
25 | 507 | Johnsson Erica | 1996 | SK LÖDDE | AY8896 | 50 m | 3:25.25 | |
26 | 488 | Korosec Rebecka | 1998 | SK LAXEN | BB2498 | 50 m | 3:26.73 | |
27 | 517 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 50 m | 3:29.22 | |
28 | 656 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 3:33.73 | |
29 | 377 | Helgesson Emma | 1997 | ELFSBORG | AX8897 | 50 m | 3:39.91 | |
30 | 645 | Balslev Benedicte | 1997 | VARBERG | AZ2297 | 50 m | 3:40.72 | |
31 | 541 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 3:41.39 | |
32 | 511 | Rosberg Lovisa | 1998 | SK LÖDDE | AM0298 | 50 m | 3:44.82 | |
33 | 663 | Hultgren Ebba | 2000 | VARBERG | AL8400 | 50 m | 3:51.52 | |
34 | 508 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 3:54.50 | |
35 | 577 | Wendt Matilda | 1997 | S 02 | BD8897 | 50 m | ||
36 | 455 | Jönsson Malin | 1997 | SS IDEN | BJ6697 | 50 m | ||
37 | 576 | Wendt Elin | 1999 | S 02 | AJ2299 | 50 m | ||
38 | 550 | Wermäng Regina Borg | 1999 | S 02 | AG5899 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 15 april 2011 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim | Utskriftstid | 14:31 |