Program för Vestdanske Årgangsmesterskaber Gruppe 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe2 |
|
Udskriftsdato |
18 december 2010 |
|
|
Stævne by |
Aalborg |
|
Udskriftstidspunkt |
10:31 |
|
|
Arrangør |
Aalborg Svømmeklub og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 december 2010 |
|
|
|
|
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
Matilde Krogstrup |
2000 |
0008AA |
ODDER |
|
25m |
3:48.80 |
136 |
3 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
TRITON V |
|
25m |
3:45.91 |
207 |
4 |
Johanne A. Christiansen |
2000 |
0074AO |
TRITON V |
|
25m |
3:48.21 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
199 |
1 |
Pernille Falgren Christen |
2000 |
0024AM |
OSLF |
|
25m |
3:45.60 |
28 |
2 |
Emma Jensen |
1999 |
9956AJ |
FREM |
|
50m |
3:24.46 |
60 |
3 |
Gloria Gardner |
1999 |
9936AG |
HORSENS |
|
25m |
3:22.79 |
198 |
4 |
Sidse Thorup |
1999 |
9944AJ |
OSK |
|
25m |
3:23.53 |
64 |
5 |
Nikita Pedersen |
2000 |
0042AG |
HORSENS |
|
25m |
3:34.42 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Celia Erikstad |
1999 |
9992AH |
SILKEBORG |
|
25m |
3:17.75 |
72 |
2 |
Cathrine Skau Hansen |
1999 |
9978AP |
DELTA |
|
25m |
3:16.30 |
40 |
3 |
Emma Sand Majlund |
1999 |
9994AD |
HERNING |
|
25m |
3:15.71 |
169 |
4 |
Julie Broekhoff |
1999 |
9952AJ |
AALBORG |
|
25m |
3:16.21 |
191 |
5 |
Emma Hansen |
1999 |
9986AJ |
OSK |
|
25m |
3:17.68 |
35 |
6 |
Frederikke Asfeldt |
1999 |
9996AD |
HERNING |
|
25m |
3:22.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Clara Franck |
1999 |
9952AI |
HSK |
|
25m |
3:14.95 |
118 |
2 |
Alberte Back Schmidt |
1999 |
9954AG |
SVENDBORG |
|
25m |
3:09.47 |
130 |
3 |
Anna Emilie Hansen |
1999 |
9998AI |
TEMPO |
|
25m |
3:07.59 |
93 |
4 |
Lykke K. Nielsen |
1999 |
9916AM |
ODDER |
|
25m |
3:09.01 |
38 |
5 |
Trine Guldberg |
1999 |
9946AD |
HERNING |
|
25m |
3:11.47 |
119 |
6 |
Sofie Rasmussen |
1999 |
9962AP |
S 68 |
|
25m |
3:15.60 |
|
|
Heat 5 (6) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Freya R. Andersen |
2000 |
|
VILDBJERG |
|
25m |
3:29.99 |
110 |
2 |
Nanna Kibsgaard Madsen |
2000 |
0026AA |
STRUER |
|
25m |
3:15.29 |
39 |
3 |
Trine Kjøngerskov |
2000 |
0038AC |
HERNING |
|
25m |
3:01.32 |
165 |
4 |
Emma A Andersen |
2000 |
0034AH |
AALBORG |
|
25m |
3:06.47 |
51 |
5 |
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
0158AE |
HOLSTEBRO |
|
25m |
3:20.51 |
18 |
6 |
Michelle Franow |
2001 |
0102AH |
BJERRE HER |
|
25m |
3:33.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Sofia Zachariassen |
1999 |
9988AN |
OSLF |
|
25m |
3:06.63 |
63 |
2 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
25m |
3:05.54 |
81 |
3 |
Johanne Carr |
1999 |
9992AA |
NYBORG |
|
25m |
2:47.14 |
153 |
4 |
Louise Kronborg Frandsen |
1999 |
9924AA |
WEST SWIM |
|
25m |
2:54.47 |
175 |
5 |
Anna Olesen |
1999 |
9994AB |
AALBORG |
|
25m |
3:05.76 |
95 |
6 |
Marie Eske |
1999 |
9988AF |
NEPTUN |
|
25m |
3:07.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
18 december 2010 |
Licens til Aalborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
10:31 |
|