Program for Madwave Challenge Ringsted Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 9, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Tabor Schastine | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 30.98 | |
2 | 180 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 33.75 | |
3 | 112 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 25 m | 34.22 | |
4 | 2 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | SOLRØD | 0634AH | 25 m | 34.50 | |
5 | 277 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 36.39 | |
6 | 113 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 36.42 | |
7 | 167 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 36.49 | |
8 | 123 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 36.57 | |
9 | 368 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 37.39 | |
10 | 171 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 37.63 | |
11 | 320 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 38.24 | |
12 | 410 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 38.52 | |
13 | 259 | Kristensen Laura | 2004 | STT | 0424AW | 25 m | 38.76 | |
14 | 22 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 39.03 | |
15 | 127 | Jakobsen Cecilie | 2008 | NÆSTVED | 0898AG | 25 m | 39.67 | |
16 | 166 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 40.26 | |
17 | 274 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | STT | 0774AH | 25 m | 40.27 | |
18 | 250 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 41.86 | |
19 | 11 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 43.00 | |
20 | 110 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 43.27 | |
21 | 109 | Strate Caroline Risager | 2007 | NÆSTVED | 0732AU | 25 m | 43.43 | |
22 | 396 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 43.48 | |
23 | 137 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 44.81 | |
24 | 185 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 44.95 | |
25 | 361 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 45.25 | |
26 | 409 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 45.73 | |
27 | 168 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 45.76 | |
28 | 403 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 46.29 | |
29 | 355 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 46.53 | |
30 | 289 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | STT | 0954BD | 25 m | 47.10 | |
31 | 332 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | 47.22 | |
32 | 411 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 47.27 | |
33 | 23 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 47.65 | |
34 | 129 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 48.19 | |
35 | 34 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 49.99 | |
36 | 287 | Kamper Maja F. E. | 2008 | STT | 0872AR | 25 m | 50.55 | |
37 | 143 | Villadsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1006AQ | 25 m | 50.87 | |
38 | 149 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 51.09 | |
39 | 339 | Petersen Emilie | 2008 | SK-SYD | 0878AX | 25 m | 51.33 | |
40 | 165 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 51.59 | |
41 | 405 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 52.28 | |
42 | 142 | Munkebjerg Anja | 2009 | NÆSTVED | 0928BD | 25 m | 52.93 | |
43 | 45 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | RINGSTED | 0938AF | 25 m | 53.95 | |
44 | 400 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 54.29 | |
45 | 147 | Silleborg Line | 2010 | NÆSTVED | 1022AH | 25 m | 54.55 | |
46 | 37 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 55.86 | |
47 | 33 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 56.21 | |
48 | 349 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 56.66 | |
49 | 62 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 58.31 | |
50 | 319 | Møller Ellen Huus | 2008 | SK-SYD | 0878AU | 25 m | 58.96 | |
51 | 317 | Müller Anna | 2008 | SK-SYD | 0868AM | 25 m | 59.68 | |
52 | 230 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 59.69 | |
53 | 412 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 59.76 | |
54 | 193 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 1:02.92 | |
55 | 401 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 1:04.30 | |
56 | 399 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 1:04.78 | |
57 | 146 | Dickow Janesse | 2010 | NÆSTVED | 1036AO | 25 m | 1:05.55 | |
58 | 404 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 1:06.21 | |
59 | 46 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 1:07.13 | |
60 | 55 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270AG | 25 m | ||
61 | 56 | Thiel Sophia Erdmann | 2010 | RINGSTED | 1078AQ | 25 m | ||
62 | 58 | Boas Ana Luisa | 2010 | RINGSTED | 1072AQ | 25 m | ||
63 | 68 | Rasmussen Alde Linnea Bruun | 2010 | RINGSTED | 1070AQ | 25 m | ||
64 | 128 | Sørensen Sophia | 2009 | NÆSTVED | 0956BG | 25 m | ||
65 | 191 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |