Program for OS finale 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
OS finale
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGISTRIRANE PLAVALKE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
115 |
|
Neli ŠKAPER |
2007 |
OŠ OB RINŽI KOČEVJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Anastasija JANKOVIĆ |
2007 |
OŠ PRESERJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Pika BABIČ |
2008 |
OŠ 8 TALCEV LOGATEC |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Neža STOJKOVIČ |
2007 |
OŠ KOSEZE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Klara MOČNIK |
2007 |
OŠ CERKNO |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
98 |
|
Manca ŠVONJA |
2007 |
OŠ LUCIJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Špela POHOREC |
2007 |
OŠ GUSTAVA ŠILIHA VELENJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
130 |
|
Tanja ČUSAK |
2009 |
OŠ VIČ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100 |
|
Mia ABUTOVIČ |
2009 |
OŠ DANILE KUMAR |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
83 |
|
Lucija VRHOVAC |
2009 |
OŠ DRAVLJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
72 |
|
Luna BOBIČ |
2009 |
OŠ II MURSKA SOBOTA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
Lena FORTUNA |
2007 |
OŠ PRULE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
126 |
|
Pika RADELJ |
2007 |
OŠ VIČ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
114 |
|
Tajda SPRUK |
2009 |
OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
134 |
|
Doris LJUBINKOVIĆ |
2008 |
OŠ MENGEŠ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
66 |
|
Zara ZORKO |
2007 |
OŠ HINKA SMREKARJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
88 |
|
Zala MOČNIK |
2009 |
OŠ CERKNO |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
125 |
|
Lina PRIMC |
2007 |
OŠ VIČ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
78 |
|
Vita TRTNIK |
2008 |
OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
110 |
|
Mia KRIŽAN |
2008 |
OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
99 |
|
Sara TOMIĆ |
2008 |
OŠ VOJKE ŠMUC IZOLA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
131 |
|
Isabela STROJANŠEK |
2008 |
OŠ FERDA VESELA ŠENTVID PRI STIČNI |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
119 |
|
Eva BOŽIČ |
2007 |
OŠ KOROŠKI JEKLARJI RAVNE NA KOROŠKEM |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
85 |
|
Lia NOVAK |
2008 |
OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
71 |
|
Zala VALEK |
2009 |
I. OŠ CELJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
121 |
|
Ula KOŠELJNIK |
2008 |
OŠ KOROŠKI JEKLARJI RAVNE NA KOROŠKEM |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
104 |
|
Tijana JANKOVIĆ |
2009 |
OŠ PRESERJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
96 |
|
Zarja JAGODNIK |
2008 |
OŠ VOJKE ŠMUC IZOLA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
116 |
|
Naja PORI |
2008 |
OŠ ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
136 |
|
Ana ČREPINKO |
2008 |
OŠ SVETI TOMAŽ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
68 |
|
Iza JURGEC BAUMAN |
2007 |
OŠ LJUDSKI VRT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
109 |
|
Hana ĐUKIĆ |
2009 |
OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
80 |
|
Sara PODRŽAVNIK |
2008 |
OŠ FRANJA GOLOBA PREVALJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
84 |
|
Ema Tereza PULKO |
2008 |
OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
133 |
|
Ivana LUKAN |
2008 |
OŠ MENGEŠ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
120 |
|
Maja GOLOB |
2007 |
OŠ KOROŠKI JEKLARJI RAVNE NA KOROŠKEM |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
87 |
|
Tjaša MOČNIK |
|
OŠ CERKNO |
|
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
38 |
73 |
|
Maša VASILJEVIĆ |
|
OŠ ADAMA BOHORIČA BRESTANICA |
|
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
39 |
106 |
|
Sara SEVER |
|
OŠ n. h. MAKSA PEČARJA |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
40 |
95 |
|
Nina TOMŠE |
|
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
41 |
127 |
|
Eva URBANČIČ |
|
OŠ VIČ |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
67 |
|
Ajda MEDVED |
|
OŠ HINKA SMREKARJA |
|
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
117 |
|
Ema MENONI |
|
OŠ BREŽICE |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
138 |
|
Anina KIRBIŠ |
|
OŠ DUPLEK |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
69 |
|
Eliana HLASTAN |
|
DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
91 |
|
Janja LAPANJE |
|
OŠ CERKNO |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
79 |
|
Siena LEHMANN |
|
OŠ FRANCETA BEVKA |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
177 |
|
Nastja ROMIH |
|
OŠ GUSTAVA ŠILIHA VELENJE |
|
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
179 |
|
Nayja Hana JUKIĆ |
|
OŠ GUSTAVA ŠILIHA VELENJE |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
111 |
|
Dorotea VLAHOV |
|
OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA |
|
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
176 |
|
Ula ROŽIČ |
|
OŠ VIŽMARJE BROD |
|
|
|
|
|
|
2007 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
132 |
|
Laura PODGORŠEK |
|
OŠ MENGEŠ |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
102 |
|
Nina VRHOVNIK |
|
OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH |
|
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
86 |
|
Lana ŽALAC |
2007 |
OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
122 |
|
Iza VIDEC |
2007 |
OŠ MARIJE VERE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
105 |
|
Tia VELKAVRH REBOLJ |
2009 |
OŠ n. h. MAKSA PEČARJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
75 |
|
Klara PERIČ |
2009 |
OŠ LIVADE IZOLA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
76 |
|
Sara POVŠIČ |
2008 |
OŠ IVANA BABIČA-JAGRA MAREZIGE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
108 |
|
Zara ĆIROVIĆ |
2008 |
OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
97 |
|
Katja MAROLT |
2009 |
OŠ FRANCETA BEVKA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
129 |
|
Ula KRIŠTOFELC |
2008 |
OŠ VIČ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
82 |
|
Petra KAC |
2007 |
OŠ DRAVLJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
90 |
|
Taja PRIMOŽIČ |
2009 |
OŠ CERKNO |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
182 |
|
Ula KONEC |
2009 |
OŠ ANTONA UKMARJA KOPER |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
93 |
|
Ajda VODOPIJA |
2007 |
OŠ KOPER |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
113 |
|
Lana MIHELIČ POJE |
2008 |
OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
101 |
|
Lena NOVAK |
2007 |
OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
74 |
|
Živa RIBIČ VENE |
2009 |
OŠ ADAMA BOHORIČA BRESTANICA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
124 |
|
Tinkara CAR |
2007 |
OŠ PUCONCI |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
107 |
|
Marta ARKO |
2007 |
OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
77 |
|
Sergeja HRIBAR |
2007 |
OŠ OREHEK KRANJ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
128 |
|
Eva JELENC ČANČAR |
2008 |
OŠ VIČ |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
81 |
|
Klara PETRIČ |
2009 |
OŠ FRANJA GOLOBA PREVALJE |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
118 |
|
Tara ĐORĐEVIĆ |
2009 |
OŠ HINKA SMREKARJA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
70 |
|
Zala POROBIJA |
2008 |
DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
92 |
|
Sara TRČEK |
2008 |
OŠ ŽIRI |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
112 |
|
Tia NOVAK |
2008 |
OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-08 20:43:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|