Program för Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 5 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer
|
Final 13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
0 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
ÖSMO SS |
1:22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
1 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
TÄBY SIM |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
|
Ida Lundell |
2008 |
SALA SS |
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
438 |
3 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
1:17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
4 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
478 |
5 |
|
Bianca Utgren |
2008 |
SS04 |
1:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
6 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
FALUN |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
7 |
|
Maya-Li Orrego |
2008 |
ESKILSTUNA |
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
505 |
8 |
|
Frida Nielsen |
2008 |
UDDEVALLA |
1:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
9 |
|
Lilian Abo Shame |
2008 |
KATRINEHOL |
1:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer |
Final 14-15 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
439 |
0 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
ÖSMO SS |
1:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
390 |
1 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
ÖSA |
1:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
TÄBY SIM |
1:16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
3 |
|
Johanna Holmberg |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:15.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
4 |
|
Lilian Löwgren |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
5 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
SS04 |
1:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
6 |
|
Mia Larsson |
2006 |
KARLSKO SF |
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Alma Berge Kleber |
2006 |
ELFSBORG |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
8 |
|
Evelina Lemon |
2006 |
FALUN |
1:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
9 |
|
Agnes Arver |
2006 |
TÄBY SIM |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer |
Final 16 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
0 |
|
Pernilla Hemmälin |
2001 |
BOTK-RÖNN |
1:14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
1 |
|
Louise Larsson |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
1:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
|
Elsa Staaf |
2003 |
ESKILSTUNA |
1:07.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
3 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
1:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
4 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Clara Sandberg |
2004 |
ELFSBORG |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
6 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
TÄBY SIM |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
ELFSBORG |
1:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
8 |
|
Nelly Neuman |
1996 |
ESKILSTUNA |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
9 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
TÄBY SIM |
1:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 14:59:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|