Program for Vestdanske Årgangsmesterskaber Gruppe 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 25, 50m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 32.14 | |
2 | 63 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 32.67 | |
3 | 81 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 32.93 | |
4 | 54 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 32.93 | |
5 | 15 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 33.01 | |
6 | 118 | Schmidt Alberte Back | 1999 | SVENDBORG | 9954AG | 25 m | 33.33 | |
7 | 106 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 33.37 | |
8 | 114 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 33.39 | |
9 | 39 | Kjngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 33.49 | |
10 | 202 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 25 m | 33.73 | |
11 | 117 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 25 m | 34.03 | |
12 | 33 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 34.06 | |
13 | 68 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 34.28 | |
14 | 102 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 34.85 | |
15 | 140 | Knudsen Katrine | 2000 | ST ESBJERG | 0074AJ | 25 m | 35.22 | |
16 | 32 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 35.22 | |
17 | 119 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 35.31 | |
18 | 110 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 35.51 | |
19 | 153 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | WEST SWIM | 9924AA | 25 m | 35.71 | |
20 | 194 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 35.91 | |
21 | 193 | Mortensen Line Bremer | 2000 | OSK | 0044AB | 25 m | 36.14 | |
22 | 69 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 36.30 | |
23 | 146 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 36.33 | |
24 | 104 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 36.36 | |
25 | 167 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 36.90 | |
26 | 183 | Thomsen Line | 2000 | AALBORG | 0022AP | 25 m | 37.30 | |
27 | 132 | Lnne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 25 m | 37.41 | |
28 | 64 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 25 m | 37.50 | |
29 | 80 | Jrgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 37.61 | |
30 | 112 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 37.75 | |
31 | 165 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 38.37 | |
32 | 176 | Plath Sara Frank | 2000 | AALBORG | 0008AI | 25 m | 38.44 | |
33 | 14 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 38.70 | |
34 | 159 | Turin Noa | 2000 | WEST SWIM | 0072AJ | 25 m | 38.84 | |
35 | 50 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 39.17 | |
36 | 166 | Brentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 39.72 | |
37 | 52 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 39.78 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.24 | Udskriftsdato | 14 december 2010 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 14:42 |