Startliste for Sommardoppet i Falun 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sommardoppet i Falun 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets Simhall |
Arrangör: |
Falu Simällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 19 jun 2021 till den 20 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Kristina Lind |
2007 |
SK ENA |
1:44.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
4 |
|
Tea Wetterbom |
2006 |
UPSALA S |
1:32.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Hedvig Eriksson |
2006 |
BORLÄNGE |
1:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Fjärilsim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Johanna Holmberg |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
1:25.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
1:24.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Ebba Axelsson |
2006 |
BORLÄNGE |
1:23.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
5 |
|
Stella Karlsson |
2006 |
HARNÄS SKU |
1:23.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
FALUN |
1:24.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Stella Malm |
2006 |
BORLÄNGE |
1:26.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
8 |
|
Louise Pallas |
2006 |
UPSALA S |
1:29.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Fjärilsim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
1 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:21.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:14.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
3 |
|
Cecilia Brunzell |
2006 |
VÄSTERÅS |
1:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
4 |
|
Saga Andersson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:12.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
5 |
|
Valentina Cingolani |
2007 |
LUDVIKA SS |
1:12.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
6 |
|
Irene Nasta |
2004 |
SK ÄGIR |
1:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
7 |
|
Evelina Lemon |
2006 |
FALUN |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
8 |
|
Kajsa Trossmo |
2008 |
VÄSTERÅS |
1:22.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Fjärilsim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
1 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
1:10.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Isabelle Nilsson |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:08.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
3 |
|
Tova Franzén |
2001 |
UPSALA S |
1:08.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
4 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:07.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
5 |
|
Lisa Löf |
2004 |
GÄVLE SS |
1:07.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
6 |
|
Lina Rehnman |
2002 |
VÄSTERÅS |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:08.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
8 |
|
Olivia Nyström |
2006 |
FALUN |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Fjärilsim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
1 |
|
Frida Florén |
2004 |
NJURUNDA |
1:07.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2 |
|
Josefina Näsén |
2005 |
ÖSA |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
3 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
NJURUNDA |
1:04.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
FALUN |
1:03.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
5 |
|
Elvira Mörtstrand |
2003 |
VÄSTERÅS |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
6 |
|
Elise Käck |
2006 |
VAIK SK |
1:05.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
7 |
|
Clara Bergh |
2004 |
NJURUNDA |
1:06.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
8 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
SK ÄGIR |
1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-19 14:37:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|