Ohjelma Køge Open 2010, Herfølge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 1, 100m Medley Damer |
11 år og yngre: Mette Haagen Larsen (1997) 1:17.04 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:22.29 | |
2 | 202 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:23.45 | |
3 | 271 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:24.20 | |
4 | 199 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 1:25.78 | |
5 | 85 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:26.07 | |
6 | 213 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 1:26.09 | |
7 | 168 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:26.67 | |
8 | 80 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 1:26.96 | |
9 | 78 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:28.10 | |
10 | 61 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:30.65 | |
11 | 201 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:31.56 | |
12 | 264 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:31.70 | |
13 | 139 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 1:32.13 | |
14 | 204 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:32.59 | |
15 | 66 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:32.81 | |
16 | 270 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:33.76 | |
17 | 57 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:34.59 | |
18 | 68 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:35.50 | |
19 | 265 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 1:36.42 | |
20 | 148 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:37.42 | |
21 | 128 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 1:38.12 | |
22 | 158 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:38.79 | |
23 | 72 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:40.20 | |
24 | 76 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:40.75 | |
25 | 227 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 1:41.74 | |
26 | 274 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:42.57 | |
27 | 79 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:44.29 | |
28 | 97 | Becanovic Selena | 2000 | SK LAXEN | 25 m | 1:44.71 | ||
29 | 261 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:45.00 | |
30 | 277 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:45.00 | |
31 | 81 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:45.58 | |
32 | 59 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:46.06 | |
33 | 260 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:46.26 | |
34 | 102 | Ivosevic Anja | 1999 | SK LAXEN | AZ6499 | 25 m | 1:48.40 | |
35 | 127 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:50.40 | |
36 | 83 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:51.98 | |
37 | 273 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:52.39 | |
38 | 106 | Markovic Petra | 1999 | SK LAXEN | BE2299 | 25 m | 1:53.77 | |
39 | 313 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:54.81 | |
40 | 208 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:56.07 | |
41 | 107 | Ovik Moa | 2000 | SK LAXEN | AP3600 | 25 m | 1:56.52 | |
42 | 314 | Petersen Therese Lyng | 1999 | ALLERØD | 9964AN | 25 m | 1:58.56 | |
43 | 267 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:59.07 | |
44 | 211 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 1:59.66 | |
45 | 92 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 2:00.56 | |
46 | 228 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:04.54 | |
47 | 52 | Martinussen Janni | 2001 | FREM | 0186AE | 25 m | 2:04.66 | |
48 | 54 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 2:13.45 | |
49 | 29 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 2:15.00 | |
50 | 36 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 2:30.00 | |
51 | 30 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 2:30.00 | |
52 | 121 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | ||
53 | 111 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | ||
54 | 145 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 25 m | ||
55 | 114 | Carlsen Maria Elizabeth | 2001 | BIRKERØD | 0196AA | 25 m | ||
56 | 115 | Drachmann Elena | 1999 | BIRKERØD | 9932AJ | 25 m | ||
57 | 120 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | ||
58 | 124 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | ||
59 | 131 | Pedersen Sofie Nygaard | 2001 | BIRKERØD | 0176AD | 25 m | ||
60 | 133 | Revsbech Nanna Suhr | 2000 | BIRKERØD | 0068AD | 25 m | ||
61 | 134 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | ||
62 | 305 | Bobjerg Emma | 2000 | ALLERØD | 0052AJ | 25 m | ||
63 | 118 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |