Program for Vestdanske Årgangsmesterskaber Gruppe 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 21, 100m Rygsvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 1:22.16 | |
2 | 15 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 1:22.96 | |
3 | 191 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 25 m | 1:24.61 | |
4 | 39 | Kjngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:26.65 | |
5 | 130 | Hansen Anna Emilie | 1999 | TEMPO | 9998AI | 25 m | 1:26.67 | |
6 | 63 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 1:27.25 | |
7 | 96 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:27.93 | |
8 | 175 | Olesen Anna | 1999 | AALBORG | 9994AB | 25 m | 1:28.50 | |
9 | 38 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:29.02 | |
10 | 118 | Schmidt Alberte Back | 1999 | SVENDBORG | 9954AG | 25 m | 1:29.05 | |
11 | 202 | Zachariassen Sofia | 1999 | OSLF | 9988AN | 25 m | 1:29.21 | |
12 | 165 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:29.44 | |
13 | 93 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 25 m | 1:29.73 | |
14 | 114 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:29.81 | |
15 | 103 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:29.94 | |
16 | 110 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:30.38 | |
17 | 33 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 1:31.10 | |
18 | 40 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:31.74 | |
19 | 68 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:31.96 | |
20 | 71 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 25 m | 1:32.22 | |
21 | 13 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 1:32.48 | |
22 | 69 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 1:33.15 | |
23 | 35 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:34.01 | |
24 | 72 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 1:34.01 | |
25 | 106 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:34.60 | |
26 | 51 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:35.01 | |
27 | 167 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:35.59 | |
28 | 48 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:37.38 | |
29 | 149 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 1:38.23 | ||
30 | 14 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 50 m | 1:38.50 | |
31 | 166 | Brentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:38.89 | |
32 | 24 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:39.28 | |
33 | 176 | Plath Sara Frank | 2000 | AALBORG | 0008AI | 25 m | 1:41.52 | |
34 | 43 | Svane Mette Hgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:42.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.24 | Udskriftsdato | 14 december 2010 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 14:42 |