Ohjelma IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntaiaamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
AUi |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
P11,12,13-16 100m SKU |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Viking Line |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
270 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
316 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
165 |
|
Lauri Seppälä |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Eemeli Havia |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
93 |
|
Voitto Lehtinen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Veikka Suvitie |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
286 |
|
Venni Alho |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
97 |
|
Patrik Kirves |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:44.14 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
187 |
|
Juuso Hurme |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:44.66 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
192 |
|
Elmer Eepo Mikael Wirth |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
Arttu Rantanen |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
282 |
|
Eino Kytöjoki |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
276 |
|
Eino Marela |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
106 |
|
Márton Kovács-Balogh |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
108 |
|
Aleksi Kärkkäinen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Anto Loukine |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
88 |
|
Vilho Haikonen |
2009 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Thomas Salonen |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Eero Carne |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Taito Aaltonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
323 |
|
Veikko Mikander |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:37.09 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
279 |
|
Veikka Kiukkonen |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
321 |
|
Oliver Rantanen |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
Aarne Lehtonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:52.34 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Elian Sainio |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Aukusti Lempiäinen |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
174 |
|
Alex Ailio |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Alex Mäkelä |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
168 |
|
Verneri Mäkinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-16 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
223 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
228 |
|
Luka Laaksonen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
138 |
|
Julius Linde |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
139 |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
239 |
|
ivan kovalchuk |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
253 |
|
Oiva Saarinen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
236 |
|
Alvar Kankare |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
146 |
|
Niklas Honkanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
147 |
|
Milo Kallio |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
117 |
|
Tomas Laine |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
211 |
|
Leevi Saarinen |
2006 |
Uinti-Vakka |
FIN |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
238 |
|
Romeo Manner |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
241 |
|
Linus Korin |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
240 |
|
Romeo Maranzani |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
263 |
|
Robert Pukki |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
255 |
|
Max Hyvärinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
218 |
|
Henri Porma |
2006 |
Vesihelmen Uimaseura |
FIN |
1:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
176 |
|
Eloi Norrman |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
Arttu Carne |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
159 |
|
Roope Rantanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
216 |
|
Leevi Lahtinen |
2008 |
Vesihelmen Uimaseura |
FIN |
1:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
266 |
|
Niko Visuri |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
160 |
|
Eemeli Eloranta |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:43.60 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
155 |
|
Kasper Snickars |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:48.82 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
197 |
|
Juska Nousiainen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
125 |
|
Eero Mäenpää |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-10-2021 01.05.02 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|